e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Zespoly muzyczne z kuj-pom  (Przeczytany 122829 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ~Eliza~ Kobieta

• nowicjusz
Odp: Zespoly muzyczne z kuj-pom
19 marca 2011, 18:54
Hej, dziewczyny! Mogę wam polecić zespół, który grał u mojej siostry (chyba Szept, ale dokładnie nie pamiętam) .  W tym zespole jest facet i kobieta, ale zabawę prowadzą rewelacyjnie! Super się bawiłam! Są z Inowrocławia z tego co pamiętam i w sumie dużo nie biorą, ale wiem, że mają napięty grafik, więc musicie w miarę szybko się z nimi kontaktować.    U nas cała rodzinka była zachwycona, bo fajnie grali, mieli śmieszne zabawy i na dodatek nie pili a teraz prawie nie spotkasz takiego zespołu.  Mam nadzieję, że się przydałam
Pozdrawiam Agusia :)
« Ostatnia zmiana: 3 września 2011, 00:30 wysłana przez asia »

Offline wojwit Mężczyzna

• nowicjusz
19 marca 2011, 19:12
Post megawiarygodny ;)
To tak jakbym polecał firmę w. . . . t bo u mojego brata robiła film  :)
Powodzenia

Offline katepolak Kobieta

• bywalec
  • data ślubu: 11.06.11.
19 marca 2011, 19:53
mnie się podoba tekst...chyba Szept... a oto nr 603 coś tam coś tam lalalala:P

Offline GeriavitDrinker Mężczyzna

• użytkownik
19 marca 2011, 21:48
Pani Elizo - każdy z nas ma kłopoty z pamięcią, nie ma cię czego wstydzić.

Znalazłem Pani wypowiedź, z czasu kiedy pamiętała Pani o wiele więcej.
Hejka! Ja mogę Ci polecić duet muzyczny Szept z Inowrocławia...

Mam nadzieję, że pomgłem i duet (a nie zespół) o którym Pani pisze znajdzie wielu zadowolonych klientów  8)

Offline kawas Mężczyzna

• nowicjusz
23 kwietnia 2011, 22:41
Czy ktoś może coś powiedzieć o muzyku J. Kolmajer? będzie grał u mnie na weselu - na swojej stronie ma nagranie z imprezy i mi się podobało, ale chciałbym usłyszeć opinię postronnej osoby co sądzi o prowadzeniu wesela.  Jeśli ktoś zna tego Pana proszę o odpowiedz

Offline sonew

• nowicjusz
  • data ślubu:  
6 czerwca 2011, 22:33
Polecam zespół Spektrum. . .  Niestety nie posiadam nr telefonu. . .

Offline anka1988_88 Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 30.06.2012
14 czerwca 2011, 15:53
Witam serdecznie!
Zastanawiam się nad zespołem deja vu, czy możecie mi pomóc w wyborze i napisać opinie o nich? Bardzo chciałabym zobaczyć płytkę lub urywek z jakiegoś wesela na którym grali.

Offline agatkap81 Kobieta

• bywalec
  • data ślubu: 31.08.2007
16 czerwca 2011, 13:46
Jeżeli chodzi o Dejavu 4 chłopaków i dziewczyna - to ja polecam.

Miałam ich na weselu 4 lata temu - dopiero się rozkręcali, a dwa lata temu grali u mojej kuzynki i chyba nawet lepiej grali niż u mnie:)
Na ich stronie są przykładowe nagrania.

Niestety nie wiem ile teraz biorą za wesele.

Pozdrawiam

Offline krysiAK Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 2 lipca 2011
16 lipca 2011, 23:06
Chodzi o Deja vu z Bydgoszczy? Polecam serdecznie!!! Grali u mnie 2 lipca, goscie i my bylismy zachwyceni :)
Na ich stronie mozna posluchac kilku kawalkow, na zywo sa rownie dobrzy :)

Offline anka1988_88 Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 30.06.2012
20 lipca 2011, 16:22
Umowa z zespołem De javu podpisana:) Przesłali nam jedną płytkę z wesela na którym grali w zeszłym roku dlatego się zdecydowaliśmy.  Śpiewają ślicznie i widać, że grają z pasją.  Dziękuje Wam za opinie:)
Pozdrawiam

Offline Żabki Mężczyzna

• nowicjusz
  • data ślubu: 25.08.2012
25 sierpnia 2011, 18:35
czy może ktoś coś powiedzieć o zespole Tanto?
zespół wie ktoś coś o nim? Dobrzy są?

