e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Lilkusiowy ślub czyli od 14.04.2007 szczęśliwa żonka :)  (Przeczytany 10561 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kasia* Kobieta

• Chuck Norris
Cytat: "Ewelina_Michał"
Lilkuś młoda zonko nie zapominaj o nas
chyba jednak zapomniała :popija:  albo miesiąc miodowy tak ją pochłania :brewki:
Wszyscy mówią mi - kiedyś przyjdą lepsze dni, ktoś na dobre zmieni mnie, czekam na ten dzień

Online kobietka Kobieta

• maniak
GRATULACJE :skacza:  :skacza:
czekamy :tupot:  :tupot:  niecierpliwie :tupot:  :tupot:  na forki!! :tupot:  :tupot:  :nerwus:

Offline Lilkuś

• uzależniony
witajcie :):)

majówki nadszedł czas i spędzamy ją w Świnoujsciu u teściów :) Kiepsko z dostępem do neta (bo zapomnieli zapłacić  :hahahaha:  :hahahaha: ) ale juz jest i mam nadzieje, ze w koncu wrzuce naszą relacje :)

Ide właczyć laptopa, sciagnąć fotki no i napisac relacje :):)

Offline froogunia Kobieta

• uzależniony
  • data ślubu: 16 września 2006r.

Offline Lilkuś

• uzależniony
:skacza: zaczynamy - odrazu mówie, ze fotek bedzie duzo ale to was chyba nie martwi:D:D

zaczynamy od poczatku....

Przyszła panna młoda wstała rano skoro swit i nie wiedzac co z soba zrobić snuła sie po mieszkaniu aż nadszedł czas wyzyty u fryzjera... tak po nudnym, samotnym siedzeniu pod suszarką zjawiła sie Kasia - nasz fotograf:)

W końcu lekko spanikowana panna młoda ruszła po świadkową (troszke przy tym łamiąc przepisy drogowe) :D

W tym czasie pan młody ubierał swój nowitki garnitur i odebrał zamówiony 2 dni przed slubem bukiecik dla swojej wybranki

Offline merkunek Kobieta

• Chuck Norris
już mi sie podoba...  :brewki:

Offline stewe_griffin Kobieta

• bywalec
  • data ślubu: 28.09.2007
dalej dealej  :tupot:  :tupot:  :tupot:  :tupot:  :tupot:  :tupot:  :tupot:  :tupot:  :tupot:

Offline olkahof

• Chuck Norris
  • data ślubu: 08.04.2007
Cytat: "merkunek"
już mi sie podoba...

nooooooooooooo :)

Offline Lilkuś

• uzależniony
Makijaż , ubieranko i Panna młoda gotowa na przyjecie swojego wybranka :)

- "pod' sukienką to mój brat, który ubierał mi buty :D

- z mamą :)

no i zjawił sie pan młody - gdy go zobaczyłam ślina mi staneła w gardle i prosiłam boga by sie nie rozpłakać

Błogosławieństwo i pojechalismy do koscioła

Offline SaTine Kobieta

• ღ KM ღ
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 21.06.2008
ślicznie... czekamy na więcej  :skacza:

Offline Lilkuś

• uzależniony
w drodze do koscioła, podpisanie dokumentów no i spotkanie z rodziną, bliskimi i forumkami pod kościołem w opczekiwaniu na "nasza kolej"

Ojciec Cezary podprowadził nad pod ołtarz, zajęliśmy miejsca i… dopadła mnie głupawa. Czasem reaguje na stres właśnie głupawą i niemal cała mszę chciało mi się śmiać :D W końcu nadszedł ten moment, podszedł do nas o. Cezary i już wiedzieliśmy, że za parę chwil przysięgniemy sobie miłość po grób...

Kiedy podałam dłoń Maćkowi poczułam chłód - miał tak zimna rękę, że niemal nie cofnęłam swojej… bardzo się denerwował ale kto nie?? Maciek nałożył mi obrączkę na palec, potem ja jemu i poczułam, że stres gdzieś odszedł i ustąpił miejsca przeogromnej radości. Potem był pocałunek, czuły, romantyczny i namiętny :)

wychodziliśmy z kościoła jako mąż i żona i obojgu nam sprawiało to niesamowita radość. Wyszliśmy do gości gdzie posypał się na nas ryż i monety :)  Zbieranie drobniaków troszkę nam zajęło ale jak się dowiedziałam to M uzbierał więcej ;)

Gdy goście czekali na autokar, który miał ich zawieść do Nordu my zgodnie z planem udaliśmy się na sesje do studio, a tam…. działo się aj działo...

