Autor Wątek: sukienka bez przesady  (Przeczytany 2713 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline pyh

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1285
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: mężatka od 7.7.7
sukienka bez przesady
« dnia: 4 Maja 2007, 21:17 »
Dziewczyny,doradzcie prosze-w jakim sklepie moge kupic elegancka,prosta,dobra jakosciowo,jasna sukienke na slub cywilny,najlepiej taka w kolano-myslalam o: Solar,Makalau,Zara...co Wam jeszcze przychodzi do glowy?Jutro planuje wielkie buszowanie po sklepach,wiec wszelkie pomysly wskazane!!!Niestety plan byl inny,ale musi ulec modyfikacji.Poczatkowo miala byc li tylko suknia Sofia Cymbeline,ewentualnie krotka White One,jednak cena za te "sukienusie" to prawie 3000......

Gabiś
  • Gość
sukienka bez przesady
« Odpowiedź #1 dnia: 5 Maja 2007, 20:08 »
A może promode?? Polecam:) Bardzo eleganckie sukienki:) A poza tym po internecie poszukaj:) :skacza:

Offline Matylda5
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
sukienka bez przesady
« Odpowiedź #2 dnia: 16 Maja 2007, 14:48 »
Cezsc,
a nie chcesz ślubnej sukni? Mam bardzo elegancka a jednoczesnie skromna suknie w kolorze kosci słoniowej (lekko błyszcząca) z kolekcji Justin Alexander model 8151 za naprawde niewielka cena. Jesli bylabys zainteresowana to daj znac a wysle Ci zdjecia. Dolorze oczywiscie halke oraz welon :)
Matylda

a.katarzyna
  • Gość
sukienka bez przesady
« Odpowiedź #3 dnia: 16 Maja 2007, 16:49 »
ciężko tak po markach, bo nie wiem po jakim mieście będziesz buszować, ale np. Max Mara, Monari, Galeria Centrum - ale nie wiem jakie tam marki mają, no i pewnie po butikach z sukniami.

Matylda5 pierwszy post i już oferta  :drapanie: ale się wstrzeliłaś !!!

Offline milenaw
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3836
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 08-09-2007
sukienka bez przesady
« Odpowiedź #4 dnia: 16 Maja 2007, 19:18 »
pyh, Posłałam ci na priva namiary na fajne sukienki. życzę owocnych poszukiawań.



Offline pyh

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1285
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: mężatka od 7.7.7
sukienka bez przesady
« Odpowiedź #5 dnia: 16 Maja 2007, 19:35 »
dziekuje Wam wszystkim :)
Sukienke mam juz zamowiona,skonczylo sie na salonie sukien slubnych,ale uszyja mi cos krotszego,tyle ze z eleganckiego materialu. Jak bedzie gotowa postaram sie wkleic jakies foty :)

Offline milenaw
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3836
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 08-09-2007
sukienka bez przesady
« Odpowiedź #6 dnia: 16 Maja 2007, 20:16 »
Cytuj
Jak bedzie gotowa postaram sie wkleic jakies foty

To czekamy :tupot:  :tupot:  :tupot: