e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: WĄTEK STARAJĄCYCH SIĘ O DZIECKO CZ. 11  (Przeczytany 285488 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline japcio Kobieta

Dmonik, jestem dumna z ciebie :) Cieszę się, że znów jesteś szczęśliwa i trzymam kciuki za powiększenie rodziny!

Offline Netula Kobieta

dominik  z wielka radoscią się Ciebie czyta! super że tu zawitałaś!

Offline sylwiq Kobieta

Ja tez ci Monika bardzo kibicuje i cieszę się że odnalazłaś szczęście...
Widać to na waszych wspólnych zdjęciach :D

Monika komu jak komu ale tobie należy się dużo miłości i szczęścia. Trzymam kciuki za powiększenie rodziny.

Offline _patka_ Kobieta

Monia witaj  ;D to prawda... Pierwsza ciąża była zupełnie inna. Ja też teraz żyje w stresie od kilku miesięcy i staram się nie nakręcać ale nie da się ;) obyś nie była tu długo... Mi się okres spóźniał trzy dni, dzisiaj zrobiłam betę ale zaczęłam też krwawić więc wszystko zależy od wyniku bety co to i co dalej.  ::) To pierwszy cykl po drożności i na clo.

Offline dmonik44 Kobieta

Nie dziękuję dziewczyny, żeby nie zapeszyc. Zobaczymy, gin powiedziała że to dobry moment. Obym nie musiała uczyć się pomiarów temperatury, testów owulacyjnych itp ::) ale czas do miesiączki chyba nigdy tak dlugi nie trwal ;D :D
Pati trzymam kciuki!

Offline aeniołek Kobieta

Też bym chciała robić test co drugi dzień  :P . Czekam na okres, a raczej jego brak...w tym miesiącu robilam testy owulacyjne elektroniczne clearblue no i piękna owulacja wyszła. Dziś byłam na badaniach, w tym progesteron zobaczymy czy się potwierdzi. Natomiast martwię się bo w międzyczasie złapalam bakteryjną infekcje  :-[ i jednym na kremie-antybiotyku....no nic nie mam już wpływu na nic. Zażywam duphaston, acard, prenatal uno, wit d i probiotyk...będę testować 23.12....trzymajcie kciuki...
Roland 24.01.2011
Marek  14.01.2013

Offline kurczaczek83 Kobieta

Monia super ze rtu jestes  i mam nadzieje zw szybko zmienisz watek czego Ci bardzo zycze.
a moze u siebie w watku napiszesz co slychac?

Offline dmonik44 Kobieta

Pierwszy cykl stracony. A ile ja już objawów sobie wkrecilam ;) no cóż Nowy Rok nowe nadzieje :)
Natalka 4.11.2012

Offline _patka_ Kobieta

Pierwszy cykl stracony. A ile ja już objawów sobie wkrecilam ;) no cóż Nowy Rok nowe nadzieje :)
Monia a Ty miałaś cesarkę?

Offline dmonik44 Kobieta

Tak, a czemu pytasz?
Jak u Ciebie?
Natalka 4.11.2012

Offline _patka_ Kobieta

Tak, a czemu pytasz?
Jak u Ciebie?
u mnie dalej nic, ale jeśli miałaś CC a długo nie będzie się Wam udawać, czego oczywiście nie życzę to idź na badanie drożności jajowodów, bo lubią się zapychać po cesarkach zwłaszcza, że tyle czasu minęło od niej...

Offline dmonik44 Kobieta

Dziękuję! Nie miałam pojęcia. Dam nam czas do kwietnia, potem sprawdzę.
Będę w styczniu rozmawiala z gin to dopytam. Zrobiłam też tsh i badania ale ma urlop więc po Nowym Roku się dowiem.
A generalnie kazala brać jod, vid D i kwas foliowy ::)
Natalka 4.11.2012

Offline _patka_ Kobieta

Ja polecam mio-inozytol, biorę teraz ovarin i tam jest wszystko czego potrzeba :)
No i wiadomo, że jak u Ciebie będzie wszystko ok to faceta też zbadaj... U niego to jest tylko jedno badanie a u Nas masa  ::) trzymam kciuki!

Offline aeniołek Kobieta

Owulacja potwierdzila się badaniem progesteronu 15,7 6dpo. Nie wiem jaki wpływ miała na wszystko infekcja i moja głowa...
Bo się za bardzo chyba nakręciłam.
Tsh 1,4 więc idealnie natomiast nie mam w ogóle żelaza :(. Ferrytyna 10 (norma 12-200). Muszę koniecznie kupić jakiś suplement....dziwne bo włosy mi nie wypadają. No nic...zrobiłam z ciekawości oczywiście wczoraj test ciążowy po południu i negatyw. Po kilku h pojawiła się druga kreska ale wtedy to już za późno. Powtórzyłam dziś rano ten sam test (tej samej firmy) i biel vizira...dziś 28dc. Także raczej nic z tego w tym cyklu...może to przez infekcje :(.
Roland 24.01.2011
Marek  14.01.2013

Offline dmonik44 Kobieta

U mnie okazało się, że mam za wysokie tsh :-\ takze od jutra proszki, już po rozmowie z endokrynologiem. Takze kolejny cykl stracony.
Natalka 4.11.2012

Offline _patka_ Kobieta

U mnie okazało się, że mam za wysokie tsh :-\ takze od jutra proszki, już po rozmowie z endokrynologiem. Takze kolejny cykl stracony.
najważniejsze, że szybko udało Ci się to ustalić więc zaraz będzie dobrze i się uda zobaczysz :) ja czekam... Owulację miałam szybciej niż miałam mieć więc cykl będzie krótszy na szczęście.

Offline aeniołek Kobieta

Mine tsh w porządku ale se względu na mutacje genetyczne muszę skonsultować się online z jakimś genetykiem....chodzi o zastrzyki z heparyny. Rózne są opinie jedni kaza zażywac, inni nie ale jednak większość dziewczyn ma zalecone...tylko niestety w tym cyklu już się nie uda. Dziś 10dc, wyleczyłam się z infekcji wszelakich, zażywam acard, metylowane witaminy, euthyrox, chelaferr, wit d. Będziemy próbować znowu...12 stycznia mam telefon od lekarza i mam nadzieję że dostanę skierowanie do ginekologa.
Ten rok musi być udany!
Roland 24.01.2011
Marek  14.01.2013