e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Belonki start!  (Przeczytany 10042 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kasia-Wrocław Kobieta

• uzależniony
  • data ślubu: 16.06.2007
Belonki start!
23 marca 2007, 12:33
Ale Twój Piesio ma świetny kolor sierści! Śliczny jest!

Offline belonka

• zapaleniec
Belonki start!
23 marca 2007, 12:42
Pieska dostalam od mojego Grzesia wzielismy ja ze schroniska i mamy z niej pocieche jak jestem w Norwegii to strasznie za nia tesknie.

Offline **sloneczko** Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 02-05-2007
Belonki start!
23 marca 2007, 12:50
belonka przecudowna psinka  :taktak: aż się chce wycałować po tym pyszczku  :skacza:

Cytat: "belonka"
wzielismy ja ze schroniska i mamy z niej pocieche

mówią, że te psiaki ze schronisk to najwierniejsze - wiadomo, ktoś im los odmienił  :przytul:

a! fajna sukienka, mnie się z kapelusikiem widzi jak najbardziej :brewki:

Offline ricardo Kobieta

• Patrycja
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 08.09.2007
Belonki start!
23 marca 2007, 13:14
Witam i melduję się w odliczanku :) :hello:

Offline Gosia-oosta Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 30.06.2007
Belonki start!
23 marca 2007, 13:24
:hello: i ja..teraz to pewnie cieszyś się, że poddałaś sie uczuciu :)

a suknia z jakiej kolekcji :?: wydaje się znajoma..

Offline belonka

• zapaleniec
Belonki start!
23 marca 2007, 13:48
C. d. naszej historii
15 VI 1999
Glupio mi ze nie zapisalam tylu waznych chwil pozniej warto po latach przeczytac jak sie zapoznalismy i jak sie to wszystko potoczylo...Wczoraj 15 VI piatek moj chyba bo ciagle nie jestem pewna po pol roku znajomosci Ukochany( o prosze jak to brzmi UKOCHANY chyba po raz pierwszy tak o nim mysle) stwierdził, ze zrobiłby dla mnie wszystko a ja sie zastanawiam czy to nie bylo wyznanie milosci w jego wersji znajac jego powsciagliwosc w wyrazaniu uczuc to byl nie lada wysilek a mnie nawet nie zatkalo a powinno a zreszta co mi sie dziwic jak ja sama nie wiem czego chce.
Wypowiedzial te zdanie po tym jak powiedzialam dlaczego jest ostatnio taki obojetny  
(dlaczego to zauwazylam przeciez az tak bardzo mi nie zalezy)
Wieczorem zaczelam myslec dlaczego stal sie taki ostatnio nie dostepny-- przeciez to moja wiana ale jestem egoistka.

Teraz rozumiem uciekam od tych wszystkich pieknych uczuc ciagle wyolbrzymiam uczucie milosci wedlug mnie to ma byc jak milam 16 lat-- trach --bec i juz jest sie zakochanym a moze to ja -koziorozec? ale gdzie tam dac wiare takim zababonom.
Pamietam jak wiele razy przeszylo mnie to uczucie zapamietalam tyle pieknych chwil kazdy dzien wydawal mi sie cudem, walczylam o swoje szczescie i za wszelka cene chcialam ta milosc zatrzymac, myslalam ze o milosci wiem wszytko ale milosc mnie zdradzila i nie chcilam sie wiecej zakochiwac.
Jakie ma to teraz znaczenie jest On kolejny Ktos w moim zyciu/ mimo tego ze jestem taka zla i mysle ze on to rozumie jakos to sobie tłumaczy ze nie daje mu tego czego Czego by chcial ja jeszce -----
POTRZEBUJE POWIETRZA

Offline belonka

• zapaleniec
Belonki start!
23 marca 2007, 14:04
17 VI 1999
Wczoraj bylo nasze pol roczku tak wiele razem a tak malo o nim wiem on chyba niegdy sie nie sprobuje otworzyc ale sie dobralismy on skryto-duch( ale slowo )
Mowi mi ze na ulamek sekundy jak sie spojrzy na mnie to widzi takie male GWIAZDY i czy to jego wyobraznia czy zakochanie ale czuje sie wyjatkowa a tak trudno komus zaufac i sie zwierzyc. Czy ja potrafie kochac? jeszcze?

---------------------------------------
Pisze tylko o moich uczuciach bo nie bede was zanudzac moimi innymi wyczynami jak mialam nascie lat teraz jak czytam ten pamietnik nie wiem dlaczego tak sie wtedy opieralam teraz oczywiscie nie zauje niczego.

Offline Gosia-oosta Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 30.06.2007
Belonki start!
23 marca 2007, 14:07
stwierdził, ze zrobiłby dla mnie wszystko a ja sie zastanawiam czy to nie bylo wyznanie milosci w jego wersji znajac jego powsciagliwosc w wyrazaniu uczuc

jak ja uwielbiam te subtelne wyznania w ich wersji :) chociaż my kobitki zawsze zadajemy sobie pytanie, o co im tak naprawdę chodzi :)
Teraz rozumiem uciekam od tych wszystkich pieknych uczuc ciagle wyolbrzymiam uczucie milosci wedlug mnie to ma byc jak milam 16 lat-- trach --bec i juz jest sie zakochanym a moze to ja -koziorozec?

jak kozioł kozła Cię rozumiem :)

Offline belonka

• zapaleniec
Belonki start!
23 marca 2007, 14:07
co do sukienki to GRACE ale sie zastanawiam bo juz mam inna na oku taka z falbanami na dole i sie chyba na nia zdecyduje bo sie w niej zakochalam
Zdjec jej nie da rady wkleic bo jest na nim babeczka ze sklepu a tez bym chciala ja wam pokazac.

