e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Brum brum.... Baba za kierownicą, czyli wątek moto :)  (Przeczytany 67758 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ania, ależ Ty mnie dobrze znasz ;)

japcio - ja nie wiem gdzie Ty burze wuczuwasz ...u nas pełnia słońca :)
"Travel is the only thing you buy that makes you richer"

Offline ~Ania~ Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • Total likes: 1
  • data ślubu: 2006-10-07
Trochę Cię już zdążyłam poznać :P

Ale poza forum jestem zupełnie innym człowiekiem :P Tutaj zmieniam się w bestię !

Offline ~Ania~ Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
Nie jesteś jeszcze taka zła :P

To nie ten wątek ale ciekawe przemyslenia we mnie wywołałaś.
Ciekawe jak faktycznie jest...tzn. czy odbiór "przez forum" ma swoje urzeczywistnienie w realu :)

Offline ~Ania~ Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
Nie raz o tym myślałam :)

Offline sylwiq Kobieta

Ania zycie a forum to dwa swiaty   ;)

Nerwowo dzisiaj na forum :) i tutaj i tam ;) u was też czuć burzę w powietrzu? :)

Bo u mnie w mieście druga bombę znaleźli i to wszystko dlatego :P

Offline .:Anka:. Kobieta

Anusiaaa.. ja tez bym Cię z auta wytargała za jazdę lewym pasem ;)
strasznie mnie to denerwuje....czasem prawym jest szybciej ....

ja jeżdżę Leonką ;) słubową więc idealną ;)

Offline Edzia Kobieta

W ogole polscy kierowcy sa bardzo nerwowi ;) To wyprzedzanie, nadmierna predkosc, narwani jakby ciagle im sie spieszylo. A przepuszczanie pieszych to chyba niektorych boli  :P

Offline Kasia* Kobieta

najgorsi sa taksowkarze.

mnie draznia nauki jazdy. Tam gdzie 30 to jada 15 a tam gdzie 50 to jada 30.
Wszyscy mówią mi - kiedyś przyjdą lepsze dni, ktoś na dobre zmieni mnie, czekam na ten dzień

Offline Edzia Kobieta

Taksowkarz to inna kategoria kierowcy ::) Nowojorscy tez sa fatalni.

Ale zeby nie bylo, ze Polacy tacy zli. Mlodzi niemcy to piraci, a staruszki to jak slimaki :P

Jak nas kiedys kolega przewiozl na trasie Szczecin -Berlin chyba z 250 na liczniku, z synkiem na przednim siedzeniu i my z Lena z tylu, to P. od razu mi powiedzial ze wracamy busem :P
Ja to sie boje predkosci, dobrze ze u nas maxymalna to 90km/h  8)

Offline anulla_p Kobieta

Edzia przy takiej prędkości to się chyba na tej trasie w godzinkę wyrobiliście ;D

Dlaczego kobiety mają zawsze tak dużo obowiązków? Bo głupie śpią w nocy to im się zbiera

Offline Edzia Kobieta

Cos kolo tego ::)
Mam zakaz jezdzenia z nimi jak jestem w PL :P

Offline miśka28 Kobieta

• pomagamy Martynce
  • Chuck Norris
  • Total likes: 0
  • data ślubu: 16.09.2006
Edzia no co Ty, my przejechaliśmy Niemcy wzdłuż i takiego pirata nie spotkaliśmy  ::) w ogóle zauważyłam, ze za granicą nasi rodacy jeżdzą dosyć przepisowo, ale to pewnie kwestia kwot pieniężnych w ojro  :P nawet za drobne przekroczenia....

Offline Edzia Kobieta

Edzia no co Ty, my przejechaliśmy Niemcy wzdłuż i takiego pirata nie spotkaliśmy  ::) w ogóle zauważyłam, ze za granicą nasi rodacy jeżdzą dosyć przepisowo, ale to pewnie kwestia kwot pieniężnych w ojro  :P nawet za drobne przekroczenia....
Na tych odcinkach bezlimitowych najgorzej. W gacie mozna zrobic :p

Offline japcio Kobieta

Ja wiem, skąd moja awersja do eLek :) przez kilka lat mieszkałam na Osiedlu Leśnym, gdzie roi się od nauk jazdy - tutaj odbywają się egzaminy. Nie szło normalnie przejechać, bo wszędzie uczą się parkować.  Kto z Bydzi, ten wie, o czym piszę :)

Offline miśka28 Kobieta

• pomagamy Martynce
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 16.09.2006
to fakt, choć w tym roku jest sporo remontów dróg w Niemczech i budowy nowych tuneli w Austrii, w zwiazku z czym zwężenia pasów  i ograniczenia prędkosci, wiec nawet piraci nie mieli dużego pola do popisu  ;D
a macie tez tak, że za np. wpuszczenie na skręcie "dziękują " Wam światłami?  dla mnie to bardzo mile...

