e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Przyjęcie na 10 rocznicę ślubu  (Przeczytany 3553 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mkarolinka Kobieta

• Chuck Norris
Serio DJ na chrzcinach?? :D tego to już sobie nie umiem wyobrazić :D U nas zawsze jest to takie rodzinne spotkanie. Długo siedzimy, ale bez tańców.

Za durne pomysły mojego męża i moich rodziców, nie biorę odpowiedzialności. Ale tak byl i DJ i kamerzysta i fotograf  ;D i było jeszcze od grona innych rzeczy :P

Za dwa miesiące urodziny Jana, wyprowadzam sie  ::)

Offline Monika98

• nowicjusz
  • data ślubu: 29.12.2017
  • Ślub w: Trzciel
Odp: Przyjęcie na 10 rocznicę ślubu
19 listopada 2018, 16:49
Moja kuzynka miała podobną sytuację i im super wszystko wyszło. Organizowali w Trzcielu w rancho Colorado i muszę przyznać, że bardzo się tam wybawiłam. Klimat był taki swojski, pyszne jedzenie, organizacja i obsługa też rewelacja. Wiem, że ona też bardzo wszystko przeżywała i stresowała się by wszystko poszło jak najlepiej i muszę przyznać, że u niej bardziej podobało mi się i swoją rocznicę ślubu okrągłą też tam zrobie gdzie ona miała.

Offline Mariczka32

• nowicjusz
  • data ślubu: 26.12.2020
  • Ślub w: Restauracja Rycerska
Odp: Przyjęcie na 10 rocznicę ślubu
12 stycznia 2019, 23:03
@mkarolinka a dlaczego nie? Teraz wymysla sie cuda na przyjecia i dobrze, bo po to sie je robi zeby ludzie sie wyszaleli. O to przeciez chodzi. Bylam w tamtym roku na chrzcinach synka kolezanki z pracy. Robili w glamour we wrocławiu na 50 osob w sali kominkowej. Przed obiadem był pokazem swiateł a pozniej wyswietlany byl filmik z pierwszych dni maluszka. Nie bylo tylko siedzenia jak do kotleta i o to chodzi na takich imprezach ;)