e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: BUTY!  (Przeczytany 10422 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline groszek

• maniak
BUTY!
8 maja 2006, 10:12
A po co, Ninko? Nie jesteś przekonana? A jakby ktoś napisał, że są beznadziejne to zmieniłoby to twój wybór? Wątpię. Moim zdaniem są OK. Jednak ja nie lubię czubów.

Offline Maja Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 28 sierpnia 2004r.
BUTY!
8 maja 2006, 10:15
No to ja napiszę ....
Na kartoniku wyglądają (dla mnie) paskudnie :roll:  ale jak zobaczyłam na nóżce to zmieniłam zdanie - zgrabniutkie są  :wink:

Offline Misia

• zapaleniec
BUTY!
8 maja 2006, 10:16
oj śliczne buciki...i jaki ladny obcasik..niski ale ładny ma kształt....bardzo mi sie podobają

Offline Ninka Kobieta

• Chuck Norris
BUTY!
8 maja 2006, 16:30
Cytat: "groszek"
A po co, Ninko? Nie jesteś przekonana?

A bo lubię wiedzieć jakie są opinie :!:  I nie widzę w tym nic zdrożnego  :twisted:

Cytat: "Maja"
Na kartoniku wyglądają (dla mnie) paskudnie Rolling Eyes ale jak zobaczyłam na nóżce to zmieniłam zdanie - zgrabniutkie są

Prawda :?:  Mi też się podobają :)

Cytat: "Misia"
oj śliczne buciki...i jaki ladny obcasik..niski ale ładny ma kształt....bardzo mi sie podobają

Właśnie ta inność obcasa mnie zachwyciła :)

Offline anka24 Kobieta

• entuzjasta
  • data ślubu: 15.07.2006
BUTY!
9 maja 2006, 14:32
mimo że firmę Bata uwielbiam, super buciki robią te jakoś nie przypadły mi do gustu..totalnie nie mój typ..dla mnei wtopione jest to coś a 'la wąsy..

Offline Ninka Kobieta

• Chuck Norris
BUTY!
9 maja 2006, 16:57
haha :) to nie wąsy, to kwiatki :)

Offline baska98 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 31 maj 2008
Odp: BUTY!
26 sierpnia 2014, 16:18
może się ktoś skusi na butki, które spokojnie nadadzą się na ślub/wesele, na przebranie, na co dzień.
balerinki firmy ARCHE.
Buty produkowane ręcznie we Francji z najwyższej jakości skór. Mega wygodne (to mało powiedziane).
buty podobne jak te tylko białe perłowe: http://www.arche-shoes.com/store/pc/viewPrd.asp?idcategory=&idproduct=21906

Cena 250zł (do negocjacji)

w życiu nie miałam wygodniejszych na nogach.

Offline malinowa__mamba Kobieta

• Chuck Norris
7 września 2014, 12:14
Sprzedam buciki nude lakierowane...idealne na ślub :ok: Buty nowe, nigdy nie noszone, bardzo wygodne, rozmiar 37. Kupiłam na mój własny ślub, ale później zdecydowałam się jednak na fuksję ;)
Po kliknięciu zdjęcia link do aukcji :)

Offline darling Mężczyzna

• użytkownik
  • data ślubu: 30.08.2014
10 września 2014, 13:00
Ja się zastanawiam nad tym, czy nie kupić butów przez internet. Znalazłem kilka fajnych par, a u mnie w okolicy nie ma niczego ciekawego.
« Ostatnia zmiana: 3 listopada 2014, 12:21 wysłana przez Maja »

Offline marzenka.o Kobieta

• użytkownik
7 października 2014, 12:14
Hmm jak lubię zakupy przez internet tak butów raczej bym nie kupowała - zbyt duże ryzyko, że rozmiar okaże się nie ten. Już nie mówiąc o tym, że nawet jeśli teoretycznie powinien pasować, to jego kształt może okazać się fatalny dla naszej stopy.

Offline darling Mężczyzna

• użytkownik
  • data ślubu: 30.08.2014
31 października 2014, 23:46
oj, nie ma się co aż tak stresować:)

Offline misiaaa Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 24.09.2015
13 listopada 2014, 16:08
Cytat: darling link=topic=2816. msg2139260#msg2139260 date=1414795595
oj, nie ma się co aż tak stresować:)

Ja zakupiłam przez internet i trafilam idealnie. Dopasowalam sobie kolor i faktycznie wygodne. Sklep nazywa sie casani wybrałam sobie odpowiedni wysoki obcas bo można u nich dopasować nawet na szeroką stopę. Poczekałam na buty 7 dni i mam.

Offline Pandora1 Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 04.10.2014
2 marca 2015, 12:30
Cytat: Misia link=topic=2816. msg60128#msg60128 date=1145534986
ja odpowiem  według swojego doświadczenia. . . bo juz trochę obcasow się nazmieniałam i naskracałam

więc tak. . . przy skroceniu o 1 cm. . nie ma problemu. . . . . . but się niedefasonuje
przy skracaniu o wiecej czyli 1. 5-2 cm. . . uzyskasz efekt kaczki. . . da sie chodzić. . . . wygląda to normalnie. . . . . ale czujesz sie jak kaczka. . . . albo jakby obcasy do srodka ci uciekały

Zgadzam się w 100%, miałam dokładnie to samo, 1cm nie przeszkadza, ale 2 cm dają już mega dziwne odczucia.  Ja osobiście mogę polecić buty np takie hxxp: bmbutik. pl/buty_damskie/werner_camurca_blue. html, 10cm obcas, ale uwierz mi, że nie czuć go tak bardzo, bo podeszwa jest bardzo miękka i wygodna, sama kupiłam buty w delikatnym kolorze, bo co! jak się bawić to się bawić, mam nadzieje, że posłużą mi dłużej :) na tak ważna okazję, nie bawiłabym się w skracanie obcasów :) kup po po prostu buty, które będą bardzo dobre jakościowo, a nogi nie będą boleć :)

Offline Pandora1 Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 04.10.2014
2 marca 2015, 12:32
a i dla szalonych panien młodych może jakiś ostro kolor? mnie urzekły te buty :

tak jak pisałam w poprzednim poście, buty muszę być dobre jakościowo, wtedy będą wygodne :)

Offline Marrwika Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 29.08.2015
30 marca 2015, 16:49
O jakim kolorze mówisz?

Offline ankanowa Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 25-12-2016
26 czerwca 2015, 13:00
Hej, do ślubu zamierzam kupić sobie takie buty:

xxxx

Które z nich są bardziej stylowe? Ja bardziej skłaniam się do tych pierwszych, ale nie wiem . . .  :/
« Ostatnia zmiana: 10 marca 2016, 17:17 wysłana przez zibi »