e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Belonki start!  (Przeczytany 10089 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline belonka

• zapaleniec
Belonki start!
25 marca 2007, 20:42
To sa widoczki  zTresfiord czyli kolo Molde Alesund i Andalsnes jakies 500km od oslo
60 km od nas jest droga troli troll stigen i Grenanger tam wplywaja najwieksze statki wycieczkowe swiata tak ze to jeden z najpieknieszych rejonow norwegii zreszta norwedzy sie tak przechwalaja.
Do polski mam 1300km podroz trwa zazwyczaj 16 godzin z promem maskara co?

Offline .:Anka:. Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
Belonki start!
25 marca 2007, 20:56
Cytat: "belonka"
Do polski mam 1300km podroz trwa zazwyczaj 16 godzin z promem maskara co?

no masakra...

dawaj wiecej fotek!!jestem bardzoc ciekawa

Offline belonka

• zapaleniec
Belonki start!
25 marca 2007, 20:58

Offline belonka

• zapaleniec
Belonki start!
25 marca 2007, 21:00
to ze zlotow old mobilow takim do slubuuuu moje marzenie,,,, to jest moja pasja samochody i to takie stare przerabiane

Offline belonka

• zapaleniec
Belonki start!
25 marca 2007, 21:06

Offline belonka

• zapaleniec
Belonki start!
25 marca 2007, 21:08
Tym czerwonym (nie pamietam co to za auto) tez fajnie wiatr we wlosach welon powiewa ...

Offline .:Anka:. Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
Belonki start!
25 marca 2007, 21:11
Tym czerwonym (nie pamietam co to za auto) tez fajnie wiatr we wlosach welon powiewa ...

boskie!!!!!!!!! :mdleje:  :mdleje:  :mdleje:  :mdleje:

Offline belonka

• zapaleniec
Belonki start!
25 marca 2007, 21:15

Offline SaTine Kobieta

• ღ KM ღ
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 21.06.2008
Belonki start!
25 marca 2007, 21:16
super  :skacza:  fajnie by było takim do slubu pojechać... :brewki:

Offline belonka

• zapaleniec
Belonki start!
25 marca 2007, 21:19
U nas nie spotkalam sie z takimi jest jedno ale juz takie oklepane ,,, moze by taki interes otworzyc nie jedna para mloda by sie skusila na przewoz takim autkiem

Offline Gosia-oosta Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 30.06.2007
Belonki start!
26 marca 2007, 08:42
Do polski mam 1300km podroz trwa zazwyczaj 16 godzin z promem maskara co

ano..a jak często jeżdzisz do Polski :?:

Offline belonka

• zapaleniec
Belonki start!
26 marca 2007, 10:42
Cytat: "oosta"
a jak często jeżdzisz do Polski

To zalezy jak jak mi dadza wolne teraz nie ma sezonu w hotelach i jestem w Polsce jade do Norwegii 9 kwietnia, raz na 3 miesiace wracam do
Polski na dluzej
Ale od maja podpisuje kontrakt na stale i niestety bede na prawach norweskich jedynie bede latac do domu czasami na wekend,
Zamiezam starac sie o paszport norweski z biegiem lat i tam urodzic dziecko,

Offline belonka

• zapaleniec
Belonki start!
26 marca 2007, 20:15
Mamy juz obraczki :skacza:  moje wymarzone z trzema diamentami ja mam w zoltym zlocie a g. w bialym mialy byc laczone ale zostaly takie zreszta mojemu g. podobaly sie inne ale takie ciezkie byly i  Mila obsluga u terpilowskich i dostalismy 30 % rabatu  :skacza:
I kupilismy garnitur pierwszy co przymierzyl i od razu mi sie w nim podobal omal mi serce nie wyskoczylo ale jest przystojny w tym garniturze nie moge sie doczekac tego dnia!!! ale jestem szczesliwa  :skacza:
A tu jeszce 3 miesiace tzn.. 108 dni!!! :mdleje:
Garnitur kupilismy w sunset suits na ku sloncu w ster i tez dostalismy rabat a obsluga do rany przylozyc nie moglam sie nagadac
Pozdrawiam

Offline belonka

• zapaleniec
Belonki start!
26 marca 2007, 20:26
Dziewczyny potrzebuje pomocy bo nie mam podpisanej umowy z moim zespolem pan g. powiedzial ze on nie potrzebuje umowy ze jest i nigdzie nie ucieknie ze szczecina
ale ja sama nie wiem co mam teraz zrobic
czy go napastowac nawet zadnej zaliczki nie chcila wszystko ma byc poweselu a jak zostane bez wesela? :mdleje:  :popija:
A moze macie jakies namiary na wasze zespoly moze zaczac juz innego szukac?

