Autor Wątek: Belonki start!  (Przeczytany 20565 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline belonka
  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 477
Belonki start!
« Odpowiedź #150 dnia: 3 Kwietnia 2007, 20:01 »
Ale beda trabic o naszej dacie w tv, kiedys tez byla jakas taka kumulacja i ludzie oszaleli ale my oszalelismy z milosci i nie wazna jaka date sobie wybralismy.

Obraczki odbierze mi swadkowa wiecie dowiedzialam sie ze bede miec druga druhne i obie beda miec czerwone kiecki i takie same bukieciki ale tylko jedna moze sie podpisac co? jak to jest czy mozna miec 2 pary w usc ciekawa jestem .???

Offline asiaItomek

  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 536
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 21.07.2007
Belonki start!
« Odpowiedź #151 dnia: 4 Kwietnia 2007, 12:14 »
Cytat: "belonka"
Ale beda trabic o naszej dacie w tv,


juz trąbili.... nawet cały program o tym był.... oczywiście teksty, że szaleństwo, że młodzi pobieraja się na siłę... takie bzdety.... i fakt: jak sie ludzie kochaja, to data nie ważna :)
Asia i Tomek

Offline belonka
  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 477
Belonki start!
« Odpowiedź #152 dnia: 4 Kwietnia 2007, 17:41 »
Cytat: "asiaItomek"
że szaleństwo, że młodzi pobieraja się na siłę

e tam na sile jak sie juz to rok z gory palnuje i jest czas aby sobie wszystko przemyslec
a dzisiaj ide wypisywac z tesciowa zaproszenia  :mdleje: milon godzin na tym mi zejdzie...

Offline tylunia
  • You are my person brand of heroine
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 7299
  • Płeć: Kobieta
  • Ludzie mają pewną wspanialą ceche. Zmieniają się.
Belonki start!
« Odpowiedź #153 dnia: 5 Kwietnia 2007, 23:52 »
dokladnie poza tym zeby dostac sie na ta date trzea ponad rok wczesniej wiec to jest przemyslane od dawna...a tv i gazety teraz dopiero na to wpadly :brewki:  :brewki:

Belonka mysle ze moze podpisac sie tylko1 para :drapanie:


Offline belonka
  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 477
Belonki start!
« Odpowiedź #154 dnia: 10 Kwietnia 2007, 19:06 »
Zostalo 3 godzinki i juz mnie nie bedzie w Polsce :cry:  przygotowania zostawiam siostrzyczce ale to co najwazniejsze jest juz zalatwione zaproszenia rozdane w swieta

A bede miec 6 druhienek ale tylko 1 sie podpisze reszta bedzie tylko w czerwonych sukienkach i dostana takie same bukieciki taki byl pomysl moich przyjaciolek

Na jeden dzien przed wyjazdem dowiedzialm sie ze moje obraczki juz sa wyslane kurxze czy nie mogli jeden dzien wczesniej a tak to musi moja siostra do terpilowskich biegac jak przesle mi zdjecia to Wam wkleje i jeszce troche naszych zdjec,
papapa bede pisac pomiedzy obiadkami dla grzesia a praca.

Offline tylunia
  • You are my person brand of heroine
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 7299
  • Płeć: Kobieta
  • Ludzie mają pewną wspanialą ceche. Zmieniają się.
Belonki start!
« Odpowiedź #155 dnia: 10 Kwietnia 2007, 20:56 »
belonka, a co z tortem macie juz czy jeszcze nie :drapanie:  :brewki:  :brewki:


Offline belonka
  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 477
Belonki start!
« Odpowiedź #156 dnia: 13 Kwietnia 2007, 16:50 »
Cytat: "tylunia"
zmieniony

z torcikiem to nie ma problemu tata ma cukiernie wiec zrobia jak tylko cos mi wpadnie do lba juz narzekalay ze skad wezma takie przybranie chcialm capuccino z bordo mysle  nad ta kolorystyka
moze cos doradzcie sukienke widzialyscie wkleilam zdjiecie tzn wybralam ta z falbanami jak ja drugi raz ubralam to ahhh no pieknie pieknie tylko ta cena ale to jest nasz slub najwyzej pocharuje troszku w norwegii
Ciekawe sukienka niby zagranicznego producenta a duzo tansza niz te nasze polskie hmmmmm,

