e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Brum brum.... Baba za kierownicą, czyli wątek moto :)  (Przeczytany 67759 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline loona Kobieta

Z peugeotami to ruletka moim zdaniem. Jedne są awaryjne, inne nie do zdarcia. Moja siostra miała peugeota, gdy się zestarzał nie sprzedali tylko szwagier zabrał go do NO i tam nim jeździ jak ta lala.

Offline Kasia* Kobieta

Ja sprzedałam mojego peugota 307 ( 12 lat). Super sie nim jeździło, malo awaryjny tyle ze poobijany z kazdej strony. Ale super ta moja smerfetke wspominam( bo to niebieski pegout byl)
Wszyscy mówią mi - kiedyś przyjdą lepsze dni, ktoś na dobre zmieni mnie, czekam na ten dzień

Offline ~Ania~ Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • Total likes: 1
  • data ślubu: 2006-10-07
Eee ja mam VW Caravelle - takiej przestrzeni jak tam to nie ma nigdzie :p 8-osobowy, wielki bagażnik :) No cud-miód :)

Offline loona Kobieta

Ten Twój cud Ania to dobry na wycieczkę za miasto albo przy przeprowadzce. Tak na codzień, na zakupy to nieeee ;) parkować takim to też trzeba umieć tak więc podziwiam :)

Offline ciriness

Ania ja się właśnie miałam spytać jakie auto macie przy trójce dzieci. U nas w mazda 6 wchodzi fotelik i dwa poddupniki ale jak teraz filip dostał większy fotelik to już trzeci by nie wszedł i rozkminiam do jakich aut wchodzą 3 foteliki...

Ilonka gratuluję autka!!

Offline Katrinka Kobieta

loona ja też nim jechałam do ślubu hehe 10 lat temu, właśnie takim srebrnym ;) Bardzo mi się podobał, ale jak miałam z niego wysiąć to masakra tak ciasno z tyłu. Teraz sąsiad takim jeździ granatowym, nooo zwraca uwagę. Mnie się tam podoba :)

Offline loona Kobieta

Katrinka. Ja do ślubu też jechałam nim 10 lat temu i też srebrnym  ;D

Offline ~Ania~ Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
Loona umiem parkować, dodatkowo mam czujniki :) I wjadę nim wszędzie. A dodatkowo jest piękny :p

Offline loona Kobieta

Loona umiem parkować, dodatkowo mam czujniki :) I wjadę nim wszędzie. A dodatkowo jest piękny :p

No i gitez  ;D

Cirines do citroena c4 picasso wejda 3 foteliki na tylnie fotele.

Offline _patka_ Kobieta

3 foteliki to juz do wiekszych aut wejda z tylu np. S max

Offline agu-s Kobieta

Do Renault Espace tez na pewno wejdą 3 foteliki. Generalnie wszystkie auta, ktore mają z tylu osobne fotele zamiast kanapy

Foteliki.info twierdza, ze do prawie każdego samochodu wejdą trzy, tylko to jest duża logistyka :)

Offline ciriness

Jest widzę sporo aut, ale z kategorii takich na jakie Ł. się na pewno nie zgodzi :D
Wczoraj mu pokazałam Volvo XC90 i być może byłoby akceptowalne.

Jedno jest pewne, do jego wymarzonej Giuli nie ma szans, do alternatywnego Maserati też nie :D

Offline anka332 Kobieta

mam skode octavie kombi i tam nie ma szans na 3 foteliki - miedzy dwoma teraz na wcisk wchodzi moj tylek :P a do tego nie ma pasow zeby je przypiac

Eee ja mam VW Caravelle - takiej przestrzeni jak tam to nie ma nigdzie :p 8-osobowy, wielki bagażnik :) No cud-miód :)

Ania, to jest taki minivan, co nie?

