e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Sztuczne rzęsy na specjalną okazję, czy na dłużej?  (Przeczytany 126475 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline olga_85 Kobieta

sztuczne rzesy robione metoda 1:1 sa rewelacyjne!!!! sama robie je od dluzszego czasu i kazdemu polecam!!! wygladaja mega naturalnie i ulatwiaja codzienny make-up. polecam wszystkim

Offline Maja Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • Total likes: 1
  • data ślubu: 28 sierpnia 2004r.
Olga, robisz komuś czy sobie ;)

Moje rzęsy się już całkiem zregenerowały po ściągnięciu... i powiem tylko tyle, na 100% założę je znów, myślę, że na wiosnę. Żaden tusz mi ich nie zastąpi, no po prostu dla mnie rewelacja :)

Jak je zdjęłam, to sama nie wiedziałam czy do niech wrócę czy nie... a teraz im dłużej ich nie mam tym bardziej do nich tęsknię  ;D

Offline ela Kobieta

Olga, robisz komuś czy sobie ;)
haha to samo miałam zapytać ;)

Offline olga_85 Kobieta

haha jestem klientka :)  sama mam dwie lewe rece do takich rzeczy wiec wole oddac sie w czyjes :)

Offline lusi251 Kobieta

odgrzebalam temat :)

mam pytanie.. a probowalyscie moze takich rzes, ktore mozna kupic w sklepie?
sa i kepki i takie cale 'luki' w zestawach z klejem oczywiscie.
jak wyglada ich trwalosc (czy wytrwaja caly dzien?)  ..i latwosc zalozenia?

Offline Ninka Kobieta

Samemu zakłada się bardzo ciężko. Zrobiłam już wiele oczu, ale nad swoim własnym zawsze się męczę. Jeśli już Ty- Sobie to raczej kępki i nie wierz w ten klej, który załącza producent.

Osobiście polecam rzęsy i klej Ardell :) na razie miałam tylko parę razy założone, bo dużo pływam, więc szkoda by ich było :) A co do zakładania rzęs na ślub, to dobry pomysł, pod warunkiem, że zajmuje się nami profesjonalista - w przeciwnym razie odleci nam jedna kępka czy dwie i efekt będzie niezbyt ciekawy. . . .  a że pewnie mało kto będzie miał przy sobie zapasowe kępki i klej - lepiej nie ryzykować  ;) w poszukiwaniu profesjonalisty najlepiej popytajcie wśród koleżanek :)

Teraz lepiej przedłużyć rzęsy wyglądają naturalnie i  można je zagęścić w zależności od potrzeb  młodej :) Trzymają się bardzo długo

Offline ~Ania~ Kobieta

Gddzie w Szczecinie polecacie zrobic rzesy metoda 1:1? I jaki jest mniej wiecej koszt?

Offline franekk166

Na ślub sztuczne rzęsy to bardzo dobry pomysł, wiele kobiet idących do ślubu je stosuje. Trzeba pamiętać żeby iść z tym do kosmetyczki, żeby było profesjonalnie, bo używając słabego kleju rzęsy będą odpadać.

Offline duda

• użytkownik
  • Total likes: 0
  • data ślubu: 24-06-2017
  • Ślub w: Pęzino
Fajna sprawa te sztuczne rzęsy, ale nigdy nie miałam... Może mi ktoś powiedzieć, czy naturalne rzęsy nie będą po tym osłabione oraz czy przy odrastaniu naszych rzęs, te przyklejone nie będą jakoś specjalnie przeszkadzać?

Offline SandraGorka

• nowicjusz
  • data ślubu: 16 lipca 2016
  • Ślub w: Piekielnik
Pięknie podkeślone oczy to podstawa makijażu ślubnego. Oczywiście nie jakieś teartelne firany, tylko odpowiednio dobrane rzęsy. Uwydatnią spojrzenie, podkreślą urodę PAnny Młodej. Bardzo ważne aby nie stawiać na samodzilene przyklejanie rzęs, zwłaszcza gdy nie jesteśmy wprawione. Możemy niechcący obniżyć sobie kąciki oczy, sprawiając że oczy będa wydawały sie zmęczone i smutne. Rzęsy tak ale tylko u specjalistki.  ::)

Offline kuba_hajs

Żona jest przeciwna. Takie  sztuczne rzęsy zakrywają naturalne piękno kobiety. Trzeba je eksponować a nie zakrywać.
« Ostatnia zmiana: 24 Kwietnia 2017, 15:42 wysłana przez zibi »

Offline MartaAdi

• forumowicz
  • data ślubu: 23.09.2016
  • Ślub w: Sianożęty
Jeśli nigdy nie przedłużałam rzęs, to co polecacie na ślub przyklejane tak 'jednorazowo' nie wiem ile się trzymają dzień czy dłużej, czy te metodą 1:1?  ???

Żona miała sztuczne rzęsy na weselu, jak je zdjęła to żałowała, że dała się namówić. Miała zmasakrowane swoje naturalne rzęsy.
« Ostatnia zmiana: 25 Stycznia 2016, 18:27 wysłana przez Maja »

Offline MartaAdi

• forumowicz
  • data ślubu: 23.09.2016
  • Ślub w: Sianożęty
A wiec nie ma co sobie głowy zawracać.

Widocznie miała źle założone.

Offline Megumi Kobieta

Myślę, że to dobre tylko na specjalną okazję.

Offline ania1980

W tym roku malowałam koleżankę do ślubu. Miała rzęsy sztuczne doklejone metodą 1 do 1. Ona zapłakana bo rzęsy jej się dosłownie sypały po policzkach a robiła u sprawdzonej kosmetyczki, która robiła jej już rzęsy kilka razy. Lepiej dokleić sobie kępki w dniu ślubu. Tak jest bezpieczniej.

Bardzo często sztuczne rzęsy zakłada się na przyjęcie lub wesele. Ale niektóre typy rzęs sprawdzą się także na co dzień. Warto zaopatrzyć się w zestaw sztucznych rzęs i robić zabieg samodzielnie w domu.
« Ostatnia zmiana: 20 Stycznia 2017, 15:15 wysłana przez zibi »

Offline Ona112

• nowicjusz
  • data ślubu: 14-11-2008
  • Ślub w: Warszawa
Świetnie doczepiona rzęsy mogą być naszym upiększeniem na dłużej. Pamiętam jak moja przyjaciółka miała doczepiane rzęsy. Wszyscy jej zazdrościli. Trafiła na super specjalistów w salonie / Wyglądała super prze około miesiąc. Także warto skorzystać.
« Ostatnia zmiana: 17 Lutego 2017, 20:23 wysłana przez ela »

Offline Marietta

ja bym wcześniej poszła do kosmetyczki zeby założyłą mi jakieś porządne, dobrej jakosci...takie które nie są zbyt obciązajace, wyglądajace nienaturalnie...musiałabyś sie skonsultować, na ile to sie zakąłda, jak z trwałoscia i proponowałabym wcześniej na sobie przetestować zdecydowanie czy ci to odpowiada

Offline figaczek23

• nowicjusz
  • data ślubu: 13.06.2015
  • Ślub w: Gdańsk
Sztuczne rzęsy to super sprawa, pod warunkiem, że kupujesz naprawdę dobre rzęsy, a nie pierwsze lepsze z kiosku.

Offline wielik

• nowicjusz
  • data ślubu: 07.10.2017
  • Ślub w: Toruń
pzredłużałam kilak razy, ale dałam sobie spokój. jak przestałam kilka miesięcy miałam takie liche rzesy ze szok. poza tym jak zaczynaja wypadac wyglądaja beznadziejnie a wydawanie co 2 tyg 100 zł tez mnie nie kreciło. jak zaczynały wypadac to malowałąm je mascara i troche lepszy efekt był. w sumie dobre to jest na lato bo makijaż sie nie rozmywa i jest wygodnie. chociaż miałam problem z kąpaniem sie bo początkowo piekły mnie oczy od tego kleju. w sumie ogólnie jestem na nie

Offline irmina006 Kobieta

A słyszałyście może o liftingu rzęs Natural Lashes? Zastanawiam się nad nim od jakiegoś czasu. Może ktoś robił? Polecacie?