e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Zespoly muzyczne z kuj-pom  (Przeczytany 128970 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline weronafoto Kobieta

• forumowicz
  • data ślubu: czerwiec 2015
Odp: Jaki zespół muzyczny?
27 października 2014, 12:42
Też byłam na nich zdecydowana, żeby się spotkać. Ale na e-maila nie odpisali, a telefonów nie odbierali... Więc jestem zdecydowana na 95% na Bella Notte. Ciekawe czy to dobry wybór :) ;D

Offline Beata Korzeniowska Kobieta

• nowicjusz
Odp: Zespoly muzyczne z kuj-pom
28 października 2014, 09:27
Witam.  W związku z nieprawdziwymi informacjami, które pojawiły się na forum na temat zespołu Emotion i w trosce o osoby, które już zdecydowały się na współpracę z nami,  odniosę się do wpisu Pani Weronafoto i wyjaśniam:

Nieprawdą jest, że w nasz „występ” nie można ingerować - w ramach ogólnodostępnego repertuaru naszego zespołu, Pary mogą decydować o tym, które utwory na ich przyjęciu zagramy, a które chcieliby wykreślić.  Dla każdej PM przygotowujemy też piosenkę na pierwszy taniec.  Jeśli młodzi mają  prośbę o kilka dodatkowych piosenek, z tym również nie ma problemu.  W kwestii repertuaru mamy jeden warunek, zespół nie gra disco polo!

Nieprawdą jest, że zespół nie prowadzi zabaw, zawłaszcza tych „szalonych”.  Mamy swoje propozycje, jesteśmy też otwarci na propozycje PM.  Prosimy natomiast o to, by były w nich zachowane zasady bezpieczeństwa.  Prawdą jest natomiast, że Pary coraz częściej z zabaw w czasie oczepin rezygnują. 

Nieprawdą jest, że gramy dla własnej satysfakcji.  Najważniejsi są ludzie dla których gramy.  PM oraz ich goście.  Prawdą jest, że lubimy swoją pracę.  Angażujemy się w 100% a granie sprawia nam przyjemność.  Chyba lepiej tak, niż chodzić do pracy z obowiązku?

Nieprawdą jest, że w internecie nie ma informacji czy opinii na nasz temat.  Wszystkie informacje znaleźć można na przykład na naszym profilu na portalu społecznościowym. 

. . . zarzutów Pani Weronafoto co do mojej osoby komentować nie będę.  Mogę jedynie dodać, że Pani i jej narzeczony byli rozczarowani już pierwszym zdaniem, które usłyszeli, tj informacją o tym, że nie gramy disco polo. . . 

Podsumowując, wybór zespołu na swoje Przyjęcie Weselne to poważna sprawa! I jest w czym wybierać.  To tak jak z wyborem stacji radiowej, której słuchamy w pracy czy w samochodzie.  Jeden lubi radio, które gra stare, sprawdzone przeboje, inny wybiera to z rockowym brzmieniem, jeszcze inny lubi słuchać muzyki klasycznej, więc wybierze stację, która taką właśnie muzykę nadaje, a inny lubi brzmienie disco więc będzie słuchać radia, które gra takie rytmy.  I chociaż pewnie, większość z nas mogłaby innej stacji posłuchać przez chwilę, cała noc to już za dużo.  I z zespołami jest podobnie.  Jeden będzie śpiewał większość utworów po polsku, inny w repertuarze ma w większość światowe przeboje.   Ważne, żeby dokonując wyboru mieć pewność czego się chce! Lepiej jeszcze przed imprezą zrezygnować z polecanego przez znajomych zespołu (bo np.  jego repertuar nam nie odpowiada), niż potem . . .  męczyć się przez całą noc.  Coś co podoba się jednej Parze, nie musi podobać się drugiej.  Ale z pewnością wszyscy znajdą to, czego oczekują i z czego będą zadowoleni. 

Życzymy owocnych i przyjemnych przygotowań. 

Z poważaniem
w imieniu zespołu Emotion
wokalistka
Beata Korzeniowska

Offline Nathali

• nowicjusz
  • data ślubu: 10.06.2016
Odp: Jaki zespół muzyczny?
28 października 2014, 17:35
Cytat: weronafoto link=topic=6974. msg2134850#msg2134850 date=1413794403
Dlatego i ja założyłam kolejny.   A zamiast pomóc i odpowiedzieć na pytania to oczywiście odsyłają do poprzednich wątków.  .  .  . 
Masz już wybrany zespół? :)

Zastanawiamy się nad zespołem Prestige z Bydgoszczy.  Znacie może ten zespół? Jakie krążą o nim opinie?

Offline mgielka86 Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 20.09.2014
28 października 2014, 17:55
My mieliśmy M&M Acoustics i według nas i gości zespół jest po prostu genialny  :)
Świetny wokal i kontakt z gośćmi, parkiet był cały czas pełen :)
Nie mogliśmy lepiej wybrać :)

Offline Nathali

• nowicjusz
  • data ślubu: 10.06.2016
28 października 2014, 18:38
Cytat: mgielka86 link=topic=6974. msg2138155#msg2138155 date=1414515349
My mieliśmy M&M Acoustics i według nas i gości zespół jest po prostu genialny  :)

A ile płaciliście za ten zespół jeśli można wiedzieć?

• maniak
28 października 2014, 18:43
Cytat: mgielka86 link=topic=6974. msg2138155#msg2138155 date=1414515349

A ile płaciliście za ten zespół jeśli można wiedzieć?

3,5 tys.

Offline natkag89 Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 15.08.2015
28 października 2014, 19:26
My również chcieliśmy zespół M&M, niestety już pół roku temu mieli już zajęty nasz termin.  I zdecydowaliśmy się na zespół METEOR z koronowa, 5 osobowa grupa, czterech panów i jedna pani :)

• forumowicz
29 października 2014, 11:43
Pani Beato, to się nazywa sprostowanie. Szkoda tylko że tak pięknie Pani tutaj opisała wszystko, w rzeczywistości mówiła Pani nam trochę inaczej...
Pozdrawiam

• maniak
31 października 2014, 18:35
My również chcieliśmy zespół M&M, niestety już pół roku temu mieli już zajęty nasz termin.  I zdecydowaliśmy się na zespół METEOR z koronowa, 5 osobowa grupa, czterech panów i jedna pani :)

To fakt, że u nich ciężko z terminami.

Offline Ojciec Mężczyzna

• nowicjusz
  • data ślubu: 25.10.2014
3 listopada 2014, 23:56
Polecam p.  Jacka Staszaka DJ Starsky Music Team .  Wziął za wesele 2500 zł ale jeszcze nie byłem na takiej zabawie .  Fajna muza, b. dobry kontakt z gośćmi .  Same plusy.  Minusów BRAK

Offline lorelei Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 04.07.2015
13 listopada 2014, 21:41
A czy słyszał ktoś o zespole Lotos ze Świecia? Może ktoś z Was bawił się na weselu razem z nimi?
Dostałam na nich namiary, ale niewiele komentarzy na ich temat. . .

• forumowicz
17 listopada 2014, 14:33
Dziewczyny, chciałam podziękować za polecenie zespołu BellaNotte. Padło na nich, 11.11 podpisaliśmy z nimi umowę :) W czerwcu napiszę i swoją opinię. Jak narazie mogę powiedzieć że po rozmowie z managerem p. Zbyszkiem jestem spokojna, widać że zna się na rzeczy i że to jego praca, a nie hobby po godzinach :)

