e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Gdy serduszko zaczyna mocniej bić...  (Przeczytany 19946 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline KiP Kobieta

KiP - ciekawy ten pierwszy bukiecik, który wkleiłaś :)

:) zobaczymy co Moniczka powie ;) ale moim zdaniem jest właśnie taki jak jej sukienka i fryzura, delikatny ale ma coś w sobie, no i te wystające "badziewia"  ... może jakiś fotomontażyk powstanie :?:
pozdrowionka

Offline Lara_Croft Kobieta

Kasieńko, ten pierwszy jest na prawdę cudowny :D jak tylko znajdę troszkę czasu to coś pofotomonażuję :D
"Gdyby człowiek miał świadomość, co traci przez to, że nie może mieć dzieci, to by tego chyba nie zniósł tak po ludzku."

Marcel - 8.01.2017
Michał ❤ 29.05.2018
Dzidzia - czekamy

może nie fotomontaż z sukienką i bukietem od Kasi, ale biustonosze jakie mnie się podobają pod sukienkę :D ten bardziej pełny podoba się również mojemu Marcinowi i chyba właśnie na niego się zdecyduję :D :skacza:

i ten lepsiejszy :D dodatkowo ma on zdobione ramiączka takimi jakby kwiatuszkami (na obrazku prawie nie widać)

"Gdyby człowiek miał świadomość, co traci przez to, że nie może mieć dzieci, to by tego chyba nie zniósł tak po ludzku."

Marcel - 8.01.2017
Michał ❤ 29.05.2018
Dzidzia - czekamy

Offline milenaw Kobieta

Mnie się bardziej widzi ten pierwszy.

Offline epox Kobieta

• maniak
  • Total likes: 0
  • data ślubu: 18.08.2007 ... podejście x uda sie?...
  :hello: dołącze do odliczanka,jeżeli można  :los: sukienka bardzo ładna taka dziewczęca i pasuje do Ciebie,kwiatki ładne,ale wydaje mi się,że jeżeli chcesz nadal trzymać się tej lekkości to powinnaś wybrać coś delikatniejszego,może zamiast typowych róż-eustomy,są do nich podobne,ale bardziej delikatne...

:hello:
Melduje sie na twoim odliczanku.
Sukienke masz bardzo sliczna. Super pomysl z dekoracjami weslenego stolu.

Mnie się bardziej widzi ten pierwszy.

Dzięki wielkie za opinie :D

:hello: dołącze do odliczanka,jeżeli można  :los: sukienka bardzo ładna taka dziewczęca i pasuje do Ciebie,kwiatki ładne,ale wydaje mi się,że jeżeli chcesz nadal trzymać się tej lekkości to powinnaś wybrać coś delikatniejszego,może zamiast typowych róż-eustomy,są do nich podobne,ale bardziej delikatne...

Pewnie, że można dołączyć i nawet często zaglądać i pozostawiać po sobie ślad :D A co do bukietu, to jeszcze intensywnie myślę :) Będzie sukienka, to będziemy zobowiązująco rozmawiać i o bukiecie :)

:hello:
Melduje sie na twoim odliczanku.
Sukienke masz bardzo sliczna. Super pomysl z dekoracjami weslenego stolu.

Dziękuję :) Dekoracje wymyśliła mama :D A aktualne zdjęcia sukienki, mam nadzieję, że będą w przyszłym tygodniu we czwartek. Panie salonowe cały czas przestawiają termin, bo tu im nie pasuje, bo tu maja pełno przymiarek i tak się odwleka :( Ale jest jeszcze czas i nie popadajmy w panikę :)

A takie coś wyczytałam wczoraj w książce, jaką dostałam od przyszłego szwagra :)
"Pozwól, aby rzeczy, które Cię otaczają, nabrały dla ciebie wartości. Z pewnością znaczną coś znaczyć. Laura Day"
Piszą dalej, że kolor niebieski jest najczęściej kolorem preferowanym, oznacza on równowagę wewnętrzną i harmonię, a w odcieniu ciemniejszym, granatowym, również wierność i niezawodność :D To może niebieski bukiet?, a nie czerwony czy różowy? :) Muszę się jeszcze nad tym zastanowić.
A tak trochę z innej beczki, to ściany w pokoju mam pomalowane nie niebieski- niezapominajkowy kolor :D

Marcel - 8.01.2017
Michał ❤ 29.05.2018
Dzidzia - czekamy

Offline kawaii2 Kobieta

hej Lara_C ;)
pytalas w wateczku Kasieka o Płaszów..
W sumie to w Krk mieszkam na Kurdwanowie, a skąd takie pytanie :)
Pozdrawiam!!

Ile masz wzrostu?  :)

hej Lara_C ;)
pytalas w wateczku Kasieka o Płaszów..
W sumie to w Krk mieszkam na Kurdwanowie, a skąd takie pytanie :)
Pozdrawiam!!

kawaii, bo sama w Płaszowie mieszkam :D a zdjęcie w opisie masz zrobione nad wodą i myślałam, że może nad Bagrami :)

Ile masz wzrostu?  :)

około 165 cm :) tak więc gigantycznie wielka nie jestem :)

Właśnie wracam z salonu. Dostałam ochrzan od pani salonowej-mamy, że tak wcześnie pierwszą przymiarkę ustawiam, skoro ślub dopiero we wrześniu  >:( A co ja to obchodzi?? Bo po miesiącu wiszenia sukienki na wieszaku pod workiem, sukienka będzie się nadawać tylko do prasowania; bo one w tej chwili szyja sukienki na najbliższą sobotę na ślub i na sobotę za dwa tygodnie, a nie na sierpień, bo to za wcześnie  >:( >:( głupia baba, to że inne maja na tyle nerwów, żeby szyć sukienkę tydzień przed ślubem, to ja im gratuluję i szanuję, ale wiem, że ja tak nie mogę, bo będę jechać na prochach uspokajających cały czas. Strasznie mnie wkurzyła dzisiaj ta baba, ale przymiarkę mam ustawiona na 21 czerwca po 14.00. ..................grrrrrrrrrrrrrrrrrr, ale jestem zła :(  normalnie bym jej :ckm: :ckm: :Kill: :Kill: :cegly: :cegly: gdyby nie to, że mi sukienkę szyją

Marcel - 8.01.2017
Michał ❤ 29.05.2018
Dzidzia - czekamy

Offline Niki Kobieta

A co ją to obchodzi kiedy masz ślub. A może wcale nie masz daty ślubu ale chcesz mieć w swojej szafie suknie ślubną tak na wszelki wypadek gdybyś miała ochotę ją sobie założyć. Płacisz im za to żeby Ci uszyli suknię to możesz też wymagać :evil:
Jak mnie wkurzają te baby w salonach ślubnych. Jak nie ma się ślubu za miesiąc lub dwa to nawet się Tobą nie zainteresują :evil:

najgorsze w tym wszystkim jest to, że jak zamawiałyśmy sukienkę pod koniec grudnia ubiegłego roku, to tłumaczyłam, czemu tak wczas pierwsza przymiarka i nikt nie wnosił sprzeciwów.

A teraz sprawa wygląda tak:
pierwsza przymiarka miała być 4 czerwca, ja przeniosłam na 5, bo moja mam nie mogła ze mną iść dzień wcześniej.

2 czerwca dzwoni do mnie pani salonowa-córka, że przymiarkę trzeba przesunąć, bo rzekomo gdzieś jedzie i ustawić ją po 11 czerwca

8 czerwca dzwoniłam, aby sie umówić na 13 czerwca, ale pani salonowa-córka powiedziała, że ma komplet i że na później

12 czerwca, dzisiaj, zachodzę do salonu, czekałam na panią salonową- mame prawie godzinę, bo wyszła gdzieś i zostawiła kartkę na drzwiach zaraz wracam i dostaje ochrzan, że tak wczas ustawiam pierwsza przymiarkę, ale została przyjęta data 21 czerwca

i mnie zaczyna już gotować, bo nikt nie szanuje mnie, mojego zdrowia i mojego zdania.
Jak ktoś się czuje na tyle silny i zamawia sukienkę do szycia tydzień przed ślubem, to jego sprawa, a nie moja. Ja chcę mieć ją wcześniej, bo później na głowie będę mieć co innego, np wytruj sali, a nie pierwszą przymiarkę sukienki, bo pani salonowa tak chce  >:( >:(

