Autor Wątek: zabiegi  (Przeczytany 25610 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline evellina

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 134
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 07-07-07
zabiegi
« dnia: 4 Marca 2007, 17:37 »
jakie zabiegi na ciało i twarz możecie polecić na 4 miesiące przed ślubem?
PRZEŻYJCIE TO Z NAMI JESZCZE RAZ...07-07-07
https://e-wesele.pl/forum//index.php?topic=7811.0

Offline monia_dz

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 88
zabiegi
« Odpowiedź #1 dnia: 4 Marca 2007, 18:18 »
Ja wiem na pewno że zrobię sobie ze 2 razy oczyszczanie twarzy ale ostatnie 2 tygodnie przed ślubem, nie później. Tydzień przed (mniej więcej) regulacja brwi a dzień lub 2 przed jakaś dobra maseczka nawilżająca lub relaksująca. No oczywiście pedicure i manicure i zastanawiam się nad jakimś oczyszczaniem plecków i dekoltu ale muszę najpierw porozmawiać z kosmetyczką.

Ja postanowiłam że ten jeden raz mogę zaszaleć i mam zamiar umówić się u kosmetyczki na cały taki "plan". Zrobię badanie cery, potem rozpiszemy z kosmetyczką grafik i powoli będę go realizować.  :skacza: Za 2 tygodnie idę na rozmowę a więc jak będę wiedziała coś więcej to dam znać.

Zapraszam do mojego odliczanka: https://e-wesele.pl/forum/viewtopic.php?t=5183

Offline evellina

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 134
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 07-07-07
zabiegi
« Odpowiedź #2 dnia: 4 Marca 2007, 19:04 »
kurcze ja juz nie wiem jak to jest z tym oczyszczaniem, ostatnio czytałam w angielskim glamour artykuł ktory byl przeciwny tego typu zabiegom, pozniej program w TVN style to potwierdzil, podobno Polska jest juz jednym z nielicznych krajow w Europie gdzie wykonuje sie tego typu zabiegi  w innych krajach jak kobieta ma problemy z cera idzie do dermatologa i leczy to w inny sposob.
U mnie raczej nei ma problemów z krostkami odkąd biorę leki, więc oczyszczanie nie jest chyba konieczne, mam np bardzo wrażliwa skóre na dekolcie i robia mi sie delikatne zmarszczki- moze cos moecie polecic na to, oraz na skore wokól oczu...
PRZEŻYJCIE TO Z NAMI JESZCZE RAZ...07-07-07
https://e-wesele.pl/forum//index.php?topic=7811.0

Offline liliann

  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 37559
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30 września 2006
zabiegi
« Odpowiedź #3 dnia: 4 Marca 2007, 19:15 »
evellina co do oczyszczania to kwestia poznania własnej cery. Moja raz na 4 miesiace lubi ten zabieg....
Akurat dermatologa juz nie potrzebuję, ale cerę mam mieszaną i skorą do tworzenia się zaskórników. Oczyszczanie raz na kilka miesięcy bardzo ładnie odblokowuje pory i reguluje ich pracę na jakiś czas.
Ostatnio próbuje ten zabieg zastąpić kwasami owocowymi- zobaczę jak to będzie.
"Ludzie, którzy stawiają sobie mierne cele życiowe, zazwyczaj osiągają to co zamierzali: nie dążą do niczego i niczego nie zdobywają. ”
— Richard M. Devos

Offline Ania P.

  • Dopóki miłość nas dwoje łączy, świat się zaczyna, świat się nie kończy...
  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 935
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 11.08.2007 :*
zabiegi
« Odpowiedź #4 dnia: 5 Marca 2007, 13:17 »
Ja na dekolt i twarz miałam ostatnio zabieg mikrodermabrazji i skóra jest po tym super gładka. Miałam problemy z trądzikiem( teraz też mi czasem coś wyskoczy) dlatego potem poszłam na zabieg zamyknia naczynek laserem. Tanie to nie jest ale widzę efekty. Miałam już 2 takie zabiegi i przed ślubem chcę miec jeszcze 2. Ale to faktycznie trzeba samemu wypróbować.

Offline ela

  • Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 22579
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 13.08.2005
zabiegi
« Odpowiedź #5 dnia: 5 Marca 2007, 13:33 »
Cytat: "evellina"
pozniej program w TVN style

Ogladałm ten program . Kobiety gadały , a niewiedziały wogóle o co chodzi. Gadaja totalne bzdury . Widać ze im ktos napisał co maja mówic .
Jestem kosmetyczką i nie widze problemó w oczyszczaniu cery .