Offline belonka
  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 477
Belonki start!
« Odpowiedź #157 dnia: 13 Kwietnia 2007, 17:04 »
sorry tylunia zle Cie zacytowalam a to z powodu laptopa  jeszcze go nie wyczulam
Po 36 godzinach nie spania w koncu dotaralam do norwegii nawet cieplo 16 stopnii tylko snieg w gorach postaram sie zrobic zdjiecia to wam pokaze
Jakies smetne to moje odlicznko nie mam czasu piszac na bierzaca co zalatwiam  ledwie zdarze przeczytac innee posciki a o swoim juz nie mysle a chcilam wam opisac moje zareczyny i nasza 6 rocznice mysle ze jakos to nadrobie w te norweskie noce polarne  :smile:
Ciekawe czy juz moja siostra odebrala mi obraczki naewt ich nie przymierze :cry:
a jak cos  znimi bedzie nie tak czy uwzglednia pozniej reklamacje tylko ze my wracamy na 2 tyg przed weselem, boje sie ze z czyms nie zdarze


Przed odjazem salon w ktorym bede miec robiona fryzure zamowil mi wizazystke robi kosmetykami diora i bierze :mdleje:  :mdleje:  :mdleje: 100zl ale juz nie milam czasu na szukanie innej, do tego fryzura do 130 zl a wczesniej jeszcze trzeba mazidlo na wlosy polozyc to tez 180 zl wiem upadlam na glowe ale przynajmniej wiem ze bedzie wszystko dobrze zrobione nie ma to jak zaufany salon no nic jeszce wkleje zdiecia i to na tyle

Offline tylunia
  • You are my person brand of heroine
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 7299
  • Płeć: Kobieta
  • Ludzie mają pewną wspanialą ceche. Zmieniają się.
Belonki start!
« Odpowiedź #158 dnia: 13 Kwietnia 2007, 17:08 »
Belonka dobrze masz z tata :przytul: my zamowilismy u Wozniaka :skacza:
Cytat: "belonka"
upadlam na glowe ale przynajmniej wiem ze bedzie wszystko dobrze zrobione nie ma to jak zaufany salon

dokladnie kupe kasy ale za maz wychodzi sie raz :brawo_2: poza tym bedziesz pewna ze wszystko gra :brewki:  :brewki:  :brewki:

Cytat: "belonka"
wkleje zdiecia

ooo to ja czekam :taktak:  :taktak:


Offline belonka
  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 477
Belonki start!
« Odpowiedź #159 dnia: 13 Kwietnia 2007, 19:48 »
                                                                                                                       

A oto moj pierscionek zareczynowy

Offline belonka
  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 477
Belonki start!
« Odpowiedź #160 dnia: 13 Kwietnia 2007, 19:55 »
i jeszcze na moim palcu

Offline belonka
  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 477
Belonki start!
« Odpowiedź #161 dnia: 13 Kwietnia 2007, 19:57 »
i oczywiscie widac jaka pieguska ze mnie juz po rekach  :skacza: ale to po mamie blondynce pozniej jeszce cos wam pokaze

Offline SaTine

  • ღ KM ღ
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3829
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 21.06.2008
Belonki start!
« Odpowiedź #162 dnia: 13 Kwietnia 2007, 19:58 »
belonka, śliczny pierścionek!!!!  :brawo_2:  :brawo_2: narzeczony sam wybierał?
____________________________________________________
"...Jeśli wiara czyni cuda... trzeba wierzyć że się uda..." ... :dzidzia:

Offline tylunia
  • You are my person brand of heroine
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 7299
  • Płeć: Kobieta
  • Ludzie mają pewną wspanialą ceche. Zmieniają się.
Belonki start!
« Odpowiedź #163 dnia: 13 Kwietnia 2007, 20:15 »
bardzo ladny pierscionek :brawo_2:  :brawo_2:  :brawo_2: facet ma gust :brewki:  :brewki:
eee tam ja tez mam piegusie :skacza:


Offline nadzieja

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 7022
  • Kocha się za nic. Nie istnieje powód do miłości...
Belonki start!
« Odpowiedź #164 dnia: 13 Kwietnia 2007, 20:47 »
śliczny pierścionek
Cytat: "belonka"
pozniej jeszce cos wam pokaze

