Autor Wątek: Dj woj. mazowieckie  (Przeczytany 8739 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline MonikaMarkiewicz
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 11
Dj woj. mazowieckie
« dnia: 18 Lutego 2016, 18:02 »
Nie ma takiego nowego wątku, a troche się pewnie pozmieniało. Jakich dj znacie z woj mazowieckiego ? polecajcie, bo warto odświeżyć wątek.

Ja z własnego doświadczenia mogę podpowiedzieć dj z playdj, mozecie w google wpisać to powinno wyskoczyć. Ciekawy repertuar, dobierają wszystko po rozmowach z młodymi. Przyjaciółka miała ich na swoim weselu w wakacje i ja razem z nią wybierałysmy piosenki, które by pasowały. Poza tym dobra sprawa był gramofon z którego leciała muzyka podczas podziękowania dla rodziców, wzruszyli sie, bo puszczono muzykę z ich lat, nie pamiętam dokładnie co to był za utwór, ale znany dosyć. Ogólnie ciekawe gdy i zabawy, na szczęście nie było żadnych takich nawiązań erotycznych, które są żenujące, a zdarzyło mi sie być na takich, tutaj wszystko ok.

Offline HankaS

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 126
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 23.05.2015
Odp: Dj woj. mazowieckie
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Maja 2016, 13:21 »
Co wy widzicie w tych DJ czemu nie chcecie normalnej orkiestry, która nadaje klimat weselu. Czy na prawdę chodzi tylko o cenę??? Na moim weselu grał „Super Zespół” i nie wyobrażam sobie żeby go nie było
Poszukuj. . .

Offline MonikaMarkiewicz
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 11
Odp: Dj woj. mazowieckie
« Odpowiedź #2 dnia: 25 Maja 2016, 14:25 »
No wiesz co kto lubi, dla jednych dj załatwia sprawę inni wolą mieć orkiestrę. Ja lubię dj i Ci z playdjs również mi odpowiadają, wydaje mi się, ze kwestią jest także większy wybór muzyki, a także dj często są "bardziej wygadani" bo zazwyczaj są również wodzirejami.

Offline Radosna
  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 279
  • data ślubu: 07.07.2017
Odp: Dj woj. mazowieckie
« Odpowiedź #3 dnia: 25 Maja 2016, 14:50 »
Co wy widzicie w tych DJ czemu nie chcecie normalnej orkiestry, która nadaje klimat weselu. Czy na prawdę chodzi tylko o cenę??? Na moim weselu grał „Super Zespół” i nie wyobrażam sobie żeby go nie było

O gustach sie nie dyskutuje. Naprawde nie wszyscy musza lubic to, co Ty. Nie jestes wyznacznikiem dobrego smaku.
Zarowno zespol, jak i DJ maja swoje wady i zalety. Ten watek jest o DJ'ach i nie widze powodu do przekonywania kogokolwiek na sile do swoich racji.

Co do tematu, ja obecnie szukam dobrego DJ, ktory bylby rowniez wodzirejem. Na razie natknelam sie na DJ LUX, DJ Rooby, DJ Light...Wiecie cos o nich? Bylyscie moze na jakims weselu z ich udzialem?

Offline kasia86
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Dj woj. mazowieckie
« Odpowiedź #4 dnia: 8 Czerwca 2016, 15:19 »
Ja na swoim weselu nie miałam DJa a zespół. Nasz zespół sprawdził się rewelacyjnie i widzę, że na tym portalu jest też lista DJów więc może wpadnie Wam w oko jakiś dobry. Generalnie ta strona bardzo Wam się przyda , jeśli planujecie wesele. Jest tam lista sal weselnych, fotografów i fajne inspiracje na atrakcje dla gości.
« Ostatnia zmiana: 8 Czerwca 2016, 15:53 wysłana przez zibi »

Offline kratka432
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Dj woj. mazowieckie
« Odpowiedź #5 dnia: 18 Czerwca 2016, 16:04 »
Hej. U mnie był dj błażej i świetnie się bawiliśmy. Mogę z czystym sercem go polecić. Ale wiadomo, trzeba zadzwonić, pogadać i dowiedzieć się czy sie dogadacie. Mysle ze tak, bo to świetna osóbka.

« Ostatnia zmiana: 18 Czerwca 2016, 16:55 wysłana przez zibi »

Offline Banknotowa
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 16.05.2014
Odp: Dj woj. mazowieckie
« Odpowiedź #6 dnia: 11 Lipca 2016, 20:00 »
Mówimy o tym samym dj Błażeju -  ? Jeśli tak, to on jest naprawdę rewelacyjny! Grał na weselu koleżanki, zabawa była boska, super muzyka i wodzirejował świetnie!
« Ostatnia zmiana: 12 Lipca 2016, 16:18 wysłana przez zibi »

Offline tomekjan
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Skąd:: Warszawa
  • Ślub w: Warszawa
Odp: Dj woj. mazowieckie
« Odpowiedź #7 dnia: 19 Lipca 2016, 21:52 »
Nie wiem, czy mówimy o tym samym Błażeju, ale na naszym weselu grał jeden z DJ'ów z firmy Pana Błażeja Biurkowskiego - Pan Piotr Pliszka. Żeby doprecyzować, chodzi o tę firmę eventową.

Jesteśmy bardzo zadowoleni i możemy z czystym sumieniem gorąco polecić Wam Pana Piotra jako DJ'a weselnego.
Prowadził imprezę bardzo profesjonalnie i z wyczuciem. Bardzo ważne było dla nas, żeby muzyka była grana w 'blokach tematycznych', tzn. po kilka piosenek z danego gatunku (np. latynoskie, rock-n-roll, pop, polskie przeboje itp.).
Pan Piotr świetnie sprawdził się w takiej formule imprezy, a co najważniejsze nasi goście wspaniale się bawili.

Co więcej, Pan Piotr bardzo fajnie i taktownie przeprowadził wybrane przez nas zabawy weselne (2 quizy i jeden konkurs tańca dla gości). Warte podkreślenia jest, że przy wyborze zabaw weselnych Pan Piotr przedstawił nam sporo propozycji, spośród których mogliśmy wybierać. Cały czas mieliśmy wrażenie, że Pan Piotr był otwarty na nasze sugestie, równocześnie dzieląc się swoim doświadczeniem i doradzając, które zabawy zwykle najlepiej pozwalają 'rozruszać' towarzystwo.

Sprzęt muzyczny i oświetlenie bez zarzutu, moim zdaniem na najwyższym poziomie.

Podsumowując gorąco polecamy!!!
« Ostatnia zmiana: 19 Lipca 2016, 23:32 wysłana przez zibi »

Offline Dagmara Głowacka
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • data ślubu: 06.08.2016
  • Skąd:: Warszawa
Odp: Dj woj. mazowieckie
« Odpowiedź #8 dnia: 8 Września 2016, 09:45 »
Na moim weselu był też Pan Piotr Pliszka (Dj Coolmen) który współpracuje z Panem Biurkowskim. Dość długo szukałam oprawy muzycznej,. zastanawiałam sie a to nad Djem, a to nad zespołem (bo może bardziej elegancko?). Któregoś dnia w trakcie rozmowy, mój kuzyn - który sam zajmuje sie organizacja eventów i imprez - opowiedział mi o weselu na którym grał Pan Biurkowski albo Pan Pliszka właśnie i, że to było najlepsze wesele na którym kiedykolwiek był (zasugerował oprawę łączona z Pania saksofonistką). Do dzis jestem bardzo wdzięczna mojemu kuzynowi, że mi zasugerował tą firmę gdyż z nikim innym, w trakcie organizacji wesela i podpisywania umów, nie odczuwałam tak dużego spokoju wewnętrznego jak właśnie z tymi Panami. Profesjonalizm na najwyższym poziomie a muzyka po prostu fenomenalnie dobrana - od miesiąca słyszę, że "mieliśmy extra DJa", "że na takim weselu jeszcze nie byli", "ta Pani saksofonistka - klasa"! Hmm moi wujkowie, który mają już około 70 lat bawili się do 5 rano więc dużo to pokazuje ;) Dodam, że mój mąż jest Włochem więc nie było problemu z dobraniem również włoskiej muzyki na to wszelkie zespoły mocno kręciły nosem - zgadzali sie na 2 albo 3 piosenki ze swojego repertuaru... Są dje tańsi, są też drożsi lecz oboje z mężem uważamy, że honorarium dla Pana Piotra to były naprawdę dobrze wydane pieniądze. Zgadzam sie z wpisem powyżej, więc nie będę powtarzać tego samego. Polecam Wam szczerze bo naprawdę warto - odpuście sobie kapelki weselne jeśli nadal się wahacie - zapłacicie o wiele więcej a poziom zadowolenia będzie nieporównywalnie niższy.

