e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Gdzie szukać sali/inspiracji/wedding plannera?  (Przeczytany 584 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Pieninka86

• nowicjusz
  • data ślubu: Świeżo zaręczona
  • Ślub w: Warszawa lub okolice
Hej,

Jestem nowa na forum i dodatkowo świeżo upieczoną przyszłą panną młodą. :)
Dopiero zaczynam przygodę z planowaniem ślubu i wesela, którego nie mogę się doczekać  :D :D :D

Szukałam w Internecie miejsc w których można zobaczyć inspiracje weselne i w najbliższym czasie znalazłam tylko to:
LINK USUNIETY

Znacie może jakieś inne wydarzenia, które można dodać do swojego kalendarza?
« Ostatnia zmiana: 14 grudnia 2017, 16:28 wysłana przez ~Ania~ »

Offline Ketraszka

• nowicjusz
mozna poczytac po internecie  ;D

Offline poniedziałek

• nowicjusz
Tak naprawdę to wszystko jest dozwolone na weselu tylko musisz wiedzieć czego oczekujesz i jak chcesz by wszystko wyglądało. Jest kilka naprawdę dobrych domów weselnych którym można powierzyć w 100% i mieć naprawdę świetne wesele bez niepotrzebnych nerwów i szarpaniny. Jak będziesz miała w planach organizację swojego wesela na śląsku to zdecydowanie wybierz dom weselny Rafael. Nikt tak jak oni nie zna się na tych wszelkich tradycjach i zwyczajach.

Offline białaróża

• nowicjusz
  • data ślubu: 17,03,2018
  • Ślub w: Łuszczów
Tak naprawdę to mozesz miec na swoim weselu wszystko co tylko ci się zamarzy. W koncu to twoj jedyny i niepowtarzany dzien :) My powierzylismy organizację dekoracji i menu zajazdowi Hetman pod Lublinem gdzie odbyło się nasze wesele i to była najlepsza decyzja jaką mogliśmy podjąć. Miejsce poleciła nam znajoma i za to będę jej wdzięczna do końca życia :)