Marcel - 8.01.2017
Michał ❤ 29.05.2018
Dzidzia - czekamy

Offline epox Kobieta

• maniak
ja piernicze,niedość,że się nachodzisz,musisz zapłacić,nerwy Ci psują to jeszcze łaske robią i tego to ja zrozumieć nie umiem,ale co tam głowa do góry będzie bosko i tak jak chcesz  :ok: :los:

Offline siva Kobieta

Lara_Croft  Tkie małe pytanko, czemu w profilu masz ślub 4-5 sierpień?? W poście  napisałas że wrzesień.??? :drapanie: :drapanie: :drapanie: nie kumam.  Ja też uważam że powinnaś mieć delikatne kwiatki, tzn bukiet. Tamten pierwszy który wkleiłaś (juz pisałam) że nie bardzo pasuje, jest śliczny,ale zdecydowanie za ciemny dla ciebie. A ja wiem czemy ciebie tak traktują, bo swojego czasu miałam tak samo, poprostu bardzo młodo wyglądasz i pewnie myślą że mają do czynienia z jakąś gówniarą. Moja znajoma ma prawie 30 i dalej ją tak traktują, ale ona potrafi wtedy tak powiedzieć że od razu zmieniają gadke.

siva, nie wiem jak to się stało, ale ślub mamy w sierpniu oczywiście  :glupek: :glupek: :glupek: :glupek: nie wiem skąd się wziął ten wrzesień :)
a co do kwiatuszków, to strasznie mi się podoba ten pierwszy, który wkleiła Kasieńka :)

a co do sukienki, to ja im chyba nakrzyczę, jak tylko w końcu dobrnę do tej przymiarki  >:(

Marcel - 8.01.2017
Michał ❤ 29.05.2018
Dzidzia - czekamy

Offline siva Kobieta

I właśnie takie kolorki powinnaś wybierać, delikatne, pudrowe. Pasowałby ci taki bukiecik.

Offline epox Kobieta

• maniak
pozwolisz,że pośmiece chwilke u Ciebie

pozwolisz,że pośmiece chwilke u Ciebie

epox, tak to możesz śmiecić :D
ten jest super:

a tak gratis, do dołączam mały fotomontaż z tym od Kasieka :D

Marcel - 8.01.2017
Michał ❤ 29.05.2018
Dzidzia - czekamy

Offline siva Kobieta

Lara_Croft na następnej przymiarce masz obowiązkowo szczerzyć  zęby do aparatu! Bo na tych wyglądasz tak smutno... a bukieciki fajne, pasowały by do Ciebie.

Lara_Croft na następnej przymiarce masz obowiązkowo szczerzyć  zęby do aparatu! Bo na tych wyglądasz tak smutno... a bukieciki fajne, pasowały by do Ciebie.

obiecuję :D :D :D

Marcel - 8.01.2017
Michał ❤ 29.05.2018
Dzidzia - czekamy

Offline KiP Kobieta

A ja wiem czemy ciebie tak traktują, bo swojego czasu miałam tak samo, poprostu bardzo młodo wyglądasz i pewnie myślą że mają do czynienia z jakąś gówniarą.

dokładnie tak :!: ja mam podobnie,( pomimo moich 27 lat)  ;) dlatego lubię chodzic na zakupy z moją młodszą siostrą, ona wygląda na więcej i jest taka z "pazurkiem", nie to co ja niepomalowane blond chucherko ...
a wracając do tematu to nie za bardzo rozumiem jak ktoś cię mógł okrzyczeć :?: przecież ty nie masz nic do tego że One maja duże obłożenie, jeżeli tak jest rzeczywiście to One mogą cię jedynie bardzo przeprosić i poprosić abyś przychyliła się do ich propozycji przymiarki w innym terminie ... no cóż niestety jest to tak specyficzny zakup że nie da się odwrócić na pięcie i po prostu wyjść, Panie na pewno maja tą świadomość i myslą że mogą sobie pozwolić na takie zachowanie.
dużej porcji cierpliwości, spokoju i dobrego humorku życzę :)
I jak przedmówczynie bardzo proszę o UŚMIĘCHNIĘTE zdjęcia w sukni

pani salonowa nie tyle mnie okrzyczała, co po prostu dostałam ochrzan (no bo one mają robotę, a ja się z przymiarką wtrandalam i niby pani salonowa kieruje się dobrem sukienki i moim doradzając przymiarkę w późniejszym terminie) i była zdecydowanie nie w sosie, na tą moją tak wczesną przymiarkę