Offline belonka

• zapaleniec
Belonki start!
23 marca 2007, 14:11
Ja na wyznanie jego milosci czekam az PoLtora roku jak chcecie to wam opisze bo to tez mam w pamietniku kupa smiechu jak to czytam.Czy to takie trudne powiedzic im raz kiedys kocham cie?
mi tam by sie to wcale nie znudzilo ja bym chciala słyszec takie zapewnianie i udowadnianie milosci w kazdej chwilii ale bo 7 latach takich zabiegow chyba mu to juz wyszlo boczkiem.

Offline gosiaczekk Kobieta

• Chuck Norris
Belonki start!
23 marca 2007, 15:39
Zdjec jej nie da rady wkleic bo jest na nim babeczka ze sklepu a tez bym chciala ja wam pokazac.

belonka,  zawsze można zamazać twarz w zwykłym paintcie.  :tupot:

Offline belonka

• zapaleniec
Belonki start!
23 marca 2007, 19:49
:drapanie: aha dzieki nie wiedzialam :skacza:

Offline belonka

• zapaleniec
Belonki start!
23 marca 2007, 20:03

Offline belonka

• zapaleniec
Belonki start!
23 marca 2007, 20:08
Co sadziecie o tej sukience? sliczna prawda? ponoc beda modne falbany...

Offline SaTine Kobieta

• ღ KM ღ
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 21.06.2008
Belonki start!
24 marca 2007, 01:38
góra bardzo mi sie podoba.. ale dół nie w moim guście.. jakoś nie lubie takiego nadmiaru falban  :drapanie:

Offline ricardo Kobieta

• Patrycja
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 08.09.2007
Belonki start!
24 marca 2007, 09:43
No faktycznie falbany mają być modne, ale jakoś również nie są w moim stylu.

Offline belonka

• zapaleniec
Belonki start!
24 marca 2007, 11:21
Wiecie ale ona calkiem inaczej wyglada jak sie ja zalozy ona ma tylko 9 tych falban a najmodniejsze to jak maja ponad 14 ale wtedy to juz przesadzona.Wysle tyl tej sukienki bo gorsecik mi sie podoba tylko nad tymi falbanami sie zastanawaim...

Offline the_rose Kobieta

• Prawdziwa miłość przenika tajemnice i samotność kochanej osoby, pozwalając jej zachowć swoje sekrety i pozostawia jej wewnętrzną wolność
  • uzależniony
  • data ślubu: 07.07.2007
Belonki start!
24 marca 2007, 11:25
hello , melduje się na forum i będe śledzi twoje przygotowanka:) :skacza:

Offline belonka

• zapaleniec
Belonki start!
24 marca 2007, 11:33
Dziekuje the rose slubujemy tego samego dnia tylko nie spotkalam jeszcze nikogo kto by mial cywilny tak jak ja tego dnia.
Wysylam zdjecia tylu mojej drugiej sukienki, i na razie jest na pierwszym miejscu.

Offline belonka

• zapaleniec
Belonki start!
24 marca 2007, 11:35

Offline belonka

• zapaleniec
Belonki start!
24 marca 2007, 11:50

Offline belonka

• zapaleniec
Belonki start!
24 marca 2007, 11:51
Moj Grzesiu i zdjecia z naszych zareczyn w amber balticu.

Offline belonka

• zapaleniec
Belonki start!
24 marca 2007, 11:54

Offline belonka

• zapaleniec
Belonki start!
24 marca 2007, 12:07

Offline sandrunia Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 18.08.2007
Belonki start!
24 marca 2007, 12:11
Fajne fotki :skacza:  :skacza:  :skacza:  ale chcemy jeszcze.

Offline belonka

• zapaleniec
Belonki start!
24 marca 2007, 12:14
Ja mam ich z tych naszych zareczyn ale nie nadaja sie na publikacje to byl najwspanialszy wekend w moim zyciu i tyle niespodzianek.

Offline belonka

• zapaleniec
Belonki start!
24 marca 2007, 12:36

Offline belonka

• zapaleniec
Belonki start!
24 marca 2007, 12:37
I kolejne zdjecie Mojego Niunia

Offline the_rose Kobieta

• Prawdziwa miłość przenika tajemnice i samotność kochanej osoby, pozwalając jej zachowć swoje sekrety i pozostawia jej wewnętrzną wolność
  • uzależniony
  • data ślubu: 07.07.2007
Belonki start!
24 marca 2007, 13:19
dokładnie ślubujemy tego samego dnia...fajnie...ja biorę ślub kościelny:)

Offline belonka

• zapaleniec
Belonki start!
24 marca 2007, 13:24
Mamy slub cywilny na godzine 16 30 i tego dnia bedzie tam maskara bo co pol godziny slub i ludziskow bedzie a jakie zamieszanie :mdleje: