e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Wideofilmowanie Szczecin i okolice  (Przeczytany 4465 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kivi_23 Kobieta

• uzależniony
  • data ślubu: 4 czerwca 2010 - 16:00
to ja bym również poprosiła o kontakt do Pana Michonia.. ciekawe jak on cenowo wygląda..

Offline Olaa Kobieta

• Chuck Norris
Melandra, może dlatego, że wszystkie Twoje posty dotyczą tylko i wyłącznie kamerzysty?
I jesteś przez to niewiarygodna?
There is no such thing as an ending. Just a new beginning...

Offline Melandra Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 02.08.2008
Pisałam też  w innych wątkach, o innych sprawach, wystarczy poszukać ( chociaż faktycznie posty już poznikały, czyli jak w matrixie- jestem i nagle mnie odłączyli).

Offline merkunek Kobieta

• Chuck Norris
proponuję inną rzeczywistość ;)

A tak powaznie własnie przeszukaliśmy.

Offline liliann Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 30 września 2006
taaa trzy razy ten sam elaborat na temat kamerzysty....strona w wordzie...kopiowana do znudzenia...
oraz uwagi, że brak kamery na weselu to "chore" przedsięwzięcie...
nie za duże zangazowanie?
wybacz...ale śmierdzi krypciochą...

Offline monia

• złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 04.06.2005
ja nie lubię  pana degórskiego?? a kto i to powiedział?? on sam??

hihi

dobre..

prosze cie.. temat był juz poruszany i uważam za zamkniety...

odnosnie postów.. rece opadają..  ::)
« Ostatnia zmiana: 12 lutego 2009, 22:04 wysłana przez monia »

Offline missmax Kobieta

• entuzjasta
Jak cos pan Degórkski wczesniej, że tak się  wyrażę "niechcąco spieprzył", to na pewno nie pozwoli już na podobną wpadkę; bo by tracił klientów...

Powiem szczerze, że bardzo mi się podobały jego filmiki na stronie. No ale nie pytałam się cenowo jak u niego jest, szukałam dość dobrych, ale nie wysoko-cenowych usług. No a że mój narzeczony już raz hop-siup się zdecydował na Michonia, po pokazaniu nam demonstracji, że już tak zostało..

kivi_23
-> już przesyłam Tobie na priw numer do p. Michoń, PM Studio.
(tak btw., założyłam wątek odrębny o tym studiu, ale raczej nie grzeszy od żadną popularnością, chyba już nie jest to studio tak często wybierane jak ostatnimi laty.)

Offline RenataITomek Kobieta

• bywalec
  • data ślubu: 26.06.2010r. godz. 18.00
Witamy serdecznie wszystkich pomóżcie nam w znalezieniu jakiegoś dobrego i niedrogiego kamerzysty ze Szczecina. Jakby co prosimy o telefony (ewentualnie e-maile) na priv. Z góry dziękujemy za pomoc :)

Offline monia

• złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 04.06.2005
dobry nie równa sie tani.. :(

• bywalec
no a drugie założenie mówi, że drogi nie zawsze jest dobry :(

Offline liliann Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 30 września 2006
a jeszcze inne, że jak ktoś jest dobry w swoim fachu, to się ceni...
i słusznie...

chcecie tanio i dobrze szukajce zdolnych debiutantów, oni zawsze startują z niższej ceny
muszą wejść na rynek

Offline kivi_23 Kobieta

• uzależniony
Missmax dziękuje serdecznie za numer :) Ja myślałam nad Dziedzicem no ale to sie jeszcze zobaczy.. cały czas wydaje mi się że na to wszystko jest jeszcze za wcześnie..
« Ostatnia zmiana: 15 lutego 2009, 20:06 wysłana przez kivi_23 »

• bywalec
kivi_23 a czy wiesz ile dziedzicFilm biorą za wideofilmowanie wesela???

Offline kivi_23 Kobieta

• uzależniony
wiem ;) 2200.. ale w jakości HD.. co dla mojego PM jest bardzo ważne.. w cenie 5 płyt (chyba) na Blue- ray, no i DVD (nie wiem ile).. w sumie może i drogo, ale te filmy są inne, naszym zdaniem (moim i PM) dynamiczne, przez co mniej nudne.. zastanawiamy się nad Rec-video jeszcze oni biorą 1800 jednak nie dopytałąm czy HD.. :P

Offline oleandro Kobieta

• uzależniony
  • data ślubu: sierpień 2010
Kivi_23 ogladalam okolo 2 tyg temu plyte od Rec-Studio, zupelnie nie znalam pary ale kolezanka byla na ich weselu, i musze przyznac ze moim zdaniem film byl dodry, ale bez rewelacji.

