e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: plastikowe butle  (Przeczytany 10057 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline aga8207 Kobieta

Odp: plastikowe butle
2 września 2008, 20:46
kania nikt kelnerek nie zmusza do takiej czy innej pracy to ich zawód i nie po to płacę słone pieniądze żeby one podpierały ściany. Ja jak jestem w pracy to też nie siedze i nie czytam gazety tylko pracuję na maksymalnych obrotach i tego samego wymagam od innych

Offline kania Kobieta

Odp: plastikowe butle
3 września 2008, 11:41
Ja nie mówię, że ktoś je zmusza  :) A sam wątek to chyba dotyczył butelek, więc zauważyłam tylko, że małe są niepraktyczne. Nie ma się co denerwować :)

Offline MISIEK Mężczyzna

  • Nigdy nie jest tak dobrze, żeby nie mogło być lepiej
  • zapaleniec
  • Total likes: 0
Odp: plastikowe butle
3 września 2008, 11:52
W jednej z restauracji w Chojnie gdzie nie dawno miałem okazję być na weselu, napoje czy to gazowane (cola, fanta, tonic) czy soki owocowe podane były w gustownych dzbankach. Wyglądało to bardzo estetycznie, z tym, że soki były w większych dzbankach 1,5 litra , a napoje gazowane z lodem lub bez podawane były w dzbankach 0,5 litra, tak że bąbelki nie zdążyły wyparować. Dodatkowo obsługa uwijała się jak należy i na bieżąco uzupełniała jedne i drugie.
Co do butelek plastikowych, zależy co kto lubi ; nie przeszkadzają na stołach chociaż prawdę mówiąc nie zdobią ich wcale. Jeśli już , to osobiście zdecydowałbym się na butelki o pojemności nie większej niż 1l.