 :drapanie:
Kamil VIII.2008  Kaja VII.2011  Klara IX.2013      https://e-wesele.pl/forum/index.php?topic=48945.new

Offline belonka
  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 477
Belonki start!
« Odpowiedź #165 dnia: 13 Kwietnia 2007, 23:05 »
hehehe z tym pierscionkiem to sie naczekalam az pomyslalam ze mi 100 lat stuknie niedlugo
22 czerwca 2006 pojechalismy do rewala moj grzesiopek kazal mi piegi opalac a sam gdzies mowi ze pobiega sobie po plazy,,,no tak pomyslalam co on kompinajszon po palzy mu sie w 35 stopniowym upale chce biegac hihi zreszta jak chce sobie stopki odparzyc to prosze bardzo na pytanie czy ja tez moge postrugac wariatke i z nim pobiegac powiedzial po co mi ty!! no to ja lezlam plackiem a moje piegi nabieraly juz koloru i sie zaczelam zastanawiac gdzie on jest moze jakies tam niemki zaczepia swoim łamanym niemieckim:? WI hajs sdu sie pyta o droge moze sie od tego upalu nie moze znalezc ? i tak sobie na tym sloneczku zasnelam po godzinie drzemki ..... budzi mnie moj grzesiopek i kaze mi sie zbierac kurcze przeciez to nie wojsko wszystko na rozkaz mowi ze jak ty wygladasz cala czerwona tylko te piegi widac  .... a kto mi je kazal opalac no kto
.....wiec szybko kazal mi sie ubierac bo niby glodny po tym bieganiu
po powrocie to hotelu pytam sie co by zjadl przeciez byl taki glodny a grzesia mowi zebym nic nie mowia bo ma mi cos waznego do powiedzenia popatrzal mi w oczy i takim niesmialym glosem powiedzial czy nie zostane jego zona i czy chce miec z nim sliczne dzieciaczki takie jak ja , dopiero po tych slowach zauwazylam na łozku rozyczke a na niej ten pierscionek

.....wiec po to byl ten bieg po plazy tak naprawde na bosaka przez pol rewala biegl do kwiaciarnii... pozniej sie smilam ze mogl klapki zalozyc a on ze to by bylo podejrzane biedny tak sie nacierpiec
wieczorem przy zachodzie slonca pilismy winko a pozniej poszlismy na spacer na deptaku gral zespol ludzie tanczyli przy polskim disco zdziwilam sie ze grzeski zaprosil mnie do tanca przeciez nie potrafi tanczyc ale to bylo juz umowione zespol wiedzial ze mi sie oswiaczyl i zadedykowali nam piosenke i a moj juz  narzeczony powiedzial do mikrofonu takie slowa ze az mi sie poplakalam pozniej byly brawa a my tanczylismy i tanczylismy wiem ze go takie wyznania kosztuja zawalem serca bylam zaskoczona wzruszona nie zapomne tych oswiadczyn ... dobry z niego chlopak i chce zostac jego zona...

Offline kawaii2
  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1045
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30-08-2008
Belonki start!
« Odpowiedź #166 dnia: 13 Kwietnia 2007, 23:50 »
przepieknie to opowiedzialas, poplakalam sie prawie, i jest mi smutno, bo ja wlasnei w niemczech siedze sama i nie ma mojego kochanego ze mna ;( i9 chce do niego,i wypilam dwa piwa i mie sie myla literki..

Offline sandrunia

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4128
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 18.08.2007
Belonki start!
« Odpowiedź #167 dnia: 14 Kwietnia 2007, 03:01 »
Cytat: "kawaii2"
wypilam dwa piwa i mie sie myla literki..


ale idzie się połapać o co chodzi :D

a co do histori zaręczyn to cudowna wręcz bajeczna :)


Offline belonka
  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 477
Belonki start!
« Odpowiedź #168 dnia: 14 Kwietnia 2007, 09:49 »
Cytat: "kawaii2"
wypilam dwa piwa i mie sie myla literki..

