e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Wczasy  (Przeczytany 895569 razy)

Offline suprynka Kobieta

Odp: Wczasy
13 stycznia 2013, 20:23
A ja poki co szukam czegos w polsce. Ceny za granica mnie przerazaja. Poki co obstawiamy Sandre w Karpaczu. Moze mozecie cos polecic na Mazurach?

Offline kjp83

13 stycznia 2013, 20:59
Ja do czerwca na niepewnym, bo nie wiadomo jak mężu będzie pływał. Powoli niechętnie nastawiam się na tatry słowackie, termy i tamtejsze rejony. Południe Polski ma jeszcze jako tako pogodę pewniejszą.

♡ Szymon & Leon ♡

Offline suprynka Kobieta

13 stycznia 2013, 21:02
No dokładnie, tam pogoda chyba pewniejsza. My tydzień w jakimś spa a reszte po znajomych w Polsce.  Taki wstępny plan. Na mazurach znalazłam super hotel Krasicki. To zamek, wygląda cudownie. 

Offline gosiaczekk Kobieta

13 stycznia 2013, 21:11
na mazurach hotel gołębiewski polecam. Dla dzieci mega atrakcje, tu masz stronę http://www.golebiewski.pl/mikolajki

Offline loona Kobieta

14 stycznia 2013, 08:01
Suprynka przelicz ten pobyt na spokojnie bo Tydzien w Sandrze wyniesie Cię tyle co 10 dni np. w Tunezji. 5 lat temu zrobiliśmy taki wspaniały interes... 7 dni w Sandrze w Pogorzelicy... Przez cały pobyt padało (koniec sierpnia), a zabuliliśmy tyle kasy, że spokojnie na ciepłe morze by nam wystarczyło i jeszcze w kieszeni co nieco zostało...

14 stycznia 2013, 08:51
A ja w góry na wakacje no nie mogę jechać....dla mnie to nie wakacje. Raz pojechaliśmy...lało przeokrutnie, było zimno, brzydko i się zniechęciłam. Weekend majowy, czy cos w ten desen super, ale nie wakacje.
No ale ja mam w góry rzut beretem, jak wy na nad morze może dlatego ;)

Ja planuje samodzielnie cos zorganizować, więc gdzie bedą hotele dajace mi nocleg za free i gdzie będą latać samoloty za free tam się znajdziemy ;D
"Travel is the only thing you buy that makes you richer"

Offline loona Kobieta

14 stycznia 2013, 08:58
Anusia? Jak planujesz to zrobić?

14 stycznia 2013, 09:01
Z racji zawodu, mam pewne mozliwości ;)

Offline loona Kobieta

14 stycznia 2013, 09:07
A forumkom nie da się tego załatwić? ;)

14 stycznia 2013, 09:14
Hotele dające nocleg za free? To w ogóle możliwe?  :)

14 stycznia 2013, 09:46
Możliwe  ;)

Akurat ja mam okrojone sieci tylko Starwood i Accor no ale nie narzekam :P

W PL często jeżdżę za free, za granicę to będzie pierwszy raz, no ale muszę się nagimnastykować, nakombinować...co, gdzie, kiedy....

Offline kjp83

14 stycznia 2013, 09:47
Suprynka loona ma racje. Dla mnie ta alternatywa w górach będzie o tyle tańsza że wtedy noclegi na pewno w pensjonacie. Ale jak patrze ceny tych wypaśnych hoteli to rzeczywiście wychodzi jak wakacje zagraniczne.

No ale ja mam w góry rzut beretem, jak wy na nad morze może dlatego Wink
Ja z kolei nie wyobrażam sobie wakacji nad polskim morzem...weekend owszem ale nie bite 7 i więcej dni  ;D

Ja planuje samodzielnie cos zorganizować, więc gdzie bedą hotele dajace mi nocleg za free i gdzie będą latać samoloty za free tam się znajdziemy Grin
To jest jakiś fajny sposób. Nawet bez tych możliwości z racji Twojej pracy- można znaleźć tani bilet lotniczy. Iść na zywioł- gdzie będzie promocja, tam lecimy. No i szukać hotelu. Na pewno wyjdzie sporooo taniej  :) Bede myśleć jak mąż i budżet mi się określi  ;D

♡ Szymon & Leon ♡

14 stycznia 2013, 10:05
Troche się boje, bo z dzieckiem, bo język (nie wszędzie mówia po angielsku) ale Zu jest już dużą dziewczynka więc mozna spróbowac.

