e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Wczasy  (Przeczytany 1750096 razy)

Offline Daruda Kobieta

Odp: Wczasy
13 sierpnia 2019, 16:04
Lecisz Ryanair? Jak Ci się trafi pilot z wybranych krajów to może być średnio. ..

Offline MARTKA Kobieta

13 sierpnia 2019, 16:36
Tak, Ryanair . 
Skoro wysłali potwierdzenie teraz jak juz znaja termin strajku to mam nadzieję, ze sie uda.

Offline japcio Kobieta

13 sierpnia 2019, 18:21
Daria, dorzucę strajk na stacjach benzynowych. Robią się korki na drogach i szykuje się paraliż kraju. Obyśmy pojutrze wylecieli do Polski.

Offline Daruda Kobieta

13 sierpnia 2019, 18:25
Hihi japcio kit z powrotem ☺ja bym się chciała tylko tam dostać ☺

Offline japcio Kobieta

13 sierpnia 2019, 18:43
A ja chcę już wracać. Jestem zmęczona :) zdecydowanie wolę towarzystwo niePortugalczyków.

Offline Netula Kobieta

13 sierpnia 2019, 22:18
A my zdecydowaliśmy się jechać na wieś pomiędzy Kazimierz a Sandomierz.. na jakieś 4 dni i ot cały nasz tegoroczny urlop

Offline andzelika Kobieta

• Małżeństwo jest zgodne, kiedy żona panuje nad mężem, a mąż nad sobą.
  • Chuck Norris
  • Total likes: 2
  • data ślubu: 19.09.09
14 sierpnia 2019, 07:35
A ja szukam hotelu z pełnym wyżywieniem z atrakcjami dla dzieci.W odległości maks.5 godzin od Szczecin.Wszystko jedno czy na północ czy południe
[/url]
[/url]

Offline buraczek Kobieta

14 sierpnia 2019, 09:24
hej, ja po powrocie z Karpacza mam mieszane uczucia odnośnie hotelu Gołębiewski... najbardziej podobał nam się park wodny Tropikana, codziennie były kąpiele, a czasem nawet dwa razy  ;D ale sala zabaw dla dzieci i plac zabaw na zewnątrz nie zachwyca... popsuta zjeżdżalnia, huśtawki, sala zabaw tylko dla maluchów, zero klocków, samochodów czy lalek do zabawy, moja 9 letnia córka nie miała tam co robić. Poza tym jedzenie pyszne i bardzo duży wybór, ale dopiero od godziny 19, dla nas trochę późno było...
Karpacz fajny, byliśmy obejrzeć świątynię Wang, wjechaliśmy na Kopę i stamtąd szlakiem na Śnieżkę, ostatniego dnia pojechaliśmy na zamek Chojnik, tak że nie nudziliśmy się  ;)

za rok chciałabym za granicę, ale przerażają mnie ceny... chcę we wrześniu zorientować się co tańsze, czy wakacje z biurem podróży czy eurocamp...

Offline loona Kobieta

14 sierpnia 2019, 11:09
Andzelika - polecam Sandrę. My w tym roku 3 raz z kolei tam jedziemy bo po 1. najbliżej Szczecina z tyloma atrakcjami dla dzieci, po 2. Bo właśnie dużo atrakcji dla dzieci, po 3. Liwia bardzo chce do Sandry, a jest jeszce w takim wieku, że inne atrakcje poza basenem i zjeżdżalniami Ją nudzą.
I wreszcie po 4. my z mężem też lubimy tam jeździć bo tam wypoczywamy.

Buraczek najlepsze ceny wyjazdów zagranicznych są np. po 3 maja i po 15 września.
W tym roku np. patrzyłam to było tak - wylot 09.05 na Majorkę, z Berlina, dla naszej trójki , all inclusive, na 7 dni - 3150 zł  :o
Niewiele mniej zapłacę teraz za 5 dni w Sandrze bez pogody (bo tradycyjnie ma być deszczowo :) ) wiec jest znacząca różnica.

Ja też bym chciała w przyszłym roku gdzieś za granicę wreszcie pojechać. Liwia będzie miała 6. lat wiec już chyba będziemy mogli :)
« Ostatnia zmiana: 14 sierpnia 2019, 11:15 wysłana przez loona »

Offline agu-s Kobieta

14 sierpnia 2019, 11:33
Ilona, jak mi znowu deszcz przywieziecie do Sandry to ja nie wiem  ::) :nerwus: ;D ;D ;D

Offline loona Kobieta

14 sierpnia 2019, 11:34
Szykuj się  ;D Taka tradycja  ;D będziemy kawkę w patio pić. Spoko luz.

Offline japcio Kobieta

14 sierpnia 2019, 19:09
Dzisiaj ocean wspaniały. Nawet się wykąpałam. Szkoda, że dzień przed wylotem. Jutro wracamy do Polski.

