Autor Wątek: Wczasy  (Przeczytany 2483500 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline paooolka

  • Niufomaniaczka
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 8987
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 05.09.2009
Odp: Wczasy
« Odpowiedź #360 dnia: 10 Maja 2012, 09:26 »
wole juz "swojskie" narzekania niż rosyjskie libacje!
kiedyś trafiłam na hotel w którym rosjanie byli kwaterowani w osobnym budynku - tego sie nie da opwiedziec! krzesła latały poprostu
szczesliwie sie złożylo, że 2 dni po moim przyjezdzie oni wyjezdzali, następni juz bylo o wiele spokojniejsi uffffff
Il corpo è solo uno strumento. Il corpo senza lo spirito non ha nessun valore.

całkiem nowa JA

Offline Mysikróliczek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 17269
Odp: Wczasy
« Odpowiedź #361 dnia: 10 Maja 2012, 09:59 »
Nie lubię hoteli gdzie jest dużo Polaków... i raczej takich unikam. Jak gdzieś w opiniach znajdę info, że "mało Polaków" to natychmiast hotel plusuje. Ja z Rosjanami nie mam takich złych wspomnień, zawsze są mili i uśmiechnięci. Raz widziałam jak w większej grupie siedzieli i śpiewali, ale to było na plaży i wszystko z kulturą. Najgorzej to Angole  ::) Chociaż moje obserwacje to raczej obserwacje poza hotelowe... jakoś w hotelu nie trafiłam nigdy na "akcje" ;)

Offline anusiaaa

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 26444
  • Płeć: Kobieta
Odp: Wczasy
« Odpowiedź #362 dnia: 10 Maja 2012, 10:02 »
Ja też z rosjanami mam mile wspomnienia, pierwszą miłością mojej Zuzy był mały Rusek ;)
"Travel is the only thing you buy that makes you richer"

Offline loona
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 10571
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 25.08.2007r.
Odp: Wczasy
« Odpowiedź #363 dnia: 10 Maja 2012, 10:12 »
Oj zgodzę się z tym, że Anglicy są okropni. Plują do basenów, są hałaśliwi, obrzydzają swoim zachowaniem i wyglądem (najczęściej rudzi z obleśnymi czerwonymi polikami) pobyt pozostałym gościom hotelowym.  Do Rosjan nic nie mam.

A to i tak nic w porównaniu z ciągle narzekającymi polakami, a w szczególności ,marudzącymi i wyfiokowanymi polkami (celowo piszę z małych liter).

Tylko polki mają w zwyczaju chadzać na plażę czy basen w pełnym makijażu i w butach na niebotycznych obcasach czym wzbudzają uśmiechy na twarzach innych urlopowiczów.

Offline agu-s

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 7420
  • Płeć: Kobieta
Odp: Wczasy
« Odpowiedź #364 dnia: 10 Maja 2012, 10:17 »
Ja też trafiłam na upierdliwych, strasznie głośnych i nie szanujących obsługi Rosjan ::)
I akurat jak byłam to właśnie Rosjanki w pełnej tapecie i na szpilach chodziły na basen czy na plażę  ;D
Hitem była jedna, która chodziła w żarowiastozielonych klapkach na mega obcasie i koturnie, spokojnie 13-14 cm.. miała problem żeby się na tych szczudłach utrzymać prosto ale dzielna była, nie poddała się przez cały pobyt!  ;D

Offline loona
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 10571
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 25.08.2007r.
Odp: Wczasy
« Odpowiedź #365 dnia: 10 Maja 2012, 10:20 »
Aga! Dobre :) Ach, ta słowiańska uroda  ;D ;D ;D

Offline joannaM
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 2967
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2008
Odp: Wczasy
« Odpowiedź #366 dnia: 12 Maja 2012, 21:56 »
Gabis orientujesz się czy jest jakieś łagodne zejście na plaże w Chłapowie. Bo pamiętam, że są tam strome schody, z naszym maluchem będzie nam ciężko, a szukamy w tych okolicach jakiegoś miejsca. Bierzemy jeszcze pod uwagę Karwię, może ktoś ma jakieś namiary na fajne miejsce tam.
On 2011
Ona 2013

Offline Katrinka
  • My:)
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4400
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 04.08.2007
Odp: Wczasy
« Odpowiedź #367 dnia: 13 Maja 2012, 16:08 »
my byliśmy w tamtym roku w Karwii super było, w Chłapowie fakt jest klif.

My niby w góry jedziemy ale ja non stop męczę mężula..tak mi się marzy morze..choć na tydzień..szkoda, że tak daleko mamy - 600km :(


Offline joannaM
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 2967
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2008
Odp: Wczasy
« Odpowiedź #368 dnia: 13 Maja 2012, 18:48 »
Katrinka daj namiary na Wasz nocleg, polecasz jakiś?
On 2011
Ona 2013

Offline Katrinka
  • My:)
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4400
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 04.08.2007
Odp: Wczasy
« Odpowiedź #369 dnia: 14 Maja 2012, 08:41 »
My byliśmy tutaj: http://www.wczasy-paulina.pl/ polecam jak najbardziej, za małą kasę bardzo dobre warunki.
Blisko do morza, my nie gotowaliśmy, jedliśmy w knajpach ale jest też kuchnia jakby ktoś chciał.



Offline joannaM
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 2967
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2008
Odp: Wczasy
« Odpowiedź #370 dnia: 14 Maja 2012, 09:04 »
dziękuję za namiary, ale widzę ze plac zabaw nie jest dla mojego malucha, szukam czegoś z dużym trawnikiem, domkiem dla dzieci, konikami, itp.
On 2011
Ona 2013

Offline Katrinka
  • My:)
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4400
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 04.08.2007
Odp: Wczasy
« Odpowiedź #371 dnia: 14 Maja 2012, 09:50 »
Tak dla rocznego to lepiej jakiś domek, zobacz pensjonat słoneczko był fajny jak chodziliśmy na spacerki i tam były takie domki z tego co pamietam.


Offline joannaM
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 2967
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2008
Odp: Wczasy
« Odpowiedź #372 dnia: 14 Maja 2012, 10:19 »
No wygląda fajnie, tylko jak mnie wkurza jak piszą że ceny uzgadniane telefonicznie
On 2011
Ona 2013

Offline b@by

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2332
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 15.08.2009
Odp: Wczasy
« Odpowiedź #373 dnia: 18 Maja 2012, 05:00 »
my jedziemy w tym roku nad Balaton z Necermanem. Z zaglebia Odleglosc zblizona do tej nad polskie morze a pogoda pewna. W drodze na Wegry chcemy odwiedzic Budapeszt a potem bedziemy wypoczywac na plazy. Pochytalismy fajny bungalow, a na osrodku jest sporo atrakcji dla dzieciakow i doroslych. Ogolnie nie moge sie juz doczekac.


Offline suprynka

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2040
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 07-08-2010
Odp: Wczasy
« Odpowiedź #374 dnia: 18 Maja 2012, 09:08 »
my jedziemy w tym roku nad Balaton z Necermanem. Z zaglebia Odleglosc zblizona do tej nad polskie morze a pogoda pewna. W drodze na Wegry chcemy odwiedzic Budapeszt a potem bedziemy wypoczywac na plazy. Pochytalismy fajny bungalow, a na osrodku jest sporo atrakcji dla dzieciakow i doroslych. Ogolnie nie moge sie juz doczekac.
A do jakiej miejscowosci? My juz bylismy nad Balatone
, ale chyba tam nie wroce;)

Offline anusiaaa

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 26444
  • Płeć: Kobieta
Odp: Wczasy
« Odpowiedź #375 dnia: 18 Maja 2012, 09:44 »
A ja słyszałam, ze w Bulgarii z ta pewną pogodą to też nie zawsze tak jest, z opinii jakie czytalam to też trafiłala się w lpicu tygodniowa "lejta".

Poza tym mi się tam te hotele nie podobają, jak nasze z PRL-u ;D
"Travel is the only thing you buy that makes you richer"

Offline loona
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 10571
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 25.08.2007r.
Odp: Wczasy
« Odpowiedź #376 dnia: 18 Maja 2012, 10:02 »
Poza tym mi się tam te hotele nie podobają, jak nasze z PRL-u ;D
Aczkolwiek kierunek godny zainteresowania bo wiele pochlebnych opinii nt. Bułgarii słyszałam. Ładne plaże, ciepłe morze. Warto zobaczyć.

Offline Mysikróliczek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 17269
Odp: Wczasy
« Odpowiedź #377 dnia: 18 Maja 2012, 10:09 »
I meduuuuuuuzy, brrr  ;)

Offline Anjuszka

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6903
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30.07.2011
Odp: Wczasy
« Odpowiedź #378 dnia: 18 Maja 2012, 10:26 »
Fajny wątek, przeczytałam tylko ostatnią stronę, uśmiałam się strasznie, choć wszystko co piszecie jest prawdziwe... niestety  :-\

ja w tym roku jadę do Chorwacji, na wyspę Ciovo. Ktoś był, coś wie?

Offline Maja

  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 34378
  • Płeć: Kobieta
  • bono animo es
  • data ślubu: 28 sierpnia 2004r.
Odp: Wczasy
« Odpowiedź #379 dnia: 18 Maja 2012, 10:39 »
Bułgarię braliśmy pod uwagę ale hotele nie spełniały naszych oczekiwań, chociaż wyszło jak wyszło i w tym roku szczytem marzeń będzie weekend nad Bałtykiem i to nie wiem czy same, czy z mężem :-\


Offline paooolka

  • Niufomaniaczka
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 8987
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 05.09.2009
Odp: Wczasy
« Odpowiedź #380 dnia: 18 Maja 2012, 10:50 »
mnie kreci albania i czarnogóra, były w moich planach na tegoroczne wakacje ale jak to byla: nie zawsze sie ma to co sie chce,  wyladuje w norwegii...
Il corpo è solo uno strumento. Il corpo senza lo spirito non ha nessun valore.

całkiem nowa JA

Offline agnieśka

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 221
  • Płeć: Kobieta
  • Twoje łzy miażdżą mi serce
  • data ślubu: 19.08.2006
Odp: Wczasy
« Odpowiedź #381 dnia: 18 Maja 2012, 13:04 »
Ja byłam na Ciovo 5 lat temu  ;D w miejscowości Okrug Gornyj. A co chciałbyś wiedzieć konkretnie o Ciovo?
W jakiej miejscowości macie apartament?
Co do Czarnogóry, to też mnie kręci i jak życia starczy i kasa będzie  ;D, to na pewno się tam wybiorę.
Widoki w Zatoce Kotorskiej zapierają dech w piersiach, sam Kotor, Budva i Perast to perełki architektury :).
Na razie pozostaje mi oglądanie widoków przez wujka google  :D.

Offline Anjuszka

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6903
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30.07.2011
Odp: Wczasy
« Odpowiedź #382 dnia: 18 Maja 2012, 13:10 »
Też jadę do Okrug Gornyj. Nasz apartament to Willa POGLED.
Chciałabym wiedzieć wszystko, a przede wszystkim czy to prawda, że na tym moście jest ciągle korek i ciężko stamtąd wyjechać? Spotkałam się z tyloma opiniami w internecie, że sama nie wiem, w co wierzyć... a jednak chcielibyśmy się stamtąd ruszać i zwiedzać. Jak wygląda tam wieczorne życie, jest jakiekolwiek? Pisz wszystko, swoje wrażenie, co Ci się podobało, a co nie ;)

Offline suprynka

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2040
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 07-08-2010
Odp: Wczasy
« Odpowiedź #383 dnia: 18 Maja 2012, 14:55 »
Też jadę do Okrug Gornyj. Nasz apartament to Willa POGLED.
Chciałabym wiedzieć wszystko, a przede wszystkim czy to prawda, że na tym moście jest ciągle korek i ciężko stamtąd wyjechać? Spotkałam się z tyloma opiniami w internecie, że sama nie wiem, w co wierzyć... a jednak chcielibyśmy się stamtąd ruszać i zwiedzać. Jak wygląda tam wieczorne życie, jest jakiekolwiek? Pisz wszystko, swoje wrażenie, co Ci się podobało, a co nie ;)
Ja też byłam w Okrugu :). My bylismy dwa razy sierpien/wrzesień i tylko czasami był korek. Ale jakoś nie uprzykrzało nam to życia za bardzo. Fajne miejsce, darzę jej dużym sentymentem (tam się zaręczyliśmy, a po roku właśnie tam dowiedziałam się, że jestem w ciąży:D). Przez to, że byliśmy po sezonie, nie było ludzi, cisza i spokój. Bardzo malownicze miejsce. Plaża w miasteczku jest przy drodze, a druga na kempingu. No i fajne miejsce wypadowe do zwiedzania. Bliziutko do Splitu. Ale fajnie macie :D

Offline Anjuszka

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6903
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30.07.2011
Odp: Wczasy
« Odpowiedź #384 dnia: 18 Maja 2012, 15:50 »
Cudownie przeczytać taką opinię ;) my jedziemy w szczycie sezonu, od 13.07, ale tylko wtedy mój mąż mógł wziąć urlop, więc trochę się obawiam, ale mam nadzieję i do Splitu się wybrać i w różne inne miejsca ;)
Suprynka, Ty się dowiedziałaś tam o ciąży, a ja zamierzam po powrocie dowiedzieć się o ciąży :D

Offline suprynka

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2040
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 07-08-2010
Odp: Wczasy
« Odpowiedź #385 dnia: 18 Maja 2012, 23:24 »
Cudownie przeczytać taką opinię ;) my jedziemy w szczycie sezonu, od 13.07, ale tylko wtedy mój mąż mógł wziąć urlop, więc trochę się obawiam, ale mam nadzieję i do Splitu się wybrać i w różne inne miejsca ;)
Suprynka, Ty się dowiedziałaś tam o ciąży, a ja zamierzam po powrocie dowiedzieć się o ciąży :D
Ale super. Ja właściwie tam się domyślałam, a po powrocie wieczorem w domu zrobiłam test :). A na wyjezdzie byłam na canoyingu :). W ogóle tam jest mnóstwo atrakcji. Także poszalejecie sobie ;)

Offline b@by

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2332
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 15.08.2009
Odp: Wczasy
« Odpowiedź #386 dnia: 19 Maja 2012, 00:21 »
my jedziemy w tym roku nad Balaton z Necermanem. Z zaglebia Odleglosc zblizona do tej nad polskie morze a pogoda pewna. W drodze na Wegry chcemy odwiedzic Budapeszt a potem bedziemy wypoczywac na plazy. Pochytalismy fajny bungalow, a na osrodku jest sporo atrakcji dla dzieciakow i doroslych. Ogolnie nie moge sie juz doczekac.
A do jakiej miejscowosci? My juz bylismy nad Balatone
, ale chyba tam nie wroce;)
Czemu? Az tak zle bylo?
ja tez juz bylam nad Balatonem w Siofoku ale jako nastolatka i podobalo mi sie
teraz jedziemy do Tihany. Mam nadzieje, ze bedzie fajnie


Offline suprynka

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2040
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 07-08-2010
Odp: Wczasy
« Odpowiedź #387 dnia: 19 Maja 2012, 00:25 »
W Siofok bylo super, ale masz rację, to raczej nie dla rodzin z dziećmi.
Ogólnie było fajnie, miła miejscowość, fajne warunki, tylko ja jednak wolę morze... To jezioro w ogóle mnie nie przekonało. Ale jakby zrobić w miejscu jeziora morze, to super :)

Offline żonka

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1779
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 20.09.2008
Odp: Wczasy
« Odpowiedź #388 dnia: 19 Maja 2012, 10:37 »
A my wczoraj wybraliśmy się do biura podróży z zamiarem wykupienia wycieczki do Bułgarii. I co? Okazało się, że hotele średnie, a ceny wyższe niż na Majorce i pogoda podobno gorsza. No i wyszliśmy z wycieczką na Majorkę, wyjeżdżamy w następną niedzielę.  :D

Offline anusiaaa

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 26444
  • Płeć: Kobieta
Odp: Wczasy
« Odpowiedź #389 dnia: 19 Maja 2012, 19:38 »
Tej Majorki szczerze zazdroszcze i czekam na fotki i opinie  :D
"Travel is the only thing you buy that makes you richer"