Autor Wątek: Tani fotograf czy kamerzysta?  (Przeczytany 33551 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline aawesele
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: 03.06.2017
  • Skąd:: legnica
  • Ślub w: jelenia góra
Odp: Tani fotograf czy kamerzysta?
« Odpowiedź #30 dnia: 18 Kwietnia 2018, 16:24 »
U mnie LINK USUNIETY oprócz zdjec nagrał jezcze filmik z drona jakos drogo mnie to nie wyszło a efekt rewelacyjny polecam jesli ktos bedzie chcał brać slub w okolicy :D
« Ostatnia zmiana: 18 Kwietnia 2018, 19:54 wysłana przez ~Ania~ »

Offline Esiek99
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Skąd:: Kielce
Odp: Tani fotograf czy kamerzysta?
« Odpowiedź #31 dnia: 15 Maja 2018, 13:45 »
Wiesz u Nas byla ekipa (nie 1 kamerzysta) i jestesmy mega zadowoleni.
Szczerze mówiac to lepiej jest zainwestowac w solidnego kamerzyste (wg mnie jest to dobry wydatek)
Nie wiem jak u nich z terminami musisz sama zapytać LINK USUNIĘTY - bardo pozytywna ekipa i nie jest az tak strasznie droga.
Ale o szczegóły musisz juz z nimi :)
« Ostatnia zmiana: 15 Maja 2018, 15:09 wysłana przez ~Ania~ »

Offline katarzyna-10
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: Tani fotograf czy kamerzysta?
« Odpowiedź #32 dnia: 2 Lutego 2019, 23:51 »
LINK USUNIETY
Ten Pan robił zdjęcia moim znajomym na ślubie i byli niesamowicie zadowoleni. Bardzo miły, sympatyczny, kontaktowy i zaangażowany w to co robi, widać, że człowiek z pasją! :) Cenowo też się podobno fajnie dogadali :)
« Ostatnia zmiana: 3 Lutego 2019, 06:43 wysłana przez ~Ania~ »

Offline JagodkaK
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • data ślubu: 15.08.2021
  • Skąd:: Katowice
  • Ślub w: Katowicach
Odp: Tani fotograf czy kamerzysta?
« Odpowiedź #33 dnia: 11 Czerwca 2019, 13:08 »
Mi się wydaje, że dobry reportaż ślubny zrobi nie tylko bardzo drogi fotograf, ale taki z doświadczeniem i pojęciem o fotografii jako takiej. Czym powinien się charakteryzować?
« Ostatnia zmiana: 11 Czerwca 2019, 13:15 wysłana przez zibi »

Offline kamerzysta
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 5
  • data ślubu: 07.09.2019
  • Skąd:: sląskie
  • Ślub w: Łazy
Odp: Tani fotograf czy kamerzysta?
« Odpowiedź #34 dnia: 19 Sierpnia 2019, 23:26 »
Ani najlepszy kamerzysta ani fotograf nie ukręci z "niczego" "czegos", postarajcie się o fajną atmosferę na własnym weselu a zobaczycie... nie będzie dylematów w stylu Tani fotograf czy kamerzysta? Po dobry film i fajne zdjęcia z imprezy będziecie sięgać jeszcze długo po swoim weselu

Offline superkamerzysta
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Tani fotograf czy kamerzysta?
« Odpowiedź #35 dnia: 8 Października 2019, 22:58 »
Kamerzysta to must have. Dopiero po latach docenia się taką pamiątkę. Czasem warto zaoszczędzić na innych rzeczach, a zainwestować w fajną i niepowtarzalną pamiątkę jaką jest film ślubny. Z
« Ostatnia zmiana: 9 Października 2019, 12:11 wysłana przez zibi »

Offline Edyta126p
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 11
Odp: Tani fotograf czy kamerzysta?
« Odpowiedź #36 dnia: 21 Stycznia 2020, 22:08 »
U mnie był i fotograf i kamerzysta. Nie żałuję. Lubię sobie czasem wieczorem obejrzeć film. U mnie ekipa od uwiecznienia wesela to była 2B4U Studio - Fotografia. Mieli dobre portfolio co się potwierdziło na weselu. Zrobili super zdjęcia.

Offline kamerzysty

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Skąd:: Kraków
  • Ślub w: Kraków
Odp: Tani fotograf czy kamerzysta?
« Odpowiedź #37 dnia: 21 Kwietnia 2020, 15:09 »
Jeśli zależy komuś na tanim kamerzyście lub fotografie ślubnym to warto poszukać kogoś kto dopiero zaczyna swoją przygodę ze świadczeniem usług ślubnych i ma dobre podejście do tego. Takie osoby aby znaleźć jakieś zlecenia mają zazwyczaj niższe ceny swoich usług od konkurencji, ale w takim wypadku trzeba poświęcić trochę czasu na szukanie i taką osobę bierzemy w ciemno, gdyż prawdopodobnie nie będzie miała opinii na swój temat.
« Ostatnia zmiana: 21 Kwietnia 2020, 20:24 wysłana przez zibi »

Offline bambi_82
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • data ślubu: 28.08.2020
  • Skąd:: Poznań
  • Ślub w: Poznań
Odp: Tani fotograf czy kamerzysta?
« Odpowiedź #38 dnia: 28 Października 2020, 10:29 »
Nie wiem czy "tani", ale w kategoriach tego właściwego takie pojęcie nie powinno funkcjonować. Oszczędzisz 500pln a płakać nad złymi fotami będziesz dłuuugo :)
My też to przerabialiśmy, ale finalnie zdecydowaliśmy się na Arka z AM MEDIA w Poznaniu. Profesjonalista i artysta w jednym. Ma oko i potrafił stworzyć mega klimat podczas reportażu foto. Po nas, już dwie pary podpisały z nim umowę, z naszego polecenia:) Świetne zdjęcia i super facet!
zerknijcie, przeglądając stronę, nawet na nasze fotki traficie (ale nie powiem które to:D)
« Ostatnia zmiana: 28 Października 2020, 10:33 wysłana przez zibi »

Offline wrzosekart
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Tani fotograf czy kamerzysta?
« Odpowiedź #39 dnia: 6 Października 2023, 17:47 »
To wcale nie jest takie proste. Dlaczego nie wybrać czegoś na czym bardziej wam zależy i to przy ograniczonym budżecie. Lepiej mieć jedno lepsze niż dwa do kitu !
« Ostatnia zmiana: 7 Października 2023, 00:44 wysłana przez zibi »