Autor Wątek: Gdzie szukać sali/inspiracji/wedding plannera?  (Przeczytany 18791 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Pieninka86
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • data ślubu: Świeżo zaręczona
  • Skąd:: Warszawa
  • Ślub w: Warszawa lub okolice
Gdzie szukać sali/inspiracji/wedding plannera?
« dnia: 14 Grudnia 2017, 14:34 »
Hej,

Jestem nowa na forum i dodatkowo świeżo upieczoną przyszłą panną młodą. :)
Dopiero zaczynam przygodę z planowaniem ślubu i wesela, którego nie mogę się doczekać  :D :D :D

Szukałam w Internecie miejsc w których można zobaczyć inspiracje weselne i w najbliższym czasie znalazłam tylko to:
LINK USUNIETY

Znacie może jakieś inne wydarzenia, które można dodać do swojego kalendarza?
« Ostatnia zmiana: 14 Grudnia 2017, 16:28 wysłana przez ~Ania~ »

Offline Ketraszka
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 8
Odp: Gdzie szukać sali/inspiracji/wedding plannera?
« Odpowiedź #1 dnia: 28 Lutego 2018, 14:00 »
mozna poczytac po internecie  ;D

Offline poniedziałek
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 7
Odp: Gdzie szukać sali/inspiracji/wedding plannera?
« Odpowiedź #2 dnia: 4 Czerwca 2018, 16:34 »
Tak naprawdę to wszystko jest dozwolone na weselu tylko musisz wiedzieć czego oczekujesz i jak chcesz by wszystko wyglądało. Jest kilka naprawdę dobrych domów weselnych którym można powierzyć w 100% i mieć naprawdę świetne wesele bez niepotrzebnych nerwów i szarpaniny. Jak będziesz miała w planach organizację swojego wesela na śląsku to zdecydowanie wybierz dom weselny Rafael. Nikt tak jak oni nie zna się na tych wszelkich tradycjach i zwyczajach.

Offline białaróża
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 11
  • data ślubu: 17,03,2018
  • Skąd:: Lublin
  • Ślub w: Łuszczów
Odp: Gdzie szukać sali/inspiracji/wedding plannera?
« Odpowiedź #3 dnia: 7 Czerwca 2018, 22:24 »
Tak naprawdę to mozesz miec na swoim weselu wszystko co tylko ci się zamarzy. W koncu to twoj jedyny i niepowtarzany dzien :) My powierzylismy organizację dekoracji i menu zajazdowi Hetman pod Lublinem gdzie odbyło się nasze wesele i to była najlepsza decyzja jaką mogliśmy podjąć. Miejsce poleciła nam znajoma i za to będę jej wdzięczna do końca życia :)

Offline majenia
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Skąd:: Ostrołęka
  • Ślub w: Ostrołęka
Odp: Gdzie szukać sali/inspiracji/wedding plannera?
« Odpowiedź #4 dnia: 23 Czerwca 2018, 12:59 »
Zgadzam się, internet jest skarbnicą wiedzy, nie każdego w końcu stać na zatrudnienie doradcy ślubnego. Ja swoje wesele organizowałam praktycznie sama, narzeczony pracował za granicą także tylko telefonicznie mnie wspierał. Szczęście że salę mieliśmy wspólnie wybraną już sporo wcześniej, wiedziałam że to musi być Zajazd Borowik w naszej rodzinnej Ostrołęce, byliśmy tam wcześniej na kilku weselach i zawsze nam się bardzo podobało. W cenie miałam dekoracje i kwiaty także jedno załatwianie odpadło. Ogólnie wszystko wyszło tak jak chciałam, byłam z siebie mega dumna. Oprócz internetu polecam także popytać osób które organizację mają za sobą, w końcu najwięcej się uczymy na błędach.

Offline Kalina 20
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 10
Odp: Gdzie szukać sali/inspiracji/wedding plannera?
« Odpowiedź #5 dnia: 3 Lipca 2018, 22:38 »
Dzis jest wiele takich miejsc gdzie można znależć osobę ,która nam zorganizuje chociażby wesele.Przykładowo my szukaliśmy sali weselnej i znależliśmy wymarzoną ;-) Jak się potem okazało,to tam własnie pomogli znależć nam fotografa,wodzireja i muzyków na wesele.Dzisiaj wszystko jest robione pod klienta jak w Kamieliowym Zakątku w Bielsku Białej ,gdzie było nasze wesele.Na prawde fantastyczna sala,cała oprawa,dekoracje.Jedzenie tez było znakomite ,nie wspomnę już o obsłudze ,która po prostu była przemiła ;-)