Offline viktoria Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 28.04.2012
2 września 2011, 11:03
Potrzebuje opinii na temat zespołów, rozważam konkret band, toma-to a może zwierzband, konkert wiem jak graja, a pozostali?zależy mi na fajnym głosie + kapeli, która potrafi rozkręcić gosci do tańca (a nie że garają swoje i tyle).

Offline zaba Kobieta

• maniak
  • data ślubu: lipiec 2011
2 września 2011, 14:57
ja moge baaaaardzo poelecic zespol zwierzband - wedlug mnie sa bezkonkurencyjni ;D...!!!
mielismy ich na swoim weselu i nie zaluje ani jednej wydanej zlotowki, moj maz mowil, ze nawet dalby wiecej ;)...
parkiet od samego poczatku do konca byl pelen, tanczyli i mlodzi i starsi - kazdy cos dla siebie znajdzie...
najlepsze byly komentarze gosci skad taki zespol znalezlismy, ze jeszcze na takim weselu nie byli!
chlopaki graja poprostu rewelacyjnie! w 100% na zywo! my mielismy sklad rozszerzony jeszcze o trabke, saksofon i wokalistke...
jesli nie interesuje Was muzyka biesiadna na weselu tylko cos bardziej "z klasa" to zwierzband jest strzalem w 10!!!
w repertuarze maja muzyke przeroznego rodzaju - od lat 60' do dzis ;D, na wstepie gdy sie goscie zbierali to grali taki jezz delikatny, troche blusa...do tanca najbardziej gosciom sie podobal rock&roll, dla starszych mieli bardziej polski repertuar, przepiekne ballady, pod koniec wesela - gdy juz sami mlodzi zostali to polecialy troszke nowoczesniejsze hity...a na podziekowania dla rodzicow i taniec z nimi to trebacz zaspiewal nam what a wonderfull world - wszystkim szczeka opadla, nie dowierzali, ze to spiewaja na zywo ;D...
aaaa...i jeszcze jadno, oni nie prowadza zabaw oczepinowych - pozostaja tylko przy rzucaniu mucha i welonem i jesli mlodzi sobie zycza taniec do welonu - ale jesli poprowadzi zabawy np swiadek to tez jest ok ;)...wszystko prowadzone ze smakiem i klasa!
slyszalam toma-to i nawet nie moge ich porownac do zwierzbandu, bo to nie ta sama klasa moim zdaniem...
a co do konkret band to nie mam pojecia, wiec sie nie wypowiem...

Offline Daisy87 Kobieta

• uzależniony
2 września 2011, 16:21
Zaba to ja mam podobne odczucia mimo, ze zupełnie inny zespół ;) ale trąbka też byłam i jak zagrali właśnie "what a wonderful world" to ludzie z drugego końca sali przychodzili zobaczyć czy to na pewno na żywo jest ;)

A dla forumek mój zespół to MARSEB. W kościele przepięknie zaśpiewali Ave Maria, aż wszystkim ciarki przechodziły, na weselu śpiewali na żywo różnorodny repertuat, grali na trąbce i akordeonie biesiady i przyśpiewki co podobało się szczególnie starszym gościom ale nie tylko ;) fajne konkursy były i generalnie wszystko na plus, także polecam :)

Offline zaba Kobieta

• maniak
2 września 2011, 17:12
a widzisz ;) ile ludzi tyle opini ;D...
nam wlasnie chodzilo o to, zeby nie bylo biesiady :P nie chcielismy biesiadowania przy stolach, zabaw oczepinowych - tzn ograniczyc je do minimum ;)...
mysle, ze kazdy znajdzie dla siebie odpowiedni zespol, jak sie okazuje nie jest ich malo w naszym regionie ;)...