Offline violiza Kobieta

• uzależniony
25 listopada 2014, 18:53
Witajcie
czy jest szansa znaleźć jakiegoś przyzwoitego dj lub mały zespół w cenie do 2000zł ??
Ktoś coś?
Bardzo proszę o pomoc.
jestem forumową skrzypaczką,->
http://e-wesele.pl/forum/index.php?topic=49937.new#new  zagram też na Waszym ślubie ;)
zapraszam do kontaktu :)

Offline Kara-90 Kobieta

• entuzjasta
  • data ślubu: 09.09.2016
25 listopada 2014, 19:43
7 grudnia są targi ślubne wybierz się na nie, na miejscu możesz w góry zapytać o cenę, na pewno będzie dużo zespołów i dj, choć do 2 tys to wydaje mi się, że raczej dj bo w zespole są mi. 3 osoby to koszta zawsze większe

• forumowicz
26 listopada 2014, 10:30
violiza zespół Impuls z Strzelna (2500zł z dojazdem do Bydgoszczy). A tutaj masz e-maila, którego otrzymałam od Pana z którym rozmawiałam o wynajęciu tego zespołu:

Witam,
zespol składa sie z 3 osób, wokalistka i dwóch panów, całe wesele od poczatku czyli od przyjazdu pary młodej jest prowadzone: przywitanie pary młodej i gości, gramy marsza składane są zyczenia przez gości, nastepnie jest toast i rzucanie kieliszków za siebie, Zapraszamy pare młoda i gosci na pierwszy obiad, po obiedzie para młoda proszona jest na srodek sali w celu zatanczenia pierwszego tanca, gosci równiez prosimy w tym czasie do wspolnego kóleczka. Po pierwszym tancu raszamy z blokiem muzycznym i rozpoczyna sie zabawa taneczna. Wejscia muzyczne nie sa stałe tzn nie gramy po 5 utworów i pzrerwa tylko w zaleznosci jak goscie sie bawia na parkiecie takie wejscie moze trwac ok. 30-35 minut i robimy krótka przerwe. Ok. godziny 23 - 23:30 jest tort weselny , o pólnocy rozpoczynamy oczepiny. Zaczynamy od podziekowania dla rodziców, nastepnie przeprowadzamy kilka prostych i przyjemnych dla wszystkich gosci konkursów np. rzucanie welonu i musznika, krzesełka, taniec z marynarkami, karaoke itp. Wszystko wspolnie mozemy wczesniej ustalic, po oczepinach ruszamy z kolejnymi wejsciami muzycznymi i gramy do godziny 4. Koszt wesela to 2500zł z dojazdem. Pozdrawiam Jacek

Co prawda my ich nie wzięliśmy, bo mamy za dużą salę na tak mały zespół ale na prawdę fajnie grają :)

Offline czarna345 Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 16-SIERPNIA 2014
6 grudnia 2014, 21:47
Polecam zespół  Talar Bydgoszcz

« Ostatnia zmiana: 6 grudnia 2014, 21:49 wysłana przez Maja »

Offline aga888 Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 08.2015
18 września 2015, 22:59
Cytat: s-b link=topic=6974. msg1750523#msg1750523 date=1344376028
Cytat: beata_i_rafał link=topic=6974.  msg1645099#msg1645099 date=1326738876
Witam
A wiecie może coś o zespole Bella Notte?? Na stronie mają bardzo fajne demo, a i na video dobrze im wychodzi;) Bardzo mi sie podobają, ale chciałabym też poznać opinie innych.  

Słyszałam ich na żywo- wokalistki śpiewają rewelacyjnie.  .  Nie ma u nich problemu z piosenkami anglojęzycznymi, najnowszymi hitami czy klasykami.   Niektórzy zarzucają im, że nie grają na "prawdziwych" instrumentach- dla mnie akurat to nie było ważne- chcę żeby utwór był zblizony do oryginału a nie kiepsko zagranym coverem, dlatego mam u nich zarezerwowany termin:) A wy zdecydowaliście się? Znacie jakies opinie?

Ostrzegam przed  zespołem Bella Note z Inowrocławia (woj.   kujawsko- pomorskie).   Mieli grać u mnie na weselu, zachowali się bardzo mało profesjonalnie.   Jest z  nimi bardzo utrudniony kontakt (wieczne zakłócenia i problemy z siecią jak się dzwoni do właściciela), osoba kontaktowa jest arogancka, nigdy nie wiadomo który skład zespołu przyjedzie na wesele i jak się zaprezentuje, bo ciągle się zmienia.   Nie dotrzymują umowy.  .  Oczywiście do czasu podpisania umowy wszystko jest w jak najlepszym porządku.   Jeśli chcecie sobie oszczędzić zawodu i nerwów to radzę zrezygnować.  .  .  chyba okres świetlności ten zespół ma już za sobą .  .  .  jeśli ktoś nie wierzy proszę bardziej przyjrzeć się szczegółom ( ile ma siedzib ta firma/miejsc prób, ilość zespołów, zmieniające się składy zespołu (w filmikach i na ich stronie wokaliści których już dawno nie ma w zespole)  Lepiej sugerować się opiniami z wątków, bo na ich stronach są same ochy i achy! Mam nadzieję, że ktoś nauczy się na naszych błędach! Dodam, że nigdy nie pisałam o nikim źle w Internecie, jestem zawiedziona.  .  bo ostatnie dni przed naszym ślubem były jedną wielką nerwówką przez ten zespół.   Nie obwiniam tu osób śpiewających, bo personel ciągle się zmienia tylko właściciela p.   Zbyszka, który robi wstyd i manianę, odwalił taki numer, że dwa tygodnie przed naszą uroczystością nie było z nim kontaktu i zrezygnował pisząc jednego maila.  .  .  wcale nie przez jakieś specjalne okoliczności.  .  .  tylko przez pazerność (podpisuje więcej umów niż ma ludzi).   Dodam, że tak tego nie zostawimy.  .  .  kiedyś poleciliśmy ten zespół naszym znajomym, przyjechał inny skład niż było w umowie, a właściciel, który gra na klawiszach w jednym ze składów zrobił wstyd przed całą rodziną.  .  .  w dzisiejszych czasach gdzie każdy się bije o klienta to jakieś nieporozumienie, porażka, to nie tylko moja opinia!.  .  .  .  radzę uważać, dlatego piszę to na forum!!!

• forumowicz
22 września 2015, 08:22
Witam
A wiecie może coś o zespole Bella Notte?? Na stronie mają bardzo fajne demo, a i na video dobrze im wychodzi;) Bardzo mi sie podobają, ale chciałabym też poznać opinie innych.   

Słyszałam ich na żywo- wokalistki śpiewają rewelacyjnie.  .  Nie ma u nich problemu z piosenkami anglojęzycznymi, najnowszymi hitami czy klasykami.   Niektórzy zarzucają im, że nie grają na "prawdziwych" instrumentach- dla mnie akurat to nie było ważne- chcę żeby utwór był zblizony do oryginału a nie kiepsko zagranym coverem, dlatego mam u nich zarezerwowany termin:) A wy zdecydowaliście się? Znacie jakies opinie?

