e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Wczasy  (Przeczytany 482876 razy)

Daruda, andzelika i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline kjp83

• Chuck Norris
  • data ślubu: 13.09.2008
Odp: Wczasy
14 czerwca 2018, 10:52
A może dlatego że jest przed sezonem? Z tego co wiem animacje z reguły są od konca czerwca do poczatku wrzesnia.

♡ Szymon & Leon ♡

Offline Mysikróliczek

• Chuck Norris
14 czerwca 2018, 12:25
To samo miałam pisać co Kasia... zawsze tak jest, że w sezonie wszystko rusza "na full". I wszystkie restauracje i atrakcje i cuda wianki ;)

Online Daruda Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 20.06.2009
14 czerwca 2018, 12:33
No nie wiem jak to jest. Byliśmy na Fuercie w maju i atrakcji full wypas, podobnie na początku czerwca na kontynencie też były animacje. ...no nic tak czy tak wyspa dla mnie na raz, hotelu nie mogę polecić, jedynie aquapark.

Offline anusiaaa Kobieta

• Chuck Norris
14 czerwca 2018, 18:04
Przesylamy widoki i pozdrowienia z drogi :)

"Travel is the only thing you buy that makes you richer"

Offline Katrinka Kobieta

• My:)
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 04.08.2007
14 czerwca 2018, 20:07
Daruda a w którym hotelu byliście ???
My byliśmy w maju na Fuercie i było super. Animacje, imprezy i wszystkie restauracje czynne. Wszystko na wysokim poziomie. Mąż jest tak zadowolony, że chce wrócić jeszcze raz do tego hotelu. A był to hotel 3*.
Anusiaa boskoo !!

Offline agulla1919 Kobieta

• Chuck Norris
14 czerwca 2018, 21:19
Daria to mieliscie ciut cieplej :) ale dla nas tez ok temperayura bo w Irlandii juz tyle lat.
No i my nie zwiedzalismy wyspy.Bylismy w Puaerto Rico i do Amadores autobusem dojezdzalismy 3 razy ;) ta plaza mi sie bardzoooo spodobala.

Online Daruda Kobieta

• Chuck Norris
14 czerwca 2018, 22:50
a ty pytałas w jakim byliśmy na Fuercie?? bo ja ci terz gran canarię podałam;-)
Zaraz na fejsie dodam jakieś fotki, tu to chyba będzie za dlugo trwało;-)

Offline Katrinka Kobieta

• Chuck Norris
14 czerwca 2018, 23:05
O Gran Canrie bo tam nie byliśmy. Zawsze fajne i polecane przez was hotele sobie dodaje do ulubionych.

Online andzelika Kobieta

• Małżeństwo jest zgodne, kiedy żona panuje nad mężem, a mąż nad sobą.
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 19.09.09
15 czerwca 2018, 06:44
A ja wróciłam z Anglii...dwa dni później ale zawsze coś...lot odwołali nam w niedzielę z powodu niedyspozycji pilota i teraz będziemy starać się o odszkodowanie

Offline monijane Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 29.08.2009
15 czerwca 2018, 10:50
Ania, piękne widoki  :D a Ty wyglądasz jak dziewczynka  ;)
Moje Szczęścia :-)
On 2011
Ona 2015
On 2017

Offline japcio Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 2009
15 czerwca 2018, 18:42
Wybiegnę w przyszłość :) Rodzice dzieci szkolnych - nie planujcie wyjazdów na dlugi weekend bożociałowy 2019. Piątek po Bożym Ciele nie będzie wolny :) 21 czerwca będzie zakończenie roku szkolnego :)

Offline MARTKA Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 02.08.2008.
15 czerwca 2018, 18:50
Boże Ciało tak późno będzie?

Offline izulek Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 30.08.2008
15 czerwca 2018, 19:01
Ja zawsze pamiętam boże Ciało w czerwcu

Offline malgosiask Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 10 czerwca 2009r.
15 czerwca 2018, 22:49
Rzeczywiście późno...
Nasze pierwsze zakończenie roku i już c.ujowo ;)
Ferie zimowe też u nas fatalnie - 14-27stycznia. Czas planować ;)

Offline Vivka Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: maj 2014
17 czerwca 2018, 21:08
A ja pozdrawiam z Primavery w Jastrzębiej Górze. Jest rewelacyjnie i na pewno jeszcze tu wrócimy :)

Offline Katrinka Kobieta

• Chuck Norris
17 czerwca 2018, 21:48
Vivka moja kolezanka z mezem i dziećmi własnie tez sa  :) udanego pobytu

Offline alinka692 Kobieta

• "Decydując się na dziecko, kobieta zgadza się aby jej serce żyło poza jej ciałem"
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 06.08.2010
19 czerwca 2018, 09:46
A my dzis nad ranem wrocilismy z Wloch  :( >:( >:( dwa tygodnie pyknęły jak jeden dzień  >:( było cudnie

Online Daruda Kobieta

• Chuck Norris
19 czerwca 2018, 10:02
Alinka można prosić o jakieś namiary, gdzie byliscie?

Offline justyna85 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 01.08.2009
19 czerwca 2018, 15:23
a my w sobotę ruszamy do Pl "nad morze " czyli do Szczecina :P hihi

Offline anulla_p Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 27-06-09
19 czerwca 2018, 18:12
nie mogłam się powstrzymać  ;D ;D ;D

Dlaczego kobiety mają zawsze tak dużo obowiązków? Bo głupie śpią w nocy to im się zbiera

Offline gosiaczekk Kobieta

• Chuck Norris
19 czerwca 2018, 20:42
fajnie by było :)

Offline lusi251 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 28 04 2012
19 czerwca 2018, 20:48
jakie miejscowki polecacie w Szczecinie warte do odwiedzenia z dziecmi? zapisalam sobie kiedys warsztatownie, napalilam sie a dzis sie dodzwonilam i uslyszalam ze to wszystko dla dzieci 7+ 'tylko a na stronce info musza uaktualnic bo nic dla maluchow nie ma'

a moze lokalne przedszkola/biblioteki organizuja jakies a'la polkolonie czy zajecia gdzie mozna wpasc na dzien czy dwa dla mlodszych dzieci? konkretnie 3latki i 5,5latki :)?

ktos cos?

Offline justyna85 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 01.08.2009
19 czerwca 2018, 22:20
fajnie by było :)

Nooo było by super :)

Offline alinka692 Kobieta

• "Decydując się na dziecko, kobieta zgadza się aby jej serce żyło poza jej ciałem"
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 06.08.2010
20 czerwca 2018, 14:13
Alinka można prosić o jakieś namiary, gdzie byliscie?
Proszę bardzo:
pierwszy tydzień w Bella Italia nad Jeziorem Garda:
https://eurocamp.pl/

mogę polecić kemping z czystym sumieniem, jest czysto, zadbanie, pełno kwiatów, animatorzy bardzo mili i uśmiechnięci, na miejscu jest kilka restauracji gdzie można nawet smacznie zjeść, jest też supermarket, stoisko z owocami, pamiątkami, lodami, jest też wypożyczalnia rowerów ( skorzystaliśmy i polecam). Sam aquapark świetny dużo zjeżdżalni dla dzieciaków, są ratownicy. Plaża należąca do kempingu czysta ale kamienista ( przy basenach jest sztuczna- piaszczysta plaża) gdzie pływa peeełno łabędzi i kaczek :)
Dużo nie zwiedziliśmy bo nastawiliśmy się głównie na odpoczynek i atrakcje dla dzieci tj plażowanie i aquapark ale udało się być w ponoć jednym z największych parków rozrywki w Europie tj w Gardaland i powiem że było fantastycznie !!  ;D ;D dla dzieciaków mnóstwo atrakcji typu stefa ze świnką Peppą (kolejka, łódeczki itd) albo Kung Fu Panda itd.. dla nas staruchów duży wybór rollercoasterów ale to takich że serce staje hihihi po których ręce i nogi trzęsą się jeszcze dłuuugo :P no powiem że mega było  ;D ;D
Zobaczyliśmy też przepiękne miasteczko Sirmione ( do którego dojechaliśmy na rowerach ) ze średniowiecznymi fortyfikacjami.

Drugi kemping Pa delle Torri nad Adriatykiem:
https://eurocamp.pl/

tu również wszędzie czysto, pełno kwiatów i mnóstwo atrakcji dla dzieciaków- dmuchane zamki na placu zabaw czy samochodziki itd no i rewelacyjny aquapark ze statkiem pirackim i z ponad 15 zjeżdżalniami.. no dla dzieci to był raj.. i dla mojej 5 latki i dla malucha.. bardzo bardzo polecam  :)
plaża należąca do kempingu dość wąska ale piaszczysta, w samym kempingu oczywiście pełno restauracji, supermarket, wypożyczalnie rowerów, aut  no wszystko co potrzeba  ;)

po drodze z jednego kempingu na drugi zwiedziliśmy Verone - i słynny balkon Julii  :)

ale z całej wycieczki najbardziej przypadła mi do gustu Wenecja- przepiękne miasto.. bardzo mi się podobało  :D na pewno jeszcze tu wrócimy

no i muszę jeszcze wspomnieć że w drodze powrotnej zajechaliśmy do jeszcze jednego parku rozrywki a mianowicie do Fantasjany w Salzburgu w Austrii  :D typowy park dla dzieciaków  ;D polecamy

Offline anusiaaa Kobieta

• Chuck Norris
Wczoraj o 23:25
Buziaki dziewczyny.
Zostały nam ostatnie 4 dni o wracamy do domu....
Mega nam się podoba, a oboje z mężem byliśmy nastawieni jak do jeża do tego Maroko :)

"Travel is the only thing you buy that makes you richer"

Offline loona Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 25.08.2007r.
Dzisiaj o 00:01
Ania! Pół godziny temu myślałam o Was:) jak tam Wam w tym Maroko :) piękne zdjęcia  :-*