Autor Wątek: Jakie macie zdanie na temat tych sal? (Szczecin) i pare innych pytan  (Przeczytany 6853 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline slonko1991
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
  • data ślubu: czerwiec 2019
  • Skąd:: Szczecin
  • Ślub w: Szczecin
Hej dziewczyny,

Mieszkam za granica i staram sie namierzyc z kilka sal i kosciolow ktore bede ogladac w te wakacje kiedy przyjade do Szczecina. Mam na miejscu osobe ktora bedzie pomagac mi z przygotowaniami i bedzie to duzym ulatwieniem ale chcialam sobie juz jako tako zrobic przykladowa liste gdzie pojdziemy itp zeby nie marnowac czasu jak bede w Polsce. Wesele ma sie odbyc w czerwcu 2019. Wstepna liczba osob zaproszonych to bedzie 220 osob (mamy wielkie rodziny) wiec trzeba sie liczyc z tym ze pewnie bedzie okolo 150-160 i to zaweza mi poszukiwanie sali. Mamy dosc spory i solidny budzet wiec nie patrze tak bardzo na ceny tylko zeby bylo ladnie, smacznie i bez wpadek. Dlatego mam do was kilka pytan:

1. Co myslicie o sali "U sniezkow"? Pod kolbaskowem podobno maja pyszne jedzenie i zdjecia na necie nawet nawet
2. Widzialam tez na internecie "Folwark w Ustowie" ale troszke wyglada biednie na internecie jesli chodzi o sale nie wiem co z jedzeniem
3. Dworek hetmanski w stargardzie podobno w stylu staropolskim sa fajne wesela tam organizowane
4. dom nad jeziorem - to tez gdzies za szczecinem krajobraz wyglada ladnie na zdjeciach
5. myslalam jeszcze ze moze w radisonie? ale rodzina chlopaka jest bardzo tradycyjna i wydaje mi sie ze goscie czuloby sie swobodniej w sali weselnej a nie takim hotelu

I tak naprawde nie mam juz wiecej pomyslow. Bardzo podoba mi sie Hotel Park bo jest w centrum i wydaje mi sie ze ulatwiloby to wielu gosciom zza granicy poruszanie sie po miescie, i podroz z kosciola do sali niz jazda do kolbaskowa czy gdzies za szczecin ale tak jak mowie... za duzo mamy osob zeby zrobic to gdzies w centrum z tego wyglada.

Jezeli ktos chcialby dorzucic sugestie na temat kosciola to upatrzylam sobie katedre sw. jakuba w centrum moze ktos tam bral slub i podpowie gdzie robil impreze slubna.

Dziekuje.

Offline Sylvi

  • Administrator
  • maniak
  • *****
  • Wiadomości: 2118
  • Płeć: Kobieta
Odp: Jakie macie zdanie na temat tych sal? (Szczecin) i pare innych pytan
« Odpowiedź #1 dnia: 22 Lipca 2017, 21:49 »
1. Jeżeli rzeczywiście będziecie mieli frekwencję na takim poziomie, to obawiam się, że Dworek Hetmański nie będzie w stanie pomieścić tylu osób. Podpytaj managera o tą kwestię.
2. Zerknij na stronę restauracji "Na Uboczu". Mają sale nieopodal ronda uniwersyteckiego.
http://e-wesele.pl/oferty/wpis/248-restauracja-na-uboczu
3. Z innych miejsc, które przychodzą mi do głowy to Folwark Wirówek pod Gryfinem http://e-wesele.pl/oferty/wpis/47-folwark-wirowek i Wenus (Kobylanka) http://e-wesele.pl/oferty/wpis/191-hotel-restauracja-wenus. Jeżeli pieniądze nie są problematyczną kwestią, możecie wynająć autokar do przetransportowania gości.

Offline Rafolo
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 9
Kiedyś ciekawy zbiór sal widziałem na stronie LINK USUNIETY mają tam dużo ciekawych artykułów które są warte uwagi. Pozdrawiam. :)
« Ostatnia zmiana: 9 Maja 2019, 11:52 wysłana przez Sylvi »