Autor Wątek: Kiedy odslonic welon  (Przeczytany 5381 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline agniesiak1
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 82
Kiedy odslonic welon
« dnia: 2 Marca 2005, 23:32 »
Chcialabym miec zaslonieta buzke welonem ale nie mam pojecia kiedy sie welon odslania - ja sobie mysle ze po przysiedze Pan Mlody odslania i caluje proooosto w usta.
Czy tak czy inaczej? Napiszcie
A & M

Offline malgosiadd
  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 200
Kiedy odslonic welon
« Odpowiedź #1 dnia: 2 Marca 2005, 23:58 »
może być też tak, że tuż po podejściu do ołatarza młody zabiera się do sprawdzenia, kto tam ukrywa się pod welonem :)

bo po powiedzeniu 'TAK' to miałby już "pozamiatane"

Offline monia

  • złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 12228
  • data ślubu: 04.06.2005
Kiedy odslonic welon
« Odpowiedź #2 dnia: 3 Marca 2005, 08:10 »
po przysiędze - to sposób zachodni


zgadzam sie a małosią.. po dojściu do ołtarza żeby młody wiedział z kim się żeni ;)
przyjaciel gdy powiesz "zabiłem", odpowie "gdzie go zakopiemy"

Offline Maja

  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 34378
  • Płeć: Kobieta
  • bono animo es
  • data ślubu: 28 sierpnia 2004r.
Kiedy odslonic welon
« Odpowiedź #3 dnia: 3 Marca 2005, 08:31 »
Popieram monia, jak tylko podejdzie panienka do ołtarza a nie jaiś tam kot w worku, zresztą welon mimo, iż jest z delikatnej i dość przewiewnej tkaniny to nie jest zbyt wygodnie mieć go na buźce przez prawie całą mszę  :? a poza tym pan kamera powinien "kręcić" najważniejsze osoby w tym dniu czyli Was-Młodych a nie tylko Młodego, i makijażu nie będzie widać... a jak goście złożą Ci życzenia to wierz mi - nie będziesz się czuć już tak świeżo   8)
Welon odsłonić po podejściu do ołtarza  :wink:


Offline asiek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4156
  • data ślubu: 14.08.2004
Kiedy odslonic welon
« Odpowiedź #4 dnia: 3 Marca 2005, 19:46 »
Tak, welon się odsłania tuż po podejściu do ołtarza. Ale chyba tylko wtedy, kiedy prowadzi Młodą ojciec (lub ktoś bliski).
Bo jakoś nie mogę sobie wyobrazić, jak Młodzi idą razem przez kościół i Młoda ma welon na twarzy....

Offline Violka

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 337
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 27.08.2005
Kiedy odslonic welon
« Odpowiedź #5 dnia: 3 Marca 2005, 20:02 »
Asiek popieram. Welon można mieć na twarzy jak ojciec prowadzi i po podejściu do ołtarza odsłania i oddaje młodemu. Nie widziałam żeby młoda miała welon na twarzy jeśli ją prowadzi młody.


Offline agniesiak1
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 82
Kiedy odslonic welon
« Odpowiedź #6 dnia: 3 Marca 2005, 20:21 »
Kurcze a ja tak bardzo chcialam miec welon na twarzy a nie chce zeby tata mnie prowadzil. Jak myslicie mozna wyjateczek zrobic???
A & M

Offline asiek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4156
  • data ślubu: 14.08.2004
Kiedy odslonic welon
« Odpowiedź #7 dnia: 3 Marca 2005, 22:24 »
Nie chcesz, żeby prowadził Cię tato, czy też nie chcesz, żeby ktokolwiek Cię prowadził? Pytam, gdyz nie musi ojciec. Mnie prowadził ojciec chrzestny, ale miałam awaryjnie jeszcze starszego brata, który miał mnie prowadzić, jeśli wujek by nie przyjechał. Wybór jest duży.
No, chyba,że nie chcesz by Cię ktokolwiek prowadził.......
Nie wiem, czy ten wyjątek by dobrze wyglądał.... nie umiem sobie tego wyobrazić... :(

Offline Sylvi

  • Administrator
  • maniak
  • *****
  • Wiadomości: 2118
  • Płeć: Kobieta
Kiedy odslonic welon
« Odpowiedź #8 dnia: 4 Marca 2005, 10:28 »
Moze byc tez opcja, ze Mlody czeka prz oltarzu, a Mloda podchodzi do niego sama.

Offline Madzialena

  • Prawdziwie kochasz wtedy, kiedy nie wiesz dlaczego...
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2207
  • Płeć: Kobieta
  • Aniołek [*] 16.01.2009
  • data ślubu: 17.09.2005r.
Kiedy odslonic welon
« Odpowiedź #9 dnia: 4 Marca 2005, 12:15 »
Je też nie chcę by prowadził mnie ojciec :?

