Autor Wątek: zabiegi  (Przeczytany 25613 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline lilia36
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 5
  • data ślubu: 12.12.2018
  • Skąd:: gdynia
  • Ślub w: kaszuby
Odp: zabiegi
« Odpowiedź #30 dnia: 9 Czerwca 2016, 13:30 »
Pogoń za młodością i pięknem jest obecna w naszej kulturze już od bardzo dawna. Kobiety i mężczyźni korzystają z wielu sposobów aby zatrzymać lub wręcz cofnąć czas widoczny na ich skórze. Pomimo tego, że kosmetologia i medycyna estetyczna posunęła się do przodu, nie warto zawsze wybierać drogi na skróty i diametralnie zmieniać rysów twarzy. Według mnie zanim przystąpi się do tak radykalnego kroku jakim jest operacja plastyczna, warto wypróbować wszelkie możliwe, dostępne produkty działające przeciwstarzeniowo i odmładzająco.

Wybierając odpowiedni kosmetyk dla mnie, przede wszystkim sprawdzam skład. Dobrze wiem, że całe sztaby marketingowców tak starają się opakować kremy żebyśmy kupowali je bez zastanowienia. Jeśli dojdzie do tego jeszcze w miarę rozpoznawalna marka, jesteśmy praktycznie na przegranej pozycji, ponieważ ludzie na zakupach zachowują się irracjonalnie i często podejmują wybory pod wpływem nagłych impulsów. Dlatego nie dajcie się zwieść pięknym opakowaniom i czytajcie skład produktów, które kupujecie. To czego ja głównie szukam w kremach to kwas ferulowy. Możecie go między innymi znaleźć w ziarnach kukurydzy, pszenicy i ryżu. Oczywiście na rynku dostępne są już gotowe produkty, bądź sam kwas ferulowy, który występuje w różnych stężeniach. Jeśli chodzi o działanie kwasu ferulowego to według mnie jest ono niesamowite. Już dawno temu naukowcy odkryli, że kwas ferulowy wykazuje właściwości antyoksydacyjne. Odkrycie to sprawiło, że branża kosmetologiczna mocno się rozwinęła. Oczywiście kwas ferulowy znany jest również ze swoich innych właściwości, między innymi z tego, że stosowany podczas terapii nowotworowych zwiększa szanse wyzdrowienia. Jak więc widzicie kwas ferulowy nie tylko w dziedzinie urody okazał się potrzebny. Wiele ludzi na całym świecie przyjmuje go jako suplementację. Nie bez powodu kwas ferulowy stał się tak popularny jako suplement, wykazuje on bowiem działanie przeciwzakrzepowe, przeciwzawałowe, przeciwzapalne oraz przeciwrodnikowe. Tak naprawdę długo można by jeszcze wyliczać, ponieważ kwas ferulowy szczyci się właśnie swoim ogólnym dobroczynnym działaniem. Ale wracając do właściwości antyoksydacyjnych kwasów ferulowego warto wspomnieć o tym, że dzięki temu, że blokuje promienie UV świetnie chroni skórę przed fotostarzeniem.

Kwas ferulowy SPAM świetnie zabezpiecza skórę przed wolnymi rodnikami, które potrafią bardzo osłabić jej kondycję oraz przyśpieszyć czas starzenia. Tak więc stosując kremy z kwasem ferulowym można nie tylko pożegnać się ze zmarszczkami ale również wspomóc organizm w walce z wolnymi rodnikami, które przyczyniają się do powstawania raka. Dlatego moja rada dla was jest taka żeby przed jakimkolwiek zabiegiem chirurgicznym spróbować zastosować produkty z kwasem ferulowym, ponieważ są one w stanie odmłodzić oraz ochronić waszą skórę i zdrowie.
« Ostatnia zmiana: 9 Czerwca 2016, 14:34 wysłana przez zibi »

Offline zibi

  • Administrator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 3691
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: 31.07.1999
Odp: zabiegi
« Odpowiedź #31 dnia: 9 Czerwca 2016, 14:34 »
Piękny PR czy raczej SPAM pewnego sklepu....

Offline Czesława
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 16
  • data ślubu: 19.08.2017
  • Skąd:: Wrocław
  • Ślub w: Wrocław
Odp: zabiegi
« Odpowiedź #32 dnia: 7 Grudnia 2016, 12:07 »
Dziewczyny a chodzicie na wybielanie zębów? Czy same domowymi sposobami bądź przy użyciu jakiś specjalistycznych past? Czytałam dużo o tych domowych recepturach takich jak cynamon połączony z sodą, czy wiórki kokosowe ale boję się,że to tylko podrażni moje szkliwo i w niczym mi nie pomoże a wręcz przeciwnie. Z kolei co do past to moja koleżanka stosowała dość długo jedną wybielającą, raz zdarzyło jej się,że po zakupie kolejnego opakowania i po zastosowaniu zęby całkiem jej pożółkły ! Więc trochę się obawiam. Zastanawiam się nad wypiaskowaniem albo wybielaniem przy użyciu lasera ale już u dentysty, umówilam się na piątek  z dość rozchwytywanym dentystom i muszę zaczerpnąć jego porady co on o tym sądzi. Każda z nas chce wyglądać jak najpiękniej, problem w tym że czasem możemy sobie niechcący zaszkodzić
« Ostatnia zmiana: 12 Grudnia 2016, 23:51 wysłana przez liliann »

Offline Królewna3
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
  • data ślubu: 21.02.2016
  • Skąd:: Kraków
  • Ślub w: Kraków
Odp: zabiegi
« Odpowiedź #33 dnia: 19 Grudnia 2016, 13:57 »
Polecam zabiegi małoinwazyjne :)
« Ostatnia zmiana: 19 Grudnia 2016, 15:40 wysłana przez Królewna3 »

Offline Ona112
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 6
  • data ślubu: 14-11-2008
  • Skąd:: Warszawa
  • Ślub w: Warszawa
Odp: zabiegi
« Odpowiedź #34 dnia: 17 Lutego 2017, 12:28 »
Generalnie istniej wiele ciekawych propozycji. Najlepiej jest udać się do kosmetyczki i zapytać co można by było zrobić dla siebie i swojego ciała. Moja przyjaciółka na miesiąc przed ślubem korzystała z profesjonalnej kosmetyczki  , która wykonała kilka ciekawych zabiegów. Na ślubie wyglądała o 10 lat młodziej.
« Ostatnia zmiana: 17 Lutego 2017, 20:22 wysłana przez ela »

Offline malij
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 7
  • data ślubu: 9-9-2017
  • Skąd:: Lublin/Warszawa
  • Ślub w: Warszawa
Odp: zabiegi
« Odpowiedź #35 dnia: 20 Lutego 2017, 08:13 »
Mamy w Nałęczowie upatrzone miejsce w którym jeździmy na weekendy od czasu do czasu. Masaże, zabiegi na twarz itd. Planujemy na tydzień przed pojechać, aby się trochę zrelaksować.

Offline enzo
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: zabiegi
« Odpowiedź #36 dnia: 20 Lutego 2017, 08:43 »
Ja chodziłam co dwa tygodnie na mikrodermabrazję, żeby troszkę moją buźkę oczyścić i odświeżyć. Potem kosmetyczka kazała mi oszczędzać się z makijażem, stosować mleczko micelarne Ziaja do demakijażu i kremy nawilżające.
« Ostatnia zmiana: 21 Lutego 2017, 00:36 wysłana przez zibi »

Offline agulas
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: zabiegi
« Odpowiedź #37 dnia: 10 Marca 2017, 09:13 »
Nie lubię chodzić na skróty, a taką drogą są wszelkie interwencji chirurgiczne. Nie boję się skalpela, ale prawdę mówiąc nie rozumiem kobiet, które dobrowolnie idą "pod nóż". Jest tyle sposobów nieinwazyjnego poprawienia wyglądu skóry, że naprawdę nie trzeba  chodzić po chirurgach plastycznych, wystarczy wybrać jakiś dobry i sprawdzony krem, czy to przeciwzmarszczkowy czy odmładniający. Mam u siebie zaprzyjaźnioną farmaceutkę, która zawsze doradzi co i jak. Ostatnio poleciła mi na przykład piegrzę, wprawdzie nie na pomarszczoną skórę, a egzemę, ale pomogło. Trochę poczytałam i to naprawdę dobry, naturalny specyfik - nie dość, że reguluje metabolizm, to normalizuje procesy w naszej korze mózgowej - dzięki temu mamy lepszy sen i rano możemy czuć się wypoczęci. Zresztą, piegrza działa też na obrzęki nóg - wzmacnia nasze naczynia krwionośne, dzięki temu obrzęk się zmniejsza, wiem po sobie :). Piegrza jest niedroga, szybko otrzymuję przesyłkę i naprawdę jestem zadowolona.
« Ostatnia zmiana: 24 Kwietnia 2017, 16:01 wysłana przez zibi »