Offline kuchasia Kobieta

• Szczęśliwa Pani W.:)
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 21.04.2007 godz.18.00 Sakramentalne TAK zostało wypowiedziane:)
Belonki start!
26 marca 2007, 20:31
No dziwne ze ani zaliczki nie chcial ani umowy...ja bym takiego zespolu nie wziela bo moze sie to zle skonczyc,ja bym radzila oszukac innego zespolu podpisac umowe i dac zaliczke

Offline SaTine Kobieta

• ღ KM ღ
  • Chuck Norris
Belonki start!
26 marca 2007, 20:33
belonka, oj tak bez umowy to ja bym się bała. Nie masz żadnej gwarancji że pan z zespołu ci jakiegoś numeru nie wywinie w dniu wesela. Swoją droga to dziwne że zespół nie chce podpisywać umowy.. a jak bym tak na samo słowo się bała.

Co do innego zespołu to teraz będzie ci ciężko znależc z wolnym terminem.. bo przeważnie te lepsze zespoły mają juz pozajmowane terminy do końca roku....

Offline belonka

• zapaleniec
Belonki start!
26 marca 2007, 20:42
No moj ponoc tez jest bardzo dobry fajnie graja kiesdys grali w hetmanie ja do nich zadzwonie i powiem ze jak umowy nie podpisza to ja rezygnuje zobacze wtedy jak sa do tego nastawieni ogolnie pan robil dore wrazenie ale pozory moga mylic mielismy jeden zespol w zapasie pan i pani ale 3 dni temu zostala odeslana im plyta i chyba juz przepadli :mdleje:  :mdleje:  :mdleje:  :mdleje:  :mdleje:
Co tu robic moze podzwonie moze akurat ktos bezdie mial wolny termion glupi ma szczescie :hahahaha: czasami
Dziekuje za dobre rady tu trzeba sie wziac za ten zespol

Offline SaTine Kobieta

• ღ KM ღ
  • Chuck Norris
Belonki start!
26 marca 2007, 20:47
belonka, popytaj może któras z forumek miała "twój" zespół na weselu

Offline **sloneczko** Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 02-05-2007
Belonki start!
26 marca 2007, 22:44
Kurcze tak dziwnie bez umowy  :drapanie: ja bym chyba nie ryzykowała, nie ma to jak mieć na piśmie pewne rzeczy, zwłaszcza tak ważne jak muzyka na weselu.

Fajnie, że macie już obrączki, ale gdzie zdjęcia?? :brewki:

Offline SaTine Kobieta

• ღ KM ღ
  • Chuck Norris
Belonki start!
26 marca 2007, 22:50
Cytat: "* *sloneczko* *"
Fajnie, że macie już obrączki, ale gdzie zdjęcia

właśnie, proszę się nam tu pochwalić  :tupot:

Offline tylunia Kobieta

• You are my person brand of heroine
  • Chuck Norris
Belonki start!
26 marca 2007, 23:54
belonka, zaczne od poczatku...wiec my tez nie mamy zadnej umowy z zespolem zadnej zaliczki...nic..Pan powiedzial ze wszystko po weselu bo tak to kasa sie rozejdzie...moja mama jest z nim w stalym kontakcie...grali ostatnio na derdowskiego...tez mam nadzieje ze bedzie ok :blant:
poza tym watpie czy teraz znajdziesz cos w zastepstwie :drapanie:

widoczki piekne sliczne i te samochodziki :skacza:

i bardzo dobrze ze bedziesz miala welon  :brawo_2:

Offline belonka

• zapaleniec
Belonki start!
27 marca 2007, 10:57
To moze ten sam zespol? :hahahaha:  pan ma na imie grzegorz ale.. nie zartuje tak sobie ..
e tam nie martwie sie ja do niego po swietach zadzwonie i sobie z panem porozmawiam
obaczki sie robia sa takie nowoczesne nie chcilam tradycyjnych bo w sumie marzyly mi sie diamenty a pierscionek zareczynowy mam bez, jestem szczesliwa ze juz mamy to z glowy
Nie robilam tez zdjec mojemu g, bo mowi ze bede sie chwalila  :hahahaha:

Wiecie jak sie zdenerwowalam bo tesciowej podobal sie garnitur w brązie ale gdzie do mojej sukienki  :hahahaha: a kupilismy taki ciemny grafit w bezowe paseczki i bordowe  i jak go ubral to powiedziala ze :taki sobie,, jak ona mogla tak to skwitowac przeciez nam sie podoba i tak do niego pasuje ze az mi sie goraco robi wczoraj po tych zakupach mielismy dluga noc  :skacza:  tak jest jak sie widzi chlopaka codziennnie w jeansach to jak sie zobaczy  w garniturze tak pieknie wystrojonego to ma sie  w oczach ten blysk :hahahaha:
Zezloscilam sie na tesciowke nie jest taka zla juz dawno mowie mama czasem jej napyskuje czasem sie przytule ale to grzesio ma sie dobrze w tym czuc przeciez mu nie pasuja brazy a on nie nawidzi tego koloru
Ah tam a moim rodzicom sie podobal mama mowi ze ma przystojnego ziecia :mrgreen:
Cytat: "tylunia"
bardzo dobrze ze bedziesz miala welon
bardzo dobrze ze bedziesz miala welon

no dzieki dzieki prawda ze tez pasuje taki skromny ale bedzie welonik :brawo_2:

