e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: WĄTEK STARAJĄCYCH SIĘ O DZIECKO CZ. 11  (Przeczytany 280720 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

aeniolek trzymam kciuki aby lekarze stanęli na wysokości zadania i coś pomogli. Ja mieszkam w Irlandii i jedynie co pozostaje tu polscy lekarze bo tak dostać się od go do specjalilosty to można by czekać a czekać.

Ja u gina byłam 28.10 i wszystko było ok, były pęcherzyki.
5.10 miałam okres.
Dziś jest 14.11 okresu dalej nie ma.
Test robilam 11.11 i był negatywny.

Offline aeniołek Kobieta

Oj to mnie rozumiesz i wiesz o co chodzi.... ::)
A może owu była późno i test nie wykrywa jeszcze?
Roland 24.01.2011
Marek  14.01.2013

Offline _patka_ Kobieta

Agula to które dzień cyklu u Ciebie i wiesz w którym miałaś owulację?

Nie mam pojęcia kiedy była owulacja.
W 24dc byłam u gina i chyba owu nie było, w sumie nawet się nie zapytałam bo byłam z innego powodu. Ale usg mi zrobiła i pokazywała pęcherzyki i mówiła abym po 20dc zrobiła progesteron aby sprawdzić czy owulacja była.

Dziś jest 40dc.
A 37dc robiłam test i negatywny.
Ponad tydzień spóźnia mi się okres.

aeniolek ja 2 razy straciłam w Irlandii ciąże i wiem ile to proszenia, jeżdżenia i błagania aby coś pomogli. Masz w okolicy polskiego lekarza? Może go polski? Ablo ginekolog polski?

Offline aeniołek Kobieta

No właśnie nie mam...najbliższy jest w Manchesterze albo Coventry. Do obu miast mam 2h pociągiem, a auto dopiero kupimy na wiosne...więc jest lipa.
Roland 24.01.2011
Marek  14.01.2013

Offline _patka_ Kobieta

A proga nie badalas?
Zrób jeszcze raz test, a jak będzie negatywny to znaczy, że owu się przesunęła.

aeniolek Uh to faktycznie nie fajnie.
Ja do Pl gina jeżdżę do Dublina czyli godzinka jazdy.

Patka zaczekam do poniedziałku.
Nie badałam właśnie bo przez to co się dzieje nie mogłam się dostać od razu na badania. Dzień przed terminem @ miałam możliwość zrobić badanie progesteronu ale stwierdziłam że trochę późno i zaczekam do kolejnego cyklu. A tu @ się nie pojawiła póki co.