A tak z innej beczki, to trzeba dopisać jeszcze jedną przygodę z serii "Przygód Przed Weselnych"
W niedzielę pojechaliśmy z zaproszeniami do braci mojej mamy, do Myślenic. Jeden wujek coś tam załatwiał z ubezpieczeniem domu, więc poszliśmy do drugiego. Tam wręczyliśmy zaproszenie, ale wujek był tak przejęty i nie zaglądnął nawet do środka. Potem wróciliśmy do pierwszego wujka, no i zapraszamy. Ciotka otworzyła kopertę, wyjęła zaproszenie, wkładkę i mówi, że to zaproszenie chyba nie dla nich jest  :o :o :o A my chórem, jak to nie dla was? No bo w środku jest zapisany jest ktoś inny. Zaglądnęłam do środka, no i faktycznie  :glupek: :glupek: :glupek: :glupek: :glupek: :glupek: :glupek: wstyd, jak jasny gwint. Zaczęliśmy przepraszać, że nie wiemy jak to się stało, ciotka mówiła, że ok i tak przyjdą.  Wiedzieliśmy, że w takim wypadku, poprawny środek- zaproszenie- jest u wujka, któremu daliśmy w pierwszej kolejności zaproszenie. No to dawaj, przez las zacharapcaliśmy po błocie, no i wymieniliśmy te zaproszenia. Potem powtórka, i tak jak należy zaprosiliśmy wszystkich :)

Marcel - 8.01.2017
Michał ❤ 29.05.2018
Dzidzia - czekamy

Zabawna historia  :hahahaha: :hahahaha: :hahahaha:, ale pewnie wam wtedy nie bylo do smiechu.

Offline siva Kobieta

:hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: ale się uśmiałam.

no historia przednia :) i zupełnie zależna od nas, a nie jak do tej pory, czysty przypadek :D
a tak z innej beczki, to mam nadzieję, że te wszystkie Przygody Przed Weselne są zapowiedzią długiego i szczęśliwego naszego życia razem :D

Marcel - 8.01.2017
Michał ❤ 29.05.2018
Dzidzia - czekamy

tam ta ta tam tam dam  :!: :!: :!: :!: :!: :mrgreen:
Proszę Państwa, mam wprost fenomenalną wiadomość :D
Mianowicie "przycisnęłam" Marcina i wybraliśmy obrączki :D  :skacza: :skacza: :skacza: :skacza: :hopsa: :hopsa: :hopsa: :cancan: :cancan: :cancan:
Na razie tylko tak w internecie, ale na żywo nie powinno się nic zmienić poza szerokością Marcinowej obrączki :D

Będą takie, jak te na zdjęciu, tyle że moja będzie mieć jeszcze najprawdopodobniej wbitą cyrkonię :D :D  :skacza: :skacza: :skacza: :cancan: :cancan: :cancan: udało mi się Marcina na to namówić, przy czym powiedział, że on nie chce na swojej widzieć żadnych udziwnień w postaci kamyczków :D Ale się cieszę :D
Jutro, albo w piątek pojedziemy zamówić do jubilera :D Mam tylko nadzieję, że nie krzyknie sobie kij wie ile za obsadzenie cyrkonii w mojej obrączce :)
« Ostatnia zmiana: 13 czerwca 2007, 23:01 wysłana przez Lara_Croft »

Marcel - 8.01.2017
Michał ❤ 29.05.2018
Dzidzia - czekamy

Offline KiP Kobieta

no to gratuluje :!: :brawo_2: bo te małe okragłe przedmioty a raczej ich wybór nieźle daje w kość ;)
a jednak będzie cyrkonia :ok:

Offline milenaw Kobieta

bardzo ładne obrączki macie. My też wybralismy klasykę.

Offline siva Kobieta

Obrączki śliczne, klasyczne.  Ach jak ja bym chciała mieć już za sobą ten wybór. Ale co tam, znajomi kupowali obrączki ok 1,5 tyg przed ślubem.

dzięki za miłe słówka :D

siva, w Krakowie sie tak nie da :) chyba że jakieś zamówienie expres dodatkowo płatne

Na nasze będziemy musieli poczekać ok 21 dni od zamówienia, więc troszkę czasu :(
Ale przynajmniej już mamy z głowy :)

Marcel - 8.01.2017
Michał ❤ 29.05.2018
Dzidzia - czekamy