e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Wideofilmowanie Szczecin i okolice  (Przeczytany 4102 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline missmax Kobieta

• entuzjasta
Odp: Wideofilmowanie Szczecin i okolice
19 listopada 2008, 08:20
przyłączam się do wszystkich ahhh i ehh dla pana Michonia bardzo sympatyczny człowiek n i pełen profesjonalizm film bardzo mi się podoba co prawda nie sam pan Michoń nagrywał film, ale on go montował suuuuuuuuper :)

to jak, lepszy jest film jak nagrywa sam p. Michoń, czy jak ktoś inny nagrywa a on tylko montuje ? Moze tak dla porównania - pytam o tą kwestię klientów PM studia  ::) :)

Offline isiaczek Kobieta

• entuzjasta
  • data ślubu: Long time ago ;D
19 listopada 2008, 10:53
Mi film nakręcał i montował p. Michoń i było super!

Offline missmax Kobieta

• entuzjasta
19 listopada 2008, 19:11
zapraszam do tego wątku - gdzie "wylałam" swoje żale i wątpliwości :

wątek o PM Studio Szczecin
http://forum.e-wesele.pl/index.php?topic=4855.0

isiaczek - film był super? No pewnie tak. Mi chodzi ogólnie o utrwalanie tego, czego nie widzę. Jak zauważyłam, pan M. mało kameruje ..przestrzeń. Robi nieautentyczne ujęcia...coś jakby ,żałuję , że się na niego zdecydowałam. Powinnam była słuchać swoich odczuć, a nie kierowac się tym, że kamerzysta jest b.polecany, że sympatyczny bardzo fajny Pan., też że narzeczonemu się podobało (on to jeżeli chodzi o takie sprawy, to za wiele nie zauważa i nie rozróżnia ;)). Ja to mam takie krytyczne oko. Ale wtedy przy wyborze chciałam zaryzykować. . chciałam, by narzeczony też w czymś zadecydował. no i teraz są wątpliwości .

..ja to mam problemy, co  ::)?. nie no, chodzi mi o to, że może był to pochopny wybór.

Offline isiaczek Kobieta

• entuzjasta
20 listopada 2008, 09:30
Czekaj czekaj bo nic nie rozumiem. Bez urazy, ale to co piszesz jest bez sensu.
 Piszesz tak:
"Ku mojemu zdziwieniu prawie same zachwyty tym studiem, ale dlaczego?"
No jak to dlaczego? Bo pan Michoń jest profesjonalny. Słucha uwag, ma czas dla klienta, jest punktualny, nie pije, zawsze jest do usług Młodej Pary, pomaga, wszystko kontroluje, dba o to by wszystko było ślicznie i jak należy. Ma do tego mnóstwo ciekawych pomysłów, zrobił na naszym filmie mnóstwo ciekawych rzeczy, dzięki czemu nie jest to nudny zapis ślubu i wesela, a faktycznie ciekawy film.

Sposób montażu i kręcenia wg mnie jest taki jaki powinien byc. Ja nie mam żadnych zastrzeżeń, a oglądałam film kilkanaście razy. Widać całe sylwetki, widać twarze - w zależności od ujęcia, potrzeby i możliwości (np przy pełnym parkiecie).
Mnie się film podobał ale to już kwestia gustu. Być może wolisz filmy o zupełnie odmiennej formie.

Nie rozumiem jednak po co wybierasz kamerzystę, co do którego "masz wątpliwości". Jeżeli będziesz niezadowolona to pretensje będziesz mogła mieć tylko do siebie.

Nie mozesz nic zarzucić panu Michoniowi bo przecież on twoich uwag wysłuchał i je zanotował.

Musisz teraz kierować sie wyłącznie twoimi upodobaniami estetycznymi co do filmówi wybrać tego, którego filmy będą ci się najbardziej podobały.

I nie ma co się tak dziwic że na temat p. Michonia chyba nie ma ani jednej złej opinii bo to naprawdę prawdziwy solidny i przesympatyczny profesjonalista. Ci którzy go wybierają moga byc pewni że "nie nawali" i przygotowac się na film pełen wzruszeń. Jesli jednak tobie on nie odpowiada to jestem pewna że znajdziesz kogoś kto spełni Twoje oczekiwania.

Nie decyduj sie pochopnie. Szkoda żebyś Ty żałowała i dodatkowo zrobiła dobremu fachowcowi złą opinię.