Offline asiaradek
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • data ślubu: 17.09.2016
  • Skąd:: Legionowo
  • Ślub w: Legionowo
Odp: Dj woj. mazowieckie
« Odpowiedź #9 dnia: 22 Września 2016, 21:20 »
Na naszym weselu 17 września 2016 r. mieliśmy przyjemność bawić się w rytm muzyki granej przez DJ Piotra Pliszkę (djcoolmen) współpracującego z Panem Błażejem Biurkowskim. Zarówno muzyka jak i sposób prowadzenia imprezy przez Pana Piotra były na najwyższym poziomie. Muzyka trafiała idealnie w gusta każdej z grup wiekowych naszych gości, czego potwierdzeniem był pełen parkiet przez całą imprezę. Do dnia dzisiejszego słyszymy same pozytywne komentarze dotyczące oprawy muzycznej wesela i samego poprowadzenia imprezy. Pan Piotr to profesjonalista. Niezwykle kontaktowa osoba z mnóstwem pomysłów i trafnych uwag, które sami wykorzystaliśmy. Miły, grzecznym kulturalny - człowiek orkiestra ;) Wraz z Panem Piotrem grała dla nas saksofonistka, która również oczarowała nas i wszystkich gości. Saksofon okazał się świetną atrakcją na imprezie! Gorąco polecamy!
Pozdrawiamy
Asia&Radek

Offline zakochani_ania_grzegorz
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • data ślubu: 10.06.2017
  • Skąd:: Tłuszcz k/Warszawy
  • Ślub w: Centrum Konferencyjno-Bankietowe - Hotel Batory
Odp: Dj woj. mazowieckie
« Odpowiedź #10 dnia: 12 Czerwca 2017, 13:14 »
Na Naszym przyjęciu weselnym, które odbyło się 10 czerwca 2017r. w Centrum Konferencyjno-Bankietowe Hotel Batory w Tłuszczu
o oprawę muzyczną zadbał DJ Piotr Pliszka (djcoolmen) współpracujący z Panem Błażejem Biurkowskim.

Podczas przyjęcia Pan Piotr Pliszka (djcoolmen) pełnił rolę DJ-Wodzireja. W skrócie:
- muzyka na weselu  zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami, puszczana blokami tematycznymi;
- z funkcji wodzireja wywiązał się doskonale, od samego początku zadbał o dobrą atmosferę przyjęcia;
- podczas przyjęcia zrealizował wszystkie ustalenia odnośnie zabaw integracyjnych i oczepin;
- swoim profesjonalizmem, elegancją i otwartością poprowadził imprezę z gustem i dobrym smakiem.

Wszyscy goście byli zadowoleni z przebiegu imprezy, zebraliśmy mnóstwo pozytywnych komentarzy. Również od strony wizualnej, sam sprzęt, oświetlenie, jakość dźwięku były wysokiej jakość.

Na szczególną pochwałę zasługuje rzetelność Pana  Piotra Pliszki, ponieważ były zagrane wszystkie wybrane przez Nas utwory (kilkanaście)  i nikt nie musi się obawiać, że na weselu pojawią się elementy, które nie były wcześniej ustalone/omówione.

Serdecznie Polecamy i Pozdrawiamy Pana Piotra
Anna i Grzegorz
10.06.2017r.

Offline DanielAsia
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • data ślubu: 19.08.2017
  • Skąd:: Warszawa
  • Ślub w: Konstancin Hotel Borowina
Odp: Dj woj. mazowieckie
« Odpowiedź #11 dnia: 21 Sierpnia 2017, 12:32 »
Jesteśmy świeżo po ślubie i przyjęciu weselnym. 19 sierpnia 2017, Hotel Borowina, Konstancin-Jeziorna pod Warszawą.
Nagłośnienie, oswietlenie: Błażej Biurkowski
Wodzirej, DJ: Piotr Pliszka Dj Coolman

Jak było? KAPITALNIE!

Na początku mieliśmy obawy, że mało osób będzie bawić się na parkiecie..
Piotr w trakcie naszego wydarzenia całkowicie rozwiał nasze wątpliwości.

Świetnie poprowadził bloki muzyczne, zaproponował nam idealne gry i zabawy weselne. Parkiet był pełen ludzi do samego rana. Bawiliśmy się do 6:00!!!!

Warto też mieć na uwadze, że dbał o wszystkie szczegóły przed przyjęciem. Spotykaliśmy się, dostawaliśmy przypomnienia sms i mailowe, także pełen profesjonalizm.

