e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Wczasy  (Przeczytany 778629 razy)

Offline s_erduszko Kobieta

Odp: Wczasy
5 czerwca 2013, 10:38
Samo życie, co roku biura padają
ja wiem, że co roku i stało się to bardzo "modne", ale z punktu widzenia turysty obawiam się tego co się dzieje i najnormalniej w świecie bałabym się leciec.....
siostra wykupiła wczasy w Tunezji w sun&fun, wylot za miesiąc, mieliśmy z nimi leciec, nie do końca nam hotel pasuje i dlatego się jeszcze wstrzymaliśmy  :-X
po za tym nie wyobrażam sobie wściekłości osób, które harują cały rok, a nawet i więcej, opłaciły wymarzone wczasy, a okazało się, że nie wylecą... albo muszą wracac  >:(

Offline loona Kobieta

5 czerwca 2013, 10:40
 My byliśmy z nimi w 2011 i też na 5+. Samoloty piękne, nowe, ślicznie malowane, rezydenci w porządku. Poza tym w okolicach Antalyi i Alanii multum busów z logo GTI... 

Wyglądało, że działają prężnie i się rozwijają.  Wiem, że biura padają ale po GTI się tego jakoś nie spodziewaliśmy... Szkoda :(

5 czerwca 2013, 10:42
teraz pytanie co się będzie dalej działo  ??? ??? ???

Offline eovina Kobieta

5 czerwca 2013, 10:47
Normalnie można się wakacyjnej traumy nabawić po takich przeżyciach  ;)

5 czerwca 2013, 11:41
My w podróży poslubnej tez z GTI byliśmy, też prawie wszystko OK.

Ja się juz nie bawię w te biura podróży...to są jakies jaja ::)
"Travel is the only thing you buy that makes you richer"

Offline Maja Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • Total likes: 0
  • data ślubu: 28 sierpnia 2004r.
5 czerwca 2013, 13:02
Zaraz traumy.
Wiecie, jakie jest przysłowie - przezorny zawsze ubezpieczony  ;) i tego się trzeba trzymać
My byliśmy z German Travel International, a to właśnie oni "padli"

Ja to mam szczęście  :P

Offline Katrinka Kobieta

5 czerwca 2013, 19:06
Tak naprawdę to w każdej chwili może paść i biuro i samoloty i hotel... także wszystko jest ryzyk fizyk  ;)

Ja tam się nie martwię na zapas ::) jedziemy 20 czerwca i już się nie mogę doczekać ;D ;D

Offline Anjuszka Kobieta

5 czerwca 2013, 21:25
Dziewczyny szukam jakiś ofert na tygodniowy wyjazd do Turcji lub Tunezji od ok.20.07. Oczywiście chodzi mi o tanie oferty, gdyby Wam coś wpadło, to dajcie znać ;)

Gabiś

• Gość
5 czerwca 2013, 21:37
My w piątek lecimy z neckermanem. Jakoś się nie boję ;)

Offline Daruda Kobieta

5 czerwca 2013, 22:07
a ja sobie chętnie tu dołączę z myślą o kolejnych wakacjach;-))))

6 czerwca 2013, 00:18
Serduszko i na jaki hotel padło w Tunezji?  :)

Offline loona Kobieta

6 czerwca 2013, 08:23
Nie ma się co stresować. Trzeba jechać i w ogóle się nad ewentualną plajtą biura nie zastanawiać bo w psychozę można popaśc.

Anjuszka. Tu filuj: http://www.holidaycheck.de/

6 czerwca 2013, 09:06
Mysia, nic godnego polecenia  ;), dlatego chyba nie lecimy  ;)

Offline tete Kobieta

• "Nikt nie lubi samotności. Ja tylko nie próbuję się z nikim na siłę zaprzyjaźniać. To prowadzi do rozczarowań."
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 2.06.2007
6 czerwca 2013, 09:42
Laski,stacjonowała może któraś w Karwi w Nautilusie?albo ogólnie w tej miejscowości?bo polecono mi to miejsce-i przekonują mnie animatorzy ;D ;D ;D duży plac zabaw oraz świetlica dla dzieci ;D
link dla zainteresowanych:

http://www.nautilus-karwia.pl/galeria
Nikt nie lubi samotności. Ja tylko nie próbuję się z nikim na siłę zaprzyjaźniać. To prowadzi do rozczarowań.

Offline Katrinka Kobieta

6 czerwca 2013, 13:08
W tym pensjonacie níe byłam ale Karwię polecam. Byliśmy 2 lata temu z córka,dużo atrakcji dla dzieci,super plaża,można też pozwiedzać Trójmiasto,hel..

Offline b@by Kobieta

13 czerwca 2013, 16:33
My  w tym roku mamy zaplanowana Blugarie (Necerman). Mielismy leciec w 3 pary, mlody mial zostac z dziadkami, niestety zycie pokrzyzowalo plany i lecimy sami tzn. zastanawiamy sie jednak czy nie wziac Natana jak juz znajomi z nami nie leca to to napewno beda spokojniejsze wakacje...
Suprynka wyczytalam, ze Ty tez do Blugari w tym roku, mozesz mi  na priv napisac ile kaski ze soba bierzecie

Offline suprynka Kobieta

13 czerwca 2013, 21:22
Tak my też do Bułgarii, zdradzamy naszą ukochaną Chorwację :). Ja sobie nie wyobrażam zostawić małej i jechać bez niej i szczerze nie rozumiem osób, które tak robią... ale nieważne to tak ogólnie.
Wiesz co my nie bierzemy określonej ilości. Mamy karty ze sobą i nie nastawiam się na określoną sumę.
A gdzie lecicie?

Offline Daruda Kobieta

14 czerwca 2013, 09:19
ja sobie też nie wyobrażam,ale w pełni rozumiem:-) za jakiś czas pewnie będę gotowa,ale jeszcze nie teraz. u nas to trochę inaczej suprynko,bo rodzice zapewniają dziecku w ten sposób wakacje z dziadkami,tak stesknionymi przecież......rozmowa przez tel to nie to samo co pójść z dziedkiem do lasu czy głupiej piaskownicy.....

Offline suprynka Kobieta

18 czerwca 2013, 21:07
A no to pewnie. Też rozumiem :). Kazdy ma inną sytuację itd.

Offline b@by Kobieta

19 czerwca 2013, 09:57
My lecimy do Zlotych Piaskow. Hotel Ljuljak. Mlody leci znami ;D
A Daria madrze gada ;)

Offline tete Kobieta

• "Nikt nie lubi samotności. Ja tylko nie próbuję się z nikim na siłę zaprzyjaźniać. To prowadzi do rozczarowań."
  • Chuck Norris
20 czerwca 2013, 08:45
Słuchajcie,a może któraś stacjonowała w Marine Hotel w Kołobrzegu?macie jakieś doświadczenia?

bwt,dla mnie "idealnym' rozwiązaniem jest wypoczynek kilku dniowy z dziećmi i możliwość wypadu 2-3dniowego tylko z mężydłem.Wilk syty i owca cała ;)
Nikt nie lubi samotności. Ja tylko nie próbuję się z nikim na siłę zaprzyjaźniać. To prowadzi do rozczarowań.

Offline nikola/23 Kobieta

20 czerwca 2013, 10:11
Ja byłam teraz na kilka dni pod koniec maja w Chłapowie w "Zielonym Zakątku" mogę spokojnie polecić, domki do wynajęcia w zależności od ilości osób, pokoje , pozatym raj dla dzieci, 3 duze place zabaw ( takie wypasione i kazdy jeden dostosowany do róznego wieku dziecka), boisko do siadki, do koszykówki, do kopania piłki. W budynku gdyby padało kest mala sala kinowa i kącik dla dzieciaczków.
Bylismy z dwójką dzieciaczków, może nie było jeszcze sezonu to był spokoj choc było ok 7 par z dziecmi.
Mogę z czystym sumieniem polecic, obok Wladysławowo ( i tu atrakcje jakie moge polecic Ocean Park), do Karwi równiez nie jest daleko autkiem oczywiście, bo do Władysławowa to z buta z 15 min.
Gorzej z zejsciem na plaże bo sa strome schody drewniane, ale mój synek mial frajde, a ja przynajmniej troche poćwiczyłam - nie ćwicząc.
Jak ktos bedzie chcial zdjecia z checia wysle, bo na stronce zdjecia tego nie oddają.
Ahh noi z ośrodka do morza to 15 min drogi ale my lubimy spacerowac.
Jedzenie polecam restauracja pod samolotem, dobre i tanie jedzenie (choć dla mnie za duże porcje, ale dla faceta w sam raz :p)

Offline suprynka Kobieta

20 czerwca 2013, 18:36
Słuchajcie,a może któraś stacjonowała w Marine Hotel w Kołobrzegu?macie jakieś doświadczenia?
Jest super polecam.

Offline tete Kobieta

• Chuck Norris
20 czerwca 2013, 23:05
Dzięki Suprynko.Juz Oponka mi polecała ;) klepnięte na koniec sierpnia ;D

Offline epox Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 18.08.2007 ... podejście x uda sie?...
24 czerwca 2013, 02:39
w tym roku nasze piękne morze ;) licze na pogode,bo jade pod namiot :D

Offline .:Anka:. Kobieta

3 lipca 2013, 20:40
laski, macie jakieś tajemne sposoby na tanie wakacje w ciepłych krajach?
chciałabym polecieć "gdzieś" w ostatnim tygodniu sierpnia za mniej niż 7tys dla czterech osób  ::) (im mniej tym lepiej...)
a może to nierealne? hotel nie musi być 5*

Offline kjp83

3 lipca 2013, 21:08
Ania strone wcześniej był ten temat. Biuro podróży polecane przez loone, niemieckie oferty i http://www.holidaycheck.de/

♡ Szymon & Leon ♡

Offline :martyna: Kobieta

3 lipca 2013, 21:13
Ania, ja nie wiem, czy to jest realne, ale poszukaj. Może jakieś dobre LM się trafi. A może np do Włoch/Chorwacji autem? Wtedy na pewno zapłacicie mniej niż za wakacje samolotem. Minusem będzie długa droga i to, że chociaż śniadanie będziesz musiała zrobić sama ;)

Offline .:Anka:. Kobieta

3 lipca 2013, 21:17
Kjp, znam tę stronę..ale ja nie widziłam ofert za 200/300euro za osobę..

Martyna, Mateusz ma najwieksze marzenie poleciec samolotem. od dwóch lat opowiada, że bedzie pilotem i co 2-3dni słysze pytanie kiedy gdzies polecimy...szkoda, ze OLT już nie ma  :P  ;D

a czy któraś z was pojechała na lotnisko w berlinie i czekała na super lasta? takie historie są możliwe czy "tylko w erze  :P "??

Offline :martyna: Kobieta

3 lipca 2013, 21:21
My kiedyś tak chcieliśmy zrobić, ale to nie dla nas (z dzieckiem). Poza tym ja nie mam 3 tyg urlopu, żeby móc sobie pozwolić siedzieć i czekać na super okazję.

Ania, w sierpniu to też jest wysoki sezon, za takie pieniądze polećcie np w październiku do Egiptu. Myślę, że wtedy cena będzie odpowiednia za fajny hotel, a upałów 40st już nie będzie.