A i jeszcze jedno! Pamiętaj że oglądając cudzy film zwracasz uwage na inne rzeczy niż gdy oglądasz swój film.
Jak bedziesz oglądała swój film to będziesz chciała widzieć to czego nie widziałas podczas ślubu i wesela.
Ja moge ci tylko powiedziec że dzięki panu Michoniowi zobaczyłam wiele cudnych ujęć (tatę ocierającego łzę, dumne spojrzenia rodziców, wygłupy kolegów, i wiele innych momentów których nie da się opisać.) Tak naprawde ogladając swój film liczyć się będzie to czy utrwalony został klimat tamtego wieczoru.
Moja porada: wybierz profesjonalistę, kogos kto się na tym zna i robi to od lat a wszystko będzie ok.

Pozdrawiam i prosze abyś jeszcze raz to przemyślała.

A i jeszcze jedno! Ja w ogóle nie musiałam wpłacać zaliczki. Jesli się wycofasz to prawdopodobnie p. Michoń ci ją zwróci w całości.

Offline alutka418

• nowicjusz
  • data ślubu: 12.09.2009
21 listopada 2008, 21:23
dziewczyny bardzo prosze o namiary na Pana Michonia na maila niunia418@wp. pl, z góry wielkie dzieeeeki

Offline 84aska Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 5 września 2009
Witam wszystkich,

wygrałam niedawno  :) rabat na videofilmowanie wesela o wartości 500zł (lub sesja video w tej właśnie cenie) przez studio A TRE (Szczecin, zachodniopomorskie lub nawet troszkę dalej).  Ja już mam kamerzystę na swój ślub we wrześniu 2009.  Może ktoś byłby zainteresowany takim rabatem? Proszę o kontakt na e-mail: 84aska@wp. pl

Offline monia

• złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 04.06.2005
ten numer nie przejdzie.. jesli był to kupon z e-wesele to  jest  zapisana osoba która wygrała ( na liscie wygranych).. obawiam sie,ze  nikt inny z tego nie skorzysta..

Offline 84aska Kobieta

• nowicjusz
Owszem jest to kupon imienny ale rozmawiałam ze studiem A TRE i powiedzieli, że z kuponu może skorzystać ktoś inny, bo przecież im zależy na tym żeby ten film nagrać, nieważne komu:) Gdyby było inaczej nie zamieszczałabym tutaj tej informacji pozdrawiam :)

Offline monia

• Global Moderator
  • Chuck Norris
a to super..

brawa dla firmy,ze idzie na układ  ;D

no to dzieczyny.. która chetna?? :)

Offline missmax Kobieta

• entuzjasta
Witam wszystkich,

wygrałam niedawno  :) rabat na videofilmowanie wesela o wartości 500zł (lub sesja video w tej właśnie cenie) przez studio A TRE (Szczecin, zachodniopomorskie lub nawet troszkę dalej).  Ja już mam kamerzystę na swój ślub we wrześniu 2009.  Może ktoś byłby zainteresowany takim rabatem? Proszę o kontakt na e-mail: 84aska@wp. pl

Hej, 84aska :), a jakiego kamerzyste masz, ze nie chcesz skorzystac z rabatu ? :) pozdrawiam

Offline 84aska Kobieta

• nowicjusz
Hej

przede wszystkim ja biorę ślub nie na terenie województwa zachodniopomorskiego tylku w lubuskim. . .  A filmować będzie znajomy rodziny mojego Narzeczonego:) 

pozdrawiam  :)

Offline missmax Kobieta

• entuzjasta
acha  :D

Ja w lubuskim to mam narzeczonego :). Ale ślub w u mnie oczywiście, w Szczecinie

Offline 84aska Kobieta

• nowicjusz
Moja siostra też ma narzeczonego z lubuskiego:D widocznie fajni faceci tam mieszkają :D no, my tak troche nietypowo bo u Pana Młodego ale oboje tak zdecydowaliśmy i jesteśmy z tego zadowoleni, tym bardziej, że większość naszych gości tam będzie miała bliżej:)

A zauważyłaś, że mamy podobne daty ślubu? :)))

Offline oleandro Kobieta

• uzależniony
  • data ślubu: sierpień 2010
Dziewczyny ja uwazam ze wszedzie mozna znalezc fajnego faceta  :D Ja znalazlam w zachodniopomorskim, a dokladnie w Szczecnie :Zakochany:

Offline monia

• Global Moderator
  • Chuck Norris
laskiiiiiiiiiiiii

offtopic sie zrobił.. nunu.. regulamin :P

Offline oleandro Kobieta

• uzależniony
Aby powrocic do tematu  ;) ja tez poprosze o namiary na priv do P. Michonia, za dwa tygodnie bede w Szczecinie i planuje odwiedzic trzech kamerzystow i na jednego sie zdecyduje, a tak a propos moze warto umiescic namiary na P. Michonia w bazie danych na e-weselu - bo ja nie znalazlam ???

Offline liliann Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 30 września 2006
dopóki sam zainteresowany nie będzie zainteresowany umieszczeniem tu swoich danych, to ich tu nie będzie....

