Autor Wątek: Makijaż we Wrocławiu  (Przeczytany 3928 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Maja

  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 34378
  • Płeć: Kobieta
  • bono animo es
  • data ślubu: 28 sierpnia 2004r.
Makijaż we Wrocławiu
« dnia: 24 Lutego 2005, 10:06 »
Podobnie pomysł taki jak z fryzjerem i oczywiście opinie mieszkanek tego regionu, może komuś pomogą a może zachęcą do rozbudowania...

Cytuj
ja polecam gabinet kosmetyczny w ktorym mialam robiony makijaz slubny + probny i bylam bardzo zadowolona. Miesci sie on na Hallera (...) Kobieta zna sie na rzeczy i robi to naprawde dobrze


Cytuj
Byłam dzisiaj na próbnym makijażu i wiecie co....jestem zachwycona. To był mój drugi próbny makijaż. Z pierwszego nie byłam zadowolona. Tym razem skorzystałam z usług Saloniku dla Pań i Panów w przejściu garncarskim we Wrocławiu. I jest super!!!


Cytuj
miałam robiony makijaż i fryzurę w saloniku dla pań i panów, z tym że w hotelu Holiday Inn
Za koka zapłaciłam 130 zł, za makijaż 60 (+60 za próbny)
Zarówno z makijażu jak i z fryzury byłam baaardzo zadowolona


Cytuj
Zdecydowanie polecam studio LIMA, a konkretnie panią Beatkę jeśli chodzi o makijaż ślubny!Cenowo nie ksztaltuje się to najtaniej:makijaż próbny 50zl, a ślubny 75zl, ale kosmetyki są wysokiej jakości,pani Beatka jest świetnym doradcą i makijaż trzymal mi się do samiutkiego ranka!Przy oltarzu sie wzruszylam (nie raz) i poplakalam,a na buzi nic się nie rozmazalo...nie bylo smug,doslownie zadnego  śladu


Offline buleczka22
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 33
Makijaż we Wrocławiu
« Odpowiedź #1 dnia: 10 Marca 2005, 17:05 »
Ja na targach ślubnych mialam robiony makijaż przez akademię wizerunku, bardzo mi sie podobał . Szkoda że jest taki drogi ale zastanawiam sie bardzo bo utrzymuje się przez 24 h . Ja biorę ślub 28 sierpnia więc taki makijażyk by mi się przydał.
TU BYL ADRES WWW
bułeczka


Offline buleczka22
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 33
Makijaż we Wrocławiu
« Odpowiedź #2 dnia: 10 Marca 2005, 17:25 »
sorki ale zapomniałam napisać, że akademia wizerunku bierze za makijaż próbny i ten właśniwy 180 zł.
bułeczka


Offline Ania P.

  • Dopóki miłość nas dwoje łączy, świat się zaczyna, świat się nie kończy...
  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 935
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 11.08.2007 :*
Odp: Makijaż we Wrocławiu
« Odpowiedź #3 dnia: 31 Maja 2007, 09:25 »
Ja mogę polecić makijaż w Akademii Wizerunku, tuż obok wrocławksigo Rynku, naprzeciwko Kruka. Miałam tam robiony makijaż na ślub koleżanki i trzymał mi się bez poprawek od 12.00 do 22.00. Mam cerę pełną przebarwień i trudna do pielęgnacji więc jestem bardzo wymagająca w kwestii makijażu, a ten spełnił moje oczekiwania. Śluby będzie mnie kosztował 100 zł.