• użytkownik
2 września 2011, 19:41
...my mielismy sklad rozszerzony jeszcze o trabke, saksofon i wokalistke...

Saksofon?
No to się wydało z kim Benek D-Tonację zdradza...  8)
Na wokalu Asia?

Offline zaba Kobieta

• maniak
2 września 2011, 23:03
Asia, Asia ;)...
kurcze, z checia powtorzylabym ten wieczor wlasnie ze wzgledu na nich ::)...

Offline viktoria Kobieta

• nowicjusz
6 września 2011, 09:19
DZIEWCZYNY TAK ZACHWALACIE ZESPÓŁ ZWIERZBAND WIĘC PROSIŁABYM O NAMIARY!!!!DZIĘKUJEEEE:))))

Offline Nemezis Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 3 lipca 2010
12 września 2011, 01:02
Viktoria, spróbuję jutro odgrzebać telefon, choć pewnie już dostałaś namiary od kogoś innego ;)

U nas rok temu też grał Zwierzband (skład podstawowy) i do dziś goście przy różnych okazjach wspominają ten zespół i mówią, że nigdy wcześniej ani później nie byli na weselu z tak rewelacyjną muzyką ;D Jak dobrze pójdzie, to w przyszłym roku znów będę na weselu z udziałem Zwierzbandu (tym razem jako gość) i już nie mogę się doczekać... :hopsa:

Offline viktoria Kobieta

• nowicjusz
12 września 2011, 09:01
No właśnie jeszcze nie dostałam namiarów:(((( Inne ekspresowe szły, a tutaj od ponad tygodnia cisza, w necie znalazłam tylko adres mailowy do zespołu więc liczę na Ciebie;) jeszcze takie same pozytywne opinie,że nie mogę się doczekać spotkania z nimi.

Offline Karolina_kkk Kobieta

• użytkownik
  • data ślubu: 12.05.2012r.
29 września 2011, 14:00
Bawił się ktoś przy Axel Band? To jest zespol z Maksymilianowa, jest kilka opinii, ale niekonkretnych.  Troche sie przez to obawiam bo juz mamy podpisaną umowę :(

Offline Pandi Kobieta

• maniak
1 października 2011, 21:19
Patrycja u nich nadal spiewa? [taka ruda:>]

• użytkownik
2 października 2011, 12:12
Bawił się ktoś przy Axel Band? To jest zespol z Maksymilianowa, jest kilka opinii, ale niekonkretnych. 

Perkusista powinien dostać porządny odsłuch bo jest nierówno z podkładem...

Offline Karolina_kkk Kobieta

• użytkownik
  • data ślubu: 12.05.2012r.
2 października 2011, 12:41
byla u nich jakas ruda, ale nie wiem jak ma na imie

Offline Pandi Kobieta

• maniak
2 października 2011, 20:07
Ona .. czyli wokal zenski bedzie idealny :]

Offline NATHALIE1986 Kobieta

• nowicjusz
19 października 2011, 09:45
Polecam konkret-band- biorą 3 tys i fajnie gości zabawiają, tomato 3,600 też fajnie grają i happy dance z Torunia.

• użytkownik
19 października 2011, 13:47
A Happy Dance ile bierze?

Offline NATHALIE1986 Kobieta

• nowicjusz
24 października 2011, 18:13
A Happy Dance ile bierze?
[/quote

juz nie pamiętam ale też jakoś chyba powyżej 3 tys.

Offline zaba Kobieta

• maniak
12 listopada 2011, 22:02
takie zapytanie czy zna ktos zespol grajacy na zywo - cos w stylu zwierzaka? niestety ma juz termin zajety, a poszukuje czegos ciekawego dla przyjaciolki? GeriavitDrinker mam nadzieje, ze pomozesz ;)...

Offline katepolak Kobieta

• bywalec
  • data ślubu: 11.06.11.
13 listopada 2011, 19:18
Nie do końca wiem jak gra zwierzak, ale ITD z Inowrocławia daje radę moim zdaniem, już kiedyś o nich pisałam. Dobre damskie dwa wokale i liczne instrumenty.