e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Wczasy  (Przeczytany 1610820 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ola888

Odp: Wczasy
31 maja 2012, 08:34
O właśnie Pustkowo, od rana myślałam jak ta "wiocha" się nazywała  ;) "wiocha" pozytywnie bo miejsce gdzie na ma dużo ludzi, gdzie spokojnie można pospacerowac, posiedziec na plaży, zjeśc rybę bez tłumów ludzi. Inna kwestią jest to że "gastronomia" niewielka, parę barów na krzyż ale nam to akurat nie przeszkadzało, byliśmy na polu namiotowym

Sama akurat szukam czegoś ustronnego nad morzem . Mąż jest za Niechorzem a ja szukam ale póki co nic fajnego nie znalazłam. Ania w lipcu jedziecie?

Offline tete Kobieta

• "Nikt nie lubi samotności. Ja tylko nie próbuję się z nikim na siłę zaprzyjaźniać. To prowadzi do rozczarowań."
  • Chuck Norris
  • Total likes: 0
  • data ślubu: 2.06.2007
31 maja 2012, 08:42
ola,wlasnie oto mi chodzilo-bez dzikich tłumów...
Nikt nie lubi samotności. Ja tylko nie próbuję się z nikim na siłę zaprzyjaźniać. To prowadzi do rozczarowań.

Offline paooolka Kobieta

31 maja 2012, 08:42
polecam pustkowo :)
lubie tam jeżdzic nawet w sezonie bo jest o wiele spokojniej niz np. w pobierowie czy rewalu (którego nie znosze!!)
polecam wedzona rybke, koles sam wedzi wiec nie jest to zadna sciema.
poza tym blisko do pobierowa/trzesacza/rewala wiec mozna sobie czas zorganizowac

Offline loona Kobieta

31 maja 2012, 09:17
Ja generalnie nie znam naszych nadmorskich kurortów, ale jeśli już miałabym jakieś miejsce polecić to polecam Łukęcin. Sielsko, anielsko, brak tłumów zarówno w miejscowości jak i na plaży. Błogo po prostu, w sam raz na odpoczynek.

Offline tete Kobieta

• "Nikt nie lubi samotności. Ja tylko nie próbuję się z nikim na siłę zaprzyjaźniać. To prowadzi do rozczarowań."
  • Chuck Norris
31 maja 2012, 09:38
wiecie jak jest.z dzieciarnia sprawa jest nieco utrudniona...chlop jak wyszukal cos to,...sie dla kawalera napalonego nadawalo.Takie co to hasa po plazy,wraca na noc i nawet herbaty nie pije na miejscu ;D ;D ;D
Umnie warunek byl taki ze musi byc czysto,w miare blisko do morza(nie chce mi sie zapylac z wozkiem i 4latka za reke przez dziki tlum na chodniku)i z dostepnosci kuchni.Pozatym wazny byl plac zabaw.Kaprysi ta nasza pogoda .i jakbym miala te dni spedzic z Maja i Nelka w pokoju..to bym w zwariowala.
Nikt nie lubi samotności. Ja tylko nie próbuję się z nikim na siłę zaprzyjaźniać. To prowadzi do rozczarowań.

Offline ika3w Kobieta

31 maja 2012, 11:39
Dziękuję dziewczyny! Wstępnie zarezerwowałam apartament we Władysławowie, mam czas do 7 lipca zaby potwierdzić :)
O Władysławowie będę mogła wypowiedzieć się pod koniec czerwca- jedziemy 15tego na tydzień. Wynajęty mamy apartament 2-pokojowy z kuchnią i łazienką 10 minut od plaży.
Liczę na to, że tłumów to tam jeszcze nie będzie :)

Offline Ola888

31 maja 2012, 11:41
tete zgapiłam i też się na Pustkowo zasadzam, póki co na szybko znalazłam dwie fajne miejscówki, jutro będę tam dzwonic

Offline tete Kobieta

• Chuck Norris
31 maja 2012, 11:54
tete zgapiłam i też się na Pustkowo zasadzam, póki co na szybko znalazłam dwie fajne miejscówki, jutro będę tam dzwonic
my te Perle Baltyku mamy z polecenia-znajomi (2pary zdziecmi) byli i byli bardzo zadowoleni..a kiedy jdziecie?my w polowie sierpnia- faza by byla jakies piwko razem spic(albo soczek ;))

