e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Pogaduchy ciężarówek  (Przeczytany 1504249 razy)

Offline mon_ka98 Kobieta

• Chuck Norris
Odp: Pogaduchy ciężarówek
25 lutego 2018, 10:18
Dodałam kilka ciuszków po Basi, może komuś coś się spodoba i przyda
http://e-wesele.pl/forum/index.php?topic=57516.new#new
Zapraszam :)

Najlepiej widzę, kiedy zamknę oczy...

Offline Kiniutek Kobieta

• forumowicz
25 lutego 2018, 12:47
Magnez biore 3*1 forte b6. No i femibion. Isoptin jest na serducho i ciśnienie, przynajmniej ja tak je dostałam.
Monia ja juz nawet jeść zaczęłam na leżąco na boku:-P. Choć to średnio wygodne.
Już na wszelki wypadek zamawiam wszystko co się da przez neta. Niech leży i czeka:-)

Mam jeszcze ubranka po moich dziewczynach jesli chcesz podesle ci adres na olx bo wkoncu zabralam sie za ich wystawianie.

Offline Madzia85 Kobieta

• bywalec
  • data ślubu: 19-07-2008
25 lutego 2018, 17:24
Kiniutek jasne, że chcę. Potrzebuję jeszcze zwłaszcza śpiochów. A powiedz ile miały długości Twoje dziewczyny jak się urodziły? Nie wiem na jakiej wielkości ubrankach się skupiać.

szczęśliwa żona

Offline kjp83

• Chuck Norris
  • data ślubu: 13.09.2008
25 lutego 2018, 21:49
Madzia85 moja bratowa będzie sprzedawać ciuszki po swoich bliźniaczkach. Dziewczyny zaraz rok kończą.

♡ Szymon & Leon ♡

Offline Kiniutek Kobieta

• forumowicz
25 lutego 2018, 21:57
Moje obie miale po 50cm wazyly jedna 2650 druga 2930. Ubranka najlepiej od 50. Wysylam priv z linkiem.

Offline Madzia85 Kobieta

• bywalec
25 lutego 2018, 22:39
Kiniutek a w jakim tc rodziłaś? Kilkoma rzeczami jestem zainteresowana ale to już jutro Ci napiszę.
Kjp83 to jak coś to poproszę linka.
Właśnie nie wiem czy kupować 44 czy nie.

szczęśliwa żona

Offline kjp83

• Chuck Norris
  • data ślubu: 13.09.2008
25 lutego 2018, 23:08
Dopiero po czasie zauważyłam ze Ty kiniutek tez po bliźniaczkach. Sorry za wtrącenie się.

♡ Szymon & Leon ♡

Offline Mysikróliczek

• Chuck Norris
26 lutego 2018, 21:59
Czy skracajaca sie szyjka daje jakies objawy bolowe? W pierwszej ciazy absolutnie nic sie nie dzialo i porod byl wywolywany wiec teraz wszystkie jakies klucia, ciagniecia, bol jak na okres to dla mnie kompletna nowosc ;)

Krocze mnie boli potwornie, pewnie spojenie (?), coś czasem kluje jakby igle mi ktos wbijal i wlasnie mam wrazenie, ze to moze byc szyjka? Sama nie wiem skad taki wniosek... plus od 2-3 dni chodze do toalety z 5 razy dziennie? Bole jak na okres ktory zaraz nadejdzie... a skurczy zero. Zastanawiam sie czy to mozliwe, ze dziecko mi zrobi niespodzianke szybciej czy to absolutnie normalne i o niczym nie swiadczy?

Offline Kiniutek Kobieta

• forumowicz
26 lutego 2018, 22:10
Kiniutek a w jakim tc rodziłaś? Kilkoma rzeczami jestem zainteresowana ale to już jutro Ci napiszę.
Kjp83 to jak coś to poproszę linka.
Właśnie nie wiem czy kupować 44 czy nie.

Rodzilam w 36. Ja mialam w 44 kilka rzeczy ale doslownie chyba 4 body i 2 pajace.

