e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Wielkanoc tuż tuż...:)  (Przeczytany 96306 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Netula Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 13.10.2007
ja narazie umylam 3 okna z 16. Teraz pogoda nie sprzyja i czekaja na lepsze czasy. Swieta  bede miec  w rozjazdach wiec poza sniadaniem nic nie szykuje:) Bardziej 29 marca bede swietowac

Offline buraczek Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 27.06.2009
To i ja się przyłączę do wątku  ;)

mam dzisiaj w planach przedświąteczne sprzątanie w kuchni... okna jeszcze czekają na lepszą pogodę  :P

Offline japcio Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 2009
ja narazie umylam 3 okna z 16.

16 ? :mdleje: U sąsiadów myjesz? ;)

Offline Netula Kobieta

• Chuck Norris
w sumie 14 okien 2 wielkie szklane ganki i drzwi balkonowe.. No niestety przyjemnoesc mieszkania w domu z ojcem...Dobrze ze 10 lat temu wymienilismy okna i sie latwiej myje. Jeszcze mi sie marza nowe ganki bo sa drewniane  no ale to tylko marzenia.

Offline Adiana Kobieta

• Agnieszka
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 14.06.2008
No wiesz - ja w moim małym mieszkanku mam 7 okien :D z czego 3 w "salonie" :) a jak ona ma dom to co to jest 16 okien :D

Offline ziomaleczka Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 12.09.2009
Witam się i ja :)

Świąteczny czas to dla mnie przede wszystkim dekorowanie domu :) Jak na BN :) Tylko bardziej wiosennie :) Prezentów nie dajemy w sumie, jakieś drobiazgi tylko :)

U nas 13 okien w całym domu, ale ja nie myję (albo bardzo rzadko), bo robi to mój mąż albo tata :) Babeczki się za to nie biorą ;)

Mamy inne sprawy na głowie ;) :P A oni tak pięknie je myją zawsze :D

Offline doksik86

• Chuck Norris
  • data ślubu: 06.09.2014
Ja mam 8 i i tak gonię męża do ich mycia, w końcu to zajęcie dla faceta :D

Offline miśka28 Kobieta

• pomagamy Martynce
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 16.09.2006
Postanowienie? żadnych zakupów w C&A  8)
japcio no to mamy juz tylko 43 do wytrwania w postanowieniu ;D a tak serio ja szczególnych postanowień nie robię, poza jakims ogólnym wyciszeniem się i byciem bardziej wyrozumiałą dla rodziny ;) w sumie od stycznia podjęłam walkę o lepszą kondycję plus zgłoszenie sie do banku dawców szpiku....wszystkim zainteresowanym polecam, bo to mały gest, a może komuś uratować życie...
Netula zalezy jak liczysz ta okna -  czy jako całość czy osobne szyby ;) ale wiadomo dom to co innego niż skromne mieszkanko w bloku :P
my zasadniczo na świeta w rozjazdach, nieraz bardzo dalekich, więc wielkich przygotowan nie czynie, jakieś drobiazgi dla dzieci to owszem, ale symboliczne :)

Offline ~monika~ Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 06.08.2006
Heloł:)

Witam się i ja tu, choć za Wielkanocnymi nie przepadam .... no chyba, że jest cudna wiosna ale nie pamiętam już kiedy tak było;)

Bardziej celebruję te święta w pracy na zajęciach tematycznych dotyczących świąt Wielkanocnych w Niemczech i innychg niemieckojęzycznych ;) Wtedy to się trzeba wykazać, co by młodzież zainteresować;)

Offline japcio Kobieta

• Chuck Norris
Na pewno skromniej niż na BŻ.

haha, BN miało być :)

zgłoszenie sie do banku dawców szpiku....wszystkim zainteresowanym polecam, bo to mały gest, a może komuś uratować życie...

Też mam ten krok za sobą :) Tzn. czekam dopiero na zestaw patyczków, ale potwierdzam - WARTO! Nawet mama mnie pochwaliła :)

Offline Adiana Kobieta

• Agnieszka
  • Chuck Norris
A jaki mąż był ze mnie dumny gdy dostałam kartę dawcy :D No i puzzla :D

Offline japcio Kobieta

• Chuck Norris
Mama kazała mi namówić męża na ten krok :)

Długo czekałyście na patyczki?