Ostrzegam przed  zespołem Bella Note z Inowrocławia (woj.   kujawsko- pomorskie).   Mieli grać u mnie na weselu, zachowali się bardzo mało profesjonalnie.   Jest z  nimi bardzo utrudniony kontakt (wieczne zakłócenia i problemy z siecią jak się dzwoni do właściciela), osoba kontaktowa jest arogancka, nigdy nie wiadomo który skład zespołu przyjedzie na wesele i jak się zaprezentuje, bo ciągle się zmienia.   Nie dotrzymują umowy.  .  Oczywiście do czasu podpisania umowy wszystko jest w jak najlepszym porządku.   Jeśli chcecie sobie oszczędzić zawodu i nerwów to radzę zrezygnować.  .  .  chyba okres świetlności ten zespół ma już za sobą .  .  .  jeśli ktoś nie wierzy proszę bardziej przyjrzeć się szczegółom ( ile ma siedzib ta firma/miejsc prób, ilość zespołów, zmieniające się składy zespołu (w filmikach i na ich stronie wokaliści których już dawno nie ma w zespole)  Lepiej sugerować się opiniami z wątków, bo na ich stronach są same ochy i achy! Mam nadzieję, że ktoś nauczy się na naszych błędach! Dodam, że nigdy nie pisałam o nikim źle w Internecie, jestem zawiedziona.  .  bo ostatnie dni przed naszym ślubem były jedną wielką nerwówką przez ten zespół.   Nie obwiniam tu osób śpiewających, bo personel ciągle się zmienia tylko właściciela p.   Zbyszka, który robi wstyd i manianę, odwalił taki numer, że dwa tygodnie przed naszą uroczystością nie było z nim kontaktu i zrezygnował pisząc jednego maila.  .  .  wcale nie przez jakieś specjalne okoliczności.  .  .  tylko przez pazerność (podpisuje więcej umów niż ma ludzi).   Dodam, że tak tego nie zostawimy.  .  .  kiedyś poleciliśmy ten zespół naszym znajomym, przyjechał inny skład niż było w umowie, a właściciel, który gra na klawiszach w jednym ze składów zrobił wstyd przed całą rodziną.  .  .  w dzisiejszych czasach gdzie każdy się bije o klienta to jakieś nieporozumienie, porażka, to nie tylko moja opinia!.  .  .  .  radzę uważać, dlatego piszę to na forum!!!

Prawdą jest że z zespołem macie utrudniony kontakt. Właściciel zespołu odbiera tylko co któryś telefon i naprawdę były kłopoty z kontaktem z zespołem (na samym początku, kiedy nie mieliśmy podpisanej umowy). Natomiast bezpośrednio przed weselem, sam Zbyszek zadzwonił i przypomniał o spotkaniu miesiąc przed aby omówić wszystkie szczegóły, dodatkowo sam poradził co wypada fajnie, co można samemu przygotować, dodał kilka szczegółów od siebie i dopieliśmy wszystko na ostatni guzik.
Zespół w naszej i gości opinii wymiata! Teraz  oglądając filmiki z wesela, wiem że był to najlepszy wybór. Wokalistki śpiewają niektóre piosenki lepiej niż z oryginału  ;D zabawa była udana. Chciałoby się pójść jeszcze raz na wesele z tym zespołem :P naprawdę polecam.

Offline olifka

• nowicjusz
  • data ślubu: 24.09.2016
3 października 2015, 22:03
Witam

Słyszałam ich na żywo- wokalistki śpiewają rewelacyjnie.  .  Nie ma u nich problemu z piosenkami anglojęzycznymi, najnowszymi hitami czy klasykami.   Niektórzy zarzucają im, że nie grają na "prawdziwych" instrumentach- dla mnie akurat to nie było ważne- chcę żeby utwór był zblizony do oryginału a nie kiepsko zagranym coverem, dlatego mam u nich zarezerwowany termin:) A wy zdecydowaliście się? Znacie jakies opinie?

Prawdą jest że z zespołem macie utrudniony kontakt. Właściciel zespołu odbiera tylko co któryś telefon i naprawdę były kłopoty z kontaktem z zespołem (na samym początku, kiedy nie mieliśmy podpisanej umowy). Natomiast bezpośrednio przed weselem, sam Zbyszek zadzwonił i przypomniał o spotkaniu miesiąc przed aby omówić wszystkie szczegóły, dodatkowo sam poradził co wypada fajnie, co można samemu przygotować, dodał kilka szczegółów od siebie i dopieliśmy wszystko na ostatni guzik.
Zespół w naszej i gości opinii wymiata! Teraz  oglądając filmiki z wesela, wiem że był to najlepszy wybór. Wokalistki śpiewają niektóre piosenki lepiej niż z oryginału  ;D zabawa była udana. Chciałoby się pójść jeszcze raz na wesele z tym zespołem :P naprawdę polecam.

weronafoto jeśli to nie kłopot to chciałabym się dowiedzieć ile płacicie za Bella Notte?