Ja wybralam DziedzicFilm, nie chce zeby wyszlo ze ich przez to tak mocno polecam  ;) ale jak ogladalam film od Dziedzica to mi sie wydawal (tak jak napisalas) bardzo dynamiczny, ale nie przesadzony. Chociaz przyznam ze ogladalam film tylko u nich na prezentacji, nie widzialam zadnego filmu od prywatnej osoby, a zawsze sie mowi ze na prezentacji pokazuja wszystko co najlepsze :)

Offline kivi_23 Kobieta

• uzależniony
Oleandro dokładnie mam takie same odczucia  choć nie byłam na prezentacji.. a powiedz czy na podpisanie umowy można z Dziedzicem umówić się w Szczecinie?

PS czy ktoś się orientuje jaki jest koszt u Pana Michonia?

• bywalec
A czy ktoś oglądał prezentację z firmy foto-sfinks lub yanki studio??

Offline oleandro Kobieta

• uzależniony
Oleandro dokładnie mam takie same odczucia  choć nie byłam na prezentacji.. a powiedz czy na podpisanie umowy można z Dziedzicem umówić się w Szczecinie?

Kivi na pewno tak, my po prezentacji w Goleniowie nie podpisalismy umowy, ale Pan Michal Dziedzic powiedzial, ze jesli sie zdecydujemy to on czesto jest w Szczecinie i mozemy umowic sie w dogodnym dla nas miejscu. W konsekwencji (bylismy w Szcz tylko 2 tygodnie i zabraklo nam czasu) podpisalismy umowe listownie. Pan Michal przeslal mi umowe ja ja wypelnilam, podpisalam i przeslalam spowrotem, nastepnie Pan Michal podpisal i przeslala na moj szczecinski adres.

Wiec jest wiele mozliwosci na podpisanie umowy, a Pan Michal bardzo wporzadku czlowiek.

Tak przy okazji napisze ze poniewaz my pierwsi bylismy na nasz termin Pan Michal obiecal ze to wlasnie on bedzie kamerowal i skladal nasz film! Ja jestem z tego zadowolona.  Do tego jest 5% rabatu jesli posiadasz karte rabatowa e-wesele :):):)
Kivi
jesli chcesz przesle Ci kopie umowy ktora podpisalismy, w cenie jest 10 kopii filmu.

Ja o foto-sfinks i yanki studio nie slyszalam!

Offline kivi_23 Kobieta

• uzależniony
Oleandro to super muszę umowić się na spotkanie, kurcze a skąd tą kartę rabatową ja takiej nie posiadam..

PS 10 kopii wszystkie na blue-ray?

• bywalec
Witajcie czy ma ktoś może namiary na Pana Michonia???

Offline oleandro Kobieta

• uzależniony
Kivi, wyslalam Ci na priv tresc umowy

To jest zapis z umowy: 10 sztuk gotowych filmów na płytach DVD wraz z opracowanymi graficznie
nadrukami i okładkami oraz film w wersji HDV na płycie Blu-ray

Tutaj mozesz poczytac o karcie rabatowej i sie o nia starac, kosztuje tylko 5zl plus koszt przesylki, a my na samym videofilomowaniu zaoszczedzimy  ok 120zl  ;D ;D ;D ;D

http://www.e-wesele.pl/redakcja.php?kid=89&tid=8881c9b254c8867

Offline kivi_23 Kobieta

• uzależniony
Dziękuje Oleandro :)

Muszę postarać się  o tą kartę bo warto:) tylko wydaje mi się, że poza wideofilmowaniem na niczym więcej nie skorzystam..

Offline oleandro Kobieta

• uzależniony
Kivi23 nie chce odchodzic od tematu, bo to watek o videofilmowaniu ale tylko wspomne ze w bazie danych mozesz poszukac firm ktore daja rowniez rabat z karta np:

salony slubne
http://www.e-wesele.pl/baza2.php   Pretty Women i Villa Mariage, Vivien tez daja rabat  ;D

lub  taksowki
http://www.e-wesele.pl/baza2.php    bravo taxi i grand taxi  ;D

Mam nadzieje, ze jeszcze znajdziesz kogos kto udzieli rabatu, ja narazie tylko skorzystalam z rabatu w DziedzicFilm ale jeszcze wszystko przed nami:)

Wracaj do tematu videofilomowania, daj znac na kogo sie zdecydowalas?

Renatka i Tomek a Wam udalo sie juz kogos wybrac?

• bywalec
Witamy dziękujemy serdecznie za wszystkie informacje. Oleandro jesteśmy a etapie wybrania dwójki kamerzystów, a mianowicie "Yanki Studio" lub " Pana Michonia" i teraz już tylko został ostateczny wybór. :)
Pozdrawiamy serdecznie :)

Offline kivi_23 Kobieta

• uzależniony
Oleandro na pewno dam znać:)