   Chciałabym zrobić tak, jak u mojej kuzynki.... Ona szła do ołtarza z Panem Młodym... i wyglądało to ładnie :)  I psychicznie będę się czuła dużo lepiej....spokojniej..

    Mam nadzieję,że nikt nie będzie miał nic przeciwko :lol:



Offline Maja

  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 34378
  • Płeć: Kobieta
  • bono animo es
  • data ślubu: 28 sierpnia 2004r.
Kiedy odslonic welon
« Odpowiedź #10 dnia: 4 Marca 2005, 13:55 »
Ja baaardzo chciałam być prowadzona przez mojego Papę i wiecie, co on był tak przejęty że ciągle pytał czy to konieczne i co ona ma zrbić - chyba bardziej się denerwował niż ja  :P ale to na pewno było dla niego miłe, bo więcej córek już nie ma a syna do ołtarza to raczej nie poprowadzi  :roll:


Offline asiek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4156
  • data ślubu: 14.08.2004
Kiedy odslonic welon
« Odpowiedź #11 dnia: 4 Marca 2005, 22:28 »
Cytat: "Sylvi"
Moze byc tez opcja, ze Mlody czeka prz oltarzu, a Mloda podchodzi do niego sama.


hmmm, jakoś nie wyobrażam sobie tego  :oops: Jakoś samotnie tej Młodej by było  :?

A ja chciałam,żeby mnie poprowadził wujek.Bardzo.I też był bardzo przejęty i wzruszony i bardzo wyróżniony

Offline Magda Sz.
  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 612
Kiedy odslonic welon
« Odpowiedź #12 dnia: 5 Marca 2005, 10:22 »
Eee, przmaszerowanie samotnej panny mlodej to troszke dziwny pomysl  :? , no ale jak ktos sie uprze...

Mnie bedzie prowadzil tata i juz STRASZNIE biedny sie przejmuje  :D Nawet podczas mierzenia sukni bedac ze mna, mama i siotra w sklepie kazal sie wziac pod reke i sprawdzic jak nam sie bedzie szlo  :lol:

Offline agniesiak1
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 82
Kiedy odslonic welon
« Odpowiedź #13 dnia: 5 Marca 2005, 21:24 »
a wiecie co a ja jednak zlamie tradycje i pojde z mlodym z zaslonieta buzia i on sam mi odsloni przy oltarzu - a co tam.
A & M

Offline Mariolka
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 16728
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 23 kwietnia 2005 r.
Kiedy odslonic welon
« Odpowiedź #14 dnia: 6 Marca 2005, 18:50 »
masz racje,bo ja tez tak chce zrobic.Iść do ołtarza z Panem Młodym z welonem zasłaniającym twarz ,a przy ołtarzu narzeczony mi odsłoni twarz
"Dwie rzeczy są nieskończone:Wszechświat i głupota ludzka, chociaż przy tym pierwszym nie upierałbym się" A.Einstein

Offline Mariolka
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 16728
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 23 kwietnia 2005 r.
Odp: Kiedy odslonic welon
« Odpowiedź #15 dnia: 18 Maja 2008, 20:37 »
masz racje,bo ja tez tak chce zrobic.Iść do ołtarza z Panem Młodym z welonem zasłaniającym twarz ,a przy ołtarzu narzeczony mi odsłoni twarz
...i tak własnie zrobiłam
"Dwie rzeczy są nieskończone:Wszechświat i głupota ludzka, chociaż przy tym pierwszym nie upierałbym się" A.Einstein

Offline Orwena

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 35
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 14/02/2009r
Odp: Kiedy odslonic welon
« Odpowiedź #16 dnia: 4 Czerwca 2008, 11:43 »
a wiecie co a ja jednak zlamie tradycje i pojde z mlodym z zaslonieta buzia i on sam mi odsloni przy oltarzu - a co tam.

Taka opcja najbardziej mi się podoba. Młodzi idą razem, Panna z welonem na twarzy. Po podejściu do ołtarza Pan Młody odsłania twarz i tada! Gotowe :)

Offline aadaa

  • Ada
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3770
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 06/09/2008
Odp: Kiedy odslonic welon
« Odpowiedź #17 dnia: 4 Czerwca 2008, 15:52 »
Mnie bedzie prowadzil ojciec tak sobie to wlasnie wymyslilam i juz :)  dobrze ze kosciol malutki moze nie bedzie okazji zeby cos zlego moglo sie stac !

A tak poza tym to jeszcze nie wiem czy welon bede miala odslonienty? hmm...???
B .: 02/06-2010    K.: 20/06-2012