Offline Lilkuś

• uzależniony
studio :) fotki wybrane ...

to zdjecie w dużym formacie i kolorowe mamy u siebie na ścianie w antyramie :)

W imieniu zniecierpliwionych gości popędził nas mój teściu no i sesja musiała dobiec końca a naprawdę świetnie się bawiliśmy :D:D

Offline Lilkuś

• uzależniony
Przed Nordem powitali nas chlebem i solą ukochani rodzice

M przeniósł mnie przez próg, wypiliśmy toast Państwa młodych po raz pierwszy...po raz drugi... etc  :skacza: no i rozpoczeła sie zabawa....

nasz pierwszy taniec

a to moje ulubione zdjecie z jedne z zabaw oczepinowych - przebijania baloników :):)

Wiecie co?? gdybym mogła to bym ten dzień powtórzyła ale nic bym w nim nie
 zmieniła !!

postaram sie jescze w miare mozliwosci powrzucac pare fotek :) na pewno wrzuce fotki z nadmorskiego plenerku :):)

Offline kuchasia Kobieta

• Szczęśliwa Pani W.:)
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 21.04.2007 godz.18.00 Sakramentalne TAK zostało wypowiedziane:)
No no relacyjka super:)Wygladaliscie przepieknie...Czekam na wiecej fotek:) :skacza:

Offline Ewelina_Michał Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: czerwiec 2007
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Lilkuś!!!!!!!!!!!!!!! wszystko takie piękne, takie śliczne, Ty takaaaa......przepiękna no i ten błysk w oczach. fryzura 100000000000 razy ładniejsza niz ta próbna a bukiet... Lilkuś....bukiet jest najpiekniejszy, piekniejszy od tych wklejanych na forum. jejciu. wygladalisie taaak cudnie ze az dech zapiera. cudownie...aaa ja tez chce :)

Offline asia Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 10.09.2005r.
Kasieńko - wyglądaliście wspaniale! Tak romantycznie  :Wzruszony:
Widać, że cudownie się bawiliście na sesji w studio  :brawo_2:
Teraz czekam na fotki z pleneru  :taktak:

Offline sandrunia Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 18.08.2007
Rewelacja  :brawo_2:  jak się czyta relacje ze ślubów to aż łzy stają w oczkach... ja już nie mogę doczekać się swojego dnia...

Offline ASIA39 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 18.08.2012
piękne te fotki a jacy wy szczęśliwi :skacza:
a i te fotki w studio naprawdę suuuperrr :brawo_2:
a najbardziej to mi sie podoba te co macie na ścianie jest naprawde boskie :skacza:  :skacza:  :skacza:

Offline ilka2 Kobieta

• entuzjasta
  • data ślubu: 15.09.07 cywilny, 22.09.07 kościelny
Lilkuś wyglądaliście pięknie  :skacza: jeszcze raz Najlepszego :skacza:

Offline Gemini Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 30.06.2007
Przepięknie wyglądaliście

A to zdjęcie, które wybraliście do antyramy...po prostu fantastyczne, nie mogę się napatrzec :brawo_2:

Offline merkunek Kobieta

• Chuck Norris
Śliczna z Was para, relacyjka superowa :brawo_2:

Offline katarzyna_84 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 2.8.2008
Cudna para młoda to i śliczne zdjęcia  :brawo_2: Ale czemu tylko 'wybrane' :?: Mamy czymś zasłużyć na resztę :?: Kasiu napisz tylko czym :?:

Offline Kasia* Kobieta

• Chuck Norris
Kasiu a będa fotki z poprawin? w tej slicznej kiecuni , która miałam okazję zoabczyc na przymiarce?
Wszyscy mówią mi - kiedyś przyjdą lepsze dni, ktoś na dobre zmieni mnie, czekam na ten dzień

Offline tylunia Kobieta

• You are my person brand of heroine
  • Chuck Norris
Kasia fotki swietne nie moge sie doczeka dalszej relacji :skacza:

Offline dziubasek Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: .:25.08.2006:.

Offline Lilkuś

• uzależniony
KOCHANE tylko fotki wybrane na razie :D reszte wrzuce jak znajde troszke więcej czasu :)

Dziękuje w imieniu swoim i męża (to jeszce troszke do mnie noie dociera) za miłe słowa :)
klaudia fotki z poprawin będą jak tylko je odbierzemy od gości :D jeden gośc co robił mase zdjęć niestety na razie wyjechał do Grecji :( ale kombinujemy jak możemy by zdobic wszystkie fotki :)

fotki z planeru będa jak najbardziej jak tylko je wybierzemy z masy nam zrobionych :)

lece do urzędy powymieniac dokumenty  :dno:

Offline agi_82 Kobieta

• bywalec
  • data ślubu: 11.08.2007r.     godz. 15:00
Lilkuś,  :brawo_2:  :brawo_2:  :brawo_2: pięknie wyglądaliście :skacza: Już nie mogę się doczekać zdjęć z pleneru

Offline milenaw Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 08-09-2007
Lilkuś, To ja czekam na ciąg dalszy. :tupot:  :tupot:  :tupot:

Offline Lilkuś

• uzależniony
Cytat: "agi_82"
Już nie mogę się doczekać zdjęć z pleneru

juz je widzielismy :):):) mieliśmy małą zagwostke jak z masy fotek wybrać tylko 24 ale jakos sie nam udało :) odbierzemy je jakos wtorek - sroda i jak tylko czas pozwoli odrazu wrzuce na forum byście mogły pooceniac ;)  :hahahaha: