e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Wczasy  (Przeczytany 1921005 razy)

Offline Daruda Kobieta

Odp: Wczasy
30 Lipca 2020, 16:12
A mnie to wkurza, że ludzie kombinują.... Niestety inni na tym cierpią. A najwięcej to kombinują właśnie Polacy. Irlandczycy siedzą raczej na tyłkach, a Polacy kombinują wyloty to tam to tu, bo się zesraja za przeproszeniem jak nie wylecą...... Wsiekne się na maksa jak za kombinatorstwo nie otworzą nam szkół i Wsciekne się jeszcze bardziej, jak nie będę miała się jak dostać do rodziców bo ktoś sobie coś kombinuje.....

Offline MARTKA Kobieta

30 Lipca 2020, 17:11
Jak jest w LOT? Pierwszy raz z nimi lece, mam tylko bagaż podręczny na bilecie 8kg. Mogę miec tez mala torebkę na dokumenty, telefon?

Offline Netula Kobieta

30 Lipca 2020, 23:42
My byliśmy 3 dni na wsi jakieś 70km od Sandomierza. Dziecko szczęśliwe bo mógł pomagać w polu. Ja nawiozłam sobie warzyw i owoców i zaprawiam. Za było i brać jak cny niższe niż na promocji w markecie u nas.
Czekaja nas jeszcze 2 dni w Warszawie i główkuje gdzie z młodym się tam wybrać

Offline dmonik44 Kobieta

31 Lipca 2020, 10:38
Daruda nie rozumiem Twojego oburzenia...każdy postępuje jak chce. Skoro rząd nam pozwala na wszystko to każdy ma swój rozum i dokonuje swojego wyboru. To że ktoś wyleci, a inny nie to jego sprawa. Mieszkasz tam gdzie wybrałaś, u Was są inne zasady i u nas inne.
Natalka 4.11.2012

Offline lolalola

31 Lipca 2020, 10:45
Zakopane pełne ludzi, Krupówki, knajpy, szlaki, ale mało obcokrajowcow.

Offline Daruda Kobieta

31 Lipca 2020, 11:45
Dmonik to tak samo ja nie rozumiem waszego postępowania. Przecież są kraje które się pozamykały a ludzie i tak chcą się dostosować nich dostać... Za wszelką cenę..... Przecież zasada jest chyba jedna dla wszystkich krajów. Niebezpieczeństwem jest teraz podróżować i tyle....

1 Sierpnia 2020, 13:45
My wczoraj zrobiliśmy wycieczkę jedno dniowo do Wicklow.
Pojechaliśmy pierw na piękna plaze, a później nad jezioro guinness. Przepiękne widoki.
Wrzucam lik do krótkiego filmiku.

https://vm.tiktok.com/J2VquN9/

Offline anulla_p Kobieta

5 Sierpnia 2020, 10:36
Dziewczyny ktoś był nad morzem w Szczecinie? ;D ;D ;D
Wiecie o co chodzi szczecinianki, rano wyjechać wieczorem wrócić?
Oczywiście z całą pewnością nie będzie to weekend, wiadomo.
Gdzie najmniej ludzi. Międzyzdroje absolutnie NIE. Świnoujście luzy? Jak to teraz wygląda.

Jak by ktoś miał wątpliwości, że Szczecin leży nad morzem to załączam mapkę ;D

Dlaczego kobiety mają zawsze tak dużo obowiązków? Bo głupie śpią w nocy to im się zbiera

Offline MARTKA Kobieta

5 Sierpnia 2020, 10:41
Wiem tylko o Świnoujściu. Tłumy straszne i mimo codziennego odkomarzania niestety sa komary.  Jednak mnie to nie przeszkadza i bede tam od 23 :)

Offline anulla_p Kobieta

5 Sierpnia 2020, 10:52
Kurcze, nie wygląda dobrze to co piszesz Martka :(

Dlaczego kobiety mają zawsze tak dużo obowiązków? Bo głupie śpią w nocy to im się zbiera

Offline MARTKA Kobieta

5 Sierpnia 2020, 11:00
Jeśli chcesz plażowac to miejsce jest, bo plaża szeroka . Tłumy na promenadzie i w restauracjach.  W centrum luźniej. Na promy oczywiście kolejka, ale można na kamerkę na bieżąco spoglądać .

Dodam tez, ze do Niemiec nadal się nie wjedzie.  Przedłużyli zakaz do końca sierpnia. Tego najbardziej mi zal, bo mamy taką coroczną tradycję, ze jedziemy pociągiem , tam zakupy żelkowe i powrót plaza  .
« Ostatnia zmiana: 5 Sierpnia 2020, 11:09 wysłana przez MARTKA »

Offline anulla_p Kobieta

5 Sierpnia 2020, 11:15
Dzięki, tak interesuje nas wyłącznie plaża. Czyli nie jest tak źle a promenada to niekoniecznie cel naszej wizyty. choć w ciągu dnia zjeść gdzieś trzeba będzie. Polecisz jakąś ciekawą knajpkę, nie koniecznie w eksponowanym miejscu? Kamerki, no tak kompletnie nie pomyślałam, dziękuję za przypomnienie.

Offline Katrinka Kobieta

5 Sierpnia 2020, 11:17
My w Rowach, fakt dużo ludzi ale nie jak pokazują na fotkach w Władka. Pogoda sloneczna, w miarę ciepło, dzieci zachwycone, ceny ok.

Offline anulla_p Kobieta

5 Sierpnia 2020, 11:26
Katrinka dzięki, czyli jest nadzieja. Co prawda za daleko, dlatego pisałam o "szczecińskich" plażach. Być może im mniejsza miejscowość tym lepiej.

Offline MARTKA Kobieta

5 Sierpnia 2020, 11:59
My uwielbiamy Keja- pyszne i świeże rybki, drinki kolorowe  ;)
« Ostatnia zmiana: 5 Sierpnia 2020, 12:01 wysłana przez MARTKA »

5 Sierpnia 2020, 12:01
Katrinka dzięki, czyli jest nadzieja. Co prawda za daleko, dlatego pisałam o "szczecińskich" plażach. Być może im mniejsza miejscowość tym lepiej.

Zdecydowania. Nawet jak mówią znajomi, którzy wrocili im bardziej zabita dechami wiocha tym pustsze plaże.
"Travel is the only thing you buy that makes you richer"

Offline .caril.

5 Sierpnia 2020, 12:06
Łukęcin polecam. Ze Szczecina blisko i da się na plaży zachować odległość kilku metrów. To plaża bez ratowników, a w "centrum" dosłownie kilka barów i sklepów z pamiątkami. Zejście na plaże łagodne i jest kilka do wyboru.
W ten weekend sprawdzę Pustkowo.

Offline Kasia* Kobieta

5 Sierpnia 2020, 12:17
Ja w niedz bede w Swinoujsciu
Wszyscy mówią mi - kiedyś przyjdą lepsze dni, ktoś na dobre zmieni mnie, czekam na ten dzień

Offline loona Kobieta

5 Sierpnia 2020, 12:21
Anulla. Jeśli chcesz spokoju to na pewno nie Międzyzdroje , Swinoujscie czy Rewal ... Zdecydowanie polecam Łukęcin albo Pogorzelicę, ale nie tę od strony Niechorza tylko tę od strony wąskotorówki :)   

Offline agu-s Kobieta

5 Sierpnia 2020, 12:36
Anulla polecam Niechorze (najmniej ludzi pewnie w okolicach latarni morskiej na plaży) - jest jakieś zejście blisko Amber Park Spa - to jest na wygwizdowie więc też powinno być pusto. Albo Pogorzelica pomiędzy Sandra Spa a głównym wejściem, lub na samym końcu Pogorzelicy

Offline anulla_p Kobieta

5 Sierpnia 2020, 14:41
Wiecie to jest tak jak się jedzie jeszcze z kimś i mówi "dobra wybierajcie" bo wszystkie te nadmorskie miasteczka się zna, w każdym już było po kilka razy i w sumie obojętne. Pewnie wszyscy ze Szczecina mają podobnie więc liczyłam na wasze perełki :D
Natchnęło mnie na Świnoujście bo nie byłam tam już wieki. No i jak jeszcze raz usłyszę np Pobierowo to padnę.

Agus wiecznie, co roku bywam w Pogorzelicy lub Niechorzu albo i tu i tu, muszę coś zmienić zmienić.
Loona, nienawidzę Międzyzdrojów, Rewal tez nie koniecznie więc tam się pchać na pewno nie będę.
Kasia ja w niedzielę dopiero ląduję w Goleniowie
Caril oooooo to jest myśl.
Anusiaaa znam zasadę "wiochy" a nad morze to już w ogóle najlepiej od września do kwietnia ;)

Offline agu-s Kobieta

5 Sierpnia 2020, 17:02
Ja kocham Pogorzelicę i Niechorze i to jest mój punkt obowiązkowy co roku, na jednodniowe wypady też.
Uwielbiamy bar na plaży Mojito Beach Bar Niechorze i to jest zawsze nasz pewniak do odwiedzenia  8) ;D
No i jako, że tam wszystko wiemy co, gdzie i jak, co warto, to szczególnie na te jednodniowe wypady właśnie tam jeździmy  ;)

Daj znać gdzie się zdecydujecie jechać 

Offline Daruda Kobieta

5 Sierpnia 2020, 17:38
A u nas zabrali dziś pięć krajów z Zielonej listy..... Co najbardziej dziwi Malta i Cypr, gdzie sytuacja chyba nie jest aż tak zła?

6 Sierpnia 2020, 10:01
A my właśnie planujemy długi weekend w górach ;)

Powiem Wam, że portale mega szybko reagują na bon turystyczny. Już można na niektórych sortować po bonie. My teraz nie bedziemy korzystać bo nawet mi przez myśl nie przyszło na ten moment go pobierac, podobno wiele błedów, strony się wieszają itp. ale fajnie.

Będzie na ferie jak znalazł.

Nie widzę też biedy u polskich przedsiębiorców turystycznych....wszystko full i na kilka dni trudno coś znaleźć ehh.
NO nic, mam nadzieję, że dane nam będzie zdobyć jakiś szczyt.

Offline MARTKA Kobieta

6 Sierpnia 2020, 10:36
Bonu nie pobralam bo jest na nim zly nr dowodu. W ZUS  mają wszystkie dane prawidłowe i odsylaja do POT, a POT twierdzi, ze to wina ZUS. Tak wiec burdel na kółkach.

6 Sierpnia 2020, 10:39
Jakoś mnie to nie dziwi....i ta wyszukiwarka pożal się boże na stronie POT...to jakaś masakra.
Na cale szczescie miasta sobie jakoś radzą, np. Wisla wszystkie miejsca z bonem sobie wrzucila na liste, podala linki do www i kontaktów....czyli tak, jak to powinno wyglądać od razu, a nie że robie rezerwacje w sklepie mieśnym u Basi.....

Offline japcio Kobieta

6 Sierpnia 2020, 10:44
Bonu nie pobralam bo jest na nim zly nr dowodu.

Haha, ja mam dwa inne numery dowodu. Poprawny w danych, ale jak pobieram bon to wyświetla się stary, sprzed 2 lat jakoś.

6 Sierpnia 2020, 11:03
Bonu nie pobralam bo jest na nim zly nr dowodu.

Haha, ja mam dwa inne numery dowodu. Poprawny w danych, ale jak pobieram bon to wyświetla się stary, sprzed 2 lat jakoś.

To poodbno wielu osobom się tak dzieje. Jak twierdzi POT nie powinno byc problemu z realizacja bo nie potrzebny jest numer dowodu, a potwierdzenie sms.

Uff chyba znalazłam miejscówkę w góach w Gorcach.

Offline Katrinka Kobieta

6 Sierpnia 2020, 15:58
A my zapłaciliśmy bonem, właściciel pensjonatu sam zaproponował i powiedział co i jak

6 Sierpnia 2020, 17:01
Byl ktos z was w Blue Marine w mielnie??