Offline karolinka_87 Kobieta

• forumowicz
  • data ślubu: 01.10.2016
6 października 2015, 19:21
Znajoma płaciła 5500 zl z poprawinami 7500 zł

Offline KamilaKamila Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 2017r.
6 października 2015, 19:41
Witam wszystkich ;)
Zna ktoś z Was zespół ESTRADA z okolic Świecia? Jakieś opinie?

Offline natalya Kobieta

• użytkownik
  • data ślubu: 30.07.2016
6 października 2015, 22:25
ktore bella note? bo jak wyslalam zapytanie to sie okazalo ze zespolow jest 3. chyba dwa 4 osobowe i jeden szescio. za 4 osoby bylo chyba 4000. w kazdym razie jak zobaczylam ich teledysk (tej jednej 4) jak spiewaja piosenke kto jak nie my czy jakos tak, to pierwsze co przyszlo mi na mysl to kazdy inny. teledysk reklamujacy beznadziejny. zupelnie bez zycia. za to tej wiekszej grupy juz duzo bardziej mi sie podobalo

Offline joaszo Kobieta

• forumowicz
  • data ślubu: 30.04.2016
6 października 2015, 22:42
natalya przejrzałam ich video bo mają nagrania Brzozy ale śpiewu nie mogłam znieść  :D

Offline natalya Kobieta

• użytkownik
7 października 2015, 07:56
jak wpiszesz na youtube bella notte - zespol muzyczny to wyskoczy teledysk. moze trema ich zjadla  ;D

• forumowicz
7 października 2015, 08:34
Dziewczyny, za zespół płaciliśmy 4500zł (4 osobowy, nam się udał najlepszy skład, bo druga para zrezygnowała z naszego terminu).

Teledyski promujące to nie to samo co na żywo na weselu. Uwierzcie mi, dali popis! Cała rodzina się nimi zachwycała. Śpiew perfekcyjny, rozruszanie towarzystwa? OJ TAK! Są do tego stworzeni! Nigdy nie zapomnę tego wydarzenia :)

PS. Słucham radia i mam wrażenie że dziewczyny z Bella Notte lepiej śpiewają niż wszystkie gwiazdki... Mam nadzieję że jeszcze będę mieć przyjemność posłuchać ich na jakimś weselu :)

Offline joaszo Kobieta

• forumowicz
  • data ślubu: 30.04.2016
7 października 2015, 10:32
weronafoto każdy lubi coś innego  :) Cieszę się że Wam się podobało :)

Offline truskawka1 Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 31.12.16
7 października 2015, 11:27
a słyszał ktoś coś o zespole SHADOW z Torunia?:)

• forumowicz
7 października 2015, 12:26
weronafoto każdy lubi coś innego  :) Cieszę się że Wam się podobało :)

Bardzo nam się podobało. Zespół to element naszego dnia z którego bym nie zrezygnowała, jeśli miałabym możliwość ponownego wyboru.

Offline natalya Kobieta

• użytkownik
7 października 2015, 19:01
jak ogladalam ich filmiki to duzo bardziej podobaly mi sie niz ten filmik reklamowy. jednak ta niepewnosc co do skladu wygrala i wybralam kogos innego

• forumowicz
9 października 2015, 07:49
jak ogladalam ich filmiki to duzo bardziej podobaly mi sie niz ten filmik reklamowy. jednak ta niepewnosc co do skladu wygrala i wybralam kogos innego

Tu niestety jest problem. Niepewność co do składu jest i sam Zbyszek nie potrafi powiedzieć kto przyjedzie.