e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Opinie o Pałacu w Myślecinku  (Przeczytany 22828 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline marialyk Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 27.06.2015
Odp: Opinie o Pałacu w Myślecinku
13 kwietnia 2015, 18:18
Ja również jestem tego samego zdania.  :???:

Offline blankowa Kobieta

• zapaleniec
  • data ślubu: 05.07.2014
14 kwietnia 2015, 10:17
No usytuowanie świetne, ale sam idea namiotu straszna. Kompletnie mi to nie pasuje i się gryzie - elegancka uroczystość, odświętnie ubrani ludzie i namiot. 

Offline magna Kobieta

• uzależniony
  • data ślubu: 27 czerwiec 2015
24 kwietnia 2015, 08:02
kasik ja mam wesele w namiocie i nieprawdą jest, że cena to 300 zł... Cena to 220 zł/ osobę

blankowa to zależy jak się to wszystko zorganizuje. Moim zdaniem w namiocie może być pięknie i bardzo elegancko.

Co do namiotu jestem bardzo zadowolona, bo okazało się, że wymieniają wile rzeczy na nowe, odświeżają. Już wymienili to co jest pod dachem (nie pamiętam jak to się nazywa), a co było minusem tego namiotu. Wymieniają krzesła, pokrowce, zastawę i co dla mnie najważniejsze... wykładzinę!!! Ostatnimi czasy oni bardzo inwestują w to miejsce :)

Offline kasik25 Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 4.07.2015
24 kwietnia 2015, 14:58
magna najwidoczniej cena uległa zmianie. Myśmy byli tam pod koniec 2013 roku i taką cenę nam podano. Może poszli po rozum do głowy lub nie mieli aż takiego zainteresowania, bo mówię szczerze kiedyś było tam bardzo dobre jedzenie, teraz znacznie się pogorszyło. Na pewno to fajne miejsce na wesele, ale mimo wszystko 220zł za namiot... to chyba przegięcie. Podobnie sprawa wygląda w Brzozie. To powinno być 180zł, nie więcej, przecież nawet klimatyzacji tam nie ma...
kasik ja mam wesele w namiocie i nieprawdą jest, że cena to 300 zł... Cena to 220 zł/ osobę

blankowa to zależy jak się to wszystko zorganizuje. Moim zdaniem w namiocie może być pięknie i bardzo elegancko.

Co do namiotu jestem bardzo zadowolona, bo okazało się, że wymieniają wile rzeczy na nowe, odświeżają. Już wymienili to co jest pod dachem (nie pamiętam jak to się nazywa), a co było minusem tego namiotu. Wymieniają krzesła, pokrowce, zastawę i co dla mnie najważniejsze... wykładzinę!!! Ostatnimi czasy oni bardzo inwestują w to miejsce :)

Offline magna Kobieta

• uzależniony
24 kwietnia 2015, 23:43
Ja umowę podpisywałam w grudniu 2013... przy większej ilości osób stawka jest niższa.

Offline blankowa Kobieta

• zapaleniec
  • data ślubu: 05.07.2014
25 kwietnia 2015, 00:06
Serio tam nie ma klimy?  :o Latem to jakaś porażka. I ponad 200 zł za takie atrakcje? Cenią się nie ma co. I do tego przebierają w klientach, nie rozumiem.
magna - dla namiot zawsze pozostanie namiotem. Owszem fajne są takie "plenerowe" imprezy, ale nie w garniturach i sukienkach. Czasami jak oglądam teledyski ślubne na youtubie to cały obraz mi psuje właśnie zabawa w namiocie, bo to od razu widać, że to nie restauracja, tylko namiot. O zielonej wykładzinie a'la trawnik nie wspomnę, bo często się z tym spotykam ::)
Najważniejsze, że Wam taka forma wesela odpowiada.

Offline WonderWomen Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 26.07.2014
24 czerwca 2015, 13:42
Wiecie co, nie mogę czytać, co Wy za bzdury wypisujecie! Żeby poznać cenę wystarczy spojrzeć na stronę internetową, nigdy nie było 300 zł za osobę.  A w dzisiejszych czasach nikt sobie nie może pozwolić na przebieranie w klientach.  Chyba tu działa ktoś z konkurencji. . . 

