e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Brum brum.... Baba za kierownicą, czyli wątek moto :)  (Przeczytany 55286 razy)

Offline BOZENA28 Kobieta

• Kochać to chcieć przemierzyć cały świat we dwoje....
  • Chuck Norris
  • Total likes: 0
  • data ślubu: 05.09.09
A wiecie co mnie najbardziej denerwuje? Tankowanie, a szczególnie kolejka w Carrefourze bo wszyscy na kedną stronę. Jakby ciężko było pociągnąć za wąż i tankować zbdrugiej strony.
Ja nigdy nie czekam w kolejce, jak mogę się "wcisnąć" to jadę i tankuję z drugiej strony. Kiedyś facet zaczął mieć jakieś fochy do mnie z tego powodu.

Niestety ale mi się wiecznie spieszy i nie będę czekała jak nie ma takiej potrzeby :)

Offline selena Kobieta

Ja mam prawko od 10 lat, od tylu jeżdżę i dwa razy dostałam zdjęcie z fotoradaru, oba razy za prędkość... 57 w zabudowanym... Raz wjeżdżałam do miejscowości, raz z niej już wyjeżdżałam. Ale się wkurzylam, bo tak to jeżdzę przepisowo i spokojnie, już na egzaminie egzaminator mi powiedział na koniec, że mam bardzo elegancki styl jazdy i tego się trzymam :) W życiu nie pozwalam sobie w kaszę dmuchac, ale na drodze jak spotykam takich niecierpliwców jak Japcio :) to mi to nie przeszkadza, droga wolna, mogą sobie wyprzedzic.

Nie zdarzyło mi się zarysować itp, a też jeżdżę kombi, jak nie jestem pewna miejsca to szukam innego, ale nie wciskam się, bo a nuż się uda.

Jeżdzę po Polsce, na trasie się zmieniamy, ale zazwyczaj więcej jedzie mąż, ja ogarniam teraz dziatwę...

Offline _patka_ Kobieta

Moim pierwszym autem było Mitsubishi Colt :D to był taki złom, a ja go wzięłam bo miał mój ulubiony kolor czyli turkusowy :D
Ja też jestem dosyć nerwowa na drodze, ale tylko w uzasadnionych przypadkach ;)
Nie lubię jak ktoś myśli na drodze tylko o sobie!
Dużo macie pkt na koncie? Ja do sierpnia mam 10 ;) ostatnio nawet sprawdzałam na stronie internetowej. Tylko trzeba mieć profil zaufany. :)

Offline Justys851 Kobieta

Nie mam punktów, nie miałam nigdy mandatu, stłuczki i nigdy nie zarysowałam czy uszkodziłam żadnego samochodu   ;)

Offline japcio Kobieta

Boże, ja też tylko w uzasadnionych sytuacjach się wkurzam. Nie myślcie, że ja już od momentu zapięcia pasów nastawiam się agresywnie do wszystkiego i wszystkich :)

Najbardziej i tak wkurzają mnie sieroty, które nie potrafią parkować. Zajmują dwa miejsca albo zastawiają auto. Albo widzą, że fotelik w aucie i stawiają na styk.

Offline Justys851 Kobieta

Japcio mam to samo z parkowaniem tak mnie wkurza jak ktoś parkuje myśląc tylko o sobie, staje tak że spokojnie 2 samochody mogłyby się zmieścić, u nas pod blokiem pełno takich egoistów  ::)

Offline Kasia* Kobieta

A macie tez nawet dawnia ksywy waszym autom?
Wszyscy mówią mi - kiedyś przyjdą lepsze dni, ktoś na dobre zmieni mnie, czekam na ten dzień

Ja mam nawyk dawania ksywek...pierwsze renault clio to byla renia, potem tweengo to byla zaba, potem peugeot 408sw to byla sliwka, potem peugeot 508sw chmurzasta, a teraz citroen c4 picassa to poprostu cytryna.