Offline VeronicaJ
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • data ślubu: 08.2019
  • Skąd:: Szczecin
  • Ślub w: Szczecin
Odp: Gdzie szukać sali/inspiracji/wedding plannera?
« Odpowiedź #6 dnia: 24 Lipca 2018, 12:53 »
Polecam blogi/vlogi! Często dziewczyny w czasie rzeczywistym piszą albo opowiadają o swoich przemyśleniach. Można wtedy robić sobie listę tego o czym nie zapomnieć żeby nie mieć później trudności;)

Jeśli chodzi o inspiracje dotyczące wystroju czy sukni polecam aplikacje typu Pinterest. Dla mnie studnia bez dnia jeśli chodzi o piękne dekoracje

Offline zibi

  • Administrator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 3691
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: 31.07.1999
Odp: Gdzie szukać sali/inspiracji/wedding plannera?
« Odpowiedź #7 dnia: 24 Lipca 2018, 13:11 »
to fakt pinterest jest fajnym miejscem :)

Offline Wiolcia2
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Skąd:: Zielona Góra
Odp: Gdzie szukać sali/inspiracji/wedding plannera?
« Odpowiedź #8 dnia: 14 Sierpnia 2018, 11:38 »
Sama zaczęłam od szukania sali. Bardzo podobało mi się zawsze "Nad Borkiem" w Kosarzynie (woj. lubuskie) i tam najpierw pojechaliśmy. Zorganizowali nam wszystko :) super rozwiązanie dla kogoś kto mało się zna na weselach i za bardzo nie wie co chce, gdzie szukać pomocy. Kwiaty, orkiestra, kamerzysta, nawet autokar dla gości wynajęli. Pojechaliśmy tam dzień wcześniej, miałam fryzjerkę i makijażystkę zamówioną :) naprawdę byliśmy zachwyceni, nie tylko z tego że miejsce bardzo ładne i sala "na wypasie" ale właśnie z tej organizacji, jednak fachowcy dopilnują wszystkiego.

Offline zazu
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Gdzie szukać sali/inspiracji/wedding plannera?
« Odpowiedź #9 dnia: 23 Sierpnia 2018, 15:36 »
Ja byłam pod wrażeniem wesela mojej starszej siostry. Sami miejsce znaleźli, Amore w Płocku. Jak tam jest ładnie. Dużo zieleni, ogród, elegancka sala. Widać, że prowadzą to profesjonaliści i znają się na tym co robią. A od takiego szefa kuchni to bym codziennie mogła jeść obiady, pychota jedzonko było.

Offline Micossos
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Gdzie szukać sali/inspiracji/wedding plannera?
« Odpowiedź #10 dnia: 17 Września 2018, 11:12 »
LINK USUNIETY zbieram na wesele kazda 1zl die przyda . zagladajcie
« Ostatnia zmiana: 17 Września 2018, 15:22 wysłana przez ~Ania~ »

Offline Michcia
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 8
  • Ślub w: Polska
Odp: Gdzie szukać sali/inspiracji/wedding plannera?
« Odpowiedź #11 dnia: 19 Września 2018, 14:15 »
Wedding planner wcale nie musi być taki drogi. Moja przyjaciółka bierze niedługo ślub i kompletnie nie ogarniała nic związanego z organizacją wesela. Salę wybrała przypadkowo, bo nie miała czasu jeździć i oglądać innych opcji. Znalazła sympatyczną panią, która jej we wszystkim pomaga (dzięki czemu nie przepłaca za nic tak jak za sale :P), więc nie musi się już martwić o to czy wszystko załatwi. No i cenowo wcale nie wychodzi tak źle :)

Offline sawka
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 6
Odp: Gdzie szukać sali/inspiracji/wedding plannera?
« Odpowiedź #12 dnia: 8 Października 2018, 18:39 »
Według mnie właśnie od sali trzeba zacząć. Miejsce to już dawno mieliśmy upatrzone, Ośrodek Wiktorowo w okolicach Bydgoszczy. Chodziło tylko o ustalenie już konkretnego terminu. Po prostu byliśmy tam na weselu i bardzo nam się to miejsce i cała oprawa, dekoracje, menu bardzo podobało. O pokoje dla gości też nie musieliśmy się martwić. No i podejście organizatorów i obsługa, wzorowe wręcz.

