Autor Wątek: Jakie dodatki do tej sukni ?  (Przeczytany 2648 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Gosiulka31
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 79
  • Płeć: Kobieta
Jakie dodatki do tej sukni ?
« dnia: 15 Maja 2007, 08:59 »
Jak uważacie jakie dodatki fajnie by wygladały przy tej sukni , dodam iż na sukni jest platynowo złoty haft , gdzie niegdzie poprzetykane perełki . Może wasza opinia przesądzi o tym ponieważ ja sama zaczynam się gubić w tym wszystkim :(
a to moja suknia :)
http://img46.imageshack.us/my.php?image=mojasukniahm8.png

Offline stewe_griffin

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 381
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 28.09.2007
Jakie dodatki do tej sukni ?
« Odpowiedź #1 dnia: 15 Maja 2007, 09:49 »
sukni abardzo ładna  :skacza:

szkoda, że nie ma Twoich fotek w niej - byłoby łatwiej

opisz siebie - wzrost, pstura, kolor włosów, długość, oczy, cera (blada, śniada) itp..

tak ciężko jest coś wymyślać  :drapanie:



Offline Gosiulka31
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 79
  • Płeć: Kobieta
Jakie dodatki do tej sukni ?
« Odpowiedź #2 dnia: 15 Maja 2007, 10:30 »
Nio właśnie wiem że łatwiej by Wam było gdybym to ja była w tej sukni :( no ale 25 czerwca mam ostateczną przymiarke i narazie suknia tylko na modelce. Ale żeby troszkę przyblizyć mój wygląd załanczam 2 linki do moich zdjęć. Mam 176 cm wzrostu nosze rozmiar 40 , mam ciemne włosy do ramion , piwne oczy i lekko śniadą cere :)
http://img129.imageshack.us/my.php?image=praha240un7.jpg
http://img526.imageshack.us/my.php?image=p1020643qv2.jpg

Offline marf

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 77
  • Płeć: Kobieta
  • jeszcze nadal trochę nie mogę uwierzyć ;)
  • data ślubu: 11 sierpnia 2007
Jakie dodatki do tej sukni ?
« Odpowiedź #3 dnia: 15 Maja 2007, 12:45 »
hej Gosiulku :)

ładna suknia..prostota z charakterem :)

co mi przyszło do głowy - włosy
wydaje mi się że do takiej kolorystyki sukni nie będzie pasował kolor który widać na Twoich zdjęciach (tzn wpadający w czerwienie)
raczej typowe brązy, ewentualnie orzechowe, ciemny blond (jeśli myślałabyś o pasemkach)

Co do dodatków.. być może udałoby Ci się znaleźć delikatny naszyjniczek z drobnych perełek w kolorze podobnym do aplikacji sukni(capuccino?) .. lub ecru (mam nadzieję że nie uznajesz przesądów związanych z perłami! ;) )
do niego kolczyki..lekko zwisające..ale nie przebogate.

Jeśli nie uznajesz perełek.. to delikatny (nie za szeroki) łańcuszek z jakimś wisiorkiem "łezką" lub kuleczką (biały, ecru, capuccino?) i podobne kolczyki.
Raczej do sukni pasuje złoto..ale wiem że nie każda z nas je lubi ;)

Tyle z moich pomysłów :)

Moja suknia - choć zupełnie inny układ i aplikacje..będzie miała podobną kolorystykę :) ale do niej perełki raczej nie pasują..więc ja chyba pozostanę przy złotym łańcuszku :)

Pozdrawiam!!
podeślij fotki po odbiorze sukni :D
wspólne dni i noce... cudownie zwyczajne..zwyczajnie cudowne!




Offline marf

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 77
  • Płeć: Kobieta
  • jeszcze nadal trochę nie mogę uwierzyć ;)
  • data ślubu: 11 sierpnia 2007
Jakie dodatki do tej sukni ?
« Odpowiedź #4 dnia: 15 Maja 2007, 12:52 »
pomyślałam ze jeszcze dorzucę tu te Twoje obrazki :)







:)
pozdrawiam
wspólne dni i noce... cudownie zwyczajne..zwyczajnie cudowne!




Offline Gosiulka31
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 79
  • Płeć: Kobieta
Jakie dodatki do tej sukni ?
« Odpowiedź #5 dnia: 15 Maja 2007, 13:12 »
Dziekuje , Marf  ja od zawsze mam problem z takim wklejaniem zdjeć :)  ale super że mi pomogłaś. Wiesz jeżeli chodzi o kolor włosów to myślałam właśnie o ciemnej czekoladzie i jakiś delikatnych pasemkach. Kurka z moimi włoskami aż tak duzo nie można zrobić bo są cienkie i badzo delikatne ale kolorek musi być i to napewno nie czerwienie. Nie dodałam bo suknia na zdjęciu jest koloru ecri jasnego a moja jest czysto biała z haftem złoto- platynowym. Do niej mam też 3 częściowy długi welon ( kończy się tak samo jak tren ) i nie wiem bardzo podobaja mi sie diademy ale ja i tak jestem wysoka :( a diademy ponoć są dla niskich :( a druga sprawa nie chciałabym wyglądać aż tak świecąco we wszystkim jak bąbka. Marf wspomniałas o przesądach, ja akurat w żaden nie wierze , a perła wiąrze sie z moim znakiem zodiaku - ryby , no i w tłumaczeniu moje imie to też - perła . A czarne koty i 13 były dla mnie zawsze szczęśliwe  :skacza:

Offline Kasia1981

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 148
  • Płeć: Kobieta
  • dubeltowa mama
  • data ślubu: 07-07-07
Jakie dodatki do tej sukni ?
« Odpowiedź #6 dnia: 15 Maja 2007, 17:07 »
witaj!
gęba mi się uśmiechnęła jak zobaczyłam że jesteś z Kozienic, bo ja jestem z Puław, a odwiedzamy forum gdzie królują szczecinianki :)

Sukienkę masz bardzo ładną, ja też będę miała złoty haft i muszę się liczyć ze złotymi dodatkami. Wydaje mi się że jak góra ma stroją koronkę to dobrze będzie wyglądał łańcuszek na szyi z zawieszką - skromnie i pięknie.

Offline Gosiulka31
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 79
  • Płeć: Kobieta
Jakie dodatki do tej sukni ?
« Odpowiedź #7 dnia: 15 Maja 2007, 19:23 »
Kasiu też jestem zaskoczona że tak blisko siebie mieszkamy :) a wiesz ja kiedyś miałam mieszkać w Puławach jednak moja mama wybrała Kozienice. No ale w sumie tak czy tak nasze miasta sa niedaleko. I nawet widze ze date ślubu mamy taka sama  :skacza:

Offline Kasia1981

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 148
  • Płeć: Kobieta
  • dubeltowa mama
  • data ślubu: 07-07-07
Jakie dodatki do tej sukni ?
« Odpowiedź #8 dnia: 15 Maja 2007, 20:40 »
no widzisz jak się zgadałyśmy  :brewki:  Ja wprawdzie nie mieszkam już w puławach, ale tam mieszkają moi rodzice i tam też będzie ślub  faktycznie 07-07-07 tak jak u ciebie :brawo_2: