e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Znalazłam tą jedyną, ale nie wiem co to za model. Pomożecie?  (Przeczytany 6823 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Przypadkowo trafiłam na zdjęcie z czyjegoś przyjęcia weselnego i od razu wpadła mi w oko sukienka Panny Młodej. Być może któraś z Was kojarzy tą sukienkę (model, nazwę marki, sklepu, projektanta lub krawcową). Bardzo mi zależy na jej odnalezieniu. Będę wdzięczna za wszelkie wskazówki.

Offline zibi Mężczyzna

Łatwo nie będzie...
Mozę dziewczyny coś wyłowią, ale zdjęcie jest słabe.

Offline ela Kobieta

Skąd masz to zdjęcie ? Z jakiej strony itd ?

Wyszykiwalam obrazem ale
Nic nie znalazłam .

Skąd masz to zdjęcie ? Z jakiej strony itd ?

Wyszykiwalam obrazem ale
Nic nie znalazłam .

Znalazłam na facebooku jednej z sal weselnych w Warszawie. Wczoraj przeszukałam pół internetu i chyba muszę pogodzić się z tym, że sukienki nie odnajdę. Bardzo możliwe, że to nawet nie jest sukienka ślubna, tylko po prostu jakaś balowa albo koktajlowa. Podobne sukienki znalazłam w Asos, ale jednak tej konkretnej nie znalazłam. Dziękuję za chęć pomocy! Jeśli kojarzycie salony, które mają sukienki w podobnym stylu to również będę wdzięczna za wskazówki.

Offline ela Kobieta

Zawsze możesz napisać do właściciela sali aby ci pomogli :) podpytać kto miał wesele w tym dniu i poprosić o namiary :)
Następnie napisać do panny młodej , wysłać zdjęcie ...i się dowiesz ;)

Offline zibi Mężczyzna

dobry trop Ela ma rację

Warto pogadać z kimś kto miał wtedy wesele. Świat jest mały wystarczy poszukać na fejsie kto ma podpięte zdjęcia.

A może zanieś to zdjęcie do krawcowej i wspólnie zaprojektujcie coś w tym stylu?

Offline annaann Kobieta

coś podobnego widziałam na stronie Asos lub Showroom Widać jej mały fragment więc ciężko cokolwiek dostrzec

Offline Elizka1222 Kobieta

jestem ciekawa, czy udało się znaleźć ;p

Offline wiolkakrz Kobieta

• nowicjusz
  • Total likes: 1
  • data ślubu: 17.07.2021
  • Ślub w: Warszawa
Ale trzeba przyznać, że jest bardzo ładna :D Taka delikatna ale z błyskiem.