Autor Wątek: Dziewczyny pomóżcie, co do mojej sukni ???  (Przeczytany 11103 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mysiasta
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 9
Dziewczyny pomóżcie, co do mojej sukni ???
« dnia: 2 Kwietnia 2007, 13:40 »
Witam wszystkie kobitki :)

dziewczyny mam straszny dylemat bowiem nie wiem co do mojej sukni z resztą dodatków. Syknia wygląda tak i teraz nie wiem jaki bukiecik, myslałam różach łączonych z jakimiś kwiatami tylko to nie jest takei proste, nie wiem w jakim kolorze by najlepiej pasowały (mysle że cos ktremowe z jakims kontrastem). A co na ramiona? myślałam o szalu ale jest niewygodny, podobaja mi sie koronkowe boelrka ale nie pasuej tutaj chyba , zaznaczę, że ślub jest 16. 06.07 i prawdopodobnie bedzie ciepło ;) i teraz moje nurtujące mnie chyba najbardziej pytanie, czy diadem? podobaja mi sie takie delikatne diademy ale zaraz przy samym welonie. tylko, ze po pierwse jak patrze na fryzury z diademem to one sa albo takie "ulizane" i włosy do góry takie czubki porobione albo rozpuszczone, a ja takich nie chcę. Myslałam o jakimś fantazyjnym upięciu -takim "standardowym" pokręcone włosy i poupinane tak, żeby nie byc jak juz wspomniałam ulizana. no ale mam dylemat, bo diadem ogólnie kojarzy się z księżniczkami a nie chcialabym zeby taka fama poszla na weselu i jesli nie diadem to co kwiat? nie chciałąbym miec kwiata na szyji a jesli będę miała jakąś biżuterię na szyji to kwiat raczej chyba sie z tym gruzie co? poradźcie proszę co byście do tej sukni dopasowały, bo ja juz na prawdę nie wiem co jest dobre a c złe, za duzo po prostu wszytskiego a ja ciężko się na cokolwiek decyduję. Aha i jeszcze zaznaczam, że nie chcę ekawiczek-nie podobją mi się... ale namarudziłam, ale na prawde błagam za odzew- bo mam momenrty załamania czasami :( pliss pliss pliss
pozdrówka wszytskim

Offline Antalis
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6030
Dziewczyny pomóżcie, co do mojej sukni ???
« Odpowiedź #1 dnia: 2 Kwietnia 2007, 13:44 »
Po pierwsze i najwazniejsze - a masz zdjecia sukni na sobie albo przynajmniej swoje zdjecie jakies ?Jestes wysoka niska ??

Wiesz bukiet mozna dobrac na do koloru dodatkow meza.Nie była bym za jasnym bukietem raczej za czyms odwaznym typu bordowy no z białym, pomaranczowy.Prosimy o fotki bo tak to troszke trudno.

Offline Antalis
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6030
Dziewczyny pomóżcie, co do mojej sukni ???
« Odpowiedź #2 dnia: 2 Kwietnia 2007, 13:53 »
Nie wiem czemu ale wpadł mi do głowy teraz taki pomysl - a moze kapelusz ??

Offline mysiasta
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 9
Dziewczyny pomóżcie, co do mojej sukni ???
« Odpowiedź #3 dnia: 2 Kwietnia 2007, 13:55 »
Niestety zdjęcia  w sukni nie mam, i bardzo tego żałuję. Swoje zdjęcie wyslę jak będę w domu, bo w pracy jestem i na tym komputerze takowych nie trzymam. A jestem osoba drobnej budowy (wzrost 158, kolor włosów braz z jasnymi pasemkami, oczy szaro-niebieskie, waga 45 kg) narzeczony bedzie ubrany w czarny garnitur w białe delikatne paski szerokości tak 1,5 cm i pod tym kamizelkę koloru najprawdopoodbniej kremowego albo srebrnego, stalowego ale chyba raczej krem.