Offline magna Kobieta

• uzależniony
Cudowne miejsce!!! Cudowne!!
Miałam trochę wątpliwości przed ślubem, czy nie podjęłam decyzji dotyczącej urządzenia wesela w Pałacu zbyt pochopnie. Właściwie żadnej innej sali nie oglądaliśmy... Teraz już wiem, że lepiej nie mogłam wybrać. Nie mam słów by podziękować Pani Angelice i obsłudze. Było idealnie!
Jedzenie- wyśmienite!! (a jestem wybredna) Goście je zachwalali. Ciągle słyszałam "mmm.. jakie to dobre"
Obsługa- cudowna! Kelnerzy działali bardzo sprawnie, a przy tym byli niesamowicie życzliwi.
Menagerka (pani Angelika) -  :bukiet: Spisała się na medal. Dopilnowała absolutnie wszystkiego, a miałam sporo wymagań...
Wygląd sali- blankowa pisałaś, że w namiocie nie będzie elegancko... Aż żałuję, że nie widziałaś sali w dniu mojego wesela... Było bardzo elegancko i bajkowo.. Sala wyglądała obłędnie. Co prawda sama zajęłam się dekoracjami, a kwiaty robiła Pani Angelika Hirsch i dekorowanie światłem też swoje zrobiło, ale to do obsługi należało to wszystko poustawiać i ogarnąć (wszystko zrobili dokładnie tak jak chciałam).

Nie mam słów by powiedzieć, jak bardzo jestem zadowolona z tego miejsca.

:Serduszka:

Offline magna Kobieta

• uzależniony
Sprostowanie: oczywiście Pani Agnieszka Hirsch z Alejek :)

Offline anula_44 Kobieta

• nowicjusz
16 września 2015, 00:00
Ja właśnie mam dylemat gdyż zastanawialiśmy się nad weselem w namiocie.  BYłam tam gosciem na weselu 3 lata temu i byłam zachwycona wystrojem i jedzeniem, niestety 3 tygodnie temu moja mama również była tam gościem i stwierdziła ze jedzenia po prostu było za mało co było głównym problemem. Jakie są Wasze opinie na ten temat?

Offline marta91 Kobieta

• użytkownik
  • data ślubu: 5.08.2017
16 września 2015, 21:38
Ja też się zastanawiałam nam Myślęcinkiem, ale niestety brak klimatyzacji dla mnie zdyskwalifikował to miejsce.  Są tam co prawda "dmuchawy", ale niestety przy upałach to się kompletnie nie sprawdza.  Na temat jedzenia słyszałam jednak większość pozytywnych opinii, tak samo o wystroju, ale to już oczywiście kwestia gustu ;) Najlepiej zawsze się przejechać, zobaczyć, porozmawiać, nic nie kosztuje, a może uda się rozwiać jakieś wątpliwości ;)

Offline KamilaKamila Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 2017r.
29 listopada 2015, 20:08
Up :)

Są jeszcze jakieś aktualne opinie?

Offline Karolina2016

• nowicjusz
  • data ślubu: 05.2016
  • Ślub w: Hotel Pałac Myślęcinek
Witam serdecznie ,chciałabym podzielić się z wami  moją opinią na temat Hotelu Pałac w Myślęcinku .
Ślub miałam w maju 2016 r ,pierwszy raz rozmawiałam z menadzerką w lutym ,ustalając menu i wystrój sali pani menadzer obiecywała ze wszystko będzie super ,że do każdej uroczystości podchodzą indywidualnie ,że będziemy mieli swoją ekipe kelnerów i swoich kucharzy co mnie bardzo ucieszyło ,kolejnych spotkań z ową panią były jeszcze trzy aby ustalić szczeguły uroczystości ,więc myślałam że wszystko pięknie wyjdzie i że menadzerka wszystkiego dopilnuje . Niestety kochani w dniu śluby byłam bardzo rozczarowana ,miałam zepsuty najważniejszy dzień w życiu ,tyle miesięcy przygotowań i taki niesmak po weselu że szok.  Jedzenia było bardzo mało ,porcje miniaturowe -koktajlowe za tą cenę to kpina ,jedzenie pozostawiało wiele do życzenia ,myślę że każda początkująca kuchareczka domowa przygotowała by dużo smaczniejsze dania .Pustestoły okropnie kuły w oczy ,nie jestem w stanie opisać wstydu jaki czułam przed gośćmi,przecież gości najbardziej interesuję co jest na stole do jedzenia i picia ,a nie czy stoji piękny wazonik . Co prawda sala była ładnie przystrojona ,okolica też cudowna ale nic nie zastąpi kiepskiego jedzenia w miniaturowych porcjach .Kelnera przydzielono nam jednego który był bardzo miły ale niestety nie nadanżał z obsługą gości ,torty mieliśmy dwa były wydawane przez godzine ,jeden kelner no cóż ,-po pół godziny przybiegły jeszcze dwie kelnerki do pomocy, ale jednak godzinne wydawanie tortów to lekka przesada ,-gdy goście usiedli z torcikami to kawy nie mieli ,organizacja zerowa!My z mężem załatwiliśmy ciasto torty i alkohole były na najwyższym poziomie ,i tylko to bo cała reszta to kpina ,*Nasze wesele odbyło się kosztem innego dużo większego wesela które odbywało się na dole na 130 osób ,to tam skierowana była obsługa . Pani menadzer niczego nie dopilnowała żle obliczyła ilość jedzenia albo poprosty u nich to tradycja mikroskopijne porcje .Za taką kasę jaką się u nich zostawia to nie dopomyślenia . Po za tym zapłaciliśmy za ciasto którego nam nie podali ,ponieważ mieli zapewnić od siebie dodatkowo 2 porcje na osobe ciasta ,( a reszte ciasta i tortów ,- my z mężem sami  mieliśmy kupić w cukierni ,co też zrobiliśmy). Zdecydowanie NIE POLECAM!!! Tego dnia już nie cofnę ,zaufałam menadzerce która była tak przecudownie miła i niestety niedopilnowała niczego .Jeśli ktoś chce wyprawić u nich mniejsze wesele a tego samego dnia odbędzie się też większe weselicho to oni niestety nie dadzą rady obsłużyć właściwie gości ,kelnerki biegały zdyszane .Ja już w swoim życiu byłam na wielu uroczystościach i sama wiele organizowałam praktycznie 1-2 w roku ,przez ostatnie 10 lat ,więc mam porównanie jaka jest obsługa i jakie jedzenie w innych lokalach,kurcze nawet nie macie pojęcia jak bardzo żałuje że pokusiłam się wyprawić najważniejszą uroczystość w życiu w tym hotelu pałac ,skusiło  mnie piękno krajobrazu ,bo miejsce to ma nieprawdopodobny klimat ,stadnina koni ,ogród fauny i flory ,sala zarówno na dole jak i u góry fajnie ozdobiona ,ale nic mi nie zrekompensuje pustych stołów i żałośnie małych porcji ,nigdy wcześniej nie widziałam mniejszych kotletów ,albo tatara ,a goście przede wszystkim chcą się na jeść na pić i wtedy dobrze się bawią .  Wiem że się rozpisałam ale jeśli mogę kogoś ustrzec przed zmarnowaniem kasy i schrzanieniem tak ważnego dnia jakim jest ślub i wesele to warto było tyle drukować . W holu spotkaliśmy z mężem drugą pare młodych ,tych którzy bawili się pod namiotem ,pogratulowaliśmy sobie nawzajem i spytaliśmy czy im się podoba weselicho ,to powiedzieli że goście piją na umór bo nie ma za dużo jedzenia,i żeczywiście połowa gości sztywnych wracała do domu już o 22 00,heh.  Pozdrawiam sorki za błędy ,pisze dość szybko ,ale wyżuciłam z siebie cały żal jaki mam do pani menadzer ,Hotel Pałac NIGDY W ŻYCIU!!!