e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Wczasy  (Przeczytany 725250 razy)

Agnieszka_B i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline Mysikróliczek

• Chuck Norris
Odp: Wczasy
13 maja 2013, 20:53
Serce!!! Do Tunezji w lipcu lecicie? Umieram z zazdrości. Jedne wakacje po drugich?  ;D

Offline loona Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 25.08.2007r.
13 maja 2013, 21:12
Serce i ja Ci zazdroszczę :) W Tunezji byłam dwukrotnie, ale jak widzę to hotel, w kórym byliśmy pierwszy raz nie był od tamtej pory odnawiany więc teraz (po 4 latach) może być średniawo, natomiast drugi hotel od tamtego roku chyba już nie istnieje bo nie mogę go nigdzie znaleźć. Ale generalnie Tunezja jest fajna :)

Aczkolwiek polecam Turcję. Jest ładniejsza.

Tak w ogóle to zachęcam do śledzenia ofert wylotów z Berlina. Jak patrzę, że obecnie 7 dni AI w Turcji mogłabym kupić za np. 260 euro to aż mnie skręca ze złości, że nie mogę skorzystać...

Dlatego ci którzy mogą powinni korzystać :)

Offline Mysikróliczek

• Chuck Norris
13 maja 2013, 22:25
loona, a w jakim hotelu? Te 260eur?

A jeszcze co do Tunezji... jak byś rozważała Djerbę to podam Ci linka do hotelu, który mam upatrzony "na zaś". Nie byłam, ale jak będziemy uderzać do Tunezji to właśnie tam.

Offline Justys851 Kobieta

• Chuck Norris
13 maja 2013, 22:28
zazdroszczę Wam
u mnie w tym roku Gdynia , u kuzyna męża coby przyoszczedzić  :P

Offline loona Kobieta

• Chuck Norris
13 maja 2013, 22:53
Mysia hotele 4 gwiazdkowe, blisko morza więc bardzo ok. Nie tam jakieś 2 gwiazdki z karaluchami.

Justynka - pocieszę Cię - my w tym roku prawdopodobnie nigdzie nie jedziemy  :-\

Offline loona Kobieta

• Chuck Norris
13 maja 2013, 23:08
Tak na szybko np. Arabella  :) ma bardzo dobre opinie, wczoraj była za 230 euro, z wylotem 14 lub 16 maja :)  - http://www.holidaycheck.de/hotel-Reiseangebote-Pauschalreisen+Hotel+Arabella+World-ch_ra-hid_34318.html#detailView

Teraz nie ma w czym wybierać bo początek tygodnia. Najtaniej jest od czwartku do niedzieli. Wtedy są najlepsze czyt. śmiesznie niskie ceny :)

Offline Mysikróliczek

• Chuck Norris
14 maja 2013, 10:02
loona, cena faktycznie fantastyczna :)

Offline kjp83

• Chuck Norris
  • data ślubu: 13.09.2008
14 maja 2013, 10:11
Loona dajesz ludziom nadzieje na wakacje  ;D
Zastanawia mnie tylko jedno... dlaczego u nas takie wakacje to ok 2500 zł/ os. a po niemieckiej stronie ponad połowę mniej  ???

♡ Szymon & Leon ♡

Offline loona Kobieta

• Chuck Norris
14 maja 2013, 10:17
Więcej firm i większy popyt. Niemcy połowę życia spędzają  w Turcji, na Majorce albo na Dżerbie więc firmy prześcigają się lastach.

Dlatego też my, którzy mieszkamy blisko Berlina powinniśmy być mądrzy i z tego korzystać i nie płacić 2500 tys. zł za coś co może nas kosztować max 250 euro :)

Offline kjp83

• Chuck Norris
14 maja 2013, 10:26
święte słowa  ;D Jak patrze po tui i innych itakach to 2500 to i tak dobra cena. Mam nadzieje że ceny we wrześniu będą podobne.

♡ Szymon & Leon ♡

Offline s_erduszko Kobieta

• Chuck Norris
14 maja 2013, 10:32
Serce!!! Do Tunezji w lipcu lecicie? Jedne wakacje po drugich?  ;D
No co?  ;)
Egipt to była majówka, a nie wczasy, więc się nie liczy  :P
Tak poważnie to tym razem siostra wybiera cel podróży, ale coś wspominała o Tunezji, wiec zapytałam Was o opinie :)., także zobaczymy....
A jeszcze pod koniec czerwca odwiedzimy nasze dobre, stare polskie morze  ;) oby chociaż jeden dzień pogoda była  :P :D
Aczkolwiek polecam Turcję. Jest ładniejsza.
Nie musisz mi mówic  ;D

Dlatego też my, którzy mieszkamy blisko Berlina powinniśmy być mądrzy i z tego korzystać i nie płacić 2500 tys. zł za coś co może nas kosztować max 250 euro :)
Szkoda, że my mamy tak daleko do Berlina  ::) ::), ale Wy korzystajcie  ;D

Offline gosiaczekk Kobieta

• Chuck Norris
14 maja 2013, 11:07
nooom niezłe ceny tylko to 4-5 dni

Offline kjp83

• Chuck Norris
14 maja 2013, 11:26
9-10 dni to ok 350 euro więc i tak super! Znalazłam nawet za 300 euro na 9 dni AI ale na walizkach trzeba siedziec bo wylot jutro.

♡ Szymon & Leon ♡

Offline loona Kobieta

• Chuck Norris
14 maja 2013, 12:22
Rzeczywiście z tych emocji nie kliknęłam 1 woche  ::)  Pseprasam :)

No ale jak by nie patrzeć z niemcowni jest o wiele taniej :)

Offline suprynka Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 07-08-2010
14 maja 2013, 20:37
Notak teraz ceny fajne. Ale juz w sierpniu to koszt 640 euro wiec zadna promocja. A teraz podobne ceny sa w Polsce.

Offline loona Kobieta

• Chuck Norris
14 maja 2013, 20:48
Suprynko - trzeba jechać z lastów :)

Offline suprynka Kobieta

• maniak
14 maja 2013, 21:19
No tak, jesli ktos ma taka mozliwosc. My mamy taka prace, ze trzeba wszystko zaplanowac z pewnym wyprzedzeniem.

Offline loona Kobieta

• Chuck Norris
14 maja 2013, 21:26
I u nas tak jest, ale jeśli masz 14 dni urlopu w konkretnym terminie to na bank na ten termin, jakieś dwa tygodnie przed urlopem, coś fajnego kupisz więc nie ma stresu.

My ostatnio hotel wybraliśmy już w okolicach lutego/marca (urlop zaplanowany na majówkę), a dopiero na 1,5 tygodnia przed terminem pojawił się mega last i wtedy wykupiliśy pobyt.

Offline suprynka Kobieta

• maniak
14 maja 2013, 21:32
Niby tak. Ale nie mam pewnosci czy dany hotel bedzie w promocji. Poza tym ja planowalam na sierpien i juz w kwietniu bylo kiepsko z miejscami w samolocie.

Offline loona Kobieta

• Chuck Norris
14 maja 2013, 21:35
No tak  :-\ Szczyt sezonu...  :-\

Ale trzeba mieć nadzieję, że zawsze się ktoś wykruszy i znajdą się wolne miejsca :)

Offline kjp83

• Chuck Norris
14 maja 2013, 21:37
Właśnie wszystko zależy jak się nastawiamy na wakacje, czy musimy planować urlop i czy mamy konkretny cel na oku. Ja nie miałabym nic przeciwko przygodzie- tzn. lecimy tam gdzie jest najfajniejsza oferta. No ale my możemy tak się czaić nawet ponad miesiąc, urlopy mamy kiedy chcemy.

♡ Szymon & Leon ♡

Offline anusiaaa Kobieta

• Chuck Norris
14 maja 2013, 21:45
A ja właśnie kupiłam bilet na Malte ;D

Check lista:
Hotel - jest!
Samolot - jest!
Przewodnik - jest i to przeczytany!
Mapa - jest!
Brakuje transferu z lotniska do hotelu i zamówienia biletu tygodniowego na komunikację miejską ;D
"Travel is the only thing you buy that makes you richer"

Offline tete Kobieta

• "Nikt nie lubi samotności. Ja tylko nie próbuję się z nikim na siłę zaprzyjaźniać. To prowadzi do rozczarowań."
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 2.06.2007
14 maja 2013, 21:49
Może komuś się przyda-serio można perełke trafić ;D ;D ;D ;D ;D
gdyby nie to ,że brak opcji lotu samolotem u ślubnego...to bym dzieci np na wekend sprzedała jak ta lala ;D ;D ;D
Nikt nie lubi samotności. Ja tylko nie próbuję się z nikim na siłę zaprzyjaźniać. To prowadzi do rozczarowań.

Offline .:Anka:. Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
14 maja 2013, 21:49
a gdzie będziecie dokładnie na Malcie?

Offline loona Kobieta

• Chuck Norris
14 maja 2013, 21:52
Brakuje transferu z lotniska do hotelu i zamówienia biletu tygodniowego na komunikację miejską ;D

Jak Cię "znam" to załatwisz to w dwa dni  ;D

Offline tete Kobieta

• "Nikt nie lubi samotności. Ja tylko nie próbuję się z nikim na siłę zaprzyjaźniać. To prowadzi do rozczarowań."
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 2.06.2007
14 maja 2013, 21:53
no mi cos mózg się lasuje od nadmiaru wrażeń ostatnio ::) linka nie dałam:
http://www.mlecznepodroze.pl/
Nikt nie lubi samotności. Ja tylko nie próbuję się z nikim na siłę zaprzyjaźniać. To prowadzi do rozczarowań.

Offline anusiaaa Kobieta

• Chuck Norris
14 maja 2013, 22:10
a gdzie będziecie dokładnie na Malcie?

Będziemy niedaleko stolicy Valletty, mało szczęsliwe miejsce jeżeli chodzi o plaże, ale wyspa jest na tyle mała, że dotarcie na jej drugą stronę nie stanowi problemu i nie zawiera dużo czasu.

Jak Cię "znam" to załatwisz to w dwa dni  ;D

;D Bilety załatwia się on-line, transfer też więc to tylko kwestia czasu 8)
"Travel is the only thing you buy that makes you richer"

Offline pyh Kobieta

• uzależniony
  • data ślubu: mężatka od 7.7.7
14 maja 2013, 22:33
ponoc Malta super, autobusy wariackie

Offline suprynka Kobieta

• maniak
14 maja 2013, 22:45
Ale na spontana na pare dni tez licze ;). Moze kiedys udanam sie tak poleciec!