Offline figaczek23

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 34
  • data ślubu: 13.06.2015
  • Skąd:: Gdańsk
  • Ślub w: Gdańsk
Odp: zabiegi
« Odpowiedź #38 dnia: 7 Maja 2017, 09:50 »
Przed ślubem warto wybrać się na kilka dni do SPA, żeby na samej uroczystości wyglądać świeżo i promiennie. Jakieś zabiegi nawilżające, pielęgnujące skórę są jak najbardziej wskazane. No oprócz tego trzeba tez pamiętać o zabiegach na twarz - one są po prostu niezbędne. Seria zabiegów ( np czekoladowa rozkosz albo coś w ten deseń) na parę dni przed ślubem to naprawdę dobry pomysł.
Przede wszystkim - ŻADNYCH EKSPERYMENTÓW BEZPOŚREDNO PRZED ŚLUBEM!! Jeżeli nie byłyście wcześniej np. na oczyszczaniu twarzy, to zróbcie sobie taką rzecz \"na próbę\", żeby sprawdzić, jak długo będziecie \"dochodzić do siebie\". Tu widzę, że ktoś pisze, że nigdy nie był u kosmetyczki, ale \"w ten dzień pójdzie\". Trzeba wcześniej!
Wszystkie kosmetyki typu kremy, maseczki także należałoby wypróbować WCZEŚNIEJ, żeby zobaczyć, czy nie ma się na nie uczulenia. Ja np., jak dostałam jedyny raz w życiu uczulenia na kosmetyk, to był to krem.. AA
Na dwa do trzech dni przed planowanym ślubem należy zrobić hennę brwi i rzęs. Jeśli rzęsy są zbyt krótkie, możemy pokusić się i zrobić zabieg trwałego przedłużania rzęs. Delikatnie podkreślone i wyregulowane brwi sprawia, że makijaż ślubny będzie się lepiej prezentował.
Dotego wszystkiego na pewno warto dodać wybielanie zębów.W połączeniu z lekką opalenizną i jasną suknię ślubną,da to niesamowity efekt na zdjęciach.Najlepiej wybielić miesiąc przed.Ja mam kosmetyczkę która robi też wybielanie zębów i jestem zadowolona.

Offline bella89
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Płeć: Kobieta
  • Skąd:: Koszalin
Odp: zabiegi
« Odpowiedź #39 dnia: 9 Maja 2017, 16:02 »
Mezoterapię igłową :) zabieg Zaffiro :)

Offline wielik

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 18
  • data ślubu: 07.10.2017
  • Skąd:: Toruń
  • Ślub w: Toruń
Odp: zabiegi
« Odpowiedź #40 dnia: 1 Czerwca 2017, 19:02 »
Mezoterapia to mój ulubiony staram się wykonać serie zabiegów w roku lub pojedynczo co jakiś czas w zależności od dostępnych finansów.Ten zabieg odmładza świetnie wygładza zmarszczki kolejnym bardzo fajnym zabiegiem jest Intraceuticals twarz wygląda pięknie po tym zabiegu naprawdę polecam. Lubię tez zabiegi złuszczające np. mikrodermabrazja diamentowa.Myślę ze w każdym mieście jest tyle gabinetów i każdy znajdzie coś odpowiedniego. Zamykałam też kiedyś naczynka na nosie po 3 wizytach udało się ich pozbyć.
Na pewno przed ślubem skorzystam jeszcze z wybielanie zębów.

Offline Jinx
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: zabiegi
« Odpowiedź #41 dnia: 13 Czerwca 2017, 05:42 »
Potrzebuję pomocy - chcę się wybrać do bbishoj na   sesję urody przed ślubem, ale wiem za dużo o nich. Znalazłam kilka dobrych opinii w Internecie, ale wiecie jak to z pisaniem opinii jest :P Oczywiście pójdę tam najpierw na "zwiady" i próbne zabiegi, ale jeżeli któraś z Was coś o nich wie, albo może mi polecić jakiś inny salon w pobliżu, to będę zobowiązana :)
« Ostatnia zmiana: 13 Czerwca 2017, 08:44 wysłana przez zibi »

Offline figaczek23

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 34
  • data ślubu: 13.06.2015
  • Skąd:: Gdańsk
  • Ślub w: Gdańsk
Odp: zabiegi
« Odpowiedź #42 dnia: 13 Czerwca 2017, 17:49 »
a skąd jesteś??

Offline Sylvi

  • Administrator
  • maniak
  • *****
  • Wiadomości: 2118
  • Płeć: Kobieta
Odp: zabiegi
« Odpowiedź #43 dnia: 13 Czerwca 2017, 17:51 »
wielik witaj w klubie ;)
Też uwielbiam mezo  :cancan:

Offline kajkamaja89
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
  • data ślubu: 30.06.2019
  • Skąd:: Rybnik
  • Ślub w: Wodzisła śl
Odp: zabiegi
« Odpowiedź #44 dnia: 5 Października 2017, 13:52 »
Hey, miałam ten sam problem nie wiedziałam od czego zacząć ale po rozmowie z moja starościną ( dobra rada zawsze mogę na nią liczyć ) doszłyśmy do wniosku ze trzeba sie wybrac do kosmetyczni żeby zerkła na moją twarz i ciało żeby doradziła na co zwróci uwage skorzystałam z oferty Olimpia Day SPA LINK USUNIĘTY Dziewczyny rewelacyjnie mi podobierały zabiegi oraz odpowiednie produkty okazało się  że to był strzał w 10 bo zadbały o mnie od początkowych zabiegów po sam koniec w dniu ślubu wykonany makijaż byłam bardzo zadowolona i nawet teraz korzystam dalej z ich oferty bo każdej należy się chwila relaksu ;P
« Ostatnia zmiana: 5 Października 2017, 15:54 wysłana przez ~Ania~ »

