Autor Wątek: Wczasy  (Przeczytany 2481928 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline Madzialena

  • Prawdziwie kochasz wtedy, kiedy nie wiesz dlaczego...
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2207
  • Płeć: Kobieta
  • Aniołek [*] 16.01.2009
  • data ślubu: 17.09.2005r.
Odp: Gdzie na urlop?
« Odpowiedź #30 dnia: 6 Marca 2008, 09:41 »
No właśnie.. AndziaK dobrze napisała....Międzywodzie to taka miejscowość, do której częściej zaglądają ludzie starsi i z małymi dziećmi niż nastolatki, które raczej wybierają miejscowości popularne.. Więc wydaje mi się, że dla Was byłoby to dobre miejsce..  Oczywiście szukania noclegów nie zazdroszczę.. Wiadomo, że najlepiej pojechać osobiście, wcześniej sobie sprawdzić, obejrzeć itp, ale to raczej opcja dla nas.. którzy do morza mają ok 100 km

  Życzę owocnych poszukiwać... i napisz, co wybraliście, na co się zdecydowaliście  :taktak: :taktak: :taktak:



Offline pomarancza

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 640
  • Płeć: Kobieta
Odp: Gdzie na urlop?
« Odpowiedź #31 dnia: 6 Marca 2008, 09:50 »
No ciężkie jest te szukanie. Mam nadzieje tylko, że jak juz coś wybierzemy, to się nie okaze, że miejsc nie ma  ;)  Kurcze, to gorsze chyba od wybierania wczasów zagranicznych  ;)

Ale tak jak piszecie, szukamy spokojnej miejscowości dla rodzin z małym dzieckiem. Nie powiem, poszalałabym gdzieś po nadmorskich dansingach, no ale nie z Jagodzia ;), musielibyśmy chyba nianke zabrać.

Może w weekend przysiądziemy z mężem i podzwonimy. jejku cieszę sie jak głupia na te pierwsze wakacje z naszą córcią. Moj brat w zeszłym roku pojechał nad morze ze swoją 1,5 - roczną córeczką, i tak  fajnie się  złozyło, że mała dopiero obudziła się na plaży. Szczęka jej opadła, jak zobaczyła taką wielka piaskownicę, była w wielkim szoku - jaka to radość dla takiego brzdąca.

Offline ricardo

  • Patrycja
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 26650
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 08.09.2007
Odp: Gdzie na urlop?
« Odpowiedź #32 dnia: 6 Marca 2008, 11:33 »
pomarancza wejdź sobie na tą stronę www.nadmorze.pl sa tutaj wszystkie miejscowosci nad morzem wyszczególnione, są ośrodki, domki, pensjonaty, zdjęcia jak wyglądają pokoje no i ceny :) My zawsze z tego korzystamy :)



Offline pomarancza

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 640
  • Płeć: Kobieta
Odp: Gdzie na urlop?
« Odpowiedź #33 dnia: 6 Marca 2008, 12:31 »
Dzięki, wielkie, już wchodzę (dzis chyba nie popracuje za dużo ;) )

Offline ricardo

  • Patrycja
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 26650
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 08.09.2007
Odp: Gdzie na urlop?
« Odpowiedź #34 dnia: 6 Marca 2008, 13:26 »
hehehe, raz na jakiś czas można :) w końcu urlop bardzo ważna rzecz  ;D



Offline Kasia*

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 14875
  • Płeć: Kobieta
Odp: Gdzie na urlop?
« Odpowiedź #35 dnia: 6 Marca 2008, 20:38 »
moja znajoma z Niemiec wynajmuje swoje mieszkanie (bardzo ładne, i odnowione) 2 pokojowe w Świnoujściu. O ile pamietam to za 120 zł za dobe - obojętnie ile osób nocuje.
Wszyscy mówią mi - kiedyś przyjdą lepsze dni, ktoś na dobre zmieni mnie, czekam na ten dzień

Offline pomarancza

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 640
  • Płeć: Kobieta
Odp: Gdzie na urlop?
« Odpowiedź #36 dnia: 7 Marca 2008, 06:57 »
Oj Klaudia, to bardzo fajna ofeta, czy mogłabyś mi dać jakieś namiary, troszke więcej szczegółów.

Offline Madzialena

  • Prawdziwie kochasz wtedy, kiedy nie wiesz dlaczego...
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2207
  • Płeć: Kobieta
  • Aniołek [*] 16.01.2009
  • data ślubu: 17.09.2005r.
Odp: Gdzie na urlop?
« Odpowiedź #37 dnia: 7 Marca 2008, 18:28 »
moja znajoma z Niemiec wynajmuje swoje mieszkanie (bardzo ładne, i odnowione) 2 pokojowe w Świnoujściu. O ile pamietam to za 120 zł za dobe - obojętnie ile osób nocuje.

  Tyle tylko, że Świnoujście do spokojnych miejscowości w okresie letnim nie należy  >:(



Offline Lea

  • Przyjaciele
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 5537
  • Płeć: Kobieta
  • Nelcia mój kawałek nieba
Odp: Gdzie na urlop?
« Odpowiedź #38 dnia: 7 Marca 2008, 22:51 »
A ja polecam Wisełkę- z jednej strony jezioro, z drugiej morze ;) ;)
Życie jest jak gra planszowa...czasem ktoś stoi na twoim polu.

Offline Kasia*

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 14875
  • Płeć: Kobieta
Odp: Gdzie na urlop?
« Odpowiedź #39 dnia: 8 Marca 2008, 22:57 »
ok, jak cos to podpytam. Ale mieszkanie jest bardzo ładne(gdzies mam nawet foty ::), znajoma (mieszkaja na stałe za granicą) przyjeżdza tam raz w roku.

A jeśli chodzi o samą miejscowośc, to myślę że Świnoujscie w lecie jednak należy do tych spokojniejszych - nie nie licząc masowych ilości niemieckich seniorów :D
Wszyscy mówią mi - kiedyś przyjdą lepsze dni, ktoś na dobre zmieni mnie, czekam na ten dzień

Offline agu-s

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 7420
  • Płeć: Kobieta
Odp: Gdzie na urlop?
« Odpowiedź #40 dnia: 13 Marca 2008, 20:04 »
Jeżeli chodzi o pobyty z małymi dziećmi to polecam Pogorzelicę i ośrodek Sandra. Nie jest najtaniej, ale bardzo dużo ludzi jeździ z dziećmi, no i wielkim plusem jest to, że są tam baseny- w tym dla dzieci z zabawkami-jest się niezależnym od pogody kapryśnej ;) na ich stronie można wszystko obejrzeć, jak coś to podam na priv.

Offline tylunia
  • You are my person brand of heroine
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 7299
  • Płeć: Kobieta
  • Ludzie mają pewną wspanialą ceche. Zmieniają się.
Wczasy
« Odpowiedź #41 dnia: 5 Maja 2008, 13:18 »
Mam pytanie znacie moze jakies sprawdzone a nie za drogie osrodki wczasowe w miedzyzdrojach ??
cale zycie jeżdzilismy do Lubiewa a w tym roku zmienil sie wlaściciel i chcialibysmy zalokowac sie gdzies w samych Miedzyzdrojach  ;D niestety nie mam pojecia gdzie mozna by pojechac - moga byc domki bo bierzemy psa...
Dziekuje za kazda podpowiedz  ;D ;D  ;D ;D


Offline monia

  • złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 12228
  • data ślubu: 04.06.2005
Odp: Wczasy w Międzyzdrojach????
« Odpowiedź #42 dnia: 5 Maja 2008, 22:17 »
prosze cie.. tylko nie miedzyzroje  ::)

1) wąska plaża
2) ludzi od ptysia  i nie ma  jak przejśc na promenadzie
3) ceny  wylupane w kosmos
4) żarcie  droższe niż w innych miejscowościach
5) mało atrakcji..

dla mnie to przereklamowane miejsce

zdecydowanie i jednogłośnie polecam świnoujście

1)  nizsze ceny
2) wiecej atrakcji (    wiele  tras rowerowych, mozliwośc  pojechania  na sttroneniemiecka,   fortyfikacje poniemieckie  do zwiedzania, najwyzsza na wybrzezu  polskim latarnia morska, rejsy  starteczkami białej żeglugi oraz  promami do szwecji)
3) najszersza i najczystsza  plaza na wybrzezu polskim...

minus - prom..  owszem..  to udreka.. ale pomysl co biedni   mieszkańcy przezywaja każdego dnia i od razu  lepiej sie zrobi na sercuz,e ty to przejdziesz tylko 2x (  jadąc i wyjezdżając)  a oni  maja to 365 dni w roku ;)

przyjaciel gdy powiesz "zabiłem", odpowie "gdzie go zakopiemy"

Offline .:Anka:.
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 23667
  • Płeć: Kobieta
Odp: Wczasy w Międzyzdrojach????
« Odpowiedź #43 dnia: 5 Maja 2008, 22:24 »
monia dobrze prawi
ja bym jeszzcze pobierowo poleciała.

Offline tylunia
  • You are my person brand of heroine
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 7299
  • Płeć: Kobieta
  • Ludzie mają pewną wspanialą ceche. Zmieniają się.
Odp: Wczasy w Międzyzdrojach????
« Odpowiedź #44 dnia: 6 Maja 2008, 10:22 »
W Pobierowie bylismy w zeszlym roku, kurcze patrzylam na ceny faktycznie jakis kosmos..w tym roku  ::) ::) ::) wczesniej jakos nie bylismy w samych miedzyzdrojach tylko szlismy tam plaza a w tym roku zamarzyly nam sie same Miedzyzdroje...ale jak tak dalej pojdzie to chyba nic z tego...no chyba ze namioty  ::) ::) ::)

Monia nigdy nie myslalam o Świnoujsciu - ale pogadamy o Twojej propzycji z Rysiem - bo nawet zaciekawilas mnie ( bryczki, rowery wycieczka do niemiec)- do Swinoujscia jezdzilam jako male dziecko wiec zawsze wydawalo mi sie ze jest bardziej jak miasto niz miejscowosc turystyczna...no ale wtedy mieszkalismy w blokowisku u Cioci  ;D ;D 


Offline ricardo

  • Patrycja
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 26650
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 08.09.2007
Odp: Wczasy w Międzyzdrojach????
« Odpowiedź #45 dnia: 6 Maja 2008, 11:18 »
Sylwia zajrzyj na stronę www.nadmorze.pl jest baza noclegów w każdej nadmorksiej miejscowości :)



Offline tylunia
  • You are my person brand of heroine
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 7299
  • Płeć: Kobieta
  • Ludzie mają pewną wspanialą ceche. Zmieniają się.
Odp: Wczasy w Międzyzdrojach????
« Odpowiedź #46 dnia: 7 Maja 2008, 14:15 »
ooo dzieki Pati zaraz zajrze  ;D


Offline buziaczek81

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 90
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 15 Lipiec 2006
Wczasy
« Odpowiedź #47 dnia: 15 Kwietnia 2009, 13:41 »
Jak w Tytule.
Jedziemy do Polski na 2 tyg. i chcemy gdzies pojechac, ale kompletnie nie wiemy gdzie.. pierwszy plan był taki, ze jedziemy w góry do Szczawnicy, ale zdecydowalismy, ze zabierzemy ze pojada z nami Moi Rodzice.
Na 2 osoby pokój, na 5 dni, to jeszcze nie tragedia, ale juz 4 to troche to kosztuje. Doliczajac wyzywienie, itp. A nie bedziemy tylko w domku siedziec.

Poradzcie, gdzie fajne sa miejsca.. i w miare tanie, i moze ktos zarekomendowac Kwatere?

Chciałabym w góry.. (byłam juz w Zakopanym).
Kochać coś, to pragnąć by to żyło..

Offline loona
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 10571
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 25.08.2007r.
Wczasy
« Odpowiedź #48 dnia: 14 Maja 2009, 12:45 »
Zbliża się okres wakacyjnych wojaży po świecie i tak sobie pomyślałam, że przydałby się wątek, w którym zbierzemy najpotrzebniejsze informacje nt. hoteli, kurortów, biur podróży. Które polecacie, na co uważać,co ze sobą zabrać, czego unikać...

Niech ten wątek będzie naszym urlopowym poradnikiem, który sprawi, że wypoczynek będzie naprawdę udany.
« Ostatnia zmiana: 28 Sierpnia 2015, 14:11 wysłana przez Maja »

Offline kjp83

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4997
  • data ślubu: 13.09.2008
Odp: WAKACYJNE KURORTY-porady,opinie,
« Odpowiedź #49 dnia: 16 Maja 2009, 22:20 »
Nikt sie nie wypowiada wiec napisze o Rancho Zenobia. Jakoś 4 km od Niechorza, rewelacyjne miejsce na odpoczynek z dziećmi. Konie, basen, korty tenisowe i co mi się bardzo podobało- przenośne elementy placu zabaw. Zawsze można przytargać sobie pod domek ślizgawkę i mieć pociechę na oku. Taki banał a jakże praktyczny  :)
Aaa i pyszne domowe jedzonko :)

♡ Szymon & Leon ♡

Offline pofonka
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 28.05.2009
Odp: gdzie lepiej na wakacje? mazury, góry czy morze?
« Odpowiedź #50 dnia: 10 Lipca 2009, 17:02 »
My własnie mamy podobny problem.  Ale zdecydowalismy sie jechac z Moim facetem w gory.  Nie bylismy nigdy w bieszczadach a najlkepszym rozwiazaniem bedzie wynajac domek.  Slyszałam o osadamagury. pl podobno jest cała osada domkow do wynajecia i ceny sa okej.  A wiadomo ze bardziej komfortowo wypoczywa sie wlasnie w domku,bez kontroli-szczegolnie we dwie osoby. . .

Offline jopisia
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 9.05.2009r.
Odp: gdzie lepiej na wakacje? mazury, góry czy morze?
« Odpowiedź #51 dnia: 19 Sierpnia 2009, 07:59 »
Tez tam byłam.  W osadzie jest okej.  Nie ma wygórowanych cen i donki sa bardzo komfortowe.

Offline cytrusiaaa
  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 315
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 22.07.2006
Wczasy
« Odpowiedź #52 dnia: 21 Listopada 2009, 20:19 »
Hejka nie wiem gdzie założyc watek wiec pisze tu gdzie najlepiej wybrac sie z 2,5 letnim dzieckiem na wczasy w czerwu mam na oku turcję lub tunezje moze ktos byl i moze cos polecic hotel miejscowosc bylabym wdziecna

Offline sarunia

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 328
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 31.12.19
Odp: Wczasy
« Odpowiedź #53 dnia: 26 Listopada 2009, 12:20 »
Ja wybieram się z córeczką do Grecji lub Hiszpanii :)

Offline loona
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 10571
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 25.08.2007r.
Odp: Wczasy
« Odpowiedź #54 dnia: 3 Stycznia 2010, 23:25 »
Ja bardzo, bardzo polecam hotel Soviva Resort w Porcie El Kantaoui w Tunezji.

Bardzo fajny hotel usytuowany w przepięknym ogrodzie palmowym. Idealny zarówno dla bezdzietnych par jak i dla matek z dziecmi. Są place zabaw, brodziki, a i animatorzy w ciągu dnia prowadzą coś podobnego do "letniego przedszkola".

Offline :martyna:
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 17583
  • Płeć: Kobieta
Odp: Wczasy
« Odpowiedź #55 dnia: 4 Stycznia 2010, 13:01 »
Z dzieckiem wybrałabym bardziej cywilizowany kraj jak Grecja, czy Hiszpania. Nie pojechałabym chyba do arabskich krajów ze względu na jedzenie.
Nam plany zmieniają się 10 razy na m-c, ale chyba postawimy na Grecję lub jakieś wyspy (np. Teneryfę).

Offline loona
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 10571
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 25.08.2007r.
Odp: Wczasy
« Odpowiedź #56 dnia: 4 Stycznia 2010, 13:23 »
To bardzo indywidualna sprawa, ale ja nie uważam, że w Tunezji serwowano "egzotyczne" jedzenie. Rzekłabym nawet, że to menu było podporządkowane pod europejczyków i potrawy bardziej europejskie niż tunezyjskie.

Offline :martyna:
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 17583
  • Płeć: Kobieta
Odp: Wczasy
« Odpowiedź #57 dnia: 4 Stycznia 2010, 13:28 »
Dlatego napisałam, że ja bym nie pojechała. Ja byłam niedaleko Hammametu i jedzenie było dobre, ale chodzi mi o ich przyprawy, wodę itp.
Kraje europejskie to inna bajka.

Offline :martyna:
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 17583
  • Płeć: Kobieta
Nadmorskie SPA - co polecacie?
« Odpowiedź #58 dnia: 10 Stycznia 2010, 13:02 »
Poszukuję nad naszym morzem hotelu SPA. Najlepiej w naszym województwie. Gdzie byłyście, co polecacie?

Z tego co wyczytałam, najpopularniejsza jest "Sandra" w Pogorzelicy, ale znam kilka osób, które tam były i nie polecają.


Czekam na propozycje.

Offline ~Ania~
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 24071
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2006-10-07
Odp: Nadmorskie SPA - co polecacie?
« Odpowiedź #59 dnia: 10 Stycznia 2010, 13:08 »
Ja tez chętnie się dowiem :)