Offline Antalis
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6030
Dziewczyny pomóżcie, co do mojej sukni ???
« Odpowiedź #4 dnia: 2 Kwietnia 2007, 13:57 »
Jestes drobniutka osobka-proponuje bukiet "łezkę" ktora troszke Cie wydłuzy :)
Na szyje naszyjnik taki z drobnym oczkiem albo taki z kwiatuszkami. Zreszta znajde i wkleje ;)A co Ty na pomysl ostrzejszego koloru bukietu ?Jesli zdecydujesz sie na  na biały bukiet - musi mieć więcej zieleni, żeby był widoczny na białym tle.

Jestes Panną Młodą niedużą o DELIKATNEJ BUDOWIE - Twoja wiązanka ślubna powinna być mała, 8-10 cm powyżej dłoni. Zalecane są drobne kwiaty, np. mini różyczki czy konwalie. Oprócz tradycyjnie okrągłego bukietu biedermeier dobrze wygląda mała kula z kwiatów, zawieszona na wstążce, niesiona w ręku jak torebka.

Offline mysiasta
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 9
Dziewczyny pomóżcie, co do mojej sukni ???
« Odpowiedź #5 dnia: 2 Kwietnia 2007, 14:04 »
Czemu nie, jestem otwarta na propozycję, kwestai tylko tego jak to bedzie wyglądało-czasami ciężko mi sobie wyobrazić ;) A co do kapelusza to nie-e, jakos nie przypadł mi ;) oczywiście czekam na zdjątko bukieciku. W ogóle to dzieki za odzew :)

Offline Antalis
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6030
Dziewczyny pomóżcie, co do mojej sukni ???
« Odpowiedź #6 dnia: 2 Kwietnia 2007, 14:05 »
A dekoracja samochodu jakiego bedzie koloru ?



Offline Antalis
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6030
Dziewczyny pomóżcie, co do mojej sukni ???
« Odpowiedź #7 dnia: 2 Kwietnia 2007, 14:11 »


Ten jest ładny ale bałabym sie ze sie zleje z suknia:


 


A moze po prostu poszukaj tutaj https://e-wesele.pl/forum/viewtopic.php?t=114&postdays=0&postorder=asc&start=0  jak Ci si ecos spodoba to wklej nam a my doradzimy czy pasuje :)

Offline mysiasta
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 9
Dziewczyny pomóżcie, co do mojej sukni ???
« Odpowiedź #8 dnia: 2 Kwietnia 2007, 14:18 »
ooo, cos włAśnie w tym stylu mi się podoba, tylko teraz jak napisałaś, że jasny może za bardzo się zlać z suknia to nie wiem ;) jakby zamiast tych małych margaretek dac bordowe wstawki. samochód w pierwszej wersji miał byc z trzech malutkich kulek własnie koloru biało-bordowego ułożonych na skos na masce połączonych tiulem  z kawałkeim kwiata typu bluszcz. No ale bukiet i stroik na samochód powinny ze soba współgrać co nie? Nie wiem , mam jakąś dziwna awersje co do różowych róż, choć mówia mi, że przy mojej budowie to pasuje, ehm dziwna jakas jestem :(

p.s . jak się wkleja zdjęcia z dysku a nie ze strony internetowej, bo cos mi nie wychodzi ?

Offline Antalis
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6030
Dziewczyny pomóżcie, co do mojej sukni ???
« Odpowiedź #9 dnia: 2 Kwietnia 2007, 14:21 »

 

Offline Antalis
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6030
Dziewczyny pomóżcie, co do mojej sukni ???
« Odpowiedź #10 dnia: 2 Kwietnia 2007, 14:23 »

Offline Antalis
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6030
Dziewczyny pomóżcie, co do mojej sukni ???
« Odpowiedź #11 dnia: 2 Kwietnia 2007, 14:31 »

Offline mysiasta
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 9
Dziewczyny pomóżcie, co do mojej sukni ???
« Odpowiedź #12 dnia: 2 Kwietnia 2007, 14:49 »
ładne cudeńka :)
 wklejam moje zdjatko ;)



(wiem, że na 25 lat nie wyglądam )

Offline mysiasta
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 9
Dziewczyny pomóżcie, co do mojej sukni ???
« Odpowiedź #13 dnia: 3 Kwietnia 2007, 10:26 »
Nikt więcej mi nic nie zasugeruje ? :(

Offline gosiaczekk
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 5114
  • Płeć: Kobieta
Dziewczyny pomóżcie, co do mojej sukni ???
« Odpowiedź #14 dnia: 4 Kwietnia 2007, 15:08 »
kurcze ja myslałam, że to jakaś 15-letnia dziewczynka hihihhiih

Offline mysiasta
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 9
Dziewczyny pomóżcie, co do mojej sukni ???
« Odpowiedź #15 dnia: 8 Kwietnia 2007, 12:38 »
ANo włąsnie wyglądam na 15-17 letnią dziewczynkę, generalnie mam ztym problemy jeśli chodzui o załatwianie jakiś poważniejszych spraw, bo mnie traktują jak dziecko i mnie to wkurza, ale pocieszam się ze w przyszłości będę młodo wyglądać. Tak więc dziewuchny jaką mam urodę-generalnie delikatną ;) bukiet mniej więcej wiem jaki chcem, pogadam jeszcze z panią od kwiatków i cos może mi pomorze, nie wiem jeszcze co na ramiona założyć. Biżuterię chcę taką delikatną i nie perełki-myślałam o jakimś naszyjniku z cyrkoniami i do tego wkręcane kolczyki - nie widzę się w wiszących, może dlatego, że nigdy nie nosiłam ;) i waham się z tym diademem okropnie, nie wiem czy pasuje, a jak w ogóle oceniacie moją suknię? szczerze prosze. Na zdjęciu i tak wygląda nieco inaczej, moja będzie troszke więcej "poddrapana" bo ja zamawiam i nie chcą za dużo jej obcinać, więc uniosą ją do góy w formie drapień. Wydaje mi się czasami , żę będę w niej źle wyglądać, bo jestem za drobna, ale w wąskiej sukni wyglądam jak wychudzona dziewczynka, a ponadto moj N, mam 190 cm wzrostu a ja 158 i trzeba jakoś to uzuoełnić . Pozdrówka i piszcie, prosze :(

Offline piniek
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Skąd:: Września
Odp: Dziewczyny pomóżcie, co do mojej sukni ???
« Odpowiedź #16 dnia: 20 Lutego 2017, 12:45 »
Idealną torebkę do sukni znajdziesz w sklepie link usunięty
« Ostatnia zmiana: 21 Kwietnia 2017, 15:22 wysłana przez zibi »

Offline joannamik
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 13
Odp: Dziewczyny pomóżcie, co do mojej sukni ???
« Odpowiedź #17 dnia: 13 Czerwca 2017, 11:37 »
Warto wybrać suknie dostosowaną do sylwetki i wzrostu. W tym mogą pomóc różne blogi fora, albo po prostu krawcowa w sklepie.

Offline Albinoska
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 27
Odp: Dziewczyny pomóżcie, co do mojej sukni ???
« Odpowiedź #18 dnia: 31 Lipca 2017, 12:47 »
Ten pierwszy naszyjnik ze zdjęcia jak najbardziej dla drobnej osóbki.

Offline Anna Ashton
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 9
  • data ślubu: 21.07.2020
  • Skąd:: Kraków
  • Ślub w: Kraków
Odp: Dziewczyny pomóżcie, co do mojej sukni ???
« Odpowiedź #19 dnia: 16 Czerwca 2019, 15:48 »
Moje typy poniżej...ale ślub w przyszłym roku, więc jeszcze mogę zmienić. Zobaczę co uda się wynająć na wesele i zobaczymy jak dopasować wnętrze.

Offline Janeee

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 28
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 22.08.2020
  • Skąd:: Szczytno
  • Ślub w: Olsztyn
Odp: Dziewczyny pomóżcie, co do mojej sukni ???
« Odpowiedź #20 dnia: 19 Czerwca 2020, 10:38 »
Sama bym się na naszyjnik chyba nie zdecydowała.. Nie lubię jak jest bogato tak, że aż ehhh.. Jedyne co robię to biorę kolczyki wiszące plus opaska ze zdobieniami i welon przyczepiony do warkoczowego koka.

Offline Elizka1222
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 18
  • Płeć: Kobieta
  • Skąd:: Płock
  • Ślub w: Płock
Odp: Dziewczyny pomóżcie, co do mojej sukni ???
« Odpowiedź #21 dnia: 20 Sierpnia 2021, 13:12 »
hmmm, delikatny naszynik może