Do żłobka przyjeżdża rodzinka, która ma 5tke dzieci :D
Podjeżdżają też takim miniVanem :P
"Travel is the only thing you buy that makes you richer"

Offline Justys851 Kobieta

mam skode octavie kombi i tam nie ma szans na 3 foteliki - miedzy dwoma teraz na wcisk wchodzi moj tylek :P a do tego nie ma pasow zeby je przypiac

Hmmm też mam skode octavie combi i 3 mi wchodzą i pasy też mam na środku.
Łucja jeździ po środku tyłem. Karol jest z boku i tak jest lepiej bo jak mam jechać z tyłu to nie wciskam się pomiędzy foteliki tylko siadam z boku,  zresztą jechałam z tyłu z dziećmi nad morze.
A jak jest potrzeba 3 dziecko przewiez to też wejdzie.
Tylko jest uciążliwe zapinanie pasów ale kwestia wprawy  ;)

Offline ~Ania~ Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
Anusiaaa to jest bus :D

Anusiaaa to jest bus :D

Prawie autobus ;)

Ja jezdze smaxem, jest w sam raz i co mega wygodne : siedzi i wsiada  sie wysoko

Offline loona Kobieta

Do mini to mu maxymalnie daleko ;)

Online Agnieszka_B Kobieta

• Szczęśliwa żona i mama
  • Chuck Norris
  • Total likes: 0
  • data ślubu: 26 grudnia 2008
Ja jezdze Citroenem C3 Picasso, super autko do miasta, zgrabne, miejskie, ale calkiem spore, zwrotne, wygodne i siedzi sie wyzej, następne autko jak chce to jakis crossover (jeden SUV w domu wystarczy, zreszta dwa duze SUvy nie wiem czy sie do garazu zmieszcza  przy obecnym bajzlu :)

Do mini to mu maxymalnie daleko ;)

To jak wygląda minivan :P ? Pytam poważnie ;)

Bo u mnie się tak mówi na taki bus :)

Offline loona Kobieta

Minivan to bardziej takie coś:

Online Agnieszka_B Kobieta

• Szczęśliwa żona i mama
  • Chuck Norris
  • Total likes: 0
  • data ślubu: 26 grudnia 2008
Minivan to wlasnie moj Citroen

Offline ~Ania~ Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
No taki dokładnie, złoto-beżowo-srebrny. Dziwny kolor, ale cudny :)
https://www.vwuzytkowe.pl/pl/modele/caravelle.html

Jest bardzo dostosowany pod nas, drzwi przesuwne z obu stron, bagażnik dwudrzwiowy (a nie otwierany do góry) i dużo innych zmian niż standard. Przez to długo musieliśmy na niego czekać.

Bus to bus, minivan to minivan :)
« Ostatnia zmiana: 25 września 2017, 12:05 wysłana przez ~Ania~ »

Offline Asiq Kobieta

Minivan to nasza xsara picassso :)

Offline monijane Kobieta

Albo nasze 7-osobowe renault grand scenic  ;D
Moje Szczęścia :-)
On 2011
Ona 2015
On 2017

Człowiek to się uczy całe życie :D

Offline anka332 Kobieta

Hmmm też mam skode octavie combi i 3 mi wchodzą i pasy też mam na środku.
Łucja jeździ po środku tyłem. Karol jest z boku i tak jest lepiej bo jak mam jechać z tyłu to nie wciskam się pomiędzy foteliki tylko siadam z boku,  zresztą jechałam z tyłu z dziećmi nad morze.
A jak jest potrzeba 3 dziecko przewiez to też wejdzie.
Tylko jest uciążliwe zapinanie pasów ale kwestia wprawy  ;)
Aa no jak bede fotelik jest z przodu to pewnue sie mieszcxa ale ja z moja choroba lokomocyjna przodu nie oddahe. Pewnue tez zalezy jakis foteliki Bo np. U nas jedna baza ktora zajmuue wiecej miejsca. Przy naszych fotelijach  trzy nie wejda. Pewnue mozna pokombinowac z innymi ale z naszymi opcji nie ma