Offline landrynkowa
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 8
Odp: Gdzie szukać sali/inspiracji/wedding plannera?
« Odpowiedź #13 dnia: 14 Października 2018, 19:54 »
podstawa to znalezienie sali w ktorej ma sie odbyc impreza weselna, bez tego ani rusz. polecam sale Sarah w Kuklicach, polecam , bylam jako gosc i jestem zadowolona

Offline poniedziałek
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 7
Odp: Gdzie szukać sali/inspiracji/wedding plannera?
« Odpowiedź #14 dnia: 15 Października 2018, 11:38 »
Jeśli wiemy czego oczekujemy od sali weselnej to nie jest wtedy żaden problem znaleźć taką, która spełni nasze wszystkie zachcianki. Dla mnie liczyło się także miejsce, by goście nie musieli jechać przez pół Polski, dlatego żeby większości było po drodze zdecydowaliśmy się na miejsce Golinianka (wielopolska) . Ich oferta spełniała wszystkie nasze zachcianki i upodobania, dlatego z całą pewnością możemy polecić wam to miejsce na ten wyjątkowy wieczór
« Ostatnia zmiana: 15 Października 2018, 15:28 wysłana przez zibi »

Offline Lilka908
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Gdzie szukać sali/inspiracji/wedding plannera?
« Odpowiedź #15 dnia: 13 Listopada 2018, 15:28 »
Witam,

mój chłopak właśnie mi się oświadczył. Pora więc na ślub. Mi marzy się wesele w stylu góralskim. Co myslicie o weselu w restauracji? Przeszukałam cały internet i najbardziej wpadła mi w oko restauracja w Bukowinie  Sama niewiem co robić. W końcu wesele jest raz w życiu. Pomóżcie mi , doradźcie co Wy myślicie o tym
« Ostatnia zmiana: 13 Listopada 2018, 15:54 wysłana przez zibi »

Offline zibi

  • Administrator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 3691
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: 31.07.1999
Odp: Gdzie szukać sali/inspiracji/wedding plannera?
« Odpowiedź #16 dnia: 13 Listopada 2018, 15:56 »
Ja myślę, że w restauracji śmiało możesz robić, ale pojedźcie tam najpierw obejrzeć salę na żywo.
Posmakować jedzenia.
Warto też poszukać w sieci opinii na jej temat.

Offline Majka2312
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: Gdzie szukać sali/inspiracji/wedding plannera?
« Odpowiedź #17 dnia: 17 Listopada 2018, 17:10 »
Co do sali to piękna jest na Zamku w Janowie Podlaskim. Ja byłam tam niedawno na wesele koleżanki i bardzo mi się spodobała. Duża, przestronna i nowoczesna. A do tego świetne jedzenie.

Offline Basia93931
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 10
  • data ślubu: 12.08.2014
  • Skąd:: Warszawa
  • Ślub w: Warszawa
Odp: Gdzie szukać sali/inspiracji/wedding plannera?
« Odpowiedź #18 dnia: 3 Grudnia 2018, 17:14 »
Jeżeli szukacie sali w woj. mazowieckim to pod Warszawą w Kaniach jest Dom Weselny Astoria. Wygooglujcie sobie i zobaczcie jak się prezentuje. Moim zdaniem to piękne miejsce. Byłam tam dwukrotnie na weselu u rodzinki i wybawiłam się, objadłam... było super :)

Offline Monika98
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 5
  • data ślubu: 29.12.2017
  • Skąd:: Szczecin
  • Ślub w: Trzciel
Odp: Gdzie szukać sali/inspiracji/wedding plannera?
« Odpowiedź #19 dnia: 2 Lutego 2019, 10:13 »
Ja wybierając sale kierowałam się czymś sprawdzonym, a byłam u mojej kuzynki na weselu i zaczarował mnie lokal Glamour Wrocław. O nic nie musiałam się martwić obsługa zaoferowała mi wedding plannera, dj, dodatkowe atrakcje. Sala jest piękna, klimatyzowana, jedzenie smaczne, dobra organizacja- byliśmy bardzo zadowoleni i goście też.

Offline redka
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: Gdzie szukać sali/inspiracji/wedding plannera?
« Odpowiedź #20 dnia: 8 Lutego 2019, 22:45 »
U nas wybór lokalu w Zamościu- Sala Imprez Okolicznościowych okazał się strzałem w dziesiątkę. Wszystko dopięte na ostatni guzik, obsługa bardzo miła i cały czas dbała o wszystko. Też nie było problemu, żeby organizatorzy wzięli nasze sugestie pod uwagę. Dania pyszne, porcje duże, smakowało wszystkim. Ogólnie było super.

