e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: WĄTEK STARAJĄCYCH SIĘ O DZIECKO CZ. 11  (Przeczytany 277177 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline aeniołek Kobieta

Chyba mi nie wyjdzie liczenie i świadome starabia  ::). Zrobiłam sikacza po południu i negatyw. Wiem że za wcześnie bo @ ma przyjść 10.10 ale nie chce się nastawiac...
Roland 24.01.2011
Marek  14.01.2013

Póki co badań, nic nie robiłam.

Offline _patka_ Kobieta

Chyba mi nie wyjdzie liczenie i świadome starabia  ::). Zrobiłam sikacza po południu i negatyw. Wiem że za wcześnie bo @ ma przyjść 10.10 ale nie chce się nastawiac...
przed terminem i jeszcze po południu to ma prawo nie wyjść... Jeśli jesteś w ciąży to beta jest tak niska że test może nie wychwycić. Jeszcze zależy od testu.

Offline aeniołek Kobieta

Test z tesco mówiąc szczerze kreska kontrolna prawie też nie wyszła  ::). No nic teraz to chyba poczekam do dnia @.
Roland 24.01.2011
Marek  14.01.2013

Offline _patka_ Kobieta

Ja czekam do terminu właśnie  ::) a mam dostać 17.10

Offline aeniołek Kobieta

Ja do 10.10 ale to czekanie mnie dobija  :'(.
Koleżanka z pracy właśnie wpadła....a ja musze walczyć.
Roland 24.01.2011
Marek  14.01.2013

Offline _patka_ Kobieta

No właśnie tak to jest...  ::)

Offline aeniołek Kobieta

Wczoraj miałam 38 urodziny...dziś rano zrobiłam test...

Nie umiem się już cieszyć...martwię się jak cholera. Po południu będę dzwonić do mojego lekarza w Polsce...
Roland 24.01.2011
Marek  14.01.2013

Offline _patka_ Kobieta

Ale super! Trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze!  :-* :-* :-* też bym była ostrożna na Twoim miejscu  :przytul:

Jejku jakie teraz sa fajne testy.
Ja tez czekam na @ zeby zrobic test, tylko to test czy juz przechodze menopauze:)

Offline aeniołek Kobieta

Szarplam się na droższy bo nie chciało mi się doszukiwać cienia cieni  :P.
Martwię się gdzie zrobię badanie tarczycy tu na wyniki czeka się 5 dni roboczych  :mdleje: :mdleje: :mdleje: :mdleje: :mdleje:
I drogo w uj. Taniej by wyszło lecieć do Polski  ::).
Roland 24.01.2011
Marek  14.01.2013

Offline _patka_ Kobieta

Ja mam ten zwykły clearblue ale musi jeszcze poczekać ;) za to owulacyjne są fajne, bo jak miałam pozytyw to był uśmieszek  ;D też zrobiłam dzisiaj antytpo antytg :)

Offline aeniołek Kobieta

Kurde j chyba powinnam zażywac Eurhyrox stałe. Miesiąc temu tsh wyszło 2.81 po poronieniu i mój gin stwierdził że zbijać nie trzeba  :(. A teraz to nawet nie wiem co i jak. Siostra mówi że on działa powoli....jestem przerażona że kolejna ciąża będzie na straty bo za późno zacznę zbijać tsh  :'(
Roland 24.01.2011
Marek  14.01.2013

Eutyrox zaczyna dzialac z opoznienien ok 14dni. A ty mialas ustalona dawke z tego co pamietam. Przestalas ją brac?? Bo to ze poronilas nie znaczy ze tarczyca dale dziala prawidlowo.

Offline aeniołek Kobieta

Odp: WĄTEK STARAJĄCYCH SIĘ O DZIECKO CZ. 11
12 Października 2020, 10:18
No właśnie lekarze kazali przestać a ja głupia ich posłuchałam. A we wrześniu jak zrobiłam badania to też nie kazali brać a wiedzieli że będę zachodzić w ciążę   :'(. Mój jeden gin kazał zażywac 25 uważam że to za mało mówiąc szczerze. Drugi kazał 50 i tyle od jutra zacznę. Zażywam póki co od piątku 25. Badanie dopiero za 2 tyg. Nic więcej zrobić nie mogę....
Bubulina a niby to 2.81 wrześniowe jest ok bo nie byłam wtedy w ciazy i to jest w granicach normy. Więc lekarz mówił żebym nie brała  ::). Masakra.
Roland 24.01.2011
Marek  14.01.2013

12 Października 2020, 15:06
Dla osoby planujacej ciaze tsh powonno byc kolo 1, wtedy jest bezpiecznie. Jezeli planujesz wziasc to zacznij od 25 przez tydzien chociaz.

Offline kurczaczek83 Kobieta

12 Października 2020, 15:58
Aeniolek bedzie dobrze. Tarczyca w ciazy u niektorych kobiet olata figla ale nie nastaeiaj sie zle.... Musi byc dobrze babelek da rade.

Online elemelka Kobieta

12 Października 2020, 18:48
Jak zaszłam w 1 ciąże to miałam koło 2,5 i w cyklu którym zaszłam zaczynalam brać 50. Może soroboj do Lilian coś zgadać, choć nie wiem czy tu zagląda.
W każdym razie trzymam kciuki :-*

Offline aeniołek Kobieta

12 Października 2020, 19:18
Dzięki za rady! Lile mam na fb czemu o niej nie pomyślałam  ;). Napisze do niej!
Roland 24.01.2011
Marek  14.01.2013

Dziewczyny, dziś byłam u ginekologa. Zbadała mnie, pobrała cytologię i zrobiła usg.
Możliwe że mam policystyczne jajniki dlatego muszę zrobić progesteron po 20 dni cykla. I teraz mam dla Was pytanie. Właśnie chciałam się zapisać na badanie, tyle że u nas jest to dość skomplikowane i pierw muszę iść do mojej ogólnej lekarki która wypisze mi skierowanie. Ma dopiero wolny termin na wtorek. To będzie dzień bądź 2 - 3 przed okresem.
Czy nie będzie za późno na sprawdzemie progesteronu?
Zastanawiam się czy poprostu nie zrobić tego za miesiąc czy teraz. To będzie 30dc.

Co jeszcze mogę przy okazji sprawdzić?