Offline Ola888

31 maja 2012, 12:02
Do tej Twojej Perły zadzwoniłam już z rańca bo mi w oko wpadła po obejrzeniu strony niestety nic wolnego nie mieli a na pewno nie w lipcu, mamy urlop od 7-15 lipca i wtedy chcemy wyskoczyc. Durna jestem że nie pomyślałam o Pustkowie/wiu wcześniej tylko wioski bez ludzi na helu szukałam  ;) No to mamy po piwku  ;)

Offline .:Anka:. Kobieta

31 maja 2012, 12:07
łeeee....a już myslałam, ze spotkamy sie nad morzem (mamy rodzinkę w Pobierowie a to do Pustowia kawałeczek) ale urlopujemy się w tym samym czasie ..tyle, że my w gorach  >:(

Offline paooolka Kobieta

31 maja 2012, 12:19
jesli ktos lubi domki to zajrzyjcie na zem tourist,

Offline ~Ania~ Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • Total likes: 1
  • data ślubu: 2006-10-07
31 maja 2012, 12:37
Ola888 a mi napisał gościu z Perły ze mają jeden pokój w lipcu wolny, żebym napisała termin jaki mi pasuje, a nam obojętnie bo po prostu sie dostosujemy, zobaczę co odpisze.

Tetku a ile tam się placi za dobę? Bierzesz z wyżywieniem? Ja bym wolała z wyżywieniem. Pokoje mają aneks kuchenny?

Offline tete Kobieta

• Chuck Norris
31 maja 2012, 15:21
tam jest opcja tylko ze sniadaniem-ale podobno obok jest jadlodajania ;) ;)
ola-nic straconego -moze w jakims innym miejscu,innym czasie spijemy browwara.
anulka-300z/doba-aneks podobno jest.jak nie to wykastruje męza ;D ;D

Offline Ola888

31 maja 2012, 20:08
To może po prostu w tym terminie lipcowym który my chcemy miejsc nie ma, bo ja od razu pytałam o 7-15 i wydaje mi się że mi powiedział że cały lipiec zajęty, może źle usłyszałam. Jutro będę dzwoniła do tych dwóch innych miejsc. Fajna jest opcja przynajmniej ze śniadaniem bo rano chociaż bo bułki nie trzeba latac  :)

tete ja teraz i tak na browara się nie nadaje, trza poczekac na lepszy czas  ;)

Offline Katrinka Kobieta

31 maja 2012, 21:25
Jak nad morze to polecam w czerwcu przed sezonem, nie ma tłumów, ceny niższe ;)
My byliśmy w  tamtym roku w Karwi k/Władysławowa koniec czerwca na 2 tygodnie, było bosko i w miarę pusto ;D
W tym roku jedziemy w góry;) już niedługo bo 24 czerwca do 7 lipca ;) do Limanowej ;D

Offline Justys851 Kobieta

31 maja 2012, 23:15
Jak ja byłam na jeep safari to w czasie jazdy zahaczylismy o: meczet, "pradziwy"  ;) turecki dom, gdzie mozna zbaczyc jak mieszkają tubylcy w górach, oglądalismy OGROMNĄ tame, więc to nie była sama jazda autem.
Najlepsze jest polewanie się woda.
Kiedy kupujesz wycieczkę babka mowi "proszę wziąć dużżżżżżżo wody" i puszcza oczko, potem dopiero się okazuje, ze woda słuzy do oblewania się nawzajem z innymi wycieczkowiczami, którzy jadą w innych autach. Zabawa niezla.

chyba byłyśmy na tej samej wycieczce  ;D ;D ;D
wspominam ją super  ;D oprócz tego byliśmy w łaźni tureckiej, na raftingu , Kapadocje i Pamukale odpuściliśmy sobie ze względu na długą podróż, ja wolę poleżeć na plaży niż jechać 8 h w upale w autokarze  :D

My jesteśmy po urlopie w Olczy pod Zakopanym. Polecam serdecznie willę u bzyka, czysto, przyjemnie, fajne pokoiki, mili właściciele, tanie i smaczne obiadokolacje  ;)
Swoją drogą to był maj a na Krupówkach dzikie tłumy  ::)

Offline ~Ania~ Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
1 czerwca 2012, 07:39
Ola888 dzwoniłam i mają jeden pokój wolny cały lipiec. Ale czekaj - pokój 3osobowy mają wolny, a Ty jaki chciałaś? Pewnie 2 bo Liwia i tak nie płaci...

Offline Ola888

1 czerwca 2012, 08:20
Ja pytałam o 2 bo dla Liwii i tak bierzemy jej wyro turystyczne, ale z tego co kojarzę to za dziecko tak czy inaczej coś tam się płaci. W tych dwóch innych pensjonatach do których dzwoniłam za malucha powyżej roku chyba 40 zł

Offline ~Ania~ Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
1 czerwca 2012, 08:28
Tutaj sie nie płaci, pytałam. U nas Ola za darmo.

Offline Ola888

1 czerwca 2012, 08:39
No to kiedy jedziecie ?  ;)

1 czerwca 2012, 11:48
my byliśmy na majówce we władku
powiem jedno że dla mnie za duże miasto
na urlop z dziećmi wybrałabym się na hel

a teraz jedziemy do rowów i ciekawa jestem jak bedzie

Offline ~Ania~ Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
1 czerwca 2012, 15:42
Ola chyba 15-20lipca. Jeszcze się zastanawiam :)

Ja NAJBARDZIEJ bym chciała żeby były śniadania i obiadkolacje na miejscu, w razie brzydkiej pogody jakieś atrakcje... I sama nie wiem tak naprawdę czego chcę :P Może Sandra Spa? :P

A może polecacie coś podobnego do Sandra Spa? Żeby były fajne warunki i basen z jakąś bawialnią w środku.

2 czerwca 2012, 18:45
anulka, ja jade do Areny Slonca w Łebie..podobno fajnie.

Sa obiadokolacje i sniadania.
"Travel is the only thing you buy that makes you richer"

Offline ~Ania~ Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
4 czerwca 2012, 11:21
Juz zarezerwowałam 5 dni w Sandra Spa w Pogorzelicy :)

Offline loona Kobieta

4 czerwca 2012, 11:28

W Sandrze kiedyś było lux... Szkoda, że było a już nie jest... Teraz pchają kasę w Karpacz.

Offline agu-s Kobieta

6 czerwca 2012, 22:39
Wg mnie w Sandrze dalej jest super, co roku w coś inwestują :)
Poza tym zawsze tam w ciemno jeżdżę, nigdy się nie zawiodłam  :)
W tym roku świetną sprawą było lodowisko  ;D

9 czerwca 2012, 08:45

to mamy szansę się spotkać - jestem tam do 16 lipca ;)

Offline ~Ania~ Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
9 czerwca 2012, 10:39
Oooo :) A w Bungalowach, pawilonach?

Offline s_erduszko Kobieta

12 czerwca 2012, 16:31
Kochane !!!

Wróciłam z urlopuuuuuuuuuuuuuu, niestety :((

Zakochana w Turcji, ich jedzeniu, pięknym kraju i ludziach  :-*. Szkoda, że czas tak szybko ucieka.

Obecnie mam depresje pourlopową  >:(

Żeby się nie powatarzac, wklejam moją opinie na temat hotelu, w którym byliśmy

http://www.holidaycheck.pl/detail-opinie_Kahya+Resort+Rewelacja-ch_hb-id_6107229.html

Loona, masz pozdrowienia od Marioli  :), korzystaliśmy z jej usług, aż takiego wrażenia na nas nie zrobiła, może to kwestia różnicy wieku  ;) i innego poczucia humoru, nie mniej jednak ma o wiele niższe ceny i to się chwali  ;D, nie poszaleliśmy z wycieczkami, bo chcieliśmy odpoczac, a nasz hotel nadawał się do tego idealnie, z resztą co to jest tydzień urlopu ? małooooooo... mamy nadzieje wrócic tam szybko i dozwiedzac reszte :))

A teraz pytanie - prosze o polecenie dobrego hotelu w przystępnej cenie tym razem w Grecji  :) Może uda się jeszcze skoczyc w te wakacjeee, marzeniaaa  ;D

Offline loona Kobieta

12 czerwca 2012, 17:19
Loona, masz pozdrowienia od Marioli  :),wrażenia na nas nie zrobiła, może to kwestia różnicy wieku  ;) i innego poczucia humoru, nie mniej jednak ma o

Dziękuję! bardzo mi miło, ale z tym wiekiem to przesadziłaś bo ja mam 28 lat!!! Stawiam więc na inne poczucie humoru :)

A Twoja miłośc do Turcji jest w pełni zrozumiała bo ja wiele miejsc widziałam, ale Turcja jest dla mnie zdecydowanym nr 1!

Wujek mojego męża, który połowę świata już zjechał mówił nam, że jak pojedziemy do Turcji to się zakochamy. Nie wierzyliśmy mu ... Po dwóch dniach pobytu dokładnie wiedzieliśmy co miał na myśli...

A na którą wycieczkę się w zdecydowaliście?