Offline andzelika Kobieta

• Małżeństwo jest zgodne, kiedy żona panuje nad mężem, a mąż nad sobą.
  • Chuck Norris
  • Total likes: 2
  • data ślubu: 19.09.09
14 sierpnia 2019, 19:18
To fakt w Gołębiewskim biedny jest plac zabaw i sala zabaw.
Ale jak dla mnie jedzenie wymiata( my zawsze bierzemy śniadania, obiad i kolację) a Wy Buraczki mieliście chyba obiadokolacje?
Baseny świetne i tor saneczkowy na plus.
Teraz mąż namawia mnie na Mazury do Gołębiowskiego, ale mnie przeraża czas jazdy ponad 7 godzin.
[/url]
[/url]

Offline Daruda Kobieta

14 sierpnia 2019, 20:06
Dziś kolejne zapowiedzi strajków, tym razem Hiszpańscy piloci, do których pewnie dołączą inni, ogólnie 10 dni we wrześniu. ......masakra! Co za linie lotnicze. ......szkoda słów.
Japcio jakieś sugestie, gdzie jechać, gdzie nie, co zjeść, co wypić?
Ja jeszcze tylko 7 dni do tyry. ....

Offline japcio Kobieta

14 sierpnia 2019, 20:55
Daria, a gdzie będziecie? My byliśmy jedynie w Lizbonie i Sewilli oraz Tavirze. Nasze Cabanas też urokliwe. Znajomi właśnie wrócili z parku z delfinami, zjeżdżalniami. W pip ludzi i kolejki.

Offline Daruda Kobieta

14 sierpnia 2019, 22:01
My w Albufeira, ale jak zwykle mamy samochód na cały pobyt. Do Lizbony na pewno nie zawitamy, planujemy tam jakiś długi weekend prawdopodobnie bez dzieci.

Offline japcio Kobieta

14 sierpnia 2019, 22:10
Powodzenia z parkowaniem :) U nas samochód na samochodzie. Parkingi wszędzie zawalone. W sierpniu Portugalczycy ruszają na wakacje. Z północy na południe.

Offline Daruda Kobieta

14 sierpnia 2019, 22:39
My już prawie po wakacjach będziemy więc może już wrócą do szkoły ☺

Offline Katrinka Kobieta

15 sierpnia 2019, 10:03
Japcio a jak hotel,jedzenie? Ja w Bułgarii mam dość Rosjan to jest tragedia drą się, piją duzo, syf robią niesamowity...ale ogólnie hotel fajny i piekne miejsce. Dzieci zachwycone.

Offline japcio Kobieta

15 sierpnia 2019, 10:42
Hotel polecam. Golden Club Cabanas. Spory kompleks. Ale prawie sami Portugalczycy. Cisi, spokojni, jakieś takie ciapy :) trochę mi to przeszkadza. Ale podczas wycieczki do Lizbony poznaliśmy ich historię i pewnie dlatego są tacy. Żyją wg zasady 3F - Fado, Football, Fatima :)

Pakowanie i do domu. Cieszę się :)

Offline Daruda Kobieta

15 sierpnia 2019, 21:22
A my dostaliśmy maila, że nasz lot opóźniony o ponad dwie godziny, mamy też prawo do zwrotu kosztów i bardzo pięknie, bo wykupilismy Aer Lingusa i jeszcze lepiej na tym wyjdziemy ☺w dupie mam Ryanair

Offline japcio Kobieta

16 sierpnia 2019, 09:42
Daria, no i git :)

My już w domu. I czekamy na pierwsze firsty :) :) :) Tui już coś ma, ale jeszcze nuuuudy.

Offline japcio Kobieta

16 sierpnia 2019, 10:06
Aaa, zapomniałam napisać o Klubie Itaki. Trafiły nam się dwie świetne animatorki. Nasza 5 dzieciaków spędzała w Kids klubie kilka godzin dziennie. Malowali koszulki, muszelki, robili naszyjniki. Wczoraj podczas pożegnania było sporo wzruszenia.

Offline Katrinka Kobieta

16 sierpnia 2019, 10:06
Japcio jaki kierunek ? Ja tez czekam na first. Portugalia albo Turcja. Tui ma póki co i coraltravel. Teraz jesteśmy z coral w Bułgarii i super. Animacje świetne, dzieci zachwycone

Offline japcio Kobieta

16 sierpnia 2019, 10:13
Wyspy Kanaryjskie, Sycylia, Sardynia - to nasi faworyci.

Offline MARTKA Kobieta

16 sierpnia 2019, 11:20
Chciałabym za rok Djerbe i w TUI  narazie jest tylko jeden hotel spełniający moje kryteria ;)
Czekam na więcej. 

Offline Daruda Kobieta

16 sierpnia 2019, 12:17
Japcio Sycylia i Sardynia jesteśmy w stanie się przyczepić ☺

Offline japcio Kobieta

16 sierpnia 2019, 12:45
Daria, w 4 rodziny jeszcze nie lecielismy :) zapraszamy :)

Offline elemelka Kobieta

16 sierpnia 2019, 14:02
A my od jutra w Karwii :-) byle tylko pogoda była :-p

Offline Katrinka Kobieta

17 sierpnia 2019, 09:13
MArtka który ? Djerba też fajna.