Autor Wątek: Makijaż permanentny  (Przeczytany 14549 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline natalia876
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 9
  • data ślubu: 02.09.2017
  • Skąd:: Katowice
  • Ślub w: Katowice
Makijaż permanentny
« dnia: 18 Grudnia 2016, 17:53 »
Jestem umówiona na makijaż permanentny w Poznaniu do Pani Alicji Leszyńskiej do studia makijażu permanentnego przy ul.Piekary 12. Ślub mam w maju. Chciałam się zapytać czy wszystko zdąży mi się wygoić do ślubu i czy zdążę zrobić korektę (nie wiem po jakim czasie robi się korektę). Czy to bardzo boli? Robił ktoś makijaż? Wybieram się na brwi i usta.

Offline AniaFrania
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Makijaż permanentny
« Odpowiedź #1 dnia: 18 Lipca 2017, 12:59 »
Raczej nie boli tak bardzo. Z wygojeniem jest to sprawa indywidualna więc ciężko powiedzieć. Wiecej info znajdziesz na stronie : LINK USUNIĘTY
« Ostatnia zmiana: 18 Lipca 2017, 13:38 wysłana przez ~Ania~ »

Offline magdazzz
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • data ślubu: 10.08.2019
  • Skąd:: Poznań
  • Ślub w: Poznań
Odp: Makijaż permanentny
« Odpowiedź #2 dnia: 25 Maja 2019, 02:32 »
Od dawna zastanawiałam się nad makijażem permanentnym no i ten czas nadszedł przed moim ślubem. Uznałam to za dobry moment i poszłam do Pań z Madame Art. Polecam wszystkim, którzy chcą mieć wykonane profesjonalne usługi oraz wszystko dobrze. Mój makijaż jest lekki i delikatny.  :)

Offline Kinagowska54
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Makijaż permanentny
« Odpowiedź #3 dnia: 9 Lipca 2020, 12:16 »
Od dawna zastanawiałam się nad makijażem permanentnym no i ten czas nadszedł przed moim ślubem. Uznałam to za dobry moment i poszłam do Pań z Madame Art. Polecam wszystkim, którzy chcą mieć wykonane profesjonalne usługi oraz wszystko dobrze. Mój makijaż jest lekki i delikatny.  :)
Sprawdzę koniecznie jeśli jeszcze przyjmują  :)