 :hahahaha:  :hahahaha: tak jak ja kiedy g. pracowal w norwegii a ja zostawalam samiutka w szczecinie to zapijalam jego brak piwkiem  :beczy: i nachodzily te mysli po co to wszytstko on tam ja tu pozostawal tylko skape
Az w koncu i ja pojechalam za chlebkiem bylo ciezko z praca bo nie znalam norweskiego a angielski nie wystarczal ale udalo sie znalezc prace w fajnym hotelu , obowiazkowo wyslali mnie na kurs jezyka ktorego jak sie nie zna podstaw  ale na chwile obecna potrafie sie dogadac z pomoca angielskiego, po slubie chcemy ubiegac sie o paszport norweski oczywisie moze to potrfac nawet 10 lat lub wieciej bo to zalezy od wielu warunkow no i pozwolenia polski na pozostanie na prawach krolestwa norweskiego jakiegokolwiek nie da rady se wbic w glowe, plakalam nad tym norweskim
teraz juz lepiej nawet chca mnie na recepcje przesunac z roku na rok wyzsze pensyjki
powoli powoli wychodzimy na swoim zawieramy nowe znajomosci---np. kochaja juz nasze mocna piwko kaza wozic ile sie da smieje sie ze moze browar kiedys sie postwai pyszniutkie by bylo takie piwko na tej wodzie norweskiej dziwia sie ze ma taka moc ze trzeba je rozcienczac hehehe, :hahahaha:

Offline belonka
  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 477
Belonki start!
« Odpowiedź #169 dnia: 14 Kwietnia 2007, 10:33 »



to nasz samochodzik 3 miesiace nad nim dlubal i mysle ze gira bedzie pasowac do mojej sukni mysle nad dekoracja hmmm co myslicie i bordowych kwiatkach na kremowym tle? tylko nie wiem co tam jeszce trzeba moze macie jakies pomysly?

Offline belonka
  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 477
Belonki start!
« Odpowiedź #170 dnia: 14 Kwietnia 2007, 10:47 »


Z ogonkiem :hahahaha:
Ciekawe gdzie mozna kupic  takie kwiatki moze w salonach dekoratorskich? chodzi mi takie na magnez a moze piekniejsze sa zywe tylko jak je przymocowac ?

Offline ricardo

  • Patrycja
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 26650
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 08.09.2007
Belonki start!
« Odpowiedź #171 dnia: 14 Kwietnia 2007, 11:22 »
Długo mnie tu nie było ale znów jestem  :brewki:  super zaręczyny!! Aż mi łezki staneły w oczach, a w pracy jestem więc musiałam się powstrzymać :) cudnie :)

Co do samochodziku to myślę że fajnie by wyglądały bordowe kwiatki na tym jasnym tle, a można by było coś spróbować jasne kwiatki na bordowym tle. Nie wiem czy to by fajnie wyglądało ale spróbować można :)



Offline belonka
  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 477
Belonki start!
« Odpowiedź #172 dnia: 14 Kwietnia 2007, 11:45 »
Cytat: "ricardo"
Co do samochodziku to myślę że fajnie by wyglądały bordowe kwiatki na tym jasnym tle, a można by było coś spróbować jasne kwiatki na bordowym tle. Nie wiem czy to by fajnie wyglądało ale spróbować można  
pewnie ze sprobuje ale chce taka skromna dekoracje na samochod
a co myslicie zeby takie same kwiatki jak na samochodzie miec tez w wiazance? albo chociaz kolorystycznie???

Offline tylunia
  • You are my person brand of heroine
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 7299
  • Płeć: Kobieta
  • Ludzie mają pewną wspanialą ceche. Zmieniają się.
Belonki start!
« Odpowiedź #173 dnia: 14 Kwietnia 2007, 11:47 »
Belonka oswiadczyny super  :skacza:  :skacza:  :skacza: ale sie facet postaral :skacza:
a autko swietne jeszcze nigdy takiego ie widzialam...teraz bede wiedziala ze to Ty nim jedziesz :los:
a kwiaty sztuczne to w dekoratorni lub np w apollo przy pkp musisz sie rozejrzec czy tam w norwegii lub zywe to w kwiaciarni :drapanie:

no no to my tak jedziemy do wloch bez jezyka ale myslimy zeby tam isc do szkoly :skacza:


