Autor Wątek: SALA WESELNA - OKOLICE KOŃSKIE / GOWARCZÓW  (Przeczytany 43393 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline EweeS
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Skąd:: Końskie
SALA WESELNA - OKOLICE KOŃSKIE / GOWARCZÓW
« dnia: 18 Lipca 2017, 16:46 »
Witam, polecacie jakieś sale weselne w okolicach jak w temacie ? Słyszałam tyle opinii już  nie wiem co robić  >:( :(

Offline Aneczka97
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 5
  • data ślubu: 03.08.2017
  • Skąd:: Warszawa
  • Ślub w: Warszawa
Odp: SALA WESELNA - OKOLICE KOŃSKIE / GOWARCZÓW
« Odpowiedź #1 dnia: 13 Listopada 2017, 13:17 »
Moja znajoma jakiś czas temu organizowała wesele w zajeździe Biesiada pod Krakowem w miejscowości Głogoczowa nieopodal Myślenic. Bardzo fajne miejsce na zorganizowanie przyjęcia weselnego z dala  od zgiełku miasta. Bardzo dobra kuchnia do syta a to na weselu jeden z ważniejszych elementów. Po weselu mieliśmy zapewnione pokoje, które były czyściutki i pachnące. Takie wesela lubię :)

Offline grazyna-wiszczak
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • data ślubu: 11.06.2018
  • Skąd:: warszawa
  • Ślub w: wrocław
Odp: SALA WESELNA - OKOLICE KOŃSKIE / GOWARCZÓW
« Odpowiedź #2 dnia: 29 Kwietnia 2018, 00:03 »
Moja znajoma jakiś czas temu organizowała wesele w zajeździe Biesiada pod Krakowem w miejscowości Głogoczowa nieopodal Myślenic. Bardzo fajne miejsce na zorganizowanie przyjęcia weselnego z dala  od zgiełku miasta. Bardzo dobra kuchnia do syta a to na weselu jeden z ważniejszych elementów. Po weselu mieliśmy zapewnione pokoje, które były czyściutki i pachnące. Takie wesela lubię :)

znam i polecam!
Świetne miejsce i świetna kuchnia! Polecam Ci także dworek korytków - wygląda super:


lub restauracja:


Offline grazyna-wiszczak
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • data ślubu: 11.06.2018
  • Skąd:: warszawa
  • Ślub w: wrocław
Odp: SALA WESELNA - OKOLICE KOŃSKIE / GOWARCZÓW
« Odpowiedź #3 dnia: 27 Października 2018, 19:21 »
było cudownie!
polecam Wam to miejsce

]