Offline sylwiq Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 23 czerwca 2012 ! <3
Moj maz czekal dlugo na patyczki.. ze dwa miesiace

Offline Adiana Kobieta

• Agnieszka
  • Chuck Norris
Ja oddałam próbkę podczas zakupów przy jednej z akcji w Carrefourze. A na kartę czekałam 6 miesięcy.

Offline miśka28 Kobieta

• pomagamy Martynce
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 16.09.2006
na same patyczki to krótko - jakieś max dwa tygodnie od wysłania zgloszenia, teraz pewnie genetycy wnikliwie je analizują :) aha chcialam jeszcze zauważyć, że w tym roku w Wielką Sobotę wszystkie Agnieszki będą miały dodatkowy powód do świętowania ;D

Offline Maja Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 28 sierpnia 2004r.
Puzzelka też dostałam  ;D Jestem w bazie dawców kilka lat ale nikt mnie nie chce wykorzystać   ::)

Offline Netula Kobieta

• Chuck Norris
miśka28 ja licze "otwory w scianie" i ich mam 14 plus balkon i 2 ganki duzeeee oszklone. Niektore okna maj po 3 szyby ale wiekszosc po 2. Szyb na ganku nie licze  zeby sie nie zdolowac
U nas w domu niestety kroluje HCV wiec  do banku dawcow nie  mozemy sie zglosic

Offline Adiana Kobieta

• Agnieszka
  • Chuck Norris
Maja ciesz się - to oznacza, że Twój bliźniak ma się dobrze!

Offline Maja Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
Mam wątpliwości czy z tej bazy ktoś w naszym kraju korzysta.

A wracając do tematu świątecznego  ;D uwielbiam Wielkanoc. W tym roku pod koniec kwietnia i liczę na słońce i spacery  ;D
U nas prezenty tylko dla najmłodszych - Lila dostaje  ;D i Chrześniak B

Offline .caril.

• Chuck Norris
  • data ślubu: 22.08.2009
w moich stronach zupą śniadaniową
u nas też tylko dzieci prezentów szukają po krzakach. z teściami jedziemy na ich działkę i wnuki szukają w lesie :)

Offline Maja Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
w moich stronach zupą śniadaniową

zupa nic :?:

Offline .caril.

• Chuck Norris
  • data ślubu: 22.08.2009
nie będziecie zgadywać?

żurek z kiełbasą i jajkiem

Offline Adiana Kobieta

• Agnieszka
  • Chuck Norris
Maja, korzysta - zobacz na FB ile osób oddało szpik. Na ich stronie też są historie dawców opisane. Poza tym to jest baza międzynarodowa, ostatnio pokazywali Polaka, któremu życie podarowała bodajże Niemka ???

Po prostu ciężko jest odnaleźć swojego bliźniaka, nie jest to często spotykane zdarzenie a już tym bardziej w parze chory+zdrowy.

Przypomniałyście mi - na święta upiekę kaczuchę :D

Offline Maja Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
Nie mam FB- jestem anty  :P ale dobrze wiedzieć

Karola, w życiu bym nie zgadła  8)

Czas chyba na tworzenie menu.
Coś czuję, że śniadanie będzie u nas ze względu na dziadka i malowanie u rodziców ::)

Offline japcio Kobieta

• Chuck Norris
w tym roku w Wielką Sobotę wszystkie Agnieszki będą miały dodatkowy powód do świętowania ;D[/color]

Moja szwagierka to Aga :) a jej córka 20 kwietnia kończy 2 latka - chrześniaczka męża :) więc niech mąż wymyśla prezenty :)

Offline Adiana Kobieta

• Agnieszka
  • Chuck Norris
(...) aha chcialam jeszcze zauważyć, że w tym roku w Wielką Sobotę wszystkie Agnieszki będą miały dodatkowy powód do świętowania ;D

Ale ymynyny wypadają w niedzielę :D To tylko niektóre przełożyły na sobotę

Offline .monia. Kobieta

• * * * * *
  • Chuck Norris
Adiana pomysł na dekorację drzwi tak jak na BN masz? Bo jakieś puste te drzwi bez tej kukurydzy ;-)

Offline japcio Kobieta

• Chuck Norris
Można starego w drzwiach postawić - będzie dekoracja z jajek  :hopsa:

Offline .monia. Kobieta

• * * * * *
  • Chuck Norris
Oj japcio japcio  ;D

Offline agu-s Kobieta

• Chuck Norris
Japcio  ;D ;D ;D