Offline Fanis
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: zabiegi
« Odpowiedź #45 dnia: 6 Października 2017, 08:40 »
Ale jak na moje to nie warto robić sobie zabiegi. Na moje to jest nic fajnego.
LINK USUNIĘTY
« Ostatnia zmiana: 6 Października 2017, 12:07 wysłana przez ~Ania~ »

Offline Anitta
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 25
Odp: zabiegi
« Odpowiedź #46 dnia: 19 Października 2017, 13:06 »
Hej , a ostatnio ja byłam w LINK USUNIĘTY na wszystkich zbiegach od twarzy po stopy , i bardzo jestem zadowolona
Massage warsaw to chwila odprężenia i relaksu. Polecam
« Ostatnia zmiana: 19 Października 2017, 13:40 wysłana przez ~Ania~ »

Offline Albinoska
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 27
Odp: zabiegi
« Odpowiedź #47 dnia: 23 Października 2017, 10:36 »
Raczej unikam zabiegów, stosuje natłuszczające i kojące olejki.

Offline irmina006

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Płeć: Kobieta
  • Skąd:: Warszawa
  • Ślub w: Warszawa
Odp: zabiegi
« Odpowiedź #48 dnia: 8 Listopada 2017, 08:50 »
Ja chodziłam co dwa tygodnie na mikrodermabrazję, żeby troszkę moją buźkę oczyścić i odświeżyć. Potem kosmetyczka kazała mi oszczędzać się z makijażem, stosować mleczko micelarne Ziaja do demakijażu i kremy nawilżające.

To tak jak ja :) Oprócz tego zdecydowałam się jeszcze na zabieg liftingu rzęs wraz z laminowaniem i botoksem natural lashes :)
kafelek. wordpress. com

Offline natalia876
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 9
  • data ślubu: 02.09.2017
  • Skąd:: Katowice
  • Ślub w: Katowice
Odp: zabiegi
« Odpowiedź #49 dnia: 6 Grudnia 2017, 12:48 »
Zabieg " Świetlista Cera" idealny dla zmęczonej, szarej skóry i zawsze wtedy, gdy chcemy wyglądać szczególnie ładnie i na wypoczęte zabieg "Relaks przy Kawie" bardzo dobry dla zapracowanych, bo trwa tylko 1 h, ale dzięki silnemu działaniu od razu jest efekt gładkiej, napiętej i pełnej witalności skóry można go wykonać np. przed ważnym spotkaniem zabieg Ferulac C z witaminą C - od razu cera zmienia się bardzo na plus, po zabiegu jest bardzo gładka, taka promienna i wypoczęta i wreszcie nasz limitowany specjalny pakiet grudniowy czyli "W Świątecznym Klimacie" z fantastyczną maską z zapachem świątecznych pieczonych pierników oraz wygładzającą pielęgnacją dłoni.
Te zabiegi wykonywałam w Wyspie Piękna we Wrocławiu
« Ostatnia zmiana: 6 Grudnia 2017, 15:48 wysłana przez zibi »

Offline pro_Malgorzata
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Skąd:: Warszawa
  • Ślub w: Warszawa
Odp: zabiegi
« Odpowiedź #50 dnia: 3 Kwietnia 2018, 12:35 »
Ja jakoś nie mogę przekonać się do takich zabiegów i wolę nawet domowe eksperymentowanie z maseczkami czy kosmetykami.

Offline MikolajPe
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: zabiegi
« Odpowiedź #51 dnia: 24 Lipca 2018, 10:55 »
I koniecznie treningi. Zobaczcie tutaj, my z żoną znaleźliśmy fantastyczne zajęcia fitness LINK USUNIĘTY
« Ostatnia zmiana: 24 Lipca 2018, 12:52 wysłana przez zibi »

Offline bernatka
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 13
Odp: zabiegi
« Odpowiedź #52 dnia: 16 Sierpnia 2018, 17:07 »
koniecznie maska złuszczająca na dłonie i stopy, świetne sa byOlie  tej do rąk uzywam bardzo często, bardzo lubię efekt jaki daje na dłoniach, skóra robi się delikatniejsza, gładsza, skórki mi mniej przerastają a zawsze miałam z tym spory problem
« Ostatnia zmiana: 17 Sierpnia 2018, 10:51 wysłana przez zibi »