Offline monia

• Global Moderator
  • Chuck Norris
dokładnie tak jak lila pisze..

Offline missmax Kobieta

• entuzjasta
(...)
A zauważyłaś, że mamy podobne daty ślubu? :)))

Tak, mamy podobne daty ślubu...cyferkami :) Odwrotnie jest dzień i miesiąc.
Oczywiście nie będziemy już robić off - topu, ale sam tak jakoś czasami wyjdzie nieumyslnie ;)

Co do wypowiedzi oleandro -> No własnie ja sama wcześniej szukałam namiaru do p.Michonia (po tych wielu b.dobrych opiniach). Możliwość tylko dowiedzieć się właśnie na priw. Szkoda, że PM Studio nie ma jakichs demówek na stronie (w ogóle swojej stronki www :)) - wtedy można byłoby tak na spokojnie porównać z filmami innych firm video.

No i stąd moje pytanie -> macie jakieś odnośniki do innych teledysków / fragmentów filmów produkcji PM Studio. Wiem, że w dziale teledyski filmowe jest jeden zamieszczony. No ale tak chciałoby się porównać dokładnie. Najwiecej na forum jest prezentacji teledysków filmowanych przez Wyli. Może ktoś jeszcze może zaprezentować teledysk produkcji PM studio? :)

Offline isiaczek Kobieta

• entuzjasta
Oleandro wysłałam ci numer do p. Michonia.

Offline oleandro Kobieta

• uzależniony
numer dostalam i dziekuje.
Ja rowniez  chcialabym zobaczyc  teledyski P.Mochonia, moze ktos ma linka.

Offline aadaa Kobieta

• Ada
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 06/09/2008
My korzystalismy z uslug Pana Michonia i jestesmy zadowoleni ale nie slyszalam o jego stronie z teledyskami. Wiem ze mial ja załozyc bo nawet pytal czy bysmy chcieli umiescic swoj na jego stronie ale chyba tego nie zrobil... nie wiem?
B .: 02/06-2010    K.: 20/06-2012

Offline aniaola Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 29.05.2009
ja również poproszę o namiary na Pana Michonia.

Polecacie jeszcze innych sprawdzonych kamerzystów, bo właśnie jestem na wyborze kamerzysty i nie wiem którego mam wybrać

Offline oleandro Kobieta

• uzależniony
AniaOla
ja rowniez polecam Dziedzicfilm

Offline Martacool Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 01.08.09
Ja polecam pana Degorskiego, (wakat) na jego stronce jest cala masa filmikow, niektore bardzo smieszne.
Marta,

Offline monia

• Global Moderator
  • Chuck Norris
popieram.. wszystkie sa śmieszne  ;D

Offline liliann Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 30 września 2006
Martacool niedawno (znaczy trzy dni temu) jeszcze się o niego pytałaś a teraz już polecasz??
Ślub jeszcze przed Tobą....co wpłyneło na tak radykalną zmianę zdania?
Rabat dostałaś??
« Ostatnia zmiana: 12 lutego 2009, 16:00 wysłana przez liliann »

Offline missmax Kobieta

• entuzjasta
Ja polecam pana Degorskiego, (wakat) na jego stronce jest cala masa filmikow, niektore bardzo smieszne.
Marta,
Mi się podobają filmiki z podkładem muzycznym z "Piraci z Karaibów" :-) . No i całkiem fajnie kręci ten pan. No ale wykluczyłam go z potencjlalnych kamerzystów; bo jak czytałam jak u moni nakamerował  na ceremonii ślubnej  ::) , może już się takie wpadki z jego strony nie zdarzają - ale lepiej dmuchać na zimne.

Panu Michoniowi również napisałam , co mi się podoba i co nie - całkiem spory e-mail, ponieważ miałam obawy, iż może nie nagrać naszych całych sylwetek w pierwszym tańcu. Ponieważ czytałam opinie jednej forumki na e-wesele, że tak właśnie pan M. ich niestety nakręcił, "że tylko tańczące półsylwetki".

Offline Martacool Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 01.08.09
Byliśmy wczoraj u pana Degórskiego i podpisaliśmy umowę :-)To co nam pokazał bardzo nam odpowiadało, dlatego teraz mogę polecać tego pana.
Ja również poczytałam posty Moni i mam wrażenie ze musi niecierpieć tego pana, dlatego w jej ostatnim poście jest taka złośliwość, ja nie rozumiem po co to wkółko wałkować?
Może warto dac mu szansę, na pewno teraz filmuje dużo lepiej.

Offline Melandra Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 02.08.2008
Nam ten pan filmował wesele w zeszłym roku i byliśmy zachwyceni filmem :-)
Widziałam zresztą że powstał wątek na jego temat ( niestety moje posty zostały wykasowane- ciekawe czemu?)