e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Brum brum.... Baba za kierownicą, czyli wątek moto :)  (Przeczytany 49524 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline justyna85 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 01.08.2009
mi z zewnątrz to też mąż myje ,ja sama to ani razu nie myłam :P
i też tankuje raczej on ,jak już widzę, że mi się paliwo konczy to się zamieniam z nim autem ,albo on jedzie po porostu moim do pracy i tankuje :P

ja tankować jak tankować mogę sama ,ale jak kiedyś za cholerę nie mogłam odkręcić korka to teraz mam stresa jak mam mało paliwa,że znów go nie odkręcę i to to mnie stresuje

Offline _patka_ Kobieta

• Chuck Norris
Ja uwielbiam dbać o moje cacka, poprzednia mazde też co chwilę sprzątałam i ta tak samo. Jadę w weekend na warsztat męża i tam ja pucuje. Jest odkurzacz przemysłowy, Karcher wiec pełna profeska. Teraz po naprawie też będę musiała ja posprzątać. A tankuje sama zawsze bo to lubię i Antek jak jest ze mną to idzie ze mną zapłacić. Z resztą jeżdżę na stację gdzie pracują sami znajomi więc zawsze coś dostanie od nich ;)

Offline japcio Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 2009
A dlaczego nie tankujecie same? Co to znaczy, że"nie lubię"? Co to za problem podjechać na stację i wlać paliwo? Przecież to nie zmiana koła :)

Offline _patka_ Kobieta

• Chuck Norris
Ja olej sama wymieniam w aucie więc nalanie benzyny czy płynu do spryskiwaczy to żaden problem ;) ale ja to ja... A wiesz że nawet faceci nie lubią tankować... :D

Offline japcio Kobieta

• Chuck Norris
Ja nie lubię płacić za paliwo :) ale nie rozumiem tego lubię lub nie lubię. Jest to czynność wykonywana automatycznie. Jak kupno chleba. Wyjście do toalety. Coś, co muszę zrobić i nie zastanawiam się, czy to lubię czy nie :)

Offline BOZENA28 Kobieta

• Kochać to chcieć przemierzyć cały świat we dwoje....
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 05.09.09
moj m wlasnie mi oznajmil że chyba zgubił prawojazdy :/ pomijając fakt że wlasnie jest w uk i jezdzi na wynajetym samochodzie :/ a z lotniska tez autem ma wracac :/

Offline Edzia Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 05.07.2008
Ja nie lubie, bo mi sie nie chce. Zajechac na stacje, wysiasc, isc zaplacic, stac z tym wezem 10 min. Strata czasu ;)

Offline japcio Kobieta

• Chuck Norris
10 minut? Tirem jeździsz? :)

Offline Edzia Kobieta

• Chuck Norris
Czasami mam wrazenie, ze tak ;)

Offline Katrinka Kobieta

• My:)
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 04.08.2007
Ja nie mam problemu z tankowaniem, podjeżdżam zazwyczaj po drodze z pracy. Traktuje to jak zakupy w sklepie i tyle.
Myje auto zazwyczaj mąż, ale ja niekiedy też.. W zimę podjeżdżamy na myjnie samoobsługową ;)

Offline selena Kobieta

• Chuck Norris
    • o nas
  • data ślubu: 10.10.2009r.
Ha ha, Edzia, mam dokładnie tak samo! Tankuję baaaardzo rzadko, bo właśnie mi się nie chce :D. Dość mam obowiązków, niech chłop się zajmuje tankowaniem :)

Offline Asiq Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 29.06.2013
Mi mąż często tankuje, bo przestawia mi wieczorem auto tak, żebym nie miała rano problemu z wyjechaniem do przedszkola i pracy. Na naszym osiedlu jest problem z parkowaniem i często samochód jest zastawiony z każdej strony, a on jednak w takich manewrach jest lepszy. Przy okazji zajeżdża zatankować, czasem też przemyje. A jeśli akurat tego nie zrobi to sama załatwiam sprawę i nie mam z tym problemu. Nie lubię tylko odkurzać w środku.
Suwaczek z babyboom.pl" border="0

Offline buraczek Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 27.06.2009
ja lubię tankować samochód, nie mam z tym żadnego problemu  ;)
co do mycia samochodu, co 2 miesiące oddaję do gruntownego czyszczenia (środek i na zewnątrz mycie), płacę 60 zł i mam z głowy  :P