Offline s_erduszko Kobieta

14 stycznia 2013, 10:47
A ja mam plan - poleciec w tym roku na wczasy za free...oby się udało.
super! powodzenia  :) też Wam się coś od życia należy :)

Jednak uderzamy na KORFU w II połowie września.
Jak wróce opowiem co i jak :)
:D :D :D słowna jestem nie ma co ;-)
sama wyspa - piękna i warta odwiedzenia  :Serduszka: :Serduszka: :Serduszka:
hotelu Aquis Sandy Beach Resort - nie polecam :-\
i II połowy września też nie - pogoda mocno kapryśna ::) i burze i chłodne wieczory  ::)

Ja z wakacji w PL wyleczyłam się już dawno temu -spędzone 2 tygodnie nad polskim morzem i nigdy więcej, co prawda było bardzo fajnie, zwiedziliśmy bardzo dużo, odpoczęliśmy, ale wydaliśmy też dużoooo kasy,a pogoda była taka sobie - na 2tygodniowy pobyt 2 razy leżeliśmy na plaży, żeby się "opalac", także chociażbym miała co roku jezdzic do Egiptu to wole tam niż popsuc sobie pogodą wakacje, co nie oznacza, że nie lubie polskiego morza - chyba w tym roku znajdziemy sie tam na tydzień ze znajomymi, ale na główne wakacje za granicę ! Inaczej sie pewnie rozumuje mając dziecko, dziecka nie mam i przejmowac sie nie musze, takze mam na pewno łatwiej....

Także życze wszystkim planującym trafienia w 10 i udanego pobytu :)

Ja narazie nie moge sie niczym pochwalic  :-\ bo z różnych przyczyn będziemy pewnie rezerwowac na ostatnią chwilę  ;)

14 stycznia 2013, 10:54
Nadal czaicie sie na Kefaluke? :) Ostatnio Tui dorzucilo dodatkowe 3% znizki, pewnie co jakis czas promocja bedzie wracac :)

14 stycznia 2013, 11:21
Nadal czaicie sie na Kefaluke? :) Ostatnio Tui dorzucilo dodatkowe 3% znizki, pewnie co jakis czas promocja bedzie wracac :)
Czaic sie czaimy :), ale na prawdę nie wiem jak to będzie  ::) Jeśli będzie zielone światło i cena nie będzie kosmiczna to właśnie tam w tym roku będę popijac drinki :-) ;D

14 stycznia 2013, 11:47

Ja z wakacji w PL wyleczyłam się już dawno temu -spędzone 2 tygodnie nad polskim morzem i nigdy więcej, co prawda było bardzo fajnie, zwiedziliśmy bardzo dużo, odpoczęliśmy, ale wydaliśmy też dużoooo kasy,a pogoda była taka sobie - na 2tygodniowy pobyt 2 razy leżeliśmy na plaży, żeby się "opalac", także chociażbym miała co roku jezdzic do Egiptu to wole tam niż popsuc sobie pogodą wakacje, .

A ja nie...nie jestem w stanie dwa razy jechać w to samo miejsce....jak jadę do Wisły czy Zakopca po raz n-ty raz to mnie to drazni  ;D Ale czasami siła wyższa i to Polska.
Za gramanice nie chciałabym jechać w to samo miejsce, no chyba, ze w całkowicie odległe rejony danego kraju - to jeszcze przeżyje ;D

Offline loona Kobieta

14 stycznia 2013, 13:42
Jak patrzę na Alanyę live, to już teraz, natychmiast chciałabym tam być:   http://www.toroslar.com.tr/cam.asp?camid=3

14 stycznia 2013, 14:29
Jak patrzę na Alanyę live, to już teraz, natychmiast chciałabym tam być:   http://www.toroslar.com.tr/cam.asp?camid=3
ja tam nic nie widze, ale moze to i lepiej  :D :D :D
do Mariolki sie wybieracie? jakie wycieczki Wam chodza po głowie?

Anusiaaaaa - każdy lubi coś innego, grunt, żeby w urlop nie siedziec w domu, bo sie nicccccccccccc nie odpocznie ::)  8)

Offline loona Kobieta

14 stycznia 2013, 14:36
ja tam nic nie widze, ale moze to i lepiej  :D :D :D

Bo się właśnie wzięło i zawiesiło... Spróbuj za chwilę. Jakąś godzinę temu było i było piękne  : ;D

Nie wiem czy Mariolka już ruszy bo na stronie jest inf.,że pracują od kwietnia. Ale jest jeszcze jedno polskie biuro więc jak Mariolka będzie się urlopować to tam uderzymy. Chcemy na jednodniową do Pammukale.

Offline loona Kobieta

14 stycznia 2013, 15:10
Kamera już działa  ;D

14 stycznia 2013, 15:12
mi dalej nie  :-\
a lecicie na tydzien? a jaka tam temperatura w marcu?

Offline ~Ania~ Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • Total likes: 1
  • data ślubu: 2006-10-07
14 stycznia 2013, 15:27
Nas znajomi namawiaja na Cypr we wrzesniu-pazdzierniku... Był ktos?

Offline suprynka Kobieta

14 stycznia 2013, 18:55
W Tunezji juz bylismy 2 razy. Poza tym tydzien w sandrze to ok 4 tys, a za granica na pewno nie spedze tygodnia w 3 osoby w hotelu 4 czy 5 gwiazdkowym z takimi atrakcjami dla dzieci. Poza tym chcemy pozwiedzac i poodwiedzac znajomych w drugim tygodniu. No nic jutro ide do TUI i zobacze co mi powiedza.

Offline loona Kobieta

14 stycznia 2013, 19:23
Suprynko Turcja jest tańsza :)

Serduszko lecimy na tydzień, a z pogodą jak z ruletką. Generalnie powinno być pomiędzy 20 a 22 stopnie. Zakladam, że w słońcu będzie dużo cieplej.

Na cholidayu natrafiłam na dziewczynę, która będąc od 7 marca w Turcji, przez 2 dni miała 28 stopni! Jestem więc dobrej myśli. Oby tylko nie padało...

Offline suprynka Kobieta

14 stycznia 2013, 19:38
Loona super masz :).

Wiem, ze Turcja tańsza, ale fajny hotel tez kosztuje, a my już jak jedziemy, to chcemy w fajne warunki. A w necie patrzę, ze to min 3400 od osoby za tydzien, wliczajac Turcję.

14 stycznia 2013, 19:47
Dokładnie, jak suprynka pisze.
Jak się jedzie samemu, bez dziecka to mozna taniej cos wyhaczyć, ale z dzieckiem do hotelu gdzie chcesz miec baseny, kaciki zabaw, nianie, klubiki itp. to zawsze cena idzie w górę....

Offline suprynka Kobieta

14 stycznia 2013, 19:50
Dokladnie :). A ja musze miec tez widok na morze, do niego max 200 metrow ;).
A w karpaczu jak bedzie lali malo pelno atrakcji w hotelu. Jak cieplo, baseny na zewnatrz, spacery i na tydzien wystarczy.

Offline loona Kobieta

14 stycznia 2013, 20:39
Suprynko? A gdzie Ty mieszkasz? Bo ja cały czas mowię o cenach w euro, bo z Niemiec jest o wiele taniej.

A jeśli chodzi o hotele to my teraz wybieramy się tu: http://www.holidaycheck.de/hotel-Reiseinformationen_Granada+Luxury+Resort+Spa-hid_220823.html

Chyba,że bardzo podrożeje to wtedy wybierzemy coś innego.

Tak jak kiedyś pisałam. My na długo przed planowanym terminem wybieramy jeden hotel + dwa awaryjne na wypadek gdyby ten właściwy miał cenę zaporową  i czekamy na mega lasta.

Mamy zaprzyjaźninego Pana w BP, który ma oko na wybrane przez nas hotele. Nie wybieramy hoteli na ostatnią chwilę i na na chybił trafił więc tu akurat brak dziecka nie ma nic do rzeczy.

Offline Katrinka Kobieta

14 stycznia 2013, 20:53
Ja oglądam oferty first ale powiem wam, że szału nie ma.. miałam zamawiać ale chyba poczekam na lasta.. jak nie w czerwcu do we wrześniu gdzieś skoczymy...
a tak jak anusiaaa pisze.. dla mnie góry też niebardzo jak wakacje, bo jeżdżę praktycznie tam co 2 weekend ;) mamy blisko..
Dlatego w tym roku planuję tydzień za granicą i 2 tyg. w górach, czyli Limanowa ;D

Póki co znalazłam parę fajnych ofert, na Zakynthos i Kos.. ja nie wiem co z tą Turcją ale ja znajduję o wiele drożej niż np. Grecja czy Fuerta..
Może dlatego, że tam mam większe wymagania ;)