Offline monijane Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 29.08.2009
26 lutego 2018, 22:23
Mysia, określenie z igłą trafione w 100%, pamiętam, że miałam tak przy Tomku. Też obstawiałam szyjkę, ginekolog potwierdził. No, ale kochana, powoli ta Twoja szyjka musi się skracać ;)
Moje Szczęścia :-)
On 2011
Ona 2015
On 2017

Offline mkarolinka Kobieta

• Chuck Norris
26 lutego 2018, 22:54
Mysia, ze jak to juz ::) kiedy to minęło?

No, ale kochana, powoli ta Twoja szyjka musi się skracać ;)

Po moim.orzykladzie można śmiało stwierdzić, ze nie musi  ;D

Offline justyna85 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 01.08.2009
27 lutego 2018, 06:25
Czy skracajaca sie szyjka daje jakies objawy bolowe? W pierwszej ciazy absolutnie nic sie nie dzialo i porod byl wywolywany wiec teraz wszystkie jakies klucia, ciagniecia, bol jak na okres to dla mnie kompletna nowosc ;)

Krocze mnie boli potwornie, pewnie spojenie (?), coś czasem kluje jakby igle mi ktos wbijal i wlasnie mam wrazenie, ze to moze byc szyjka? Sama nie wiem skad taki wniosek... plus od 2-3 dni chodze do toalety z 5 razy dziennie? Bole jak na okres ktory zaraz nadejdzie... a skurczy zero. Zastanawiam sie czy to mozliwe, ze dziecko mi zrobi niespodzianke szybciej czy to absolutnie normalne i o niczym nie swiadczy?

takie objawy miałam z Amelką , i jak już się wybrałam do szpitala 33tc to się okazało ,że szyjka miała 15mm :P 

Offline Mysikróliczek

• Chuck Norris
27 lutego 2018, 08:04
Dzieki Dziewczyny za odpowiedzi  :-*

Od rana mam bol jak na okres, nogi bola mnie do kolan az... leze i boje sie wstac  :P Ale zadnych skurczow brzucha ani innych nie mam. Chyba sie dzis spakuje do szpitala...

Offline Madzia85 Kobieta

• bywalec
27 lutego 2018, 09:09
To faktycznie lepiej się spakuj. Już niedługo przytulisz swoje maleństwo:-) :-) :-)

szczęśliwa żona

Offline Mysikróliczek

• Chuck Norris
27 lutego 2018, 09:12
Musze dzis zamowic ostatnie rzeczy, nie mam koszul do szpitala ;) i staniki do karmienia.

Bole przeszly na szczescie wiec wstaje :)

Offline justyna85 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 01.08.2009
27 lutego 2018, 09:21
i tak dobra jesteś ,że jeszcze się nie spakowałaś :P

Offline Mysikróliczek

• Chuck Norris
27 lutego 2018, 09:43
A jakoś... nie było weny  :P Ja nie wiem czemu, ale założyłam, że nie urodzę za szybko i raczej przenoszę. Te ostatnie kilka dni mnie tylko nieco zastanawiać zaczęło  8)

Ubranka też niepoprane...  ;) Przedwczoraj wypraliśmy fotelik i gondolę, wczoraj poskładaliśmy i fotelik i wózek gotowy czeka. Chociaż tyle.

No, ale teraz to trochę przyspieszę i mam zamiar do końca tygodnia być już gotowa, bo trochę się wystraszyłam, że może jednak ten pierwszy poród coś zmienił i zacznie się faktycznie szybciej, a ja w proszku.

W piątek mam wizytę to mi pewnie lekarz powie jak tam "podwozie" się ma  ;D

Offline Vivka Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: maj 2014
27 lutego 2018, 09:51
Ja miałam takie objawy jak już mi się rozwarcie 3 cm zrobiło 2 dni przed dniem 0 ;)

Offline elemelka Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 24.07.2010
27 lutego 2018, 10:43
Ja Zosie szybciej urodziłam  :D 18 dni przed terminem.Jak szłam do szpitala to dopiero w yciagalam ciuchy do prania bo mi się wydawało ze jeszcze mam czas :-p

Offline Madzia85 Kobieta

• bywalec
27 lutego 2018, 16:16
Dziewczyny a czy któraś z Was używała monitor oddechu? Jaki jest lepszy ten pod prześcieradło czy przypinany do pieluszki? Kupić czy wypożyczyć?

szczęśliwa żona

Offline Edzia Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 05.07.2008
27 lutego 2018, 16:37
My uzywalismy Angelcare pod materacem, przez pierwszy rok zycia. Nie wyobrazam siebie bez.
Sa tez takie zakladane na stope maluszka, podobno bardzo dobre.