Offline Zoya Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 2010 r.
Ja nie mam problemu paliwem, olejem i innymi płynami.
Do mycia samochodu zatrudniam dzieci :D Ostatnio wycenili usługę na 150zł, ale wytargowałam 20  ;D

Offline miśka28 Kobieta

• pomagamy Martynce
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 16.09.2006
porównanie tankowania do wizyty w wc to chyba jednak lekka przesada, bo w tej czynności to nikt nas nie może zastąpić  :P  są też inne obowiązki typu gotowanie, prasowanie, odkurzanie,  które tez trzeba zrobić, a jednak ma się do nich różny stosunek emocjonalny  ;D ja własnie nie przepadam za zapachem benzyny, do tego mąż ma upatrzoną jedną zaufaną stację, więc daje mu sie w tym zakresie wykazac - tym bardziej, ze peżocik to takie jakby jego trzecie dziecko, sam wybrał, to teraz dogląda i się nim "opiekuje"  :)

Offline ciriness

• Chuck Norris
  • data ślubu: 11.09.2010
Mój mąż się bawi w detailing więc ja mam mycie auta z głowy, on dba o nasze autka :D

Offline japcio Kobieta

• Chuck Norris
Nawalił mi zamek centralny :(((((( U mechanika kolejka na dwa tygodnie. Potrzebne mi auto w tym tygodniu jak koniom owies..... Ryczę :((((((( A mój mąż "pomyśli" co zrobić..... Nasz znajomy mechanik na urlopie............. auuuuuuuuuuuuuuu

Offline Kasia* Kobieta

• Chuck Norris
A ja w czwartek kupilam Auto. Mialam sie tylko rozejrzeć....
Kupilam Mazdę 3 sedan z 11.2014.
Moja jest czarna.
Wszyscy mówią mi - kiedyś przyjdą lepsze dni, ktoś na dobre zmieni mnie, czekam na ten dzień

Offline ciriness

• Chuck Norris
Kasia super wybór  ;D

Offline anusiaaa Kobieta

• Chuck Norris
Piekna Kasia, a jak czarna to juz w ogole :)
"Travel is the only thing you buy that makes you richer"

Offline Kasia* Kobieta

• Chuck Norris
szukam dla niej ksywy hehe. Jutro ją odbieram:))
Wszyscy mówią mi - kiedyś przyjdą lepsze dni, ktoś na dobre zmieni mnie, czekam na ten dzień

Offline agu-s Kobieta

• Chuck Norris
Kasia, piękna!  ;D ;D

Offline buraczek Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 27.06.2009
podobają mi się te mazdy  ;) super wybór
my też po mału rozglądamy się za czymś nowszym i też rocznik 2014 myślę

Offline vonka

• Chuck Norris
  • data ślubu: 2008
śliczna, ja bym zostawiła czerwony
strasznie podobają mi się auta w tym kolorze  8)

a ja od tygodnia jeżdżę nowym suzuki baleno,
wszystko było na tak dopóki nie wyjechaliśmy nim dzisiaj na autostradę
nie trzyma się drogi, wszystko takie delikatne przy szybszej prędkości  :P

Offline Kasia* Kobieta

• Chuck Norris
ładny.
Vonka wyboru nie bylo. Byl tylko 1czarny, ogolnie malutko tych aut jest (sedanow)

Offline japcio Kobieta

• Chuck Norris
Fajna furka :)

Dziewczyny, znacie się na leasingu auta przez prywatną osobę? Nie firmę. Mąż coś zaczyna wymyślać i nie wiem, czy się bać.

Offline ciriness

• Chuck Norris
Kasia trudno się dziwić, że jest mało, bo to super auta :)

Ja mam 3 w hatchbacku, mąż 6 w sedanie, kochamy je :)

Offline Edzia Kobieta

• Chuck Norris
Bylam ostatnio na wymianie opon i kola zmieniala mi... dziewczyna. To sie nazywa rownouprawnienie ;)

Offline kurczaczek83 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 24.12.04
Piękna mazdunia!!!

Ja wczoraj zaliczkowałam ale moja to koniec roku 2011 :p w kombi czarna :D
Oto moja:

Offline agu-s Kobieta

• Chuck Norris
Piękne te mazdy  ;D