Offline SaTine Kobieta

• ღ KM ღ
  • Chuck Norris
Belonki start!
27 marca 2007, 11:25
belonka niech teściowa sobie gada, ważne że wam sie podoba  :brawo_2:

Offline belonka

• zapaleniec
Belonki start!
27 marca 2007, 12:55
Cytat: "SaTine"
niech teściowa sobie gada, ważne że wam sie podoba

no wlasnie  :hahahaha: dzieki

Offline shivaree

• forumowicz
Belonki start!
27 marca 2007, 13:21
1) Teściowa to nie ma nic do gadania. Ona już swój slub miała i wtedy sobie mogła swego lubego ubierać nawet w różowe falbanki, a teraz to niech wam da spokój i się nie wyzywa swoim gustem :taktak:  Z moim Miśkiem bylismy w zeszłym tygodniu po garnitur i szczerze mówiąc natknęliśmy się na jedną taka wycieczkę w składzie młody, młoda, obie mamusie, świadkowa chyba i jeszcze ktoś. biedny chłopak taki był zmieszany jak go obsiadły, że dziekuje Bogu, że my z dala od obu rodzin jestesmy i wszystko od początku do końca sami wybieramy.

2)welon musi byc obowiązkowo, my tez cywilny bierzemy i będe w sukience białej i welonie. A że ślub pół godziny potrwa to tylko się cieszyć, szybciej żonkami zostaniemy :skacza:

3)Norwegia piękna jest bezdyskusyjnie, ja jako skandynawistka z wykształcenia wiem co mówię. I dziecko tam urodzić też świetny pomysł bo co jak co, ale Norwegia o obywateli się troszczyc potrafi.

Offline tylunia Kobieta

• You are my person brand of heroine
  • Chuck Norris
Belonki start!
27 marca 2007, 15:05
belonka, ale jaja by byly co chcialysmy na jedej sali (hetman derdowskiego) i jeden zespol :skacza: hehe dobre to nie mozliwe zeby jeden zespol gral  na 2 salach :skacza: oki sprawdzilam u mnie gra P Artur  wiec spoko :blant:

Ah tam a moim rodzicom sie podobal mama mowi ze ma przystojnego ziecia  tylunia napisał/a:

a  :przytul: pewnie

jak bedziesz miala obraczki to zrob fotke :brawo_2: eh nie moge sie doczekac :brewki:  :brewki:

Offline belonka

• zapaleniec
Belonki start!
27 marca 2007, 15:11
Cytat: "shivaree"
Z moim Miśkiem bylismy w zeszłym tygodniu po garnitur i szczerze mówiąc natknęliśmy się na jedną taka wycieczkę w składzie młody, młoda, obie mamusie, świadkowa chyba i jeszcze ktoś. biedny chłopak taki był zmieszany jak go obsiadły, że dziekuje Bogu, że my z dala od obu rodzin jestesmy i wszystko od początku do końca sami wybieramy.

:skacza:  :hahahaha:  jejeku to dobrze ze my sami bylismy i zdalismy sie na swoje upodobania a moze to byli spansorzy wiesz musza zobaczyc za co placa my wesele od poczatku do konca my placimy
Cytat: "shivaree"
Norwegia piękna jest bezdyskusyjnie, ja jako skandynawistka z wykształcenia wiem co mówię. I dziecko tam urodzić też świetny pomysł bo co jak co, ale Norwegia o obywateli się troszczyc potrafi

a oto jeszce kilka zdjec

Offline belonka

• zapaleniec
Belonki start!
27 marca 2007, 15:26
ale jaja by byly co chcialysmy na jedej sali (hetman derdowskiego) i jeden zespol  hehe dobre to nie mozliwe zeby jeden zespol gral na 2 salach  oki sprawdzilam u mnie gra P Artur wiec spoko  

hehehehehee :hahahaha: bedziesz mila piekna sale bardzo mi sie podoba i z klimatyzacja jak vedzie upal oby nie tak 22 stopnie mysle ze jest ok i sloneczko trzeba zamowic

Offline belonka

• zapaleniec
Belonki start!
27 marca 2007, 15:32

Offline belonka

• zapaleniec
Belonki start!
27 marca 2007, 15:35
Ladny mam widok na fiord? zakochalam sie w tym krajobrazie