Cytat: "evellina"
podobno Polska jest juz jednym z nielicznych krajow w Europie gdzie wykonuje sie tego typu zabieg

Najpierw sie trzeba zastanowic czemu ?
Nie robi sie tego w innych krajach poniewaz oszczyszanie to jest "naruszenie ciagłosci "skóry i wtedy dla nich podchodzi to juz pod chirurga  :blant:  smieszne...

Cytat: "evellina"
jak kobieta ma problemy z cera idzie do dermatologa i leczy to w inny sposob

Dobre . Widac , ze totalnie sie nie znaja....Jak masz prosaka(biała grudka) to niby w jaki sposób lekami lub kosmetykami ją usuniesz ??????!!!!!!!
Zskórniki . Kosmetyki je wycisna ?!?!?!?!?
Nic nie poprawi cery tak jak oszyszczanie . Jezlei masz dodatkowo problemy z ta cerą np. troądzik ze zmianami ropnymi to wtedy leczysz u dermatologa . Oczywiscie nie tylko taki rodzaj troadziku się leczy .
Tradzik "Ropny" jest przeciwskazaniem do oczyszczania . Najpierw leczysz ten stan zapalny a potem oczyszczasz cere .

Cytat: "evellina"
zmarszczki

A jaka jest przyczyna tych zmarszczek ??
Wiek ?
Okulary ?
Zbyt mało nawilżana skóra ?
Solarium ?
Cytat: "liliann"
Oczyszczanie raz na kilka miesięcy bardzo ładnie odblokowuje pory i reguluje ich pracę na jakiś czas.

Dokłądnie . I nic nie zastąpi oczyszczania .
Lekami lub kosmetykami można sobie pomóc w domu , wrecz trzeba .
Bo to nie jest tak , że jak sie oczysci skóre to jest spokój .
Skórta wytwarza łój z którego własnie robia sie zanieczyszczenia na twarzy .W naturalny sposób trzeba ten łój usuwać .
Np. stosować tonic , peeling itd .

Cytat: "liliann"
Ostatnio próbuje ten zabieg zastąpić kwasami owocowymi- zobaczę jak to będzie.

jest tak samo rewelacyjny , chociaż w zupełnie inny sposób działa .
To, że się uśmiecham, śmieje i żartuje jak zawsze nie znaczy, że u mnie jest zajebiście. Ja po prostu nie lubię pokazywać, że jest mi bardzo źle. -

Offline evellina

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 134
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 07-07-07
zabiegi
« Odpowiedź #6 dnia: 5 Marca 2007, 21:22 »
Cytat: ela
Cytat: "evellina"


Cytat: "evellina"
zmarszczki

A jaka jest przyczyna tych zmarszczek ??
Wiek ?
Okulary ?
Zbyt mało nawilżana skóra ?
Solarium ?
 .

Kurcze no nic z tych rzeczy, wiek(mam 26lat), okularów nie nosze, w solarium sie nie opalam, skóre nawilżam, chyba więc to wina mimiki, co w takim razie polecasz?
Co do uwag kobiet z TVN Style ze podobno sie nie znaja to ja sie nie zgadzam sie - kobieta, ktora sie wypowiadała była dermatologiem-kosmetologiem z dużym doswiadczeniem w tej branży, a co powiesz na blizny po usowaniu tzw rdzenia(igła) w zakładzie kosmetycznym? Ok, oczyszczenie tego co ktos ma juz na twarzy- ale jak to sie ma np do zaburzen hormonalnych? czy oczyszczanie wy;eczy Cie z tradziku ktorego przyczyna jest zaburzenie gospodarki hormonalnej bez dobrego endokrynologa? watpie!
Sadze wiec ze nie mozna tak jednostronnie traktowac ten temat...widzialam osoby, ktore po mechanicznym oczyszczaniu skory wygladaly jak worek teningowy, mialy zdeformowane pory...moze faktycznie inne metody jak np mikrodermbrazja? nie wiem nie jestem specjalista - ja tylko pragne znalezc OBIEKTYWNA odpowiedz czy to faktycznie jest takie dobre
PRZEŻYJCIE TO Z NAMI JESZCZE RAZ...07-07-07
https://e-wesele.pl/forum//index.php?topic=7811.0

Offline ela

  • Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 22579
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 13.08.2005
zabiegi
« Odpowiedź #7 dnia: 5 Marca 2007, 22:45 »
Cytat: "evellina"
Co do uwag kobiet z TVN Style ze podobno sie nie znaja to ja sie nie zgadzam sie

ja mówie o tych 2 prowadzacych !

Cytat: "evellina"
dermatologiem-kosmetologiem

i wole słuchać takich osób niż wogóle nie powiazanych z tematem

Cytat: "evellina"
rdzenia(

????
A o co chodzi ?

Cytat: "evellina"
a co powiesz na blizny po usowaniu

Idzie sie do osoby która już jakis czas w tym siedzi i się zna na tym !
Nie mozna swojej skóry poswiecić komuś kto dopiero początkuje !

Cytat: "evellina"
oczyszczanie wy;eczy Cie z tradziku ktorego przyczyna jest zaburzenie gospodarki hormonalnej bez dobrego endokrynologa? watpie!

Przeciez pisąłam ze jak potrzeba to się leczy u kosmetyczkii u lekarza ...


Cytat: "evellina"
widzialam osoby, ktore po mechanicznym oczyszczaniu skory wygladaly jak worek teningowy,

Trzeba umieć tak oczyscic aby skóra wygladała na nienaruszona. Zreszta to czy skóa będzie czerwona i spuchnięta , czy edzie łądna zalezy bardzo duuuuzo o samej cery !!!!!!
Są przecież cery delikatne i wrazliwe które przy najmniejszym dotyku robia się czewone !

Cytat: "evellina"
czy to faktycznie jest takie dobre

Moim zdaniem tak   .

Cytat: "evellina"
chyba więc to wina mimiki, co w takim razie polecasz?

Prawdopodobnie tak . Najlepiej skóre nawilżać na dzień  a na noc połozyc krem na pierwsze zmarszczki . Jest to bardzo delikatny krem dla osob w twoim wieku . Ja majac ok 24 lata zaczełam go stosowac .
Dobry jest krem nawilzajacy z loreala a na zmarszczki z garniera .
Niewidze twojej cery wiec ciezko mi doradzic jaki krem bedzie odpowiedni !
To, że się uśmiecham, śmieje i żartuje jak zawsze nie znaczy, że u mnie jest zajebiście. Ja po prostu nie lubię pokazywać, że jest mi bardzo źle. -

Offline redzia

  • Gosia
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 2586
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 02.09.2006
zabiegi
« Odpowiedź #8 dnia: 6 Marca 2007, 12:52 »
Ja zrobilam sobie oczyszczanie twarzy, ale najbardziej mi zalezalo na tym, zeby twarz i dekolt byly nawilzone. Przez ta cholerna wode (w IRE) strasznie mi  wysuszylo skore.
Ostatnio modne zrobilo sie SPA wiec bylam w centrum holistycznym SPA i pozwolilam sobie na:
OCZYSZCZANIE TWARZY-PEŁNY ZABIEG)(2MASKI)
GOMMAGE + NAWILZANIE TWARZY
DEPILACJA
HENNA BRWI+REGULACJA

Do tego kupila sobie krem w tymze SPA (zdecydowanie za drogi, ale co tam raz sie zyje).
POzniej juz dowiedzialam sie, ze salony DR ERIS maja niezla oferte i sa o wiele tansze, ale nie placze sie nad rozlanym mlekiem.

Offline rajdowka

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 7240
  • Płeć: Kobieta
zabiegi
« Odpowiedź #9 dnia: 6 Marca 2007, 12:58 »
zgadzam sie z ela - nie mozna uogolniac co do oczyszczania..

kiedys tez po oczyszczaniu nie moglam wyjsc z domu i nawet makijaz nie pomagal.. na dodatek po zabiegu wywalalo mi wiecej podskornych.. a teraz trafilam na kosmetyczke ktora nie dosyc ze robi prawie bezpolesnie to wieczorem juz moge sie pokazac ludziom! no i najwazniejsze nic mi nie "wyskakuje";
co do mikrodermabrazji - polecam, tak jak i kwasy mimo ze po tym pierwszym zabiegu widzialam wieksze efekty; fajny jest tez peeling kawitacyjny ale to przy niewielkich zanieczyszczeniach.

co do pewnych kobiet z pewnego programu tvn style.. w wielu sprawach nie zgadzam sie z madrosciami ktore tam sa wyglaszane .. mysle ze zbyt latwo sa oceniane produkty - na jakiej podstawie? kto je testowal? jedna osoba?

Offline evellina

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 134
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 07-07-07
zabiegi
« Odpowiedź #10 dnia: 6 Marca 2007, 19:50 »
Cytat: "rajdowka"
zgadzam sie z ela - nie mozna uogolniac co do oczyszczania..

kiedys tez po oczyszczaniu nie moglam wyjsc z domu i nawet makijaz nie pomagal.. na dodatek po zabiegu wywalalo mi wiecej podskornych.. a teraz trafilam na kosmetyczke ktora nie dosyc ze robi prawie bezpolesnie to wieczorem juz moge sie pokazac ludziom!

co do pewnych kobiet z pewnego programu tvn style.. w wielu sprawach nie zgadzam sie z madrosciami ktore tam sa wyglaszane .. mysle ze zbyt latwo sa oceniane produkty - na jakiej podstawie? kto je testowal? jedna osoba?

po pierwsze skoro mamy nie uogolniac to chyba wypadaloby zaakceptowac fakt, ze komus to szkodzi i moze byc niekozystne, badz nie przynosic pozadanych efektow, po drugie jesli mamy nie uogolniac to nie uzywajmy określen "pewne kobiety" tylko napiszmy konkretnie, kto i jak - ja swoja wypowiedz opatrzylam nowinkami z magazynu: "Bądź zdrowa!" który prowadza dr Dariusz Dziwura i dr Jakub Szumański w tej kwesti wypowiadala sie dermatolog-kosmetolog wiec chyba to nie sa niekompetentne osoby. Co do testow w innych programach wiem, ze panie z bloku "Salon piekności" bo to chyba o to chodzi bazuja na informacjach opublikowanych w testach konsumenckich- federacji konsumentow wiec chyba tez wiarygodnej organizacji, ktora w swoim zalozeniu ma dbanie o dobro nas a nie propagowanie konkretnej marki. Poza tym (nie wiem na ile to jest przkonywujace) jedna z prowadzacy a mianowicie pani Bosacka to szefowa działu zdrowia i urody w „Wysokich Obcasach", sobotnim dodatku dla kobiet do "Gazety Wyborczej". Do spółki z dr Marią Noszczyk jest autorka książki "Cena urody. Jak kupować kosmetyki". Wieć chyba przynajmniej po czesci mozna jej zaufac. Ale tak jak napisalam to jest moje zdanie a kazdy ma prawo miec inne, ja je szanuje( co nie znaczy ze podzielam...)
PRZEŻYJCIE TO Z NAMI JESZCZE RAZ...07-07-07
https://e-wesele.pl/forum//index.php?topic=7811.0

Offline rajdowka

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 7240
  • Płeć: Kobieta
zabiegi
« Odpowiedź #11 dnia: 6 Marca 2007, 21:25 »
Cytat: "evellina"
po pierwsze skoro mamy nie uogolniac to chyba wypadaloby zaakceptowac fakt, ze komus to szkodzi i moze byc niekozystne, badz nie przynosic pozadanych efektow,


po pierwsze nikt nikomu nie nakazuje z tego skorzystac, jedynie polecam - w koncu takie bylo pytanie w tym watku?

wiec wypadaloby zauwazyc ze forumki maja swoje zdanie i chca sie nim dzielic zeby komus pomoc a nie po to zeby przekonac kogos do swojej racji.

Cytat: "evellina"
po drugie jesli mamy nie uogolniac to nie uzywajmy określen "pewne kobiety" tylko napiszmy konkretnie


jakos nie mam takiej potrzeby, poza tym z wypowiedziami o konkretnych produktach w telewizji nie jest tak rozowo.

Offline ela

  • Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 22579
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 13.08.2005
zabiegi
« Odpowiedź #12 dnia: 7 Marca 2007, 00:35 »
...ja juz skonczyłam sie wypowiadac ...Nadal nie wiem co to jest
Cytat: "evellina"
tzw rdzenia

???????
To, że się uśmiecham, śmieje i żartuje jak zawsze nie znaczy, że u mnie jest zajebiście. Ja po prostu nie lubię pokazywać, że jest mi bardzo źle. -

Offline evellina

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 134
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 07-07-07
zabiegi
« Odpowiedź #13 dnia: 8 Marca 2007, 23:23 »
Cytat: "ela"
...ja juz skonczyłam sie wypowiadac ...Nadal nie wiem co to jest
Cytat: "evellina"
tzw rdzenia

???????

rdzeń - nie wiem jak to się nazwywa fachowo, nie jestem kosmetyczką.
PRZEŻYJCIE TO Z NAMI JESZCZE RAZ...07-07-07
https://e-wesele.pl/forum//index.php?topic=7811.0

Offline irishania

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 636
zabiegi
« Odpowiedź #14 dnia: 9 Marca 2007, 03:26 »
:wanna: mysle ze jakiekolwiek zabiegi na buzi to max 1 miesiac przed, tzn jak masz 4 miesiace to zdazysz jeszcze 2-3 razy odwiedzic salon, jedna wizyta nic ci nie da, zalezy jaka masz cere, masz jakies problemy?na dekolt przyda ci sie jakas maska regenurujaca,nawilzajaca ale to juz blizej slubu poradz sie kosmetyczki, mysle ze tak tydzien przed, i jakis masazyk relaksujacy.
Ale przede wszystkim staraj sie dbac o cere w domu bo to wlasnie na codzien odbywa sie cala ciezka praca, kosmetyczka jest tylko dla relaksu i ewentualnie jakis specjalnych zabiegow, rano i wieczorem dobrze oczysc twarz+krem nawilzajacy odpowiedni do rodzaju cery, dwa razy w tygodniu peeling i raz maseczka.
Staraj sie uzywac kosmetykow naturalnych(nie koniecznie drogich)i jak juz to z jednej serii(nie uzywaj zelu z tej a kremu z innej marki gdyz maja inny sklad chemiczny co moze powodowac zaniczyszczenia i niszczyc cere, serie sa tak ulozone zeby uzupelniac sie nawzajem)
warto sie poradzic kosmetyczki, niech zbada ci cere i doradzi co tam ci sie przyda, jak nie masz swojej sprawdzonej do popytaj wsrod znajomych, napewno znajdziesz kogos fachowego.
Ja co prawda nie jestem fachowcem ale za to bywalcem salonow kosmetycznych i ta sa rady ktorych mnie udzielano :afro:
co do oczyszczania to zgadzam sie z toba tzn , nie ogladalam programow na TVN i  sceptycznie podchodze do recenzji w gazetach i tym podobnych (mam znajoma  ktora pracuje dla babskiego pisma i uwiez mi ze nigdy nie napisza nic zlego o kosmetyku ktory wykupil reklame na trzech stronach ) aczkolwiek mieszkam za granica od 5 lat i chodze tu do kosmetyczki, przewinelam sie przez kilkanascie roznych rak i powiem wam ze nikt mi nigdy nic nie wyciskal!!!!!! Facial ktorego nie mozna nazwac oczyszczaniem jest zupelnie innym zabiegiem. powiem ze na poczatku bylam zaskoczona i myslalam ze akurat trafilam na taki salon ale z czasem zauwazylam ze jest tak wszedzie, zamiast wyciskania jest masaz i odpowiednie nawilzanie zlikwiduje zaskorniaki.Ja mam cere normalna, mieszana na T,moj standardowy zabieg trwa okolo godziny i sklada sie z oczyszczania cery,peeling(ale nie ziarnisty tylko wlasnie z kwasow) polaczony z parowka,pozniej masaz twarzy, szyi i karku ok 20 min i maseczka zalezy co tam, najczesciej nawilzajaca.
oczywiscie jest mnostwo specjalistycznych zabiegow i rzeczywiscie, jak pisze ela do usuwanie prosakow uzywa sie igly.Mimo wszystko musze powiedziec ze w Polsce panuje duzo mitow, na zachodzie np odchodzi sie od uzywania tonikow gdyz w zasadzie wysuszaja cere
Irishowe odliczanie GośćZapraszam
[/url]

Offline ela

  • Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 22579
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 13.08.2005
zabiegi
« Odpowiedź #15 dnia: 9 Marca 2007, 10:35 »
Cytat: "irishania"
odpowiednie nawilzanie zlikwiduje zaskorniaki

Mogłabym dużo na ten temat napisac...ale tego nie da sie zlikwidowac nawilzeniem .
Wystarczy troche wiedziec o skórze o tym jak powstają na niej takie zmiany i człowiek wie ze tak poprostu tego nie usunie .
Zaskóniki sa "białe" i czarne" Czarne są wtedy gdy zawarta  wniej melanina utleni się . Jednym sowem chodzi o to ze poprostu przy tym nawilzaniu najprawdopodobniej usuwa sie własnie tą czarną koncówecze . Przy masazu czy np masce, i wydaje  sie  wtedy ze zaskóników nie ma .A tak naprawde został on tylko pozbawiony górnej częsci ! . Zskónik siedzi w porach , jak w lejku !!!!

Peelingiem sciera sie martwy naskórek , no i oczywsice to co wsystaje z zaskórników . Wiec tez mozna powiedzec ze peeeling oczyszczaa. Nawwet jeżel i jest to enzymatyczny peeling.

Dziewczyny uczyłam sie tego , siedzew tym i naprawde moge coś na ten temat powiedzieć .

Cytat: "irishania"
jak juz to z jednej serii

Wogóle sie z tym niezgodze ! Mozna uzywac innego toniku , mleczka , kremu , peelingu i nic sieniestanie .
Jak zanieczysci ? Kazdy połozony na twarz kosmetyk w pewien sposón zanieszczysza , bo na nim zostaje .
Cytat: "irishania"
powiedziec ze w Polsce panuje duzo mitow

A gdzie nie ma mitów ???? Już nie rób z Polski takiego zacofanego kraju !
Tak jak w Polsce tak w Stanach , Francji czy gdzie indziej są mity !
Każdy kraj ma swoje przyzwyczajenia , kazdy uczy sie inaczej i dlatego dziwne sa dla nas inne zachoawnia !
To, że się uśmiecham, śmieje i żartuje jak zawsze nie znaczy, że u mnie jest zajebiście. Ja po prostu nie lubię pokazywać, że jest mi bardzo źle. -

Offline Maja

  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 34378
  • Płeć: Kobieta
  • bono animo es
  • data ślubu: 28 sierpnia 2004r.
zabiegi
« Odpowiedź #16 dnia: 9 Marca 2007, 10:38 »
Dobra, dobra a ja i tak idę za tydzień do Eli na oczyszczanie właśnie  :skacza:


Offline rajdowka

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 7240
  • Płeć: Kobieta
zabiegi
« Odpowiedź #17 dnia: 9 Marca 2007, 19:33 »
Mysle, ze jest to temat rzeka i byloby wiele opinii.. przyklad - portal wizaz - gdzie recenzje jednego kosmetyku sa bardzo skrajne..

Offline liliann

  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 37559
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30 września 2006
zabiegi
« Odpowiedź #18 dnia: 9 Marca 2007, 23:28 »
Cytat: "ela"
Mogłabym dużo na ten temat napisac...ale tego nie da sie zlikwidowac nawilzeniem .
Wystarczy troche wiedziec o skórze o tym jak powstają na niej takie zmiany i człowiek wie ze tak poprostu tego nie usunie .
Zaskóniki sa "białe" i czarne" Czarne są wtedy gdy zawarta wniej melanina utleni się . Jednym sowem chodzi o to ze poprostu przy tym nawilzaniu najprawdopodobniej usuwa sie własnie tą czarną koncówecze . Przy masazu czy np masce, i wydaje sie wtedy ze zaskóników nie ma .A tak naprawde został on tylko pozbawiony górnej częsci ! . Zskónik siedzi w porach , jak w lejku !!!!

Peelingiem sciera sie martwy naskórek , no i oczywsice to co wsystaje z zaskórników . Wiec tez mozna powiedzec ze peeeling oczyszczaa. Nawwet jeżel i jest to enzymatyczny peeling.

Dziewczyny uczyłam sie tego , siedzew tym i naprawde moge coś na ten temat powiedzieć .


A ja się z Elą zgodzę....
Skoro "na zachodzie" odchodzi sie od standardowego oczyszczania na korzyś innego zabiegu...to nazwijmy to po imieniu, po porstu zaniechuje się tego zabiegu i już....
Ale fakt faktem zaskórnik w porze zostaje...
Chociaż widzac już po sobie po stosowaniu stężonych kwasów niektóre zaskórniki same mi wyłażą...z tym, że mimo wszystko trzeba im nieco pomóc wyleźć całkowicie....inaczej po prostu urwą się przy podstawie.

A żeby Was pogodzić...uważacie, że to zabieg szkodliwy, to po prostu na niego nie chodźcie ...i po sprawie.
"Ludzie, którzy stawiają sobie mierne cele życiowe, zazwyczaj osiągają to co zamierzali: nie dążą do niczego i niczego nie zdobywają. ”
— Richard M. Devos

Offline irishania

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 636
zabiegi
« Odpowiedź #19 dnia: 11 Marca 2007, 03:16 »
Cytat: "ela"
Dziewczyny uczyłam sie tego , siedzew tym i naprawde moge coś na ten temat powiedzieć

droga Eluja tu niechce podwazac twojego fachu czy umiejetnosci, jak wspomnialam ja nie jestem fachowcem tylko napisalam to co do mnie panie mowia w salonie,jak nakladaja mi rozne rzeczy na buzke. wiesz one tez sie uczyly...
a co to tej serii to jednak zostane przy swoim, gdyz uslyszalam to w zasadzie od kazdej kosmetyczki pierwsze jak mnie pytaja czego uzywam, kaza mi uwazac zeby kosmetyki byly z jednej serii ze wzgledu na sklad chemiczny, ph i takie tam
Cytat: "ela"
A gdzie nie ma mitów ????

oczywiscie mity panuja wszedzie tylko jakos u nas jest ich troszke wiecej
Cytat: "ela"
Już nie rób z Polski takiego zacofanego kraju !

 jestes niesprawiedliwa piszac to, wcale tego nie powiedzialam

W kazdym razie mysle ze jest cos na rzeczy skoro jednak od tradycyjnego oczyszczania sie odchodzi :drapanie: w koncu kosmetologia sie rozwija, zobaczymy za dwa lata co bedzie na czasie u eli w salonie :los:
Irishowe odliczanie GośćZapraszam
[/url]

Offline evellina

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 134
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 07-07-07
zabiegi
« Odpowiedź #20 dnia: 16 Marca 2007, 20:46 »
Cytat: "irishania"
zobaczymy za dwa lata co bedzie na czasie u eli w salonie :los:
dokładnie!!
PRZEŻYJCIE TO Z NAMI JESZCZE RAZ...07-07-07
https://e-wesele.pl/forum//index.php?topic=7811.0

Offline ela

  • Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 22579
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 13.08.2005
zabiegi
« Odpowiedź #21 dnia: 16 Marca 2007, 22:57 »
Cytat: "irishania"
zobaczymy za dwa lata co bedzie na czasie u eli w salonie
Napewno oczyszczanie .Wystarczy troche pomyśleć ,poczytac jak powstają zanieczyszczenia na twarzy i już sie wie ze oczyszczanie jest niezbedne....ale co ja będe tłumaczyć komuś kto sie niezna...
To, że się uśmiecham, śmieje i żartuje jak zawsze nie znaczy, że u mnie jest zajebiście. Ja po prostu nie lubię pokazywać, że jest mi bardzo źle. -

Offline Maja

  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 34378
  • Płeć: Kobieta
  • bono animo es
  • data ślubu: 28 sierpnia 2004r.
zabiegi
« Odpowiedź #22 dnia: 17 Marca 2007, 09:10 »
Dziewczyny, ja ostatnio czytałam o nowinkach dot.oczyszczania własnie i wyszło na to, że polskie kosmetyczki są zgodne - nic tak nie oczyści skóry, jak oszyszczanie w pełnym tego słowa znaczeniu...łapkami znaczy się ;)
Ja jestem po takim zabiegu u Eli, wyszłam po 18-stej a już około 20-stej moja skóra wyglądała, jakby nkt jej nie tykał :brawo_2: bez zaczerwienienia a przede wszystkim taka milutka... :los:


Offline belonka
  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 477
zabiegi
« Odpowiedź #23 dnia: 22 Marca 2007, 16:27 »
Ja nie lubie oczyszczania jestem za mikrodermabrazja mialam juz 2 zabiegi i jeszcze chce z 3 a skora jest taka gładziutka jak nigdy polecam  **********teraz jest promocja za serie 70 zl i 2 i pol godziny relaksu. Do tego mozna sobie zrobic henne,,, raczki w parafince i tak sie przygotowac do slubu oczywiscie jeden zabieg nie daje takiego efektu jak seria
Polecam bo to mnijesza ingerencja niz wyciskanie a pozniej sie strasznie po takim oczyszczaniu wyglada po mikro jest sie swiezutkim i skora wcale nie jst zaczerwieniona.uffff :skacza:

Offline Paula___

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1414
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 18.06.2011r
Odp: zabiegi
« Odpowiedź #24 dnia: 24 Marca 2010, 23:39 »
Witam! Chciałabym przed ślubem zrobić jakiś zab ieg na twarz, ale nie wiem co wybrać.. Mam cerę mieszaną, widoczne rozszerzone pory ale tylko wokół nosa i wągry na nosie.. mAM 22 lata. Krosty mam raz na jakiś czas po jednej.. mam do wyboru:
na twarz: zabieg regeneracyjno-pielęgnacyjny z wit A - ujędrniający, nawilżający z kwasem hialuronowym, nawilżający z maską Hydro-Mouse- Set Up, dla cery suchej i zmęczonej z maską algową, oczyszczanie twarzy.. Jaki powinnam zrobić lub jakie??
i na całe ciało: peeling, maska czekoladowa, maska borowinowa  ???