Offline belonka
  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 477
Belonki start!
« Odpowiedź #174 dnia: 14 Kwietnia 2007, 11:58 »
Cytat: "tylunia"
no no to my tak jedziemy do wloch bez jezyka ale myslimy zeby tam isc do szkoly

tylunia nie wiem jak we wloszek ale w norwegii i w anglii jak pracuje sie legalnie to jest obowiazkiem chodzenia na kurs i to sponsoruje firma lub panstwo
Wlochy....ale tam jest pieknie a macie juz jakas prace na oku czy szukacie?
Cytat: "tylunia"
autko swietne jeszcze nigdy takiego ie widzialam...teraz bede wiedziala ze to Ty nim jedziesz
to pomachaj mi ja ci tez odmacham  :hahahaha:
Cytat: "tylunia"
kwiaty sztuczne to w dekoratorni lub np w apollo przy pkp musisz sie rozejrzec czy tam w norwegii lub zywe to w kwiaciarni
tylunia tu kwiatki to majatek pol mojej pensji moj znajomy norweg ma kwiaciarnie za 1 tupipanka marnej jakosci i wielkosci trzeba zaplacic okolo 25 zl  :mdleje:  :mdleje:  :mdleje: mysle ze w appollo sprobuje lub w tej kwiaciarni co bede robic bukiecik moze tylko nie wiem gdzie ladne robia
No wlasnie myslalam o zielonej lub lesnej na zielonej nigdy sie nie zawiodlam a w lesną polocaja chociaz droga.

Offline belonka
  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 477
Belonki start!
« Odpowiedź #175 dnia: 14 Kwietnia 2007, 14:57 »



foto gory w tresfiord piekny mam widok na fiord z domu... nie moge sie napztrzec teraz jest jeszce zima ale juz trawa sie zieleni i ledwo 12 stopnii

Offline belonka
  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 477
Belonki start!
« Odpowiedź #176 dnia: 14 Kwietnia 2007, 15:31 »

inne ujecie czuc juz wiosne a w szczecinie 20 stopni a ja tu marzne!!

Offline milenaw
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3836
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 08-09-2007
Belonki start!
« Odpowiedź #177 dnia: 14 Kwietnia 2007, 18:23 »
belonka, Ale z Ciebie laska :brewki:  :brewki:  :brewki:  a samochód macie piękny :brawo_2:  :brawo_2:  :brawo_2: Ja też jestem za granicą a dokladnie w Angii na wyspach Scilly i pojechalm bez języka..teraz już jest dobrze ale początek był ciężki.
A wy tam już chcecie na stale zostać?
tylunia włoski jest pięknym językiem i gramatyka jest trochę zbliżona do angielskiej.



Offline belonka
  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 477
Belonki start!
« Odpowiedź #178 dnia: 14 Kwietnia 2007, 19:47 »
milenka dzieki ale kiedys to sie bylo mloda dzierlatka teraz ledwo czasu starcza zeby jakas maseczke na ryjka polozyc jak sie juz ma ta druga polowke prawie na zawsze zagarnieta to juz sie tak nie mysli osobie
Po slubie myslimy bo latwiej jak sie jest malzenstwem cos tu zdzialac idzie sie do kommunne( smiszne co tak sie nazywa ichne ministerstwo) i mowi sie ze chce sie starac o staly pobyt daja papierzyska do wypelnienia i przepisy jakie tu obowiazuja trzeba wszystko dokladnie przeczytac nawet jest po polsku daja nawet miszkanie tu domow do koloru do wyboru bo wiekszosc poopuszczanych i mozna sobie miszkac ehhh ale to jeszcze przed nami teraz nie narzekamy dostalismy podwyzki i w sumie mozna juz plodzic dzieciaczki ---dziecicow hehe

milena ja mam znajomych ale gdzies kolo oxford terrace i koleznka pojechal tez bez jezyka i po tygodniu juz sprzatala w domu dla staruszkow
a jak tam ci w obcym kraju?

Offline milenaw
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3836
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 08-09-2007
Belonki start!
« Odpowiedź #179 dnia: 14 Kwietnia 2007, 22:12 »
belonka, na razie dobrze, jest oczywiscie wielu Polakow. móJ NARZECZONY ZACZYNA STUDIA ZARAZ PO NASZYM SLUBIE ()PRAWDOPODOBNIE W MANCHESTERZE, A JA CHCIAłABYM W ROK PO NIM. ZOBACZYMY CO WYJDZIEZ TYCH PLANOW.)  :skacza: