e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Wczasy  (Przeczytany 908536 razy)

Odp: Wczasy
18 września 2018, 13:03
Hej,
my wróciliśmy z bułgarskiego Duni Marina Beach - nie polecam jeśli ktoś myśli ze za małą kwotę dostanie 5 gwiazdek, jakie rzekomo ma ten hotel :D Jeśli ktoś chce natomiast pojechać w tańsze miejsce to będzie zadowolony. Przepiękne miejsce z rewelacyjną plażą i infrastrukturą, wszedzie blisko, bardzo dużo jedzenia choć najtańszego sortu i dość powtarzalne, dużo drinków w tym np. w cenie prosecco :D, fajny aquapark dla dzieci, dużo basenów, w morzu wielkie muszle, codzienne show, mega cisza i spokój.

Czy ktoś z Was był w Golden Tulip Międzyzdroje i może powiedzieć jak tam jest? Chcemy sobie jeszcze dłuższy weekend nad morzem zrobić :D

Gosia a baseny ze słodką czy słoną wodą? Jaki mieliście pokój? Czysto jest?

Offline ciriness

18 września 2018, 15:41
Dzięki dziewczyny to śmigamy :D

Mysiu w basenie słodka woda, pokój mieliśmy dwuosobowy z widokiem na morze, my mieliśmy mega duży pokój, łóżko podwójne i pojedyncze dla Kuby i jeszcze sofa i dużo miejsca, że by łóżeczko weszło, spokojnie jeszcze dwie osoby by weszły (byliśmy bez Filipa). Ale znajomi też mieli tą samą kategorię i już mieli dużo mniejszy pokój, choć też z widokiem na morze. W pokoju ogólnie czysto, Pani codziennie sprzątała, choć po połowie dnia z toalety było czuć jakiś brzydki zapach, ale mało w pokoju siedzieliśmy. Czysto to pojęcie względne w Bułgarii, w samym hotelu było tak sobie, ale teren rewelacja - dużo przestrzeni. Dla dzieci o tyle mega że świetny mały aquapark pod nich plus piękna plaża, dużo piachu, czysto w wodzie, daleko płytko i leżaki przy plaży tak, że mogliśmy leżeć i na nich patrzeć.
Jest sporo Polaków, pierwszy raz tak często słyszałam polski w hotelu.

18 września 2018, 21:35
My za ponad tydzien Portygalia :) w weekend trzeba zaczac myslec o pakowaniu.

Offline cytrusiaaa Kobieta

22 września 2018, 12:23
Witam
Mam pytanie czy ktoś z was był na Fuerveturze przełom styczeń/luty jaka pogoda czy faktycznie te wiatry są mocne da się wytrzymać z dziećmi?:)
Suwaczek z babyboom.pl" border="0

Lenka ur 04.02.2008
Laura ur 15.02.2013

Offline tete Kobieta

• "Nikt nie lubi samotności. Ja tylko nie próbuję się z nikim na siłę zaprzyjaźniać. To prowadzi do rozczarowań."
  • Chuck Norris
  • Total likes: 0
  • data ślubu: 2.06.2007
24 września 2018, 14:16
Dziewczyny, była któraś w Świerardowie Zdroju, w Fliński Aparthotel? Macie jakieś sprawdzone miejsca dla rodzin z dziećmi na narty w Polsce?
Nikt nie lubi samotności. Ja tylko nie próbuję się z nikim na siłę zaprzyjaźniać. To prowadzi do rozczarowań.

24 września 2018, 14:30
Witam
Mam pytanie czy ktoś z was był na Fuerveturze przełom styczeń/luty jaka pogoda czy faktycznie te wiatry są mocne da się wytrzymać z dziećmi?:)

Moj brat byl na Fuercie - trafili podobno na najgorszy styczen od lat - lało i wiało przeokrutnie ;) przez tydzien. A potem było wzglednie ciepło.
"Travel is the only thing you buy that makes you richer"

Offline ciriness

24 września 2018, 19:51
Dziewczyny, była któraś w Świerardowie Zdroju, w Fliński Aparthotel? Macie jakieś sprawdzone miejsca dla rodzin z dziećmi na narty w Polsce?
Aparthotel ale w Czarnej Górze :)

Offline japcio Kobieta

25 września 2018, 14:34
Dziś bukujemy Portugalię na sierpień :) mąż jedzie z kumplem do biura podróży podpisać umowę. Jedziemy tą samą ekipą co na Korfu w tym roku :)

Offline ciriness

25 września 2018, 15:52

Offline loona Kobieta

25 września 2018, 17:22
Ja nie znam! Rewelacja!

Offline japcio Kobieta

25 września 2018, 17:56
Klamka zapadła. Lecimy tutaj https://www.itaka.pl/wczasy/portugalia/algarve/hotel-cabanas-golden-clube,FAOCAGO.html?ofr_id=74f9800a983b961b7bd0b396b9ed415589c33297d9e3f9abe77ecee509ebd489&adults=2&childs=2&child_age

No chyba, że znajdziemy coś fajniejsze do 31 marca. Mamy do tego czasu możliwość zmiany hotelu.

Offline loona Kobieta

25 września 2018, 18:49
Hotel wygląda super!

Offline japcio Kobieta

25 września 2018, 19:04
Cena za all inclusive też przyjemna :) i to za 11 dni.  Poza tym, fajna baza wypadowa. Chcemy jechać do Lizbony i Sewilli.

Offline Nika

25 września 2018, 19:22
Japcio jaki koszt za 4 osoby?

Offline japcio Kobieta

25 września 2018, 19:39
Poszło na priv :)

Offline Katrinka Kobieta

25 września 2018, 20:12
japcio kiedy lecicie?? bo my nad nim też dumamy od 5 sierpnia ;D ;)
« Ostatnia zmiana: 25 września 2018, 20:15 wysłana przez Katrinka »

Offline japcio Kobieta

25 września 2018, 20:39
To nie dumajcie :) My od 5 do 15 sierpnia :)

Offline Daruda Kobieta

26 września 2018, 07:02
Wszystkie pokoje zarezerwowane niestety przez biura podróży, na własną rękę na razie do tego hotelu nie idzie się dostać

Offline japcio Kobieta

26 września 2018, 07:49
Daria, przenocujemy was :)

Offline MARTKA Kobieta

26 września 2018, 08:02
https://m.tui.pl/wypoczynek/bulgaria/riwiera-bulgarska/azalia-var11025

My na 90% ten hotel weźmiemy.  Terminy dogadamy i klepniemy na dniach.

Offline Vivka Kobieta

26 września 2018, 08:21
Być może już to znacie ale ja się dzisiaj zakochałam....

http://www.hthouseboats.com/wynajem/
https://www.instagram.com/explore/locations/756112575/ht-houseboats/?hl=pl

Gosia nie byłam ale odkryłam kiedyś i bardzo chciałabym tam pojechać :)

tylko najlepiej bez dziecka bo za bardzo bym sie bała, że do wody wpadnie.

Offline ciriness

26 września 2018, 08:36
Sandra też o tym pomyślałam,że to raczej na czas kiedy mój Filip będzie miał ok 4-5 lat. Ale tak to mega. Na romantic weekend też ekstra. Na pewno tam wkrótce zawitam :D

26 września 2018, 08:42
A ja już widziałam te domki na wodzie - w TVN był o nich reportaż.

A domki w drzewach widziały? Tylko tam pierwszy wolny nocleg to za rok.
http://wdrzewach.pl/

Japcio - cieszę, się Twoim szczęściem :)
"Travel is the only thing you buy that makes you richer"

Offline ciriness

26 września 2018, 10:23
Nie widziałam. Super dzięki :)

Offline Vivka Kobieta

26 września 2018, 10:40
Nie, domki na drzewach nie pociągają mnie.

Drewniane domki w lesie kojarzą mi się z depresyjnymi domkami na działkach albo domkami typu Brda z czasów PRLu :P
Wiem, że te wyglądają inaczej ale jednak nie....

Offline japcio Kobieta

26 września 2018, 21:18
Do naszej Portugalii dołączyli kolejni znajomi. Mamy już 6 dorosłych i 6 dzieci :)  w tak dużym składzie jeszcze nie lecieliśmy na wakacje :)

Offline sylwiq Kobieta

26 września 2018, 22:39
Te domki w lesie to material na dobry horror hihihi

Offline agu-s Kobieta

27 września 2018, 08:31
Te domki na wodzie boskie!  :serce:

Offline izulek Kobieta

28 września 2018, 10:00
Sto lat temu byłam zima w górach.  Chcieliśmy w tym roku w połowie stycznia wybrać się na kilka dni w góry z dziećmi.  są jakieś miejsca gdzie najpewniej o śnieg??  myślę okolice Karpacza /szklarska ew. Kotlina Kłodzka.  Narty nas nie interesują,  ale chciałabym aby dzieci poszalaly na sankach,  pobawily się w śniegu.
Jakieś sugestie,  propozycje?? 

28 września 2018, 10:12
Ja preferuję połączenie aktywnych wakacji wraz z możliwością rehabilitacji i masaży. Regulanie wybieram się do przepięknej miejscowości jaką jest Krynica Zrój Jeżdżę tam od 3 lat i ani razu się nie zawiodłam.
« Ostatnia zmiana: 28 września 2018, 12:35 wysłana przez zibi »