e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Wczasy  (Przeczytany 787056 razy)

Offline loona Kobieta

Odp: Wczasy
12 czerwca 2012, 17:25
A na którą wycieczkę się w zdecydowaliście?

aaa. Już wiem, doczytałam na holidayu. Szkoda, że tam zdjęc nie załączyłaś. Może więc tutaj coś wkleisz?

13 czerwca 2012, 09:13
Oooo :) A w Bungalowach, pawilonach?
Aniu w Sandra Spa

Offline s_erduszko Kobieta

13 czerwca 2012, 09:35
A na którą wycieczkę się w zdecydowaliście?

aaa. Już wiem, doczytałam na holidayu. Szkoda, że tam zdjęc nie załączyłaś. Może więc tutaj coś wkleisz?

Wkleje zdjęcia, wkleje tylko musze się ogarnac w tym temacie ;-)

Oj tak można się zakochac w Turcji na zaboj. MUSIMY tam wrócic, w końcu czeka na nas Pamukkale i Sapadere :))
A Wy kiedy tam wracacie ? :)

Offline loona Kobieta

13 czerwca 2012, 09:45
Ja bym nawet teraz leciała :) Napaliłam się na październik (w ramach rekompensaty za nieudany urlop w Chorwacji  :-\), ale mój mąż puka się w czoło. Mam jednak cichą nadzieję, że jakoś uda mi się to wywalczyć :)

13 czerwca 2012, 09:54
A ja tym leciała z Tobą, z praniem już prawie się ogarnęłam, więc tylko spakowac się i w drogęęęę  ;)

Pracuj nad Mężem, przygotuj wieczór turecki i wróccie wspomieniami do Waszej wycieczki, pooglądajcie zdjęciaaaa.

3mam kciuki  ;D

Offline żonka Kobieta

13 czerwca 2012, 11:34
A my wróciliśmy z Majorki. I też cierpię na pourlopową depresję.  ;)
Było bosko. Przepiękne piaszczyste plaże, woda o cudnym lazurowym kolorze, pełno sadów cytrusowych bądź oliwkowych a wśród nich hiszpańskie hacjendy. Ziemia, w zależności od miejsca, w kolorze czerwonym, złotym lub białym. Piękny kraj. Na początku stwierdziłam, że Turcja jest ładniejsza, ale gdy trochę pozwiedzaliśmy, stwierdziłam, że jednak Majorka bardziej mi się podoba, własnie ze względu na te przepiękne kolory dookoła.
Odwiedziliśmy delfinarum i zaliczyliśmy występy fok i delfinów, starsze dziecię zachwycone, zresztą ja również.
Hotel świetny, czyściutko, przepyszne jedzonko, mnóstwo atrakcji dla dzieci, jedyny minus to animacje TYLKO po niemiecku, no ale o tym wiedzieliśmy decydując się na ten hotel i nie żałujemy wyboru.
Na pewno na Majorkę jeszcze wrócimy.  :)

13 czerwca 2012, 11:44
Dziewczyny, wrzućcie jakieś zdjęcia, prooooszę :)

żonka, powiem szczerze, że bardzo podsyciłaś moją chętkę na Majorkę :) Zdradź proszę w którym hotelu byłaś :)

A co do Turcji... jeeeej, jak tęsknię. Bosko tam jest... Chociaż powiem szczerze, że ta jednodniowa wycieczka na Kos podsyciła też chęć na Grecję. Jakoś... nie wiem, ciekawe, że dopiero po roku do to mnie dociera, że bardzo bardzo chętnie wybrałabym się na jakąś grecką wyspę. Wcześniej była mi obojętna trochę.

Offline loona Kobieta

13 czerwca 2012, 11:45
Żonka - przyrzekam, że chciałam się wczoraj o Ciebie "upomnieć", ale byłby to już 3 mój post pod postem i planowałam to zrobić dzisiaj, ale oczywiście zapomniałam...

Majorka też świetna sprawa... Jakieś zdjęcia będą?

13 czerwca 2012, 11:51

Offline ~Ania~ Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • Total likes: 1
  • data ślubu: 2006-10-07
13 czerwca 2012, 12:27
Elu wiem ze do Sandra Spa, ale tam sa aparytamenty, pawilony i bungalowy, o to pytałam :) Ale ok, nie odpisuj jak nie chcesz :)

Offline żonka Kobieta

13 czerwca 2012, 12:42
W hotelu byłam tym: http://protur-hotels.com/en/hotels-in-majorca/protur-badia-park-aparthotel Leży kawałek od plaży, ale nie było to w ogóle uciążliwe, przyjemnie było się przespacerować.
A co do zdjęć, to postaram się coś wrzucić, ale najpierw sama muszę przejrzeć co mam, bo przyznam szczerze, że jeszcze się za to nie wzięłam. Ja już tak mam, że po powrocie z wakacji odkładam przeglądanie zdjęć na jakiś czas, bo tak mi żal, że już mnie tam nie ma.  ;)

Offline loona Kobieta

13 czerwca 2012, 12:50
Anulka sama sobie odpisałaś - tam jest Sandra, Sandra Spa i bungalowy. Każde z tych miejscówek ma inny standard i ceny.

Offline gosiaczekk Kobieta

13 czerwca 2012, 12:58
anulkaaa sandra spa czyli budynek główny

Offline loona Kobieta

13 czerwca 2012, 13:09
Jak ja żałuję, że poprosiłam o foty  :glupek: :glupek: :glupek: :glowa_w_mur: :glowa_w_mur:

Zaraz mnie z żalu, że jestem tu, a nie TAM - zeżre!!!

13 czerwca 2012, 13:59
Booooskie foty... mhmm, zamykam oczy i jestem w Turcji :)

żonka, ze zdjęciami mam tak samo  ;D

Offline suprynka Kobieta

13 czerwca 2012, 14:06
Ale fajne zdjecia i najważniejsze, że urlopy udane. Szkoda tylko, ze już po :(, a depresję rozumiem. Ja zawsze jade pod koniec wakacji właśnie dlatego, że wszyscy są po a ja przed :D.
Ja z kolei szykuje się na wyjazd do przyjaciółki do Mediolanu, już nie mogę się doczekać :)

13 czerwca 2012, 14:12
A to akurat do mnie nie przemawia... zawsze lubiłam jeździć w sierpniu/wrześniu, a w zeszłym roku wyjechaliśmy w czerwcu i wcale nie żałowałam wyjazdu plus miałam piękną letnią opaleniznę  :D Bo tak to całe lato bladzioch  :P

13 czerwca 2012, 14:51
Zdjęcia to nic w porównaniu do tego widoku na żywo, z reszta nie muszę o tym przekonywać dziewczyn, które widziały to na własne oczy  :) raj na ziemi

Majorki tez mi sie zachcialo, co prawda byłam, ale chciałabym z mężem, bo to zupełnie innaczej :)

My w tym roku zaczęliśmy w czerwcu, ale mam nadzieje, ze skończymy wakacje pózniej, w koncu byliśmy tylko tydzien i czuje straszny niedosyt.

Myśle, ze nie ma znaczenia kiedy ktoś wyjeżdża, myśle, ze sam fakt wyjazdu, urlopu to dużo. Nie każdy może sobie na to pozwolić ;)

Offline Justys851 Kobieta

13 czerwca 2012, 15:08
tam na końcu plaży Kleropatry był nasz hotel  ;D ;D ;D

ale bym tam wróciła, widoki z tego wzgórza są boskie  ;)

Offline ~Ania~ Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • Total likes: 1
  • data ślubu: 2006-10-07
14 czerwca 2012, 10:46
Aaa no to dzięki, myslałam, że Sandra SPA, to Sandra Spa :P:P:P

Offline loona Kobieta

14 czerwca 2012, 10:50
widoki z tego wzgórza są boskie  ;)

A jak się to wzgórze nazywa bo tam nie byliśmy?

14 czerwca 2012, 11:19
Nie wiem o jakie wzgórze chodziło Justynce, ale jeśli chodzi  o opis fotek to tak to wygląda :

fotka1 - widok z gór Taurus
fotka2/3 - widok z zamku Kleopatry
fotka4 - plaża Kleopatry

Offline loona Kobieta

14 czerwca 2012, 11:28
To my ani na plaży ani w zamku Kleopatry nie byliśmy. Sami tam trafiliście czy przy okazji wycieczki?

14 czerwca 2012, 11:48
Oj Kochana!!!

To następnym razem OBOWIĄZKOWO, plaża jak plaża, śliczna i fajne widoki, ale wjechac na zamek musicie koniecznie. Widok zapiera dech w piersiach !!!
Pani Mariolka oprócz płatnych wycieczek, wysłala Nas na spacer po Alanyi, wzieła mapke, rozrysowała nam wszystko, co, gdzie, skąd, za ile i wyruszyliśmy w podróż. Chwała jej za to :) więc następnym razem się upomnijcie u niej.

14 czerwca 2012, 15:35
pochwale się jeszcze hotelem  ;D

14 czerwca 2012, 15:36
widoki z tego wzgórza są boskie  ;)

A jak się to wzgórze nazywa bo tam nie byliśmy?

mi chodziło właśnie o tą górę gdzie jest zamek  ;)
widoki sa piękne na plaże Kleopatry i z drugiej strony na port też niczego sobie  ;)

My to wzgórze widzieliśmy z naszego pokoju, dlatego się tam wybraliśmy, na górę wjeżdżaliśmy ale dlatego że mialam nogę skręconą, jednak na dół już piechotą schodziliśmy

Kasia kojarze ten hotel  ;D ;D ;D

14 czerwca 2012, 15:48
Kasia kojarze ten hotel  ;D ;D ;D

Justynko mało prawdopodobne, ten hotel otwarcie miał 9 kwietnia 2012 :) także chyba Ci się z innym pomyliło.

To Wy Justynko mieliście świetną miejscówkę skoro w samym centrum  ;D i wszędzie blisko.

14 czerwca 2012, 16:02
 :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: to rzeczywiście kojarzę  :D :D :D

nasz hotel był na plazy Kleopatry  ;)

zdjęcie z neta z hotelu - widac właśnie to wzgórze:

14 czerwca 2012, 16:04
HAHA  :D

Cudnieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Justynko, ale jesteś tajemnicza :) Podaj prosze nazwe tego hotelu, może następnym razem tam zameldujemy nasze tyłki  ;D

14 czerwca 2012, 16:10
hotel gorgulu  ;)
powiem tak - opinie są różne na necie, jeśli chodzi o wyglad to - szału nie ma ale my trafiliśmy akurat na czysty pokój i łazienkę z widokiem na morze, zresztą całe dnie i wieczory spędzaliśmy na powietrzu  ;)
jedzenie pycha, zresztą było tego mnóstwo - co chwilę coś  ;D
jak dobrze pamiętam to było tak:
7.30 - 10 śniadanie ( mój G chodził 2 razy  :P )
12-14.30 obiad
15-16 - kobieta smażyła takie fajne placki nie pamiętam jak się nazywały  ::)
17-18 - kawa, herbata, ciasto, torcik
18.30 - 21 kolacja
24- zupa nocna
obsługa extra, basenik bardzo mały.
Plus jest taki że jest właśnie na plaży i all inclusive wykorzystasz na maxa, bo siedzisz na plaży i sączysz browarka na przykład  ;)