Offline japcio Kobieta

Sama często mrygam w podziękowaniu :)

Offline Edzia Kobieta

U nas sie macha reka w podziekowaniu :)

Offline ~Ania~ Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
Tak, machamy ręka :)

Offline selena Kobieta

Japcio, nie pamiętasz już, jak sama się uczyłaś?  8)

Offline japcio Kobieta

Nie. To było w ubiegłym stuleciu :)

Zresztą, nie lubię i tyle - nie muszę się tłumaczyć :) pewnie nie jestem jedyna
« Ostatnia zmiana: 10 lipca 2017, 19:56 wysłana przez japcio »

Anusiaaa.. ja tez bym Cię z auta wytargała za jazdę lewym pasem ;)
strasznie mnie to denerwuje....czasem prawym jest szybciej ....

ja jeżdżę Leonką ;) słubową więc idealną ;)

Ania, a przeczytalas cały kontekst.
Ja nie miałam na poczatku jak zjechac, a potem mnie juz wku*** ;) bo widzialam jak w lusterku na mnie wrzeszczy :P

Edzia, moj SDzef wlasnie wrocil z USA i mowil wlasnie ze byl jedynym co wyprzedzał i zmieniał pasy :P

Offline .:Anka:. Kobieta

anusiaa, tak ;)
tak ogólnie, nie do Ciebie to było,  że  nie lubię jak wszyscy jeżdżą lewym pasem

dramat miałam jak przez miesiąc czy dwa nie mogłam jeździć autem (kontuzja kolana) i kolega z pracy był moim szoferem ....

Offline Edzia Kobieta

Edzia, moj SDzef wlasnie wrocil z USA i mowil wlasnie ze byl jedynym co wyprzedzał i zmieniał pasy :P
Bo my jezdzimy normalnie :p 
Ja nawet nie umiem wyprzedzac, nie mam wprawy. U nas na zwyklej jednopasmowce jest podwojna ciagla. A autostrady maja po 5 pasow wiec kazdy sie miesci ;)

Offline ~Ania~ Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
Anusiaaa to jesteś odważna :) Widziałaś ze wrzeszczy i nie zjechałas :)

Offline buraczek Kobieta

to ja też się dopisuję do wątku :)
prawko mam 8 lat, mandatu nigdy nie miałam, ani żadnej stłuczki... odpukać  ;) prawko powinnam wymienić bo mam na adres panieński, ale jakoś zawsze mi nie po drodze... hehe

Online Agnieszka_B Kobieta

• Szczęśliwa żona i mama
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 26 grudnia 2008
Ja w zyciu dostałam 4 mandaty - w tym dwa zdjecia za predkosc , jeden za gadanie przez komórkę - zwaliłam na męza bo on do mnie dzwonił :) i ostatni za parkowanie na skrzyzowaniu - zeby nie bylo to parkowanie pod biurowcem, wszyscy tam ciagle stoja bo oczywiscie nie ma miejsc (nie jest to centrum miasta -Lastadia dla szczecinianek), a policja przyjechala tylko dlatego, ze TIR zahaczyl moje akurat auto i uszkodzil je calkiem mocno.

Mnie wkurzają ludzie na parkingach przy centrach handlowych - niektorzy naprawdę znaleźli prawo jazdy w chipsach.

Offline agu-s Kobieta

Mandatów nie mam na koncie, stłuczkę miałam jeszcze na kursie. Dziewczyna jechała bez prawa jazdy (ćwiczyła przed egzaminem!) i mi wjechała w tyłek.

Jeśli chodzi o parkowanie na 1,5 miejsca to oczywiście nie pochwalam, ale jak wracam do auta i widze nowy ślad na drzwiach, to sama mam ochotę tak zaparkować. Mam kilka ładnych śladów na drzwiach bo ktoś na chama swoje drzwi otwierał! (Auto nie było za blisko zaparkowane, zawsze zwracam uwagę, zeby mozna było swobodnie wysiąść)