Offline japcio Kobieta

Ja właśnie jeżdżę Renią :)

Offline Kasia* Kobieta

Moj prohitlerowskich 307 to smerfetka, moja sos miala kiedys mitsubishi Colta to byl ( nie mam pojecia czemu) Halibut, moj tato mial wicherka, a teraz jego Ford focus jest po prostu Dziadkowozem
Wszyscy mówią mi - kiedyś przyjdą lepsze dni, ktoś na dobre zmieni mnie, czekam na ten dzień

Offline justyna85 Kobieta

Co do patkowania na 2 miejscach to w Norwegii normalnie dana mandaty nawet jak tylko troszke kolem stoisz na lini i bardzo dobrze :-)

Teraz jak bylismy w Pl to u siostry wlasnie 4 miejsca byly zajete przez 2 auta i to jedno przez goscia co ma garaz ale ze ma "porsze" to z premedytacja staje na 2 miejscach co by go chyba nikt nie porysowal .

Na szczęcie, to co dzieje się w samochodzie, zostaje w samochodzie :) drę się do siebie :)

Raz facet mi zajechał drogę, trąbnęłam. Ale go to wkurzyło. Na światłach stałam za nim. On wylazł z auta i zaczął lecieć do mnie. Ja wsteczny i do tyłu. Jeszcze bardziej się wkurzył. Dobrze, że aż takim nerwusem jak on nie jestem :)

Do mnie tez raz gość wyskoczył.
Otwar mi drzwi, zaczął wyciągać z samochodu....zamknęłam szybę i drzwi zablokowałam w pewnej chwili i miałam mega pietra.
"Travel is the only thing you buy that makes you richer"

Offline japcio Kobieta

Ja mam blokadę, że nikt mi z zewnątrz nie otworzy drzwi. Ale bałam się wtedy, że lusterko urwie albo szybę zbije.

Ja mam blokadę, że nikt mi z zewnątrz nie otworzy drzwi. Ale bałam się wtedy, że lusterko urwie albo szybę zbije.

Od tego czasu to ja juz zawsze drzwi mam zablokowane ;)

Offline monijane Kobieta

Ja też  ;) i Astrunią  ;D

Anusiaaa co Ty zrobiłaś, że się gość tak wkurzył?

Ładnych parę lat temu mój tata wtłukł jednemu kierowcy (akurat było czerwone światło dla ich kierunku)  8)
Już nie pamiętam o co chodziło, ale wszyscy, ktorzy się za nimi zatrzymali też mu chcieli dołożyć  ::)
Moje Szczęścia :-)
On 2011
Ona 2015
On 2017

Offline anulla_p Kobieta

4 miejsca byly zajete przez 2 auta i to jedno przez goscia co ma garaz ale ze ma "porsze" to z premedytacja staje na 2 miejscach co by go chyba nikt nie porysowal .
To już jest czyste buractwo. Mój tata ma garaż i nie zdarza mu się parkować pod domem bo mówi, że tych miejsc parkingowych zawsze mało i mu szkoda ludzi jak szukają miejsca a garaż ma blisko więc się może przejść. Uważa, że to nie w porządku żeby jeszcze miał komuś zajmować. No ale on nie jeździ "porsze" ;D

Dlaczego kobiety mają zawsze tak dużo obowiązków? Bo głupie śpią w nocy to im się zbiera

Offline Netula Kobieta

ja jeżdżę szkrabem:)

Witam sie i ja. Prawko od 8 lat, zero punktow i mandatow. Jezdze caly czas z wyjatkiem okresu jak urodzilam corke, balam sie jezdzic z takim maluszkiem.
Druga przerwe mialam w zeszlym roku jak facet w nas wjechal i auto poszlo do kasacji i zanim kupilismy nowe minelo trzy tygodnie

Anusiaaa co Ty zrobiłaś, że się gość tak wkurzył?