Offline Madzia85 Kobieta

• bywalec
27 lutego 2018, 16:50
Edzia i monitor naprawdę kładzie się pod materac? Czy to realne żeby wyczuł bezdech przez grubość materaca?

szczęśliwa żona

Offline bubulina Kobieta

• maniak
27 lutego 2018, 17:00
Bardzo realne. Sa bardzo czule i tez niewyobrazam sobie funkcjonowania bez niego. My mielismy raz wlaczony alarm bo mloda przytulila sie do szczebelek i monitor jej niewykryl.

Offline Edzia Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 05.07.2008
27 lutego 2018, 17:14
Bardzo czule, tez mielismy falszywy alarm przyprawiajacy o zawal serca, bo wlasnie dziecko gdzies sie przesunelo. Czasami tylko piknie, ale zaraz wyczuje oddech. A nieraz zaczyna wyc.

Offline Madzia85 Kobieta

• bywalec
27 lutego 2018, 17:57
To może lepsze te do pieluszki przyczepiane? Bubulina a Ty jakiej firmy masz? Jak mówicie, że do roku to jednak kupię zamiast wypożyczać. Tylko biję się z myślami który wziąć.
W większości sklepów dostępne są babysense albo snuza. Słyszałyście coś o nich?
« Ostatnia zmiana: 27 lutego 2018, 17:59 wysłana przez Madzia85 »

szczęśliwa żona

Offline bubulina Kobieta

• maniak
27 lutego 2018, 18:38
My mamy babysense. Uwazam ze jest swietny. Uzywalismy ponad rok i teraz dla drugiego bedzie. Ma dwie plytki wiec jak jest starsze to trz super dziala.
Nie wiem jak dzialaja te do pieluszki ale te pod materac sa wszczegolnosci dedykowane wczesniakom czyli malym ludzilom i naprawde sa bardzo czule i wychwytuja dziecko. Przezycie alarmu jest koszmarne.
« Ostatnia zmiana: 27 lutego 2018, 18:40 wysłana przez bubulina »

Offline MARTKA Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 02.08.2008.
27 lutego 2018, 19:41
My mieliśmy Angelcare pod materacyk. Nie wyobrażam sobie nie miec tego monitorka. Dzięki niemu spalam ;)

Offline andzelika Kobieta

• Małżeństwo jest zgodne, kiedy żona panuje nad mężem, a mąż nad sobą.
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 19.09.09
27 lutego 2018, 19:59
My również korzystaliśmy z Angelice  i byliśmy zadowoleni.Raz przyprawił nas o zawał serca ale dlatego że Kacper sturlal się z maty załączając w ten sposób alarm. Więc spokojnie mogę polecić

Offline Madzia85 Kobieta

• bywalec
27 lutego 2018, 20:53
Nawet nie sądziłam, że tyle mam używa monitora. U mnie wszyscy patrzą jak na nienormalną jak o nim mówię.
Czyli angelcare i babysense. Najchętniej bym kupiła i płytkowy i do pieluszki by był na wyjścia itp. Ale 4 to trochę duży wydatek.

szczęśliwa żona

Offline Madzia85 Kobieta

• bywalec
27 lutego 2018, 20:56
A jeszcze jedno pytanie czy teraz kładzie się dzieci na płaskiej poduszce czy w ogóle bez? I czy do wózka jakąś poduszkę kupić albo materacyk?Czy tylko na pleckach ma leżeć maleństwo czy na boczku też? Tyle wątpliwości mnie teraz ogarnia.

szczęśliwa żona