Offline Myszuś

  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 412
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30.04.2011
Odp: zabiegi
« Odpowiedź #25 dnia: 25 Marca 2010, 08:56 »
paula
ja też już sie nad tym zastanawiałam mimo to że jeszcze mam sporo czasu do ślubu, ale jestem tego zdania że cere nie załatwisz jednym lub dwoma zabiegami przed ślubem...... ja mam zamiar iśc do mojej kosmetyczki i ustalic z nią plan co kiedy będziemy robić
jak narazie chodze co pare tygodni na mikrodermabrazje i oczyszczanie, maseczki nawilżające itp
jest rewelacyjne!!!!

tobie bym radziła spróbować tą mikrodermabrazje - też mam cerę mieszną i wągry i mi to bardzo pomaga!
przejdz sie najlepiej do kosmetyczki i powiedz jej jaki chcesz osiągnąć efekt i ona tobie dobierze odpowiednie zabiegi (przynajmniej powinna jeśli jest dobrą kosmetyczką bo niby skąd ty masz wiedzieć jak i czym to sie robi???) i ona też powinna dobrać odpowiedni czas przed ślubem żeby skóra mogła sie zregenerować i żebys wyglądała pieknie a nie w czerwone placki  ;)



Offline Paula___

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1414
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 18.06.2011r
Odp: zabiegi
« Odpowiedź #26 dnia: 25 Marca 2010, 22:20 »
Myszuś zamierzam się wybrać wcześniej do kosmetyczki, żeby mi doradziła co i jak. Ale na ileś tam zabiegów niestety nie mam pieniędzy. Nie wiem nawet czy uda mi się przed ślubem chociaż iść.. A co do mikrodermabrazji, to nie ma jej u mnie w mieście  :(


Offline Myszuś

  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 412
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30.04.2011
Odp: zabiegi
« Odpowiedź #27 dnia: 26 Marca 2010, 08:24 »
paula
nie wiem jakie drogie u was są te zabiegi i oczywiście rozumię kwestie pieniędzy...... ale u mnie np. komplet - maseczka otwierająca pory, mikrodermabrazja, oczyszczanie skóry, maseczka oczyszczająca, maseczka łagodząca, maseczka nawilżająca i masaż twarzy szyji i dekoltu i balsam pilelęgnujący - kosztuje około 120 zł.... a jeśli bym chciała tylko mikrodermabrazje, czyszczenie i maseczke nawilżającą to jakieś 80 zł.... dlatego ja tak raz na 6 tygodni mogę iść bo taką kwote mogę zaoszczędzić......

ale jeśli nie dasz rady to moim zdaniem najważniejsze przed ślubem jest oczyszczanie twarzy i polecam maske algową i pielęgnacje z kwasem hialurowym i nawilżenie



Offline Paula___

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1414
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 18.06.2011r
Odp: zabiegi
« Odpowiedź #28 dnia: 27 Marca 2010, 00:30 »
U mnie samo oczyszczanie kosztuje 90zł. Nie ma żadnych kompletów. A każda maseczka 60zł. I to tylko w jednym salonie. Nie wiem jak w innych, może taniej, ale mikrodermabrazji raczej nie ma bo ten salon ma takie sprzęty, na cellulit, ujędrnianie, itp, których żaden inny salon nie ma..


Offline Myszuś

  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 412
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30.04.2011
Odp: zabiegi
« Odpowiedź #29 dnia: 29 Marca 2010, 09:08 »
ojej..... to strasznie drogo jest u ciebie.......  :mdleje:
jeśli mogę tobie coś doradzić to pochodż po innych salonach i poinformuj sie ile tam sobie liczą za zabiegi
fakt, że ja mam mały rabat bo chodzę już od jakiegoś czasu do mojej kosmetyczki i w miare regularnie, ale to tylko jakieś 20 - 30 zł mniej..... więc nie aż taka wielka róznica.
ale popytaj u innych - napewno będziesz miała szczęście - trzymam kciuki