Jedyny mały minusik, nie zauważony przez nas, a przez rodziców, to pierwszy toast na wejściu. Piotr ruszył z toastem, gdy obsługa nie zdążyła dać Rodzicom szampana, ale to roztargnienie wprowadziła pogoda, która ewidentnie nam nie dopisała i wymusiła opóźnienie na obsłudze w postaci przenoszenia rzeczy z ogródka przed wejściem do sali weselnej.

Ocena: 9,9/10 :)

Śmiało polecamy DJ-a Piotra Pliszkę w roli Wodzireja. Kilka par, które planują ślub w przyszłym roku już prosiło o namiary :))

Pozdrawiamy,
Daniel i Joanna
19.08.2017

Offline luju
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Dj woj. mazowieckie
« Odpowiedź #12 dnia: 31 Sierpnia 2017, 20:33 »
Cóż, my także możemy się czterema rękoma podpisać pod wcześniejszymi rekomendacjami pana Piotra Pliszki (DJ Coolmen) z firmy p. Błażeja Biurkowskiego. :)

Impreza udała się bez najmniejszego zarzutu, a tę samą opinię możemy mieć także o całym uprzednim procesie wszelakich uzgodnień dotyczących repertuaru, zabaw itd. Przede wszystkim pan Piotr już na pierwszym spotkaniu hen przed ślubem podsunął nam cały wachlarz pomysłów, z których spokojnie wybraliśmy to, co najbardziej odpowiadało naszym gustom. Przekuliśmy je także w listę sugerowanych utworów, z których praktycznie wszystkie zostały odtworzone, tak że zarówno my, jak i nasi goście, mogliśmy bawić się w rytmie ulubionych hitów, ale nie zabrakło także piosenek podobających się starszym gościom - "Jedzie pociąg z daleka" w ciekawej aranżacji odtańczyliśmy grubo po północy przy pełnym parkiecie! Co więcej, pan Piotr skrupulatnie przestrzegał ustaleń z "czarnej listy" niepożądanych utworów.;)

Największe chyba słowa uznania należą się za perfekcyjną obsługę "wodzirejską" imprezy: zabawy gromadziły sporą frekwencję, zostały sprawnie przeprowadzone, fajnym pomysłem były pytania konkursowe z wiedzy o młodej parze na początku wesela, a wszystko ze smakiem, bez cienia nachalności i przede wszystkim na tyle sprawnie, że zabawa stała się takim "samograjem", a my jako para młoda dość szybko odrzuciliśmy wszelkie obawy i stres, czy się spodoba gościom itp.

Co do samych kwestii formalnych czy technicznych również nie możemy mieć zastrzeżeń. Co więcej, ze względu na specyfikę sali (część taneczna w dużej mierze odseparowana od części restauracyjnej) zadbano o postawienie dodatkowego głośnika przy sali ze stołami, który sprawdził się idealnie, zaś nam samym z pewnością nie przyszłoby to do głowy.

Jednym zdaniem - gorąco polecamy i szczerze żałujemy, że nie możemy powtórnie przeżyć naszego wesela w charakterze zaproszonych gości, bo zabawa była naprawdę przednia.:)

Offline alek322
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: Dj woj. mazowieckie
« Odpowiedź #13 dnia: 4 Września 2017, 06:07 »
ale to jest takie ważne

______________________________
LINK USUNIĘTY
« Ostatnia zmiana: 4 Września 2017, 08:21 wysłana przez ~Ania~ »

Offline fyma

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Płeć: Kobieta
  • Skąd:: Siedlce
Odp: Dj woj. mazowieckie
« Odpowiedź #14 dnia: 18 Września 2017, 16:08 »
Witajcie,
osobiście polecam osobę DJ LUX . Każdy może wybrać opcję spersonalizowaną pod swoją imprezę. Nie trzeba tracić czasu na zbędne szukanie idealnego rozwiązania. Formalności załatwiane są tradycyjnie, mailowo lub przez skype.
Polecam.
« Ostatnia zmiana: 1 Sierpnia 2018, 17:20 wysłana przez zibi »

Offline Michał997
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
  • data ślubu: 15-05-2016
  • Skąd:: Warszawa
  • Ślub w: Lublin
Odp: Dj woj. mazowieckie
« Odpowiedź #15 dnia: 12 Września 2019, 08:54 »
Zawsze byłem za DJ ami, nawet u mnie na weselu grał DJ, ale ostatnio po weselu kumpla zdecydowanie obstawiam kapele! Zespół Fiesta z Lublina grał naprawdę super muzę i dodatkowo w bardzo nowoczesnych aranżacjach - teraz gdybym miał wybierać, zdecydowanie postawiłbym na zespół!