Offline Wojteczkowaty
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
  • data ślubu: 12.09.2019
  • Skąd:: Kraków
  • Ślub w: Tychy
Odp: Gdzie szukać sali/inspiracji/wedding plannera?
« Odpowiedź #21 dnia: 20 Kwietnia 2019, 19:04 »
No w internecie oczywiście! A dobry wedding planner powinien wszystkie te tematy ogarnąć. Powpisuj różne hasła, zobacz różne strony - wydaje mi się, że ładna i zadbana strona przekłada się zazwyczaj na jakość usługi czy firmy.   :D
« Ostatnia zmiana: 22 Kwietnia 2019, 16:48 wysłana przez zibi »

Offline zupazryby12
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 6
  • data ślubu: 12.08.2019
  • Skąd:: Kraków
Odp: Gdzie szukać sali/inspiracji/wedding plannera?
« Odpowiedź #22 dnia: 16 Stycznia 2021, 15:27 »
Ja przed ślubem też szukałam wielu inspiracji, jak powinna wyglądać sala weselna. Dużo przeglądałam Pinteresta.  - polecam gorąco ;)
« Ostatnia zmiana: 17 Stycznia 2021, 01:44 wysłana przez zibi »

Offline ananaska1
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 04.06.2011
Odp: Gdzie szukać sali/inspiracji/wedding plannera?
« Odpowiedź #23 dnia: 19 Stycznia 2021, 12:12 »
Szukam eleganckiej, kameralnej sali w Krakowie na obiad po ślubie tak na 25-30 os. Polecacie coś?

Offline Adkaaa
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • data ślubu: 25092021
  • Skąd:: Kraków
  • Ślub w: małopolska
Odp: Gdzie szukać sali/inspiracji/wedding plannera?
« Odpowiedź #24 dnia: 19 Stycznia 2021, 12:38 »
Szukam eleganckiej, kameralnej sali w Krakowie na obiad po ślubie tak na 25-30 os. Polecacie coś?

Ananaska1, na taki niewielki obiad weselny polecam Ci restaurację Art&Craft Atelier na Podgórzu, zaraz przy moście Piłsudskiego. Super miejsce, praktycznie nad samą Wisłą - byłam tam na kameralnym weselu w lecie. Bardzo podobał mi się wystrój:  elegancki, wręcz trochę designerski, ale przy tym bardzo przytulny. Zaskoczyły mnie mega wygodne fotele zamiast typowych krzeseł, to rzadko się zdarza na takich przyjęciach. Jedzenie było przepyszne i pięknie podane, a obsługa super miła, sprawna i dobrze zorganizowana (nawet szef kuchni przywitał się z Gośćmi i osobiście sprawdzał czy wszystko jest ok! :o). Dodatkowo można na miejscu zarezerwować nocleg, osobiście nie korzystałam ale podobno mają super apartamenty z widokiem, para młoda była zachwycona :) Bardzo polecam to miejsce!
« Ostatnia zmiana: 19 Stycznia 2021, 12:59 wysłana przez zibi »

Offline ananaska1
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 04.06.2011
Odp: Gdzie szukać sali/inspiracji/wedding plannera?
« Odpowiedź #25 dnia: 19 Stycznia 2021, 12:49 »
Adkaaa dziękuję za polecenie, właśnie czegoś takiego szukałam, myślisz że 30 osób będzie się tam swobodnie czuć?

Offline zibi

  • Administrator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 3691
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: 31.07.1999
Odp: Gdzie szukać sali/inspiracji/wedding plannera?
« Odpowiedź #26 dnia: 19 Stycznia 2021, 13:00 »
Nie ma to jak rozmowa samej ze sobą :) Zaraz pewnie Adkaaa odpowie, że super :) Lata lecą a spammerzy swoje...

Offline Adkaaa
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • data ślubu: 25092021
  • Skąd:: Kraków
  • Ślub w: małopolska
Odp: Gdzie szukać sali/inspiracji/wedding plannera?
« Odpowiedź #27 dnia: 19 Stycznia 2021, 14:31 »
Adkaaa dziękuję za polecenie, właśnie czegoś takiego szukałam, myślisz że 30 osób będzie się tam swobodnie czuć?

Myślę, że tak - na tym naszym przyjęciu było chyba około 25 osób. :)

Offline zibi

  • Administrator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 3691
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: 31.07.1999
Odp: Gdzie szukać sali/inspiracji/wedding plannera?
« Odpowiedź #28 dnia: 19 Stycznia 2021, 16:26 »
  :frajer: :Mdleje_1: no nie mówiłem... buaha ha ha  chociaż IP zmień :frajer: :Mdleje_1::frajer: :Mdleje_1:
« Ostatnia zmiana: 19 Stycznia 2021, 16:27 wysłana przez zibi »

Offline MonaLissa
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 12
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 4.09.2021
  • Skąd:: Łódź
  • Ślub w: Łódź
Odp: Gdzie szukać sali/inspiracji/wedding plannera?
« Odpowiedź #29 dnia: 20 Sierpnia 2021, 09:26 »
pinterest, najlepsze miejsce na inspo ;p