Nie chciałam mu zjechać z lewego pasa :P
Ale nie dlatego, że miałam takie "widzi mi się" tylko najpierw nie było jak, bo sznur aut jechał prawym, a potem już mnie tak wkurzył, że mi siedział na zderzaku, że po prostu ze złośliwości....;)

Offline miśka28 Kobieta

• pomagamy Martynce
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 16.09.2006
ja gdy robiłam prawko to instruktor najcześciej mówił "wolniej"  ;),  bo mialam to szczescie, ze dosyć wczesnie tata motywował  mnie do jazdy nawet po przydomowych drózkach, po zdaniu prawka od razu pojechałam do rodziny na Podlasie - wtedy to był dla mnie kosmos, droga z Mazowsza ok 250 km....a mam kolezankę ze studiow, która po zrobieniu  prawka zarysowala własnie samochód ojca na parkingu, ten sie wkurzyl i tak sie zablokowala, że  od tego czasu w w ogole nie jezdzi....jak jade sama to tez zdarza się troche docisnac gazu  ;D  ale ze z reguly to jazda z dziećmi po mieście to biorę za nie odpowiedzialność i raczej nie szaleje...
a E-lki czy pieszych zawsze przepuszczam z uśmiechem, bo jeszcze trochę pamietam, jak to jest po tej drugiej stronie kierownicy...

Offline vonka

w prezencie z okazji 18-stych urodzin siostrze męża opłaciliśmy kurs prawa jazdy
odebrała prawko i w ciągu miesiąca rozp... auto (poszło na złom  :P)

Ja po zdaniu prawka nie jeździłam dwa lata. Po dwóch latach zostałam sama z remontem i musialam zacząć jezdzic. I pierwsza samotna podróż i zarysowany caly bok w samochodzie u sasiada. Jak mój ojciec to zobaczyl to poplakal sie ze smiechu  ::) no ale.od tamtej pory jeżdżę :P

Offline japcio Kobieta

.
a E-lki czy pieszych zawsze przepuszczam z uśmiechem, bo jeszcze trochę pamietam, jak to jest po tej drugiej stronie kierownicy... [/color]

Dzisiaj pewna eLżbieta wjechała z takim impetem na skrzyżowanie, że do śmiechu mi i innym trzem kierowcom nie było... Mieliśmy zielone, więc musiała wjechać na czerwonym.

Offline miśka28 Kobieta

• pomagamy Martynce
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 16.09.2006
na czerwonym na krzyżowce to mi cześciej wjezdzają nie L-ki tylko chmaskie złotówy...to chyba najgorsza kategoria kierowcow....i domyslam sie, ze mogło byc groznie, ale w tym wypadku to chyba instruktor trochę zaspał...

Offline ~Ania~ Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • Total likes: 1
  • data ślubu: 2006-10-07
Oj Anusiaaa w sumie to się trochę nie dziwię facetowi jak już później typowo złośliwie to robiłaś :P

Mam alergię na jeżdżących lewym pasem. U nas w ogóle jakoś nie ma tej kultury jazdy prawym, lewy jest do wyprzedzania...

Oj Anusiaaa w sumie to się trochę nie dziwię facetowi jak już później typowo złośliwie to robiłaś :P

Mam alergię na jeżdżących lewym pasem. U nas w ogóle jakoś nie ma tej kultury jazdy prawym, lewy jest do wyprzedzania...

Nie dziwisz się, że FACET wytarguje KOBIETĘ z samochodu za fraki ?
Ja się dziwie.
Bo mozna sobie porzucać kur*** pod nosem, potrąbić itp ale to juz jest lekka przesada.

Offline ~Ania~ Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
Anusiaaa Ty zawsze musisz nadinterpretować... Nie dziwie się, że się wściekł, ale logiczne chyba, że nie popieram takiego zachowania jak Ciebie spotkało. Melisy się napij :D

Ania, ja nie nadinterpretuje.

Piszesz, że sie nie dziwisz jego zachowaniu. Ja ci odpowiadam, że się dziwie.
 Ze każdy może się wk*** za kołkiem ale nie każdy wyskakuje na światłach i tak reaguje.

Offline ~Ania~ Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
Ok, wiem, że nie odpuścisz :P

Źle mnie zrozumiałaś, ja nie sprecyzowalam. Koniec tematu

Offline japcio Kobieta

Nerwowo dzisiaj na forum :) i tutaj i tam ;) u was też czuć burzę w powietrzu? :)