Autor Wątek: kupie halke slubna!!!  (Przeczytany 2502 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline anetaa200
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
kupie halke slubna!!!
« dnia: 25 Kwietnia 2007, 12:30 »
witam!!!

czy ma ktos do odsprzedania halke slubna bez kola tzn. bez drutu???!!!
mam sukieneczke w ksztalcie litery A i halke tez do niej mam ale kolo jest na drucie i bardzo dziwnie sie w niej czuje cala mi lata raz do przodu raz do tylu:(
i dlatego chce od kogos odkupic fajna i wygodna halke slubna!!!!
sukienka jest w kolorze ecri

pozdrawiam

Offline Antalis
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6030
kupie halke slubna!!!
« Odpowiedź #1 dnia: 25 Kwietnia 2007, 12:36 »
A nie myslałas o tym ze jezeli zmienisz halke na taka bez koła suknia straci kształt i swoj urok ?

Offline anetaa200
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
kupie halke slubna!!!
« Odpowiedź #2 dnia: 25 Kwietnia 2007, 13:01 »
myslalam o tym ale chcialabym sie w niej dobrze czuc a w tej chwili ( suknia naprawde jest bardzo ladna) ale drazni mnie w niej ta halka na drucie ktora mi lata

uwazasz ze jak zmienie na inna halke to moze stracic swoj fason???mimo ze w tej chwili sa halki ktore maja powszywane wieksze ilosci falban czy fizbinow?!

Offline Antalis
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6030
kupie halke slubna!!!
« Odpowiedź #3 dnia: 26 Kwietnia 2007, 08:09 »
Ja bym sie bała ze "oklapnie" ,skoro jest tam ten drut to moze on pełni jakas wazna funkcje ze tak powiem ? Coz na Twoim miejscu poszlabym do jakiegos salonu i poprosila o przymierzenie innej halki pod te suknie - warto sprawdzic. A moze wyciagnij drut z Twojej halki ?Zawsze mozna go tam włozyc znowu.
A moze wypozyczysz halke ? Bo wiesz dziewczyny w 99% chca sprzedac cały komplet czyli suknia,halka,welon itp.

Offline juliett

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 12
kupie halke slubna!!!
« Odpowiedź #4 dnia: 26 Kwietnia 2007, 23:13 »
anetaa200, myślę, że rzeczywiscie dobrym pomysłem byłoby sprawdzić, czy bez koła suknia np: nie bedzie "plątać się" między nogami. Ja w swojej sukni i halce bez koła miałam niestety takie wrażenie, no i kształt na kole też jakoś lepiej się układał.